Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 19 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 379
  1. #201

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.
    see on nüüd küll täielik bazaar..kui kõrgemaid limiite ei biidi ära tule foorumisse sellist juttu rääkima ja lase play moneyt edaspidi

  2. #202
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?
    Miks Sa ei taha aru saada, et kõik ei mängi pokkerit teenimise eesmärgil vaid meelelahutuseks.

  3. #203
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks Sa ei taha aru saada, et kõik ei mängi pokkerit teenimise eesmärgil vaid meelelahutuseks.
    Miks sa arvad, et ma ei taha aru saada?

  4. #204
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?
    Kõrgemal teenimine võtab rohkem aega ja vaeva. Suuremad swingid. Väiksem laudade valik. Raskemad vastased.

  5. #205

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin kedagi, kes viitsiks teha mingi aeg skypei vahendusel minuga ühe käte analüüsi pokertrackeri abil. Käte hulk 10k ja limiit NL2. Eesmärgiks oleks vaadata, kas põhi okei ja saada ka mõned näpunäited, kuidas NL4-ja liikuda. Hetkel ka mänginud paartuhat kätt NL4 ja olen ka plussis aga ei tunne endast seal veel hästi. Eriti nunnu oleks kui keegi on nõus seda tegema oma heast tahtest.

    Hetkel minu 8,5k kätt:
    ( Click to show/hide )


    Kes nõus, siis pm palun oma pakkumisega. Potensiaalne aeg ülevaateks oleks järgmine nädal, siis 10k kätt täis ja järgnevad paar päeva peab tööd ka tegema.

  6. #206
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    leveldad või? 50BI 10k käega ja otsid coachi :). Kuni NL25-s lase samas tempos edasi ja siis vaata coachi poole

  7. #207

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Ei levelda. Pole lihtsalt endas väga kindel, viimane post andis muidugi enesekindlust juurde, eks ma annan siis volüümi edasi.

  8. #208
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Niikaua kui punane joon vertikaalselt jookseb ning roheline tõuseb 45 kraadi all, siis lase rahuliku südamega edasi. Sul on veel eriline skill pruun joon alla rohelist hoida. WP sir!

  9. #209
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kas keegi õpetaks korraliku analüüsi tegema HEM-2
    Ja kas keegi viitsiks ühe turniiri käed mul üle vaadata umbes 150-200 kätt?
    Nendest leida leakid- ja suunata mind õigele teele ?

  10. #210

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tundub et oleks HUs kergelt coachi vaja, mäng on konkreetselt lagunenud ´...
    Kes pakub see PMigu

  11. #211

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Ma ei tea kas järgneva kohta on mingi teema olnud kuid ei näinud mõtet uut teemat avada (läheb aega modereerimisega jne) seega postitan siia.

    Üks tuttav palus hiljuti et ma talle õpetaks pokkerit mängima ja ma olin nõus. Inimene on täielik võhik sellel alal tõenäoliselt ei tea isegi käte tugevus järjestust jne. Ehk siis kust soovitate alustada tema õpetamist?
    Ma ise mõtlesin et enne spetsiifilise strateegia juurde alustamist tuleks talle mingi pilt ette manada mida ta võib expectida. Tutvustada talle positiivseid/negatiivseid külgi mida oodata, nt stress jne mis kaasneb sellega, tõenäosus et ta reaalset mingit raha hakkab teenima lähitulevikus üsna väike.
    Peale seda põhitõed veits matat, oddse ja muud ning olekski kõik? Mis te arvate mis veel lisada?

  12. #212
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Basics tuleb ju kergelt pigem keskendu mindseti laadsetele teemadele alguses nagu ütlesid expectations.

    See kehtib pm iga asja puhul elus, et kui ootused on õiged st reaalsed kulgeb üleüldine teekond paremini (effektiivsemalt vähem närvesöövalt jne)

    Ise kaldun arvama, et parim asi mindseti koha pealt on õpetada nö letting go of attachment.

    Keskenduma mängitud jaotuse kvaliteedile ja sisule - mitte selle tulemusele.

    Kui inimestel on millegi suhtes õige suhtumine on nad võimelised väga kaugele jõudma.

  13. #213
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kui mindset tundub ok siis järgmisena tuleks formaat valida. Selleskohas on arvamusi erinevadi mis algajale kõige lihtsam. Kõige robotlikum on kindlasti tabeli järgi fr nühkimine kuid kindlasti võib ka millestki muust alustada mis meeldib.

  14. #214
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ma ei tea kas järgneva kohta on mingi teema olnud kuid ei näinud mõtet uut teemat avada (läheb aega modereerimisega jne) seega postitan siia.

    Üks tuttav palus hiljuti et ma talle õpetaks pokkerit mängima ja ma olin nõus. Inimene on täielik võhik sellel alal tõenäoliselt ei tea isegi käte tugevus järjestust jne. Ehk siis kust soovitate alustada tema õpetamist?
    Ma ise mõtlesin et enne spetsiifilise strateegia juurde alustamist tuleks talle mingi pilt ette manada mida ta võib expectida. Tutvustada talle positiivseid/negatiivseid külgi mida oodata, nt stress jne mis kaasneb sellega, tõenäosus et ta reaalset mingit raha hakkab teenima lähitulevikus üsna väike.
    Peale seda põhitõed veits matat, oddse ja muud ning olekski kõik? Mis te arvate mis veel lisada?
    Kõigepealt peate endale teadvustama, et edukaks pokkerimängijaks saavad inimesed, kellel langevad kokku mitmed spetsiifilised isiksuseomadused ja põhimõtteliselt võib öelda, et enamustel need kokkulangevused puuduvad, seega on legit võimalus, et ka usina töö ja tahtmise korral ei lähe asjad hästi.

    Teiseks tuleb kohe algusest peale panna paika mindset ja sellega pidevalt järjepanu tööd teha ! Põhiasjad siin oleks, et pokkeris pole lihtsat raha, ega kiiret rikastumist. Kõik on puhas töö küsimus, ning tulemused sõltuvad mängitud tundidest, õppimisele kulutatud ajast ning eelpool mainitud tegevuste efektiivusest(coachi põhiline ülesanne). Volüüm, volüüm, volüüm - ilma selleta ei tee mitte midagi. Väga hästi peab inimene endale selgeks tegema variatsiooni, sest see on üks olulisemaid eeldusi.

    Oluline on inimese sügav huvi mängu vastu, selle puudumisel on raske nolifeda pikki nädalaid/kuid. Ma pole kindel, kui suur osa on coachil selle tekitamisel, kuid ma ütlen alati -selleks, et pokkeris jõuda kuhugi peab pokker olema su mõtetes söögi alla ja söögi peale. Kui inimene käib tööl või omab peret, siis tõenäosus edukaks saada väheneb väga palju, sest puhtfüüsiliselt pole võimalik pokkeri peale piisavalt aega kulutada.

    Enda poolt võin veel öelda, et suht tähtis on ka see, et coach ise jagaks biiti väga heal tasemel. Sinupuhul kenny ma seda ei kahtlegi, kuna oled silma jäänud mõistliku tekstiga, aga olen 100% kindel, et sa ei kujuta ette hetkel kui raske saab sinu osa olema kellegi pika-ajalises coachimisprotsessis. Uue mängija seisukohalt on endale coachi saamine peaaegu hädavajalik. Arvan, et inimestel, kellel on hea coach on tõenäosus edukaks pokkerimängijaks saada mitmeid mitmeid kordi suurem kui inimestel, kes omaette pusivad ja alguses väga palju lihtsaid vigu teevad, mida kogenud mängija(coach) välja saab pointida ja mida on suht lihtne vältida. Siinkohal mõtlen enamasti BRMi, sest väga paljudel inimestel ( mina k.a ) saab takistuseks just vale BRM, sest mingi aeg kui kontol on juba XXXX$, siis on selline tunne, et tahaks nii-öelda "proks" hakata ja normaalselt kulutama hakata elu peale ( üürikorter, auto jne ), kuid siin on väga ohtlik konks, sest liiga vara liiga palju cashoutides on kerge tekkima surnud ring, kus cashidki kuus nii palju välja kui keskmisel kuul teenid. Kulutusi tagasi tõmmata on raskem kui neid mitte lasta tekkida liiga vara.

    Selle aasta alguses alustasin põhimõtteliselt ühe nullist peale projektiga. Päris nii algaja ei olnud, et käte tugevusi ja kombinatsioone ei teadnud, aga struktueeritud professionaalse pokkeriga kokkupuude puudus ja mängukogemus oli väga väike mõningane homegame ja online mtt/sng kogemus. Alustas HTHUSNG $3,5. Mul on eriti hea meel selle üle, et alguses tehtud pingutused just esimestes punktides välja toodus valdkondades ( töö/hourly, variatsioon, mindset, BRM, volüüm )on vilja kandnud. 2 korda 7 kuu jooksul on tal olnud selline downer, kus väga mõistliku BRM juures on kaotanud 60-70% oma üles ehitatud rollist( kuni 2 kuud kestvad BE stretchid/downerid ), kuid sellest välja tulnud ja tänu sellele paremini variatsiooni mõistnud hiljem. Hetkel läheb tal hästi ja võin öelda, et tal on Eesti pokkerimängijatest top10 mindset kindlalt ja just seetõttu ma näengi asju väga positiivses suunas. Niipalju võin ka veel öelda, et tühjale lehele on parem hakata asju kirjutama kui juba pooltäis(valesti ) paberile hakata uusi asju kirjutama ja vanu parandama. Inimese skill on tema sisseharjunud asjad, sellepärast ongi äärmiselt oluline kohe algusest peale õiges suunas liikuda coachi abiga.

    Kuskil teemas käis arutelu, et pokker on dead ja mõtetu on tänapäeval seda mängida. BS. Asi on imo lihtsalt selles, et pokker on nii kiires liikumises valdkond ja selleks et profitit näidata peab olema kurvist eespool ja ennast seal hoidma. Endisaegsete regude kahjuks räägibki see sama tühja lehe jutt. Paariaasta taguste teadmistega tänapäeval enam ei crushi, kuna mäng on niivõrd palju edasi läinud ja vanade harjumuste/teadmiste/oskuste ümberformuleerimine on paljude jaoks raskem kui uuelt lehelt alata ja sellepärast tundubki, et liiga palju vaeva nõudev ja eks see nii olegi paljudel juhtudel.

  15. #215
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kõigepealt peate endale teadvustama, et edukaks pokkerimängijaks saavad inimesed, kellel langevad kokku mitmed spetsiifilised isiksuseomadused ja põhimõtteliselt võib öelda, et enamustel need kokkulangevused puuduvad, seega on legit võimalus, et ka usina töö ja tahtmise korral ei lähe asjad hästi.

    Teiseks tuleb kohe algusest peale panna paika mindset ja sellega pidevalt järjepanu tööd teha ! Põhiasjad siin oleks, et pokkeris pole lihtsat raha, ega kiiret rikastumist. Kõik on puhas töö küsimus, ning tulemused sõltuvad mängitud tundidest, õppimisele kulutatud ajast ning eelpool mainitud tegevuste efektiivusest(coachi põhiline ülesanne). Volüüm, volüüm, volüüm - ilma selleta ei tee mitte midagi. Väga hästi peab inimene endale selgeks tegema variatsiooni, sest see on üks olulisemaid eeldusi.

    Oluline on inimese sügav huvi mängu vastu, selle puudumisel on raske nolifeda pikki nädalaid/kuid. Ma pole kindel, kui suur osa on coachil selle tekitamisel, kuid ma ütlen alati -selleks, et pokkeris jõuda kuhugi peab pokker olema su mõtetes söögi alla ja söögi peale. Kui inimene käib tööl või omab peret, siis tõenäosus edukaks saada väheneb väga palju, sest puhtfüüsiliselt pole võimalik pokkeri peale piisavalt aega kulutada.

    Enda poolt võin veel öelda, et suht tähtis on ka see, et coach ise jagaks biiti väga heal tasemel. Sinupuhul kenny ma seda ei kahtlegi, kuna oled silma jäänud mõistliku tekstiga, aga olen 100% kindel, et sa ei kujuta ette hetkel kui raske saab sinu osa olema kellegi pika-ajalises coachimisprotsessis. Uue mängija seisukohalt on endale coachi saamine peaaegu hädavajalik. Arvan, et inimestel, kellel on hea coach on tõenäosus edukaks pokkerimängijaks saada mitmeid mitmeid kordi suurem kui inimestel, kes omaette pusivad ja alguses väga palju lihtsaid vigu teevad, mida kogenud mängija(coach) välja saab pointida ja mida on suht lihtne vältida. Siinkohal mõtlen enamasti BRMi, sest väga paljudel inimestel ( mina k.a ) saab takistuseks just vale BRM, sest mingi aeg kui kontol on juba XXXX$, siis on selline tunne, et tahaks nii-öelda "proks" hakata ja normaalselt kulutama hakata elu peale ( üürikorter, auto jne ), kuid siin on väga ohtlik konks, sest liiga vara liiga palju cashoutides on kerge tekkima surnud ring, kus cashidki kuus nii palju välja kui keskmisel kuul teenid. Kulutusi tagasi tõmmata on raskem kui neid mitte lasta tekkida liiga vara.

    Selle aasta alguses alustasin põhimõtteliselt ühe nullist peale projektiga. Päris nii algaja ei olnud, et käte tugevusi ja kombinatsioone ei teadnud, aga struktueeritud professionaalse pokkeriga kokkupuude puudus ja mängukogemus oli väga väike mõningane homegame ja online mtt/sng kogemus. Alustas HTHUSNG $3,5. Mul on eriti hea meel selle üle, et alguses tehtud pingutused just esimestes punktides välja toodus valdkondades ( töö/hourly, variatsioon, mindset, BRM, volüüm )on vilja kandnud. 2 korda 7 kuu jooksul on tal olnud selline downer, kus väga mõistliku BRM juures on kaotanud 60-70% oma üles ehitatud rollist( kuni 2 kuud kestvad BE stretchid/downerid ), kuid sellest välja tulnud ja tänu sellele paremini variatsiooni mõistnud hiljem. Hetkel läheb tal hästi ja võin öelda, et tal on Eesti pokkerimängijatest top10 mindset kindlalt ja just seetõttu ma näengi asju väga positiivses suunas. Niipalju võin ka veel öelda, et tühjale lehele on parem hakata asju kirjutama kui juba pooltäis(valesti ) paberile hakata uusi asju kirjutama ja vanu parandama. Inimese skill on tema sisseharjunud asjad, sellepärast ongi äärmiselt oluline kohe algusest peale õiges suunas liikuda coachi abiga.

    Kuskil teemas käis arutelu, et pokker on dead ja mõtetu on tänapäeval seda mängida. BS. Asi on imo lihtsalt selles, et pokker on nii kiires liikumises valdkond ja selleks et profitit näidata peab olema kurvist eespool ja ennast seal hoidma. Endisaegsete regude kahjuks räägibki see sama tühja lehe jutt. Paariaasta taguste teadmistega tänapäeval enam ei crushi, kuna mäng on niivõrd palju edasi läinud ja vanade harjumuste/teadmiste/oskuste ümberformuleerimine on paljude jaoks raskem kui uuelt lehelt alata ja sellepärast tundubki, et liiga palju vaeva nõudev ja eks see nii olegi paljudel juhtudel.
    Supper!

    Selle tühja lehe jutu koha pealt olen nõus algajatel aga näiteks need vana-prod see paika ei pea. Ma arvan, et ma olen parim näide seda rääkima, sest ma ise peangi ennast old-school proks.

    Ühesõnaga vanad, nimetame neid old-school prodeks, võitsid kunagi päris hästi siis lõpetasid õppimise ja pokkerit natuke vähem (ballatsemise periood). Siis nüüd uuesti mängutulles tulemused on kesised või üleüldse negatiivsed ja siis ei süüdistata ju kunagi ennast vaid hoopis vastaseid. Teised on saanud paremaks, raha ei ole jne. Samuti on ego suur, et teha vajadusel moove väiksematesse limiitidessse või hoopis restart ja alustada from-the-scratch.

    Nagu ütlesin: ise pean ennast vanaks-proks ja mängu (ring-game) ma 90% tõenäosusega enam ei biidi. Seepärast ma tahakski tõestada nii endale, kui ka teistele, et on võimalus alustada algusest. Iseasi, muidugi, kas tänapäeval mu isikuomadused sobivad.

    See, et kõigile pokker ei sobi - täiega nõus ja millega veel rohkem nõus: pokkeri jaoks on vaja mängule huvi. Täiendaks niipalju, et mängu huvi ei ole raha teenimine vaid hoopistükkis reaalne huvi pokkeri kui võistlusmomendi jaoks. Kui sa oled mängija, kes downswingis küsib: kaua võib ja kaua see jooks kehtib ning hakkad postitama foorumisse graafikudi, et mitu tuhad kätt te olete halvasti jooksnud siis see on märk, kus sa oled raha jaoks. Kui sa hakkad endalt küsima või postitama foorumisse, et MIKS ja MIS ma valesti teen ning küsid targemate käest nõu, uurid ja puurid, siis on mäng sinu jaoks.

    Aga see mõtemall vanadusega muutub. Küsimuseks ei jää mäng vaid tulevik: andu_andu, kas sina näiteks kujutad end ette 40. aastasel online-pokkerit mängimas?

  16. #216

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Pole ammu ühtegi nii head posti lugenud, ty Andu!

  17. #217
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Nice post

  18. #218
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ühesõnaga vanad, nimetame neid old-school prodeks, võitsid kunagi päris hästi siis lõpetasid õppimise ja pokkerit natuke vähem (ballatsemise periood). Siis nüüd uuesti mängutulles tulemused on kesised või üleüldse negatiivsed ja siis ei süüdistata ju kunagi ennast vaid hoopis vastaseid. Teised on saanud paremaks, raha ei ole jne. Samuti on ego suur, et teha vajadusel moove väiksematesse limiitidessse või hoopis restart ja alustada from-the-scratch.
    ja siis v6tavad need oma vanad tulemused v2lja ja hakkavad coachima, lol

  19. #219

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Väga hea post Andu!

  20. #220
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Thumbs up Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ja siis v6tavad need oma vanad tulemused v2lja ja hakkavad coachima, lol
    või stake küsima


    Hästi öeldud andu.

Lehekülg 11, kokku 19 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES