Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 379

Niitvaade

  1. #1

    *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere,

    Otsin coachi kes viitsiks mu mängud üle vaadata ja juhendada. Olen mänginud netis ca aasta jagu nl holdem sng ja mtt micro turnasid ja ka väheke cashis madalaimal tasemel 7card studi. Käind ka olympsis livedel. Coachi otsin kuna peale PT3 paigaldamist statse vaadates (esialgu aint ca 7500kätt slvestatud) sain aru, et olen ikka täielik fish ja donk ja kõik muud asjad kah. Päris tühja ma enda arust pole rapsinud kuna mänguga kaasas on käinud alati ka kirjanduse uurimine, (harrington, skalinsky, karo raamatud+ foorumites sobranud) aga ju siis olen asjadest valesti aru saanud, kuid ise ei oska enda mängu analüüsida.
    Mängin just turnasid kuna cash holdem pole minujaoks (vähemalt veel mitte)
    Hetke eesmärk pole mitte niivõrd rahategemine (see on ainult puhas pluss :) vaid skilli omandamine, et jõuda ikka kõrgemale ja parematele turnadele.
    Eesmärk on kunagi jõuda mõnele heale live turnale WSOP, EPT, :) :) ok ok see ikka väga kauge unistus.
    Mingit raha ja stakemist ma ei taha, tasu vaeva eest ei oska pakkuda, ettepanekud teretulnud.

    Loodan, et ma ei eksinud postituste reeglite vastu.

    Peace.

    EDIT:
    PS! PokkeriProd.com leht ei vastuta mitte ühegi ebaõnnestunud treeningsessiooni pärast.

    Kirjas võiks olla:
    Kasutajanimi ja pokkerituba
    Mängitav limiit ja mängutüüp
    Mida diilisoovija tahab saavutada
    Mida ootab coachilt
    Diili soovitav pikkus
    Tasustamine
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 09.04.10 at 09:40

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES