Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 484

Hübriidvaade

  1. #1
    Jube Noob Kasutaja pukkmaster avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    126

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Vaatasin just pacificu new depositer freerolli osavõtjaid, eesti lipp jäi silma, kuidas välja kukkusid ja mida seal pokkertoas üldse mängid ?

  2. #2
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    Tsitaat Algselt postitas pukkmaster Vaata postitust
    Vaatasin just pacificu new depositer freerolli osavõtjaid, eesti lipp jäi silma, kuidas välja kukkusid ja mida seal pokkertoas üldse mängid ?
    Ega ma ei mängigi seal tegelikult. Proovisin selle toa ära, aga mulle ei sobi, soft on liiga jube lihtsalt. See New Depositer freeroll päris hea muidu, 7 päeva jutti saad osaleda sellel, 500$ guranteed ja eile oli 303 mängijat ainult.
    Jama on see, et blind on vaid 8 minutit. Üle poolte mängijate lauas olid olenemata lauast total fishid.
    Välja lendasin nii, et mul oli vist 4 või 5 BB, surusin Buttonilt K9o nuppe, K10 callis, K küll flopi, aga 9 t ei tulnud ja olingi out.

  3. #3
    Jube Noob Kasutaja pukkmaster avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    126

    Re: Ingu Päevik ehk Popsumaa Elaniku Seiklused.

    mm, ma kukkusin mingi ~30 välja, sain 3 doltsi, siis hakkasin donkama, sain 30$ peale, aga siis ei lõpetanud ära donkamist ja mängisin maha :D muidu on jah suht jube keskond seal, alla NL10 vist ei mängiks kindlalt seal

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES