Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 86
  1. #41
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Aga muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)
    Kui sa midagi õpid, aga õpitavat tegelikult ei omanda, siis sel viisil alati uut õppima asudes sa kokkuvõttes ei omanda midagi. Sa oled tublisti õppinud.

    Eluaegseid üliõpilasi on ka aegajalt nähtud. Kui õppimise protsess on ainus nauding, siis võib see sinu jaoks olla igati positiivne. Kui sind huvitab ka resultaat ja teadmiste rakendus, ei ole see parim valik.

  2. #42

    Re: privadori omahanurgake.

    Erinevate mängude õppimine annab ainsa märgatava edge'i Turnamängijate puhul, kes HU'd õpivad ja neil kes uut lauda alustavad ka HU õppimisel. Kas Holdemis ei olegi võimalik siis boardi textuuri ja vastaste panustamismustreid jälgida ja selgeks saada? Peab vist raudselt ikka omahat ja studi õppima.

    Ranka ja teised püssid tuleb vist insta perse saata, sest nad pole teinud postitusi "algajate materjale plz, pm!"

    Point on selles, et ma ei peagi tõestama, et erinevate mängude õppimine kõvasti midagi juurde annab, ühe mängu selgeks tegemine annab täiesti vajalikud oskused enda mängu biitimiseks, selle tunnistuseks peaks enamus prosid olema, ma usun. Sina peaksid hoopis tõestama, et tüüp, kes saab 5BB/100 et tal see viies BB tuleb omaha või mis iganes muust asjast ja see tüüp, kes BE on, et tal on see seetõttu, et tal jäi hommikune omahatablett võtmata.

  3. #43
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Haapsalu
    Postitusi
    320

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)
    Mina leian, et mitme erineva mängu mängima õppimine on -EV, vähemalt siis kui kõikides nendes mängudes ollakse vaevu breakeven;

    I mean, pühendan ennast 1 kuu SNG'dele - breakeven või kerge miinus, 1 kuu MTT'le - breakeven või kerge miinus, 1 kuu 6max - breakeven või kerge miinus.

    Ma ei ütle, et see on halb või paha, kindlasti mitte. Iga kogemus tuleb kasuks, kuid ma usun, et see mõjub mindsetile päris rängalt. "Proovin seda, ei biidi, pühendan sellele, ikka ei biidi".

    6 kuu pärast ollakse kindlasti kogemustelt targem, kuid ette näidata (enda üle uhkust tunda) pole väga millegi üle.

    * Kindlasti ei mõelnud ma siin midagi otseselt kellegi vastu, lihtsalt üleüldises pildis minu arvamus.

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: privadori omahanurgake.

    tra muru on taas hoos. sulg lipab ja mõte jookseb.
    minu arust on ka +EV ühes mängus hea või parimal juhul väga hea olla ning sellega profitit toota, hiljem tildiparandajana või siis kui "kodumängust" kopp ees, sobivad nii omahad kui muud mängud kenasti.
    mitte nii, et novembris lasen FR, detsember 6-max, siis HU, siis HUSNG ning lõpuks juba omaha. ja igalpool on winrate olematu. väga vähesed saavad sedasi hakkama. ainult parimad meist.
    jutt on mõeldud üldisena ega puuduta mkva winratesid

  5. #45

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas mkva Vaata postitust
    Sry muruntau, aga sa ajad ikka oma sitta edasi.

    Aga muru ei põhjenda mulle elusees ära, et kuidas on -EV õppimine erinevaid mänge (kui välja arvatud vajadus kiiresti profitit näidata)
    Kindlasti on enda harimine erinevatel aladel(PLO NLHE maitea stud whatever) +Ev, kahjuks see tulevikus ju kuidagi tulla ei saa. Lihtsalt kui nüüd võrrelda kumb on rohkem +EV kas õppida/mängida ühte või kolme erinevat mängu siis obv ühte. Las igaüks teeb mida tahab ei ole mõtet nokkida.

  6. #46

    Re: privadori omahanurgake.

    toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.

  7. #47

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.
    lol woteva

  8. #48
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.
    pärast mõningast omaha mängimist hakkad ikka holdemis igasugu tonte nägema küll.

  9. #49

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    toon labinäite mis mitut mängu mängides juhtub. holdemis paardunud boardil ägised nutflushiga ja omahas callid Q-high flushiga maha. üldiselt omaha rikub holdemi mängu ja vastupidi...vähemalt pikka aega, seni kuni suudad kiirelt ümberadjustida.
    +1
    reality

  10. #50
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Umbes nagu, et vahepeal peaks olema silmaarst, see aitab nägemist parandada, siis korstnapühkija, sest hoiab lõõrid puhtana ja siis veel advokaat, et osata enda huvide eest seista kohtus ja seda kõike seepärast, et saada paremaks KEEVITAJAKS.
    See on päris andekas...

  11. #51
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: privadori omahanurgake.

    Need upswingid on vist tõesti võimsad.
    http://www.pokertableratings.com/ful...rch/LokoIsBack

    $200/$400 CAP PLO SH 5,496 $638,571 14.52

  12. #52
    Bännitud Kasutaja speedi avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    T;M
    Postitusi
    295

    Re: privadori omahanurgake.

    2p2'st ka igasuguseid stoorist loetud aga no see..

    uskumatu :O

  13. #53
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    tra muru on taas hoos. sulg lipab ja mõte jookseb.
    minu arust on ka +EV ühes mängus hea või parimal juhul väga hea olla ning sellega profitit toota, hiljem tildiparandajana või siis kui "kodumängust" kopp ees, sobivad nii omahad kui muud mängud kenasti.
    mitte nii, et novembris lasen FR, detsember 6-max, siis HU, siis HUSNG ning lõpuks juba omaha. ja igalpool on winrate olematu. väga vähesed saavad sedasi hakkama. ainult parimad meist.
    jutt on mõeldud üldisena ega puuduta mkva winratesid
    Just alles hiljuti vaatasin üle oma tulemused (põhinendes FR statistikal).

    Mängijaid 2 kuni 2: -$8,000 (16,000 kätt)
    Mängijaid 3 kuni 6: -$6,000 (100,000 kätt)

    $14,000 leke. Oskaks HU-d siis $8000 oleks kindlalt break-even + tõenäoliselt 6maxi miinus ka väiksem.

  14. #54
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: privadori omahanurgake.

    ma olen viimased paar kuud ikka päris palju omahat mänginud ja oi kuidas mulle see mäng on meeldima hakanud. Samas hakkan aru saama, et PLO on tüki maad sügavam/raskem kui NLHE. Ja tilti tekitab see asi. Tõmbasin Cakest üle jala, sest lihtsalt võimatu oli nendest põtradest jagu saada PLO50s. Laudade valik jättis ka soovida.
    Ootan huviga järge..

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: privadori omahanurgake.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Just alles hiljuti vaatasin üle oma tulemused (põhinendes FR statistikal).

    Mängijaid 2 kuni 2: -$8,000 (16,000 kätt)
    Mängijaid 3 kuni 6: -$6,000 (100,000 kätt)

    $14,000 leke. Oskaks HU-d siis $8000 oleks kindlalt break-even + tõenäoliselt 6maxi miinus ka väiksem.
    sa ju oledki troonitud FR mängija ning sa võid vabalt aega pühendada FR õppimise kõrvalt ka HU ja 6-max-i õppimisele. kahjuks see kindlasti ei tuleks :)

  16. #56

    Re: privadori omahanurgake.

    sry veelkord offtopicu pärast.

    OK, proovin veelkord ära seletada, miks kehval tasemel erinevate mängude oskamine EI paranda mängu ühes kindlas formaadis.

    Piltlikult seletus: Kui mängija on mingis väga mikrolimiidis BE, siis see on sitt tase. Nüüd kui mängija on mitmes pokrivariandis kõige mikromal tasemel BE, siis ta on mitmes pokriformaadis sitt (olgem ausad, öelda keskpärane on tõe ilustamine). Nüüd kui võtta ühest sitahunnikust (sital tasemel mängust) tükike sitta (mingi omandet skill, trikk, mis iganes) ja panna see teise sitahunnikusse, võtta veel teisest, kolmandast ja neljandastki ja lisada need kõik samma sitahunnikusse, kas siis tulemuseks on sai või veel suurem sitahunnik? Juhul kui hero ei oska just sitast saia teha siis ...

    Võtke loogiliselt, kui mängija ei suuda end ühelgi mänguviisidest normaalseks võitvaks mängijaks teha, miks ta peaks suutma eri killukesi eri asjadest kokku pannes nüüd ühtäkki paremaks saama? Selleks, et midagi suuta eri mängudest välja noppida nii et sellest teises mängus kasu oleks, peaks ikka neid erinevaid mänge ka päris okeil tasemel biitima. Ja isegi siis jääb võimalik kasu minimaalseks välja arvatud juhtudel, mis enda ühes varasemas postis välja tõin.

    E: kuidas aitab turbo STT SNG mängu õppimine FR 100bb cashi mängijat? Mitte üldsegi
    Mitte midagi isiklikku, lihtsalt konstruktiivne kriitika.
    Viimati muudetud muruntau poolt : 04.03.10 at 12:54

  17. #57

    Re: privadori omahanurgake.

    DOH.. Saa üle juba!

  18. #58

    Re: privadori omahanurgake.

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($91.50)
    MP1 ($121.70)
    MP2 ($70.35)
    Hero (CO) ($45)
    Button ($52.85)
    SB ($90.10)
    BB ($82.80)

    Preflop: Hero is CO with 4, Q, 7, Q
    2 folds, MP2 calls $1, Hero calls $1, Button bets $2, SB calls $1.50, 1 fold, MP2 calls $1, Hero calls $1

    Flop: ($9) 10, 5, 6 (4 players)
    SB checks, MP2 bets $4, Hero calls $4, 2 folds

    Turn: ($17) 3 (2 players)
    MP2 bets $4, Hero calls $4

    River: ($25) 7 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $22, MP2 calls $22

    Total pot: $69 | Rake: $3

    Results:
    MP2 mucked 2, A, 9, 4 (flush, Ace high).
    Hero had 4, Q, 7, Q (straight flush, seven high).
    Outcome: Hero won $66


    Mismõttes nagu??? Tegelt ka ei minda A high mastiga bustoks enam? Kas oleks pidand mingi gay raise panema turnil, et pot suuremaks saada riveriks? Minu jaoks suht hämming

  19. #59

    Re: privadori omahanurgake.

    mmm see on suht haige:D

  20. #60

    Re: privadori omahanurgake.

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $2.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($125.10)
    SB ($206.20)
    BB ($74.50)
    UTG ($305.65)
    MP1 ($39.50)
    Hero (MP2) ($118.95)
    CO ($105)

    Preflop: Hero is MP2 with Q, 7, 7, 6
    1 fold, MP1 calls $2, Hero calls $2, 1 fold, Button calls $2, SB calls $1, BB checks

    Flop: ($10) 6, 7, 2 (5 players)
    SB checks, BB checks, MP1 checks, Hero bets $9.50, 1 fold, SB raises to $38, 2 folds, Hero raises to $116.95 (All-In), SB calls $78.95

    Turn: ($243.90) Q (2 players, 1 all-in)

    River: ($243.90) 9 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $243.90 | Rake: $3

    Results:
    SB had 10, 8, 4, 6 (straight, ten high).
    Hero mucked Q, 7, 7, 6 (three of a kind, sevens).
    Outcome: SB won $240.90



    Ja see käsi? Mida perst nagu, double gutshotiga. Nupud sain sisse 70-30 edus. Mis ta pani mu limbitud ässade peale vä??? Tra, see on mingi haige idioot lätlane, arvake kas ma olin vähe leilis peale seda kätt?? Tõmbasin kolme päevaga +1K$ ja nüüd saan nii haigeid asju tappa, et süda läheb pahaks. Keegi oskab selle venna mõtlemist lahti seletada?

Lehekülg 3, kokku 5 EsimeneEsimene 12345 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES