Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 19 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 379
  1. #241
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    kas siin keegi plo25+ ka coachib ? või keegi kogenum viitsiks äkki mõnikord sweatida või käsi üle vaadata ?

  2. #242

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin 9 mängijaga turbo sng-de coachi, mängin 15-30usd mänge Starsis.

  3. #243
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.

  4. #244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.
    Miks alati: kui sa teed mu heaks, siis annan osa kasumist. Kui ma 6-maxi mängiks siis ma oleks su diiliga nõus aga ma tahaksin 100% kasumist kuni selle aasta lõpuni, sest freerollida ma ei laseks enda kulul.

    Investeeri mängu, mitte ära hiili foorumi reeglitest mööda küsides pm. stake, kus soovitakse raha asemel teadmisi :)

  5. #245
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ma tahaksin 100% kasumist kuni selle aasta lõpuni
    Selline diil poleks hetkel minu puhul võimalik.

    Investeeri mängu
    Minu küsitud diil ju pmst seda ongi :)
    Ma olen aru saanud, et selliseid diile on siin ennegi palju toimunud ja lootsin, et küsija suu peale ei lööda.
    Ja üleüldse, minu pakutud diil peaks ju parem olema kui miski lambi 50/50 kasumijaotusega stake + coach diil, sest mängin oma rolliga.

  6. #246
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Kas mõni 6maxi 50nl+ biitijatest oleks huvitatud taolisest coaching diilist, et vaatab regulaarselt mu kaotavad käed üle, saan talt nt skypes iga kell nõu küsida, vahepeal mõne ühissessi/video review teha ja vastutasuks loovutan mingi osa oma kasumist coachile ? Ehk siis tahaks mingit pikemat diili ja nö mentorit, kes mu lollused lauas välja juuriks. Hetkel on selline seis, et olen oma suurematest leakidest teadlik aga ei suuda neid ikkagi välja juurida - arvan et kui mingi vastutus ja kohustus on peal, siis see vähendaks mu spewimist lauas. Mängin hetkel ise 20NL microgamingus.
    mis 6maxi foorumil viga selle jaoks?

    alustuseks v6id teha teema oma "teadaolevatest" leakidest nt

    suht kindel et saaksid tasuta n6u

    20nl m2ngida, maksta suurt rake ja siis veel profit "coachile" t2is lollus nii ei liigugi yles

    foorumis v2ga hea tasuta advice

  7. #247
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    mis 6maxi foorumil viga selle jaoks?

    alustuseks v6id teha teema oma "teadaolevatest" leakidest nt

    suht kindel et saaksid tasuta n6u

    20nl m2ngida, maksta suurt rake ja siis veel profit "coachile" t2is lollus nii ei liigugi yles

    foorumis v2ga hea tasuta advice
    Ma tunnen, et see parandaks mu mängukvaliteeti kui pean pidevalt kellelegi kaotavaid käsi näitama ja seletama miks nii mängisin ning vastu pead saaks paha mängu eest. Umbes sama, et kui keegi selja tagant vaataks, siis spewy liigutusi ei teeks ja üritaks ainult ülihästi mängida. Skype 6maxi channelist olen juba abi saanud ja saaks siit ka, aga coach diili see imo ikkagi ei asenda.

    Näiteks olen viimase 20k käe sees teinud ma arvan kuni 10bi jagu pahasid calle/shovesid ja need oleks enamus olemata kui tean, et pean päeva lõpus kellelegi neid käsi näitama.



    E: aga kui keegi vedu ei võta, siis ilmselt tuleb nii teha jah.
    Viimati muudetud virukunn poolt : 25.10.12 at 20:31

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Ma tunnen, et see parandaks mu mängukvaliteeti kui pean pidevalt kellelegi kaotavaid käsi näitama ja seletama miks nii mängisin ning vastu pead saaks paha mängu eest. Umbes sama, et kui keegi selja tagant vaataks, siis spewy liigutusi ei teeks ja üritaks ainult ülihästi mängida. Skype 6maxi channelist olen juba abi saanud ja saaks siit ka, aga coach diili see imo ikkagi ei asenda.

    Näiteks olen viimase 20k käe sees teinud ma arvan kuni 10bi jagu pahasid calle/shovesid ja need oleks enamus olemata kui tean, et pean päeva lõpus kellelegi neid käsi näitama.
    Pane end coachi olukorda. See tähendab pm. iga päev tunnike töötamist ehk suht commitmenti. 20NL-is selle eest on täiesti olematu summa arvestades, et sa ei anna 100% profitist ära ja isegi kui annaks on see 100% ikka suht mõttetu, sest coach teeniks ise mängides rohkem :)

    Erandiks oleks, kui sul tõesti on väga räige volüüm, et sa 24 tabled ja teed kuus 200k+ käsi ning siis annad suure osa kasumist ära. Ala 25nl teed €2-€3k kuu ja annad coachile 70-80% kasumist aga tõenäoliselt sa sellist volüümi ei näita ning nii suurt kasumit ka ei näitaks, sest muidu sa coachi ei otsiks. Seega miski nädal-kaks commiteda ja saada selle eest $100 - no way :P

  9. #249
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pane end coachi olukorda. See tähendab pm. iga päev tunnike töötamist ehk suht commitmenti. 20NL-is selle eest on täiesti olematu summa arvestades, et sa ei anna 100% profitist ära ja isegi kui annaks on see 100% ikka suht mõttetu, sest coach teeniks ise mängides rohkem :)

    Erandiks oleks, kui sul tõesti on väga räige volüüm, et sa 24 tabled ja teed kuus 200k+ käsi ning siis annad suure osa kasumist ära. Ala 25nl teed €2-€3k kuu ja annad coachile 70-80% kasumist aga tõenäoliselt sa sellist volüümi ei näita ning nii suurt kasumit ka ei näitaks, sest muidu sa coachi ei otsiks. Seega miski nädal-kaks commiteda ja saada selle eest $100 - no way :P
    Tund päevas on kindlasti liialdatud, s.t nii palju pühendumist ma kindlasti ei tahaks, pigem tund-paar nädalas. Ja coachida (käsi vaadata, öelda wp või bet turn) saab ju edukalt sesside vahepeal, kus niikuinii ei mängiks. Kui oma väärtusliku grindiaega selleks raiskad, siis see on coachi enda efektiivse ajakasutuse leak.

  10. #250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Tund päevas on kindlasti liialdatud, s.t nii palju pühendumist ma kindlasti ei tahaks, pigem tund-paar nädalas. Ja coachida (käsi vaadata, öelda wp või bet turn) saab ju edukalt sesside vahepeal, kus niikuinii ei mängiks. Kui oma väärtusliku grindiaega selleks raiskad, siis see on coachi enda efektiivse ajakasutuse leak.
    Teoorias see nii on aga tegelikult ei ole, sest kui juba skype-contact ning väike "commitment" lepinguga sõlmitud, siis ikka: hei, kuidas selle mängiksid? Ja lõpus coach ei ole enam coach vaid on lasteaia kasvataja ja lisaks mentor, kes peab lohutama ja kuulama bad beate ning long-runni.

    Ma leian, et kui sa oled kaua-kaua-kaua juba olnud juba omadega jännis ja mikrolimiidis, siis sorry - pokker, kui tõsine mäng ei ole sinu jaoks. Mängi seda for fun, osale kampaaniates ja hoora boonuseid töövälisel ajal või siis võta end viimaks ja viimast korda kokku ning tööta, tööta, tööta. Kui siis ka tulemusi ei tule, siis mõtekam on potti vesi peale tõmmata ja vanadel junnidel lasta minna :)

  11. #251

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Enamusel mikrolimiidi nühkijatel pole vaja strateegia coache, vaid mindseti omasid. Neid on meil aga vähe. Sellised üldised soovitused nagu vaata, uuri, tee, tegele ei toimi. Toimivat nõu saab anda ainult inimene, kes on ise sellest üle saanud või siis spetsiaalselt juurde õppinud seda teemat. Kui üks ütleb, et ära 3beti siin airi ja teine ütleb, et mine eelmisel õhtul varem magama, siis väga tihti võib sellel teisel rohkem õigus olla.

  12. #252
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Otsin NL25/50 coachi, varasema coaching kogemuse ja soovitajaga või lihtsalt tuntum nimi foorumis. Otsin kedagi, kellel oleks palju aega minuga töötada. Kõik pakkumised PM-ge või kirjutage siia.
    Muidu olen nii helde ka, et annan 100% rahalisest profitist ära aasta lõpuni. Mängin Starsis obv, fpp-d ja stellarid jätaks endale. Enamasti olen mänginud 16-24 lauda, seega volüüm pole küsimus. Praegu olen BE donk.


    Praegu pole keegi veel ennast välja pakkunud, kas tõesti ei leidu siin kedagi?
    Viimati muudetud $Lauri$ poolt : 30.10.12 at 23:57

  13. #253

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tere,

    olen pikemat aega juba coachi otsinud. Kuna inglise keel on suht roostes, siis kardan, et live sessil inglise keeles võin jääda hätta nii asjadest täpselt arusaamisel kui ka enese väljendamisel. Seega olen hetkel loobunud coachi võtmisest väljastpoolt eestit. Paar kuud tagasi õnnestus juba peaaegu liinile saada ühe kohaliku midstakes crusheriga kuid kuna tal nappis aega asjaga tegeleda, siis jäi asi katki kahjuks ja sellest on mul väga kahju.
    Enda mängust nii palju, et olen juba paar aastat nl100+ FR reg ja tänase seisuga biidin nl100 stabiilselt ev 3,8bb/100. NL200+ olen mänginud u.100K kätt sellel aastal kuid kuna oodatud tulemust ei ole tulnud (selle aasta winrate nl200+ mängudes ~1,5bb/100), siis viimased paar kuud olen keskendunud ainult nl100 grindimisele, et tagada kindel stabiilne sissetulek. Aegade jooksul olen ka stiili muutnud, kuid tulemused on jäänud ikka samasse auku. Varem olin suht loosagressive (17/12/2,5) ja nonsd oli seal BE piirimail. Tänaseks olen selles osas taandarenenud ja mängin momendil 13/10/1,5 rezhiimil. Harrastan palju trappimist ja slowplaymist (flop cbet on 40%). Vaatan palju showdowne (wtsd on 31%). Non-sd kukub kuristikku.
    Täna arvan, et mu põhiline murekoht on mängud blindidel (kaotan viimasel ajal blindidelt 50-60bb/100) ja 3betet pottides. Samuti tunnen ennast ebamugavalt OOP regside vastu ja chk-fold on vast liiga tihe külaline.

    Coachilt ootaksin, et ta tegeleks minuga nii kaua, kui tunneme mõlemad, et asi on saanud paremaks ja mu winrate on kasvanud vähemalt 2bb võrra. Et asi üle mõistuse ei läheks, siis võime panna ette ka mingid piirid. Arvan, et kogu pakett võiks sisaldada 10-15h live sesse. Selle ajaga peaks ühtteist vast külge jääma küll.
    Tasuga mõtlesin välja sellise geniaalse plaani, et annaksin coachile 30% oma detsembri ja jaanuari kuu kasumist. Kuna mängin praegu kuus keskmiselt 60K kätt ja arvestades, et mu wr@nl100 on 3,8bb/100 atm, siis teoreetiline summa oleks ~1500$. Kui coach suudab mu teha paremaks, kui 3,8bb/100, siis kasvab ka tasu. Kokkuvõttes peaks hourly olema normaalne. Eraldi peaks läbi arutama, mis saab siis kui mingi juhuse läbi suudan 2 kuud järjest miinust näidata. Selleks puhuks peab mingi süsteemi välja mõtlema.
    Kui kellegil huvi kui sellised tingimused ei sobi, siis olen väga paindlik.

    Lisan selle aasta FR graafikud:

    Kõik kokku:



    Kõik kokku BB:



    Ainult nl100:



    Ootan PM-e.

    EDIT: olgu lisatud, et diili ajal mängiksin ainult nl100.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 01.11.12 at 16:27

  14. #254
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    keegi 180mane coachib?

  15. #255

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    keegi 180mane coachib?
    See umbes sama küsimus kas keegi rahalaudasi coahcib
    Turbo/non turbo/level?

  16. #256
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Nl16 6 max BE donk olen, Otsin coachi. pakkumised PM.
    Nl10 wr oli 5bb/100

  17. #257

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tervist, otsin coachi kes aitaks leida peamisi leake..mida on ilmselt PALJU ja mida ma ise ei märka ;D Mänginud olen umbes 1,5a. Mängin Starsis 18-180men micro SNG'sid (1,50-8 USD) ja tavalisi MTT'sid (1-11Usd).
    Hand historyd on olemas 2012a aprillist. Kui kellelgi on huvi micro stakes dongile veidi koolitust coachingut pakkuda siis palun saatke PM, kuna suur soov oleks arendeda ja oma mängu paremaks lihvida. Pange siis orienteeruv honorar ka Tänud!

  18. #258
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Tsitaat Algselt postitas nik0tiin Vaata postitust
    Tervist, otsin coachi kes aitaks leida peamisi leake..mida on ilmselt PALJU ja mida ma ise ei märka ;D Mänginud olen umbes 1,5a. Mängin Starsis 18-180men micro SNG'sid (1,50-8 USD) ja tavalisi MTT'sid (1-11Usd).
    Hand historyd on olemas 2012a aprillist. Kui kellelgi on huvi micro stakes dongile veidi koolitust coachingut pakkuda siis palun saatke PM, kuna suur soov oleks arendeda ja oma mängu paremaks lihvida. Pange siis orienteeruv honorar ka Tänud!
    Saatsin PM!

  19. #259

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    keegi 6max mängija oma mängu lubaks pisut jälgida ? 30min-1h, 25-100nl, mingit juttu pole vaja, lihtsalt sooviks näha mängukäiku.

  20. #260
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    NLHU mmicro stakes coachi võii kedagi kes viitsiks käsi arutada, ma tahaks näha kudias see fishide biitime päris käib. Olen õpivõimeline ja tasus leiame kindlasti kokkuleppe.

    PM-ige keegi one time.

Lehekülg 13, kokku 19 EsimeneEsimene ... 31112131415 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES