Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 61 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 1215
  1. #181

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Õnneks teie downswing minuni ei ulatu. Detsember läheb väga plaanipäraselt ja ehk isegi paremini kui arvasin. Samas mul kange kahtlus, et downswing kuskil nurgataga vaikselt redutab.

  2. #182
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Jõulud on ju andmise aeg - anname siis floateritele

  3. #183
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka plz tee küsitlus kellel on Detsembri algus kergelt öeldes perse läinud, kui viitsid :P

    Mina olen nende hulgas

  4. #184

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul pole kuu aega ühtegi miinuspäeva olnud. Ei tule allaminekut ka kuskilt, nii enesekindel olen.

  5. #185

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Mul pole kuu aega ühtegi miinuspäeva olnud. Ei tule allaminekut ka kuskilt, nii enesekindel olen.
    NL10? ;D

  6. #186

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Jep. Seal kõige suurmemd oinad on kes oma hero calle teevad nii et vahet pole. Olen mänginud ka NL50 ja ei näe vahet. hetkel lihtsalt projekt käsil.

  7. #187

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    eino kui toodab, siis ei saa kurta.

  8. #188

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Minul on ka siiamaani juba nii kannis , Trio on see kuu RIGGED.

    Pokerstarsis ka mõned SNG'd teinud, seal ka ikka ei saa kuidagi, olen suurim stack, lükkan bubble peal all ini, teisel kohal olev vend callib külma kõhuga 66'ga ära, kuigi on surevad stackid lauas ning saadetakse mind jälle enne rahasi koju.

  9. #189
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mul ka detsember ikaldub.

    täna lõpuks üks tüüp kutsus mind HU4ROLLZ aga jõudsin talt ainult pool buyini võtta enne kui ta disconnectis/sitoutis

  10. #190

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Nii, HEM on installitud laptopile. Monitor ja klaviatuur laptopi külge keeratud, lisaks sellele on mul lisa ruumi laudade jaoks laptopi oma monitorist, seega täna õhtul olgu mu laptopi kaardijooks minuga. Kui ma mingisse sügavasse swingi nüüd langen või trios bustoks lähen, siis jõuan veel enne jõule mõne ilusa BMW varastada ja sellega kuskilt kaljust alla sõita.

    Minuarust tulex selle teema pealkiri ära muuta " Sitane detsember - enne jõule oleme kõik bustod!"

  11. #191
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo


    Minuarust tulex selle teema pealkiri ära muuta " Sitane detsember - enne jõule oleme kõik bustod!"

    +1 :D

  12. #192
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Hakkan liiva pilduma v?

    Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.
    Pelmeenidega on selline huvitav asi, et näiteks, kui sööd keedetud pelmeene iga päev ja lõpus viskavad kopa ette ning tahad vaheldust. EASY! Siis hakka pelmeene praadima ning menüüs oleks nagu täiesti uus toit! Kui praetud pelmeenid üle viskavad, mine tagasi keedetud pelkade peale ning korda tsüklit.

    Tõsisõna.

    Pelmeeni ekspert on rääkinud..

  13. #193

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kuidas ära arvasid? ma polnud keedetud pelmentse mingi 2 kuud teinud ja nyyd tegin ja sitaks normid tundusid

  14. #194
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"

    Aga ei tahax seda teemat läbustada siin , kui Sul on edaspidiseid ideid või keegi teine oskab aidata siis PM, peax vist HV foorumist ka abi küsima.
    LOL@teemat läbustada. Selleks see teema ongi ning siia võib kirjutada ükskõik mida sülg suhu tööb, peaasi, et on foorumi reeglitega kooskõlas.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    mul ka detsember ikaldub.

    täna lõpuks üks tüüp kutsus mind HU4ROLLZ aga jõudsin talt ainult pool buyini võtta enne kui ta disconnectis/sitoutis
    Jube imelik... Mind pole mitte keegi elu sees HU-d mängima kutsunud ja veel rollide peale. MITTE KUNAGI. Mis selle nipp on? Ise pead pakkuma? :P

  15. #195

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    asi selles et ta mängib Hu-d äkki

  16. #196
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    asi selles et ta mängib Hu-d äkki
    HU-s kutsud HU4rollz? Aa, et siis kõrgemasse limiiti?

  17. #197

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Aga mis teema sellega on, et iga kord kui ma full ringis uusi laudu püüan teha ja siis keegi veel tuleb, kes muidu fullringis tõstab preflop iga kahe aasta tagant korra ja kelle stack on heal juhul 20-30 bb, hakkab full ring lauas heads up olles iga käsi preflop minraise'i tegema? See on mingi uus mood?

  18. #198

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Nagu tavaks kui siin midagi ütled siis kohe busto majas. Täna mõnus sess. Kaks kord olen majaga lutti saanud. 5 korda KK pähe saanud. AA vs QQ river mutt.Mõlemad majad olid turnist ja riveris põmmutati parem maja :D

  19. #199
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Jube. Just igavusest proovisin Badugit, mitte ühtegi reeglid ei teadnud, mängisin tiiru ära, midagi aru ei saanud. Samuti midagi ei võitnud ega kaotanud ka. Igav mäng vist aga kõik millegipärast räägivad sellest...

  20. #200
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    HU-s kutsud HU4rollz? Aa, et siis kõrgemasse limiiti?
    6maxi mängisin. päris mitmes kord juba kui muga nii tehakse - tavaliselt on need sigakohutavad mängijad ka. aga täna tüüp kutsus nl400 HU¤ROLLZI tegema ja peale 2 suurema poti kaotust tõmbas jee :( ma juba mõtlesin, et jõulud see aasta varem tulnud.

Lehekülg 10, kokku 61 EsimeneEsimene ... 891011122060 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES