Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 19 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 379
  1. #101

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere yle pika aja.

    Teen lyhidalt: kuna mu eelmise aasta NL100 FR 4,5bb/100 (350K sample) voin viimase 150K käe pohjal ainult und näha, siis otsin inimest, kes viitsib minuga paar yhissessi teha, mu mängu jälgida ja jagada näpunäiteid mida ma valesti teen ja kuidas asi paremaks saada. Tean seda, et suures osas on syydi kehvast tulemusest tingitud frustatsioon ja sellega kaasnev tilt, aga enesekindluse puudumisel arvan, et ei ole voimeline sellest omal joul välja tulema kahjuks.
    Kui kellegil on huvi abikäsi ulatada, siis olen avatud pakkumistele. Coachile mingied noudeid ei ole peale selle et kodanik peaks biitima NL100-200 vähemalt 5bb/100 yle suure sample. Omalt poolt olen valmis tasuma oiglaselt tunnihinna alusel.
    Kelle huvi, siis andke PM märku. Esimese sessi voiks teha peale 20 märtsi, mil saabun tagasi kodumaale.

  2. #102
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin coachi pikemaks ajaks. Olen pokkerit mänginud üle 3 aasta nö hobi korras ja soov nüüd asi tõsisemalt ette võtta. Isu õppida ja areneda on suur. Viimased 100k kätt pole mäng sujund, kuna downswing ja sellest tulenev väike tilt ja frustratsioon on enesekindluse hävitanud. Üleüldine seis ka väga kiita pole. Kokku olen mänginud umbes 600k kätt ja NL25 alltime winrate on näiteks ainult 2-3bb/100'le. Osaliselt on selle põhjuseks ka see, et pole selle 3 aasta sees mängu õppimiseks eriti aega pühendanud Br on väikseks kahanenud, kuna tulemused halvad ja tuli vähe suurem cashout teha. Selle tõttu olen kolinud NL25'st NL10'sse. Diil võiks kesta umbes 50k - 100k kätt või vastavalt kokkuleppele ja kasum jaotuks 50/50. Coachilt ootaks juhendamist ja ühisesse näiteks 1-2x nädalas. Lisainfo ja muud küsimused PM'ga.
    Viimati muudetud tonis poolt : 11.03.11 at 01:31

  3. #103
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Teen asja "pool-ametlikuks". Coachin low-stakes (up to 100NL) heads-upi ja full-ringi jaoks (eelkõige oleksin huvitatud headsupi). Tunnitasuks $25 ja tulevikus tõstan kui saan head tagasisidet, sest praegu ei oska üleüldse öelda, kas oskan kedagi õpetada või mitte. Õpilasi valin ise. See tähendab, et ta peab olema õppimisvõimeline ja võiks olla ka miski nimi foorumis.

    Coachimis viisideks oleks:
    1. täielik teooria. Näiteks sa ei ole kunagi mänginud heads-upi aga tahaksid. Selgitan lühidalt kõik üldise - kelle vastu peaksid mängima, kus tubades, kuidas laudu valida, mis statte lauas kuvada, mis oleksid "optimaalsed" statid, mängukäed jne. Kui midagi jääb selgusetusk saab coachitav üle küsida. Sama siis ka full-ringi kohta.

    2. praktika
    2.1 - sina mängid, mina vaatan ja kõik probleemsed kohad arutame üle (mikogo, teamvieweri, skype olemasolu nõutav)
    2.2 - mina mängin, sina vaatad ja kõik probleemsed kohad arutame üle (mikogo, teamvieweri, skype olemasolu nõutav)
    2.3 - mängime omavahel ja pärast arutame probleemsed kohad üle (peab olema usaldusväärne kasutaja, sest pärast sessi shipime rahad tagasi)
    2.4 - sa teed video, kui valmis saadad mulle ning koos vaatame selle üle, küsin sa käest küsimusi, sa küsid küsimusi ja selgitame kohad üle (kõige parem variant, kuna on kõige rohkem aega käte arutamiseks aga samas on risk, et 1 tunnine video võib venida 4-5 tunniseks coachiks)

    Käte ja stattide analüüsi ei võta, sest see liiga pealiskaudne ja suht pointless.

    Kel huvi siis PM.

  4. #104

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere!!!

    Tundub, et siin ei ole keegi korralikst raha teenimise ehk couchimisest huvitatud!!
    Ootan vastuseid, kes oleks nõus couchima! Mu kirjeldus ja info on eelmisel leheküljel olemas!

    Kõike paremat

  5. #105

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Royal Vaata postitust
    Tere!!!

    Tundub, et siin ei ole keegi korralikst raha teenimise ehk couchimisest huvitatud!!
    Ootan vastuseid, kes oleks nõus couchima! Mu kirjeldus ja info on eelmisel leheküljel olemas!

    Kõike paremat
    ??? Kas ranka ei ja kvalifitseeru sinu silmis coachina?

  6. #106
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    ??? Kas ranka ei ja kvalifitseeru sinu silmis coachina?
    Ta tahtis 6maxi jaoks coachi, kuid Ranka kirjutas, et coachib eelkõige HUd ja ka fullringi.

  7. #107
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    kas keegi muidu FR NL200-NL400 coachib?

  8. #108
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kas keegi muidu FR NL200-NL400 coachib?
    +1.

  9. #109

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsime õpilasi 6maxis kuni NL200 lisa info pmi. Coaching on TASUTA :)

  10. #110

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere!

    Ma oleksin huvitatud sinu couchimisest Ranka! Usaldamisega minu suhtes ei teki kindlasti mingeid probleeme ja võin õpetamis tasu sulle ette ka maksta, kui sobib! Oleksin isegi vist rohkem huvitatud head-up mängimisest, kuigi ei tea sellest nii palju, kui 6max mängimisest! Ise mängin fulltildis ja kasutan pokertrackerit! Kui ma sinu arust sobiks õpilaseks siis ma oleks väga asjast huvitatud!!??

    jään ootama vastust!!!

  11. #111

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Royal Vaata postitust
    Tere!

    Ma oleksin huvitatud sinu couchimisest Ranka! Usaldamisega minu suhtes ei teki kindlasti mingeid probleeme ja võin õpetamis tasu sulle ette ka maksta, kui sobib! Oleksin isegi vist rohkem huvitatud head-up mängimisest, kuigi ei tea sellest nii palju, kui 6max mängimisest! Ise mängin fulltildis ja kasutan pokertrackerit! Kui ma sinu arust sobiks õpilaseks siis ma oleks väga asjast huvitatud!!??

    jään ootama vastust!!!
    lol

  12. #112
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    tagantpoolt ilmselt

  13. #113
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere.

    Olen Pokerit mänginud u 2.5 aastat ja selle aja jooksul $20000+ maha gambeldanud.
    Mänginud MTT, SNG, Cashi liimiite NL10-NL1000, kuid peamiselt NL50-Nl200.Olen mänginud MTT,SNG´s ning Cashi suvaliselt, kuidas tuju on.Hüpanud limiididist siia sinna-edasi tagasi. Nüüd hiljuti proovisin kokku arvutada palju ma siis olen oma raha jahedaks lasnud ja peale arvutusi tekkis ikka jube masendus.
    Pole kunagi bankroll management´i kasutanud.Kuid olen selle asjaga ammu kursis,et see on hädavajalik rakendus oma mängu jaoks.Mul on olemas Hold'Em Manager PRO mida pole kunagi kasutanud.
    Tahaks alustada uuesti oma nö. Pokkeri karjääri. Lubasin edale,et võtan asja tõsiselt kätte ja hakkan õppima, ning mängin Bankroll Managementi järgi, kasutan HEM´i ja avan konto DC videode lehel. Ja kindlasti sooviks kellegi targema abi kes aitaks mu mängu taset tõsta.
    Olen otsustanud et tahaks alustada mängimist PokerStarsis NL50 või NL100 Cashi.Olen mänginud enamasti 6max kuid nüüd tuli mõte proovida FR.Kuid FR on kindlasti minu jaoks liiga tight ja kui ei tundu mugav siis lähen 6max peale tagasi. FR kasuks otsustasin sellepärast, et võibolla on siis alguses rohkem aegamselle HEMiga tegeleda ja hakkama saada.
    Ma maru Donk ikka foorumisse postitamisel ja ma ei tea absoluutselt kuidas Coachingu
    asjad toimivad.Coaching võik toimuda kuidagi etappide kaupa. Seega otsin inimest kes vahest vaataks üle minu statsid, leiaks vead ja annaks vastavaid soovitus vigade parandamiseks.
    Ei oska praegu rohkem midagi lisada.Kui on kellegil aega ja tahtmist siis võite ühendust võtta.

    Tänan tähelepanu eest

  14. #114
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    ma võin sulle tasuta 2 suurt leaki öelda:
    1) jälgi BRM!
    2) ole tightim!

  15. #115
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    3) alusta veidi madalamalt kui NL50/100

  16. #116

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    NL50/100 kooliraha maksta ei ole väga motet minu meelest. Kas tead, et näiteks nl100 limiidilt alustades peaksid BRM reegleid järgides deponeerima vähemalt 3000$? Parem kui 4000$. Vota asja rahulikult ja alusta mängu oppimist NL10 voi NL25. Oleneb, kuidas rahakott kannatab. Sellest saan täitsa aru, et suur mees ei saa NL2 toksimisest mitte mingit fiilingut :)

    Mulle tundub, et olen sinuga NL100 paar korda samas lauas mänginud. Oleme moned korrad chatis vestelnud? Kui nii, siis pean todema, et su mäng on ikka väga käest ära ja oppimisega peaksid hakkame pihta täitsa nullist. Kui on huvi coachingu vastu, siis void PM saata, vaatame, mis teha kannatab. ABC-d voikisn sulle opetada kyll. Mu enda winrate läbi aegade ei ole just mägede korgune, kuid siiski nullist alustanud voitev mängija, kes mänginud yle miljoni jaotuse. Usun, et kogemusi peaks olema.

  17. #117
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Bankroll oleks olemas.Olen arvestanud umbes 60+ BI.

  18. #118
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    NL50/100 kooliraha maksta ei ole väga motet minu meelest. Kas tead, et näiteks nl100 limiidilt alustades peaksid BRM reegleid järgides deponeerima vähemalt 3000$? Parem kui 4000$. Vota asja rahulikult ja alusta mängu oppimist NL10 voi NL25. Oleneb, kuidas rahakott kannatab. Sellest saan täitsa aru, et suur mees ei saa NL2 toksimisest mitte mingit fiilingut :)

    Mulle tundub, et olen sinuga NL100 paar korda samas lauas mänginud. Oleme moned korrad chatis vestelnud? Kui nii, siis pean todema, et su mäng on ikka väga käest ära ja oppimisega peaksid hakkame pihta täitsa nullist. Kui on huvi coachingu vastu, siis void PM saata, vaatame, mis teha kannatab. ABC-d voikisn sulle opetada kyll. Mu enda winrate läbi aegade ei ole just mägede korgune, kuid siiski nullist alustanud voitev mängija, kes mänginud yle miljoni jaotuse. Usun, et kogemusi peaks olema.
    väga vale..
    30+ buy in on võitvale mängijale.

    meie hero seda ei ole nii et tal on vaja lõpmatu suurt bankrolli et mitte bustoks minna.
    st seda et BRM jälgides ta peaks alustama kõige madalamast limiidist = NL2!

  19. #119
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Olen ka seda meelt, et isegi 104205 BI-ga alustades on NL100 liiga suur amps, kuna algne kooliraha saab väga räige olema (võib ju juhtuda, et ei hakka enne 500k kätt BE isegi mängima, seni toodad räiget miinust). Isegi NL25 ilmselt kaotad liiga palju, et sellel mingit mõtet oleks. Suru ego alla ja hakka võimalikult madalalt peale - õppida on samuti palju lihtsam sedasi.

    Sama hästi võiks otse keska lõpueksamiteks õppima hakata ilma eelneva koolis käimiseta.

  20. #120

    Re: *** Ametlik Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Lõpu eksamiteks õppimine ilma koolis käimata tundub tunduvalt lihtsam kui NL100st alustamine :) Samas kui on raha, et maksta 10k$ kooliraha, et nl100 biitima hakata, siis miks mitte :)


    Ikka pakume tasuta coachingut 6max kuni NL200 :)

Lehekülg 6, kokku 19 EsimeneEsimene ... 4567816 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES