Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 35, kokku 45 EsimeneEsimene ... 253334353637 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 681 kuni 700, kokku 894

Teema: HU cashi nurk

  1. #681
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    [ ] gutshot
    [x] 2x gutshot

    Oddse callimiseks anyway pole ja pre call sakib.

  2. #682
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    [x] 2x gutshot

    Oddse callimiseks anyway pole ja pre call sakib.
    Precall on liiga loose idd, kuid turnil on oddsid olemas, eeldades et ta shoveb/callib iga riveri.

  3. #683
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: HU cashi nurk

    sama isik postitas käe ka 2p2 ja flopist ei näinud, et overs + double gutter. tõesti on siis easy stack off flopis. arvasin algul, et gutter ainult.

  4. #684

    Re: HU cashi nurk

    panin jah puusse sellega veidi :D

    Aga tänud eniveis..

    Tegelt põhipoint siin käes oli see turn just.. Et kui ma otsustan flopil lihtsalt callida ja ta 2barreldab seda turni siis kas shippida on juba liiga hilja, sest mulle endale tundub ja 2+2-s mainis ka keegi, et esimese käega võidakse 2barrelit tihedamini panna, et fold-equityt on piisavalt. Preflop saan ise ka aru, et oli liiga loose, selles ei kahtle ma usun keegi. Aga just turni kohta. Flopis on raise nagunii õigustatud aga ma ei tahtnud seda teha ja 9 kõrgega flopil shippida.. turnis tunduks justkui tugevam mu raise.

  5. #685
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: HU cashi nurk

    €0.50/€1 No Limit Holdem
    PokerStars
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Hero (SB) (€100)
    BB (€100)

    Pre-Flop: (€1.50, 2 players) Hero is SB Q J
    Hero raises to €3, BB calls €2

    Flop: 5 J 8 (€6, 2 players)
    BB checks, Hero bets €4, BB calls €4

    Turn: 3 (€14, 2 players)
    BB checks, Hero bets €9, BB raises to €18, Hero calls €9

    River: 9 (€50, 2 players)
    BB checks, Hero check behind?

    teine käsi lauas. vastane tundmatu.

  6. #686
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    €0.50/€1 No Limit Holdem
    PokerStars
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    Hero (SB) (€100)
    BB (€100)

    Pre-Flop: (€1.50, 2 players) Hero is SB Q J
    Hero raises to €3, BB calls €2

    Flop: 5 J 8 (€6, 2 players)
    BB checks, Hero bets €4, BB calls €4

    Turn: 3 (€14, 2 players)
    BB checks, Hero bets €9, BB raises to €18, Hero calls €9

    River: 9 (€50, 2 players)
    BB checks, Hero check behind?

    teine käsi lauas. vastane tundmatu.
    bet /foldiks mingi 18.

  7. #687

    Re: HU cashi nurk

    bet/fold tundub parem

  8. #688

    Re: HU cashi nurk

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1416325
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $50.75
    Hero (BTN/SB): $135.05

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with 6 5
    Hero raises to $1.50, BB raises to $5, Hero calls $3.50

    Flop: ($10.00) 2 J 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $5.50, BB calls $5.50

    Turn: ($21.00) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $14.50, BB calls $14.50

    River: ($50.00) 4 (2 players)
    BB checks, barreldan ?

    Vastase cbet 3bet potis on 80%, historyt oli juba all ka ja ta oli 1 buyini aukus, natuke spewyseks hakkas muutuma. Välistaks siin igasugused ülepaarid jne. Sellist liini, et ta check calliks ei olnud ta veel ühtegi korda võtnud ja ma eeldasin seetõttu, et vb ei taha nõrgast käest lihtsalt sellises mängustaadiumis lahti lasta. Tasub barreldada veel sellise readi põhjal või on liiga väike bet järel, et töötaks piisavalt tihti?

  9. #689
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU cashi nurk

    Ise ei stabiks ühelgi tänaval ilma käeta, kui vastane on vähe tiltis ja spewyb.

  10. #690

    Re: HU cashi nurk

    Aga konkreetse vastase puhul oli juba teada, et value kätega bettis siiani 100%. Minu mõttekäik oli selline, et kui ta check callis nt AK high-ga, siis vb sai ise ka aru, et see oli väga nõrk ja ma abusen seda ja üritas turni calida, et ma riveris ehk annan alla. Tekkis olukord, kus on ta teab et ma tean.. aga kui ma ka riveri panen, siis ikkagi raske callida mu arust.
    Tundus dead money hetkest kui ta checkis flopi ja andis ära betting leadi. Vb panen täitsa puusse selle loogikaga..

  11. #691
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU cashi nurk

    Ma mõtlesin oma aruga, et cbet 80% on üsna kõrge. Ehk siis tihti betib ilma käeta ning kuna väike read, et spewymaks muutunud, siis arvaks, et õhuga betib peaaegu alati. Samuti väga heade kätega ning c/c selliste enam-vähem kätega, mis liiga head et foldida, aga väga suurt actionit ei taha. Ainus mure, et vahepealseks käes võib olla mingi väiksem pocket pair. AK, AT,AQ. Vbla mingi 8x.

    Paariga plaanib näiteks suht igal juhul maha callida ning mingi AT, AQ-ga võib isegi c/r peale minna, eriti kui turni tuleb igasugu reavõimalusi talle.

    Ühesõnaga väga head ülevaadet vastase rangest pole ning IMO liiga vägisi üritame spewyt venda üle mängida 0 käega. Pigem tasuks just paremat kätt oodata ja lihtsalt valuet võtta kui teda vägisi üle mängima hakata.

    Ma HU-s väga algaja ja vähe mänginud (eriti regide vastu), nii et väga kullana ei tasuks juttu võtta.

    Obv loevad Su enda readit ja imaged ning asjad, aga sellise info puhul ise ei hakkaks isegi flopi bettima.

  12. #692

    Re: HU cashi nurk

    Total spew imho .. fold pre .. flopi stab on mõttetu, turni tho ei stabiks samamoodi .. Oleneb palju see tyyp 3betib, matsi alguses kaldun pf foldile. .

  13. #693

    Re: HU cashi nurk

    Tänud vapsik!
    Ega ma ise ka alles nagu sellele teoreetilisele mängule üritangi keskenduma hakata.. sestap postitangi selliseid käsi, kus mul endal selline aimdus või uitmõte, et äkki saab stealida vms.. aga jah scee ei pruugigi mingi hea idee üldse olla, sest ma ka ei ole eriti abc-d veel selgeks teinud.. alles tegelen selle kiire asjaga :)

  14. #694

    Re: HU cashi nurk

    Matchi algus ühe tüübiga, kes biidib microlimiidi fullringi, aga HU mitte (6maxi ka kaotas). Pmst tundus, et ta tuli eesmärgiga bumhuntida, sest see laud, mis starsis tühjana avanes - me läksime sinna korraga. Jõudsin ainult 1 käe foldida ja otsida ta üles ptrist.

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1416860
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $50.00
    BTN/SB: $50.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q A
    BTN/SB raises to $1, Hero raises to $3.50, BTN/SB calls $2.50

    Flop: ($7.00) 8 8 2 (2 players)
    Hero bets $4, BTN/SB calls $4

    Turn: ($15.00) 5 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $8.55, Hero calls $8.55

    River: ($32.10) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $34.20 all in, Hero calls $33.95 all in

    On see esimesel käel õige mõttekäik, et minu käsi turnil on justkui faceup ja ta üritab mind sealt iga hinna eest maha saada?

    Aga! Kohe peale seda kätt tuli aga järgmine käsi, mille kohta isegi rohkem vb huvi tunnen.

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1416862
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $100.85
    BTN/SB: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K 8
    BTN/SB raises to $1, Hero calls $0.50

    Flop: ($2.00) K 5 Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $1.50, Hero calls $1.50

    Turn: ($5.00) 3 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $5, Hero calls $5

    River: ($15.00) 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $16.50, Hero ???

    Millest siin ühe riidi puhul lähtuda? Kas A - ta nägi, et mulle meeldib herocallida ja overbetib seetõttu või B - talle endale lihtsalt õudsalt meeldib barreldada. EDIT: ma kaldun uskuma, et ükskõik kumb variant on, siis võime peaaegu välistada, et ta valuebetib sitemaga. Ja unustasin ka lisada, et esimeses käes AQ oli hea
    Viimati muudetud mark112 poolt : 22.08.11 at 17:44

  15. #695

    Re: HU cashi nurk

    1.käsi - flop ja T on wp. Call on suht ok riveris, jah su käsi on suht face up, kuid selline kehv reg ei suuda seal shoveda midagi for value peale masti ja paar kombot 99 mida ta ei 4b, 8x ta vähemalt suurendaks oma betsize, et riveril mugavalt shoveda. Samas tundmatu fishi vastu võiksid ta raha kergemini saada.

    2.Sama põhimõte mis eelmiseski käes, kui ta adjustiks kiirelt, mida fish vaevalt teeb, siis ta suurendaks oma valuerange, kuid kuna see pole usutav, siis on tal see väga kitsas + hunnik rea- ja mastitõmbeid brickis, selle lisaga, et ta on tiltis ja kui sa eksid, siis ta ei quiti sind, call.
    Viimati muudetud gtfo poolt : 22.08.11 at 19:12 Põhjus: ...

  16. #696

    Re: HU cashi nurk

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($16.75) - on miski -10BB/100 , istus 50$ga sisse, lasi 3 barrel bluffi kui callis 3beti
    Hero (BB) ($80.65)

    Preflop: Hero is BB with 9, 8
    SB bets $1.25, Hero calls $1

    Flop: ($3) 7, 5, 10 (2 players)
    Hero checks, SB bets $1.50, Hero call/raise/shove

  17. #697
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: HU cashi nurk

    Shove on halb, kuna pot liiga väike ja tal liiga suur stäkk, et nii lolli riski võtta. Check-raise ei meeldi, sest blank turnil riskid sina terve stäkiga, tema oma $11-ega. Kui shoveb ei tea, mis sa teha. Järgi jääb check-call. Kui hitid ja ta paugutab turni siis on ta commited ja saad drawitud nutsiga ta stäki (vastupidine olukord - ta riskib stäkiga, sa mitte), kui ei hiti saad foldida ja kui järgi checkib saad potist tasuta 18%+ equityt ja lisaks bluffimisvõimalus.

  18. #698
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: HU cashi nurk

    Kuidas triobet on HU actioni poolest? Kas tasuks seal Starsi kõrval mängima hakata või mis tube soovitaksite?

  19. #699
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HU cashi nurk

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kuidas triobet on HU actioni poolest? Kas tasuks seal Starsi kõrval mängima hakata või mis tube soovitaksite?
    Triobet ja Olümpic on rigged. Soovitaks ikka pacificut või partyt.

  20. #700
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: HU cashi nurk

    MSNL on 888.com super-dead. Triobetis 50% rakebacki välja kaupled siis võib täitsa ok olla, saad otse panga kaudu rahasid liigutada jne, hea mugav.

Lehekülg 35, kokku 45 EsimeneEsimene ... 253334353637 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES