Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 379

Niitvaade

  1. #36
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Keegi oleks huvitatud coachimisest? Foorumis peaks olema küll mõni smallstakes+ 6max crusher. Endast nii palju, et microstakesi beadin ja NL50 saan ka hakkama, MicroGamingus küll.. Actionit on seal võrreldes NL20ga väga vähe. Plaanin kolida Starsi ja prolly alustada nl25st ja siis kiirelt NL50 liikuda. Osa bankrolli kulub tablescan turbole, .ru huinjaale ja ei tahaks kohe uuel saidil kolinal auku ka panna. Algul kindlasti sisseelamise periood ja regularide märgistamine jne. Aga isiklikult tunnen, et mängus on kohati lekkeid sees ning sooviks need eemaldada. Ning kindlasti jääb veidike puudu ka kõrgemale ronides enesekindlusest. Ehk on mõni, kes sooviks omapoolse coachimisega aidata mul teha enda mängus kannapööre? Usun, et jõuame kindlasti normaalsele kokkuleppele. Olen avatud igasugustele variantidele, nii €/h kui ka CFP (mitte muidugi nii ulmeliselt kui BPCs).

    Edit: soovikski siis koos coachiga läbi käia käed mu andmebaasist (mahult küll väike, aga piisav, et leida miskit, mida parandada). Mõned live sessionid ning siis koos ehk arutada, kuidas või mis veel.
    Viimati muudetud totaldonk poolt : 08.02.16 at 12:06

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES