Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 24 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 484

Hübriidvaade

  1. #1
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    no hakkab juba tulema, see 33 oli abiks :D
    jeah aga eile oli kõige sitem päev mul mis üldse olla sai. jubedalt pappi läks.
    Naer ja hakkasin ööse 2 paiku veel 2k garanteeritud turnat, mäletan, et kel sai 5.50 ja ma olin 15/90 positsioonil vms, viskasin pea korra padjale, et pausi aja puhkan. MSNis veel ütlesin ühele et nudke mind 5 min pärast, ma korra panen pea padjale. Niinii.. Ja alles nüüd ärkasin. Julm hea mängu tappis uni ära. Aga olin seal 30ndaks tiksunud.

  2. #2
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    http://www.pokerhand.org/?5265990 >> Kas mängiksite samamoodi seda kätt?
    http://www.pokerhand.org/?5265991 > Kas paneksid juba flopil nupud maha?




    Flop cbet on vist jubedalt kõrge? VPIP ka liiga suur võiks veidike vähem ikka olla. Või mis ?
    Viimati muudetud ingu poolt : 13.03.10 at 17:48

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    liiga palju lähed showdownile ja nendest kordadest liiga vähe võidad seal IMO. Mul on vastavalt 25% ja võidan 59%. ma olen veel passiivne reg.

  4. #4
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Kahjuks olen tagasi NL5-s, bankroll sada taala. Kandsin vahepeal kasutajale kes mulle
    pappi andis võla pluss veits kasumist ära. Saja taalaga ei hakka NL10s midagi üritama. Proovin uuesti 150-200 peale saada ja siis again NL10

  5. #5
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Foldisin täna esimest korda KK mikrolimiidis. Sest vastane oli 16/1 (600 kätt)
    http://weaktight.com/2134516.

  6. #6
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    ükskõik mis statsidega vastane on ma pf ikkagi ei foldiks kunne ever, kasvõi nutaks ja calliks :D

  7. #7
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    ükskõik mis statsidega vastane on ma pf ikkagi ei foldiks kunne ever, kasvõi nutaks ja calliks :D
    Olen näinud mängijaid 1/1 statsidega.
    Sellegi poolest ei foldiks ja callid AI?

  8. #8
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas noname Vaata postitust
    Olen näinud mängijaid 1/1 statsidega.
    Sellegi poolest ei foldiks ja callid AI?
    Mitme käe peale??

    Selle käe kohta kirjutasin kommentaari NL2-5 teemasse.

  9. #9
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas isenseven Vaata postitust
    ükskõik mis statsidega vastane on ma pf ikkagi ei foldiks kunne ever, kasvõi nutaks ja calliks :D
    Ma saan aru kui jutt käiks ainult mikrolimiidist, aga suurtemates vetes on KK fold üpriski tihti juhtuv asi IMO niipalju kui mina lugenud. Isegi AA fold on positiivne olnud, seda muigui üliharva ja peab väga hea read olema.

  10. #10
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Ma saan aru kui jutt käiks ainult mikrolimiidist, aga suurtemates vetes on KK fold üpriski tihti juhtuv asi IMO niipalju kui mina lugenud. Isegi AA fold on positiivne olnud, seda muigui üliharva ja peab väga hea read olema.
    Mis read toetaks preflop AA foldimist ükskõik mis limiidis? Mis kaart on preflop tugevam? Mitte ükski. Olen kindel et mitte ükski mõtlev ja võitev mängija ei ole kunagi tahtlikult preflopis cashgames AA foldinud. Ei usu et eriti ka KK.

    Võibolla sa ajad siin segamini turniiridega? Siis jah seal on seda juhtunud ja juhtub ka edaspidi. Nt olukorras kus on jäänud 1 mängija veel välja lüüa et rahadesse jõuda ja sul on väikene stäkk alles. Siis sa pigem ootad et see üks mängija välja löödaks ja sa kindlasti jõuad rahadesse - mängijat kes mängivad et rahadesse jõuda. Kes mängib et saada esimeseks, ei foldi ka siin preflop ei AA ega KK.
    2 kohta on veel kus ka väga head mängijad vahest AA/KK preflop foldivad:
    Sateliit turniirid. Nt 100 alustab ja esimesed 10 saavad edasi kuhugile teisele turniirile. 11 on alles, siis siin pannakse tuimalt oma AA maha preflopis.
    Teine koht on Omaha, mis ei puutu siia enam aga ka seal tuleb ette AA preflopis foldimist.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas Poku Vaata postitust
    Võibolla sa ajad siin segamini turniiridega? Siis jah seal on seda juhtunud ja juhtub ka edaspidi. Nt olukorras kus on jäänud 1 mängija veel välja lüüa et rahadesse jõuda ja sul on väikene stäkk alles. Siis sa pigem ootad et see üks mängija välja löödaks ja sa kindlasti jõuad rahadesse - mängijat kes mängivad et rahadesse jõuda. Kes mängib et saada esimeseks, ei foldi ka siin preflop ei AA ega KK.
    Mäletan seda, mis mul juhtus. 33 playerit alles, 30 rahades. Mul AA, MP2-lt. Surusin keskele tornid, bigstäkker 88-ga callis. Flopis A, aga lauale runner runner sai flush ja mul 31. koht! :D Suht noob olin ka siis, Oleks võinud viivitada kas või enne, aga ei mõelnud. No suckout kah tglt.

  12. #12
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Ei ma ei aja segi mingi turniiri ega omahaga seda :)
    Ma ei mäleta kust ma täpselt seda lugesin, aga see oli vist kellegi NL50 või NL100 mängija päevik, kus 2 fishi panid nuppe, üks regular pani nuppe (kes readide järgi seda alla AA ei tee) ja herol endal oli ka AA ja kuna ühtegi ässa enam lauda ei oleks tema readi järgi tohtinud tulla oli kahel fishil olenemata kaartidest suurem % midagi paremat võimalus kokku saada. Ma täna vist ei viitsi, aga homme proovin sulle selle postituse/teema üles leida. Endalegi tundus mingitmoodi uskumatu kunagi kuidas saab olla AA foldimine rahalauas õige tegu, isegi KK tundus uskumatu.

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Ei ma ei aja segi mingi turniiri ega omahaga seda :)
    Ma ei mäleta kust ma täpselt seda lugesin, aga see oli vist kellegi NL50 või NL100 mängija päevik, kus 2 fishi panid nuppe, üks regular pani nuppe (kes readide järgi seda alla AA ei tee) ja herol endal oli ka AA ja kuna ühtegi ässa enam lauda ei oleks tema readi järgi tohtinud tulla oli kahel fishil olenemata kaartidest suurem % midagi paremat võimalus kokku saada. Ma täna vist ei viitsi, aga homme proovin sulle selle postituse/teema üles leida. Endalegi tundus mingitmoodi uskumatu kunagi kuidas saab olla AA foldimine rahalauas õige tegu, isegi KK tundus uskumatu.

    Sry, ei osanud arvata, et keegi seda tõe pähe võtab.

  14. #14
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Ei ma ei aja segi mingi turniiri ega omahaga seda :)
    Ma ei mäleta kust ma täpselt seda lugesin, aga see oli vist kellegi NL50 või NL100 mängija päevik, kus 2 fishi panid nuppe, üks regular pani nuppe (kes readide järgi seda alla AA ei tee) ja herol endal oli ka AA ja kuna ühtegi ässa enam lauda ei oleks tema readi järgi tohtinud tulla oli kahel fishil olenemata kaartidest suurem % midagi paremat võimalus kokku saada. Ma täna vist ei viitsi, aga homme proovin sulle selle postituse/teema üles leida. Endalegi tundus mingitmoodi uskumatu kunagi kuidas saab olla AA foldimine rahalauas õige tegu, isegi KK tundus uskumatu.
    Otsi ülesse, huvitav oleks lugeda.
    Sest pane kuidas tahad, kahepeale on neil ikkagi alati ~60% edumaa, mis on piisav. Ma ei viitsi praegu süveneda ja matemaatikat tegema hakata, aga võibolla kui 2he fishi asemel oleks üks fish, hakkaks mingis situatsioonis ära tasuma (ei usu siiski), sest võidu korral läheb tema stäkk jagamisele, kaotuse korral kaotad kogu stäki, ehk 2:1, kolmest korrast pead ühe võitma. Siis peaks teil edu olema ca 66% 33% vastu. Ehk pärast enda tänase sessioni analüüsi viitsin läbi mõelda.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.


  16. #16
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    lol seesamune jah :D

  17. #17
    Bännitud Kasutaja Poku avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Välismaa
    Postitusi
    295

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Pole mul arvutama vaja hakata... Arvan et ühe mängija vastu parim mis saavutada suudaks oleks ala 40/40/20 :D

  18. #18
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Nüüd tegin ennast küll lolliks nagu saabas siin :P

    Magama ära, ööd :)

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    AA foldimine on võimalik ainult mõnes bubbles, rahamängus AA foldida ... ma ei tea, mängi kabet siis juba.

  20. #20
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Niii hea. :)

    [YOUTUBE]JNi99Trfd74&NR=1[/YOUTUBE]

Lehekülg 4, kokku 24 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES