Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 19 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 379
  1. #181
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kui keegi ühelaua sng-dest oskab pajatada, võiks ühendust võtta ning võibolla saame midagi kokku leppida :) Kuigi ega siit suurt lootust kedagi leida ei ole tundub :(

  2. #182

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin coachi NL200-400 FR mängudele. Huvi oleks 2-3 ühissessiooni vastu. Pakkumised PM-i.

  3. #183
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Pakun coachingut MTT ja SNG (holdem, omaha, omaha H/L + segamängud). Täpsema info saamiseks saada PM!

    edit: coachin ka 6max hyper turbosid
    Viimati muudetud sorm poolt : 02.06.12 at 22:09

  4. #184

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin coachi 18man SNGdele(3.50$).

  5. #185
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.

  6. #186
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.
    Saatsin PM

  7. #187
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Coachi ei otsi, aga otsin inimest, kellega üldiselt pokkerist rääkida, oma hande ning mõtteid vahetada.

  8. #188

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    Keegi mõningaid näpunäiteid 6max hyperitele jagaks ? Volüüm on enam vähem, võidan nagu ka (teen suckoute) aga ma ei tea mida kuradit ma seal lauas teen tegelikult. Igasugused pakkumised oodatud.
    mis limiiti lased?

  9. #189

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com

  10. #190

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin coachi 18man turbod kes biidiks solidilt 15$+ mänge. PM

  11. #191
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com
    Kirjuta lähemalt PMi mulle, mis praegused tulemused/kogemus on jne. Väga aktiivselt ei saaks coachida, aga paneks ennast proovile ja teeks seda tasuta.

  12. #192
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Sooviks kah mõnda ühist sessi (skype+mikogo) kellegagi, kes micros madistab. Ise mängisin kuni FT kinnipanekuni nl25, siis tuli peaaegu aastane paus ning nüüd olen sumistanud 10k kätt NL5-10 ehk siis kasvatan rolli. Ootan PM-e, enne järgmise nädala teist poolt nähtavasti aega ei leia. Raha ei paku ega võta :D

  13. #193

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Otsin coachi FR Nl5 jaoks. Kes mängib seal ja kellel on ka tulemusi näidata! Tehke oma hinnapakkumine deltaxs3@gmail.com
    Mina küll ei võtaks endale treenerit, kes NL5 mängib. Ehk seal on teatud põhjus, miks isik NL5 mängib.

  14. #194
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Mina küll ei võtaks endale treenerit, kes NL5 mängib. Ehk seal on teatud põhjus, miks isik NL5 mängib.
    Miks mitte? Nt viki crushib NL5 ju päris hästi.

  15. #195
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 115

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Miks mitte? Nt viki crushib NL5 ju päris hästi.
    See on sama, kui võtta omale ujumistreener, kes oskab ainult päästevestiga ujuda. Me kõik oskame seda - mõned natuke paremini (näiteks kiiremini) kui teised aga see ei tee temast ju head ujumistreenerit.

  16. #196
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See on sama, kui võtta omale ujumistreener, kes oskab ainult päästevestiga ujuda. Me kõik oskame seda - mõned natuke paremini (näiteks kiiremini) kui teised aga see ei tee temast ju head ujumistreenerit.
    Sa tood minu arvates liiga äärmusliku näite. Kui mul oleks võimalus võtta endale treener, kes ujub päästevestiga paremini, kui valdav enamus päästevestita tegelasi, siis võtan igakell selle päästevestiga venna, sest midagi peab ta ju õigesti tegema, kui esimeste hulgas lõpetab. Antud juhul crushib minu mainitud mängija NL5 limiiti, mis tähendab, et ta teab, kuidas antud limiidis mängida, tal on oma limiidis teiste mängijate eest suur edge. See aga omakorda tähendab seda, et ta oskab samal limiidil algajat juhendada piisavalt, et see saaks samuti piisava tahtmise juures selle limiidi crusheriks.

  17. #197
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    ja mida see NL5 crusheri tiitel siis annab? Pigem crushiks vähem seal NL5-s, aga saaks hakkama ka kõrgemal.

  18. #198
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Ei annagi midagi. Inimene otsis NL5 coachi ja tõin selle inimese lihtsalt edasises arutelus välja, muud ei midagi.

  19. #199

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.

  20. #200
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Huvitav teema teil siin tekkinud.Aga arvan,et madalamaid limiite mängitakse pigem mängurõõmu pärast.Eestlane muidugi ei saa sellest aru,et kõik ei ajagi raha taga ja võib ka niisama oma lõbuks mängida.
    Aga miks mitte lõbu pärast kõrgemal mängida ja rohkem teenida ?

Lehekülg 10, kokku 19 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES