Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 61 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1215
  1. #241
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    natukenegi ...

    ranka ma tahan su fulll elulugu teada kui minek on ... ma ei julge muidu ühte tuppa suga minna ...
    LOL. Just päevateemane küsimus ning siit saad üht-teist teada, väike intervjuu ühe 2p2-eriga. Vabandan oma halva inglise keele pärast: http://eurekakid.com/frfs-ranka/699/

    Ja mul pole ühtegi jalka särki, VEEL.

  2. #242
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    tra need hand convertory saidid ajavad mind juba närvi.. rääkige kuidas normaalselt convertida saab? ma võtan HEMis käe, sealt parem klikk ja menyyst view selected hand histories.. selle jama siis pasten http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php saidile.. ja see kuradi s*tt jätab preflop mängu täiesti kajastamata.. ja siiani pole mingi valemiga suutnud talle selgeks teha, et preflop mäng on ka oluline...

    enivei TT käes, preflop raise callisin maha.. flopis parim maja.. slowplayisin.. ja sain riveril allini kätte oma neliku vastu:-)
    Proovi DC hand converterit, see mulle isegi meeldib rohkem:
    http://www.thehandconverter.com/


  3. #243

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Detsember on vist nüüd alanud, rekordsessioon ;D
    Viimase 2.5k winrate 24.5BB/100 ning eile tegin 2 idiootsust ka 70$ väärtuses ! :)
    [img width=750 height=426]http://www.hot.ee/rudi1//Wuhahihaa.jpg[/img]

  4. #244
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Su vanas arvutis oli pahalane sees ning põhjustas jube unlucky. Nüüd näed ise ka, et ammu pidanud läppari peale üle minema.

  5. #245

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    No nüüd tuleb enda kallal tööd teha, ikka tuleb sisse hetki, kus saan lollustega hakkama :) Ning kuna BR'i suurenedes raha väärtus aina väixemana tundub, siis on ikka ja aina kergem teha aina suuremaid lollusi, järgmine kuu lähen ka kindlasti Gambleri poodi jälle külastama ja ostan sealt Mindseti raamatu, vb ka Harrington on Cash gamesi raamatud.

    Ning järgmiseks sessiooniks võtan julguse kokku ja üritan hakata full stackiga NL50's mängima, olen vist ropult kaotanud tänu sellele, et pärast turni CBetti olen lihtsalt committed ning ma olen turnil suht agressiivsete Cbettidega ja ei ole mul enam ruumi foldimiseks kui keegi mind üle tõstab.Samuti kaotan siis vahel ka nutsiga valuet, kui stack ei kata vastast ära.

  6. #246

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    inglismaal jalka vaatamine on nuts, kui vähekegi fänn oled. ise käisin kunagi readingu mängu vaatamas, kui ta veel esiliigas oli. ikka oli 18k vaatajaid. ma ei kujuta ette, mis meistriliiga mängudel olla võib. gl.
    a, ranka, ma olen võibolla aasta lõpus ca 1 nädal pärnus. palju live coach sess maksab? :)

  7. #247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    inglismaal jalka vaatamine on nuts, kui vähekegi fänn oled. ise käisin kunagi readingu mängu vaatamas, kui ta veel esiliigas oli. ikka oli 18k vaatajaid. ma ei kujuta ette, mis meistriliiga mängudel olla võib. gl.
    a, ranka, ma olen võibolla aasta lõpus ca 1 nädal pärnus. palju live coach sess maksab? :)
    6 krooni. Aga naljakas seegi, et ma ei ole miski jalka fän, regasin turnale, kuna oli suur overlay.. Oh seda ahnust ja samas reisi vastu ei ole midagi ning peabki rohkem sundima end liigutama :) Ja see võib olla alguseks mu jalgpalli fänni staatusele.

  8. #248
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    igal juhul on chatis sõbralik või vait olemine kasu(m)likum kui ärplemine (või shipit vms pasa karjumine). just paar minutit tagasi jäi 1 fish muga peale bustosse minekut veel mängima kui olin taga sõbralik olnud.
    Nõus.

    Ise viimasel ajal rõvedalt chatis tiltinud tho. Siit võtangi uue eesmärgi - chatis alati viisakaks jääda :-*

  9. #249
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    6 krooni. Aga naljakas seegi, et ma ei ole miski jalka fän, regasin turnale, kuna oli suur overlay.. Oh seda ahnust ja samas reisi vastu ei ole midagi ning peabki rohkem sundima end liigutama :) Ja see võib olla alguseks mu jalgpalli fänni staatusele.
    tulen v-o kaasa peo meeleolu tekitama (mitmepäevast) kui leits saab mitme piletiga paketi

  10. #250
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Nõus.

    Ise viimasel ajal rõvedalt chatis tiltinud tho. Siit võtangi uue eesmärgi - chatis alati viisakaks jääda :-*
    Kui ei suuda, lase oma chat bännida või korralda chati bän, mine nl0.02 observina lõugama roppusi ja saada pacificu bosside sellistesse kohtadesse, kuhu muidu päikesevalgust eriti ei paista.

  11. #251
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    HU-s on see ERITI tähtis IMO. Sest sa pead tegema kõik võimaliku, et mängija, kes on sinust halvem (kelle üle on sul eelis) veedaks sinuga võimalikult palju aega.
    kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
    Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.

    ja regularidega mängides on chati möla veelgi tähtsam HUis.

    muidugi ei aita mitte midagi kui sa ütled "I hope your family dies soon".
    öeldes aga "ty" "why did u call me?"(seda siis kui vastasel oli 100% õige call aga kaotas) "u should raise 3.5BB not 3BB" jnejne.. jätad sa vääga donky table image, segad vastase keskendumist jne... see ajab lõpuks vastase närvi ja ei ole mitte midagi paremat kui tiltiv vastane.. (seda siis eriti HUis)
    imo

    edit: congrats!!

  12. #252
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D


  13. #253

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kunagi tirisin ka ühe jalgpalli vihkava sõbranna Eesti koondise mängule. Mängu lõpuks oli toimunud juba Totaalne Muutumine. :D
    Ühesõnaga, staadionil saadav elamus suht pwnib kõik. :P

  14. #254

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D
    Ammune unistus kord Engerlandis mõnda Premier League-i mängu vaadata.... Õnnitlused, raisk! :)


    Posted by: RudiTurbo

    No nüüd tuleb enda kallal tööd teha, ikka tuleb sisse hetki, kus saan lollustega hakkama Smiley Ning kuna BR'i suurenedes raha väärtus aina väixemana tundub, siis on ikka ja aina kergem teha aina suuremaid lollusi, järgmine kuu lähen ka kindlasti Gambleri poodi jälle külastama ja ostan sealt Mindseti raamatu, vb ka Harrington on Cash gamesi raamatud.
    Gambleri poodi? Im kinda new...aadressi vms saad anda?

  15. #255

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ise olen vait, tavaliselt hakkavad minuga mölisema ja siis ma pakun neile välja, et võiks sõbraliku HU teha. aga see, kes ütles, et peale suckouti ütleb vastasele "ty" on v**djas **** ning suckib elus. tõsiselt
    Sel juhul sina olekski prime candidate kelle vastu peale suckouti "ty" öelda ja tilti ajada. Te võite ju eetikast rääkida ja millest iganes veel, aga minu jaoks on päeva lõpuks ikkagi tähtis võimalikult kõrge win rate ja kui ma pean selle jaoks pokkeritoas värdja **** olema, siis nii olgu.

  16. #256
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK
    Sel juhul sina olekski prime candidate kelle vastu peale suckouti "ty" öelda ja tilti ajada. Te võite ju eetikast rääkida ja millest iganes veel, aga minu jaoks on päeva lõpuks ikkagi tähtis võimalikult kõrge win rate ja kui ma pean selle jaoks pokkeritoas värdja **** olema, siis nii olgu.
    vastuolu seisab selles, et pokkerisse tuleb raha inimestelt, kes tulevad lõbusalt aega viitma. kui sa nende vast **** oled siis nad mingi aeg enam ei taha raha maha mängida värdjate vast ning selle all kannatab ka su winrate.

  17. #257

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    vastuolu seisab selles, et pokkerisse tuleb raha inimestelt, kes tulevad lõbusalt aega viitma. kui sa nende vast **** oled siis nad mingi aeg enam ei taha raha maha mängida värdjate vast ning selle all kannatab ka su winrate.
    Sul kindlasti on osalt ka õigus. Siiski esialgu jätkub mul usk enda meetodisse.

  18. #258

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    vastuolu seisab selles, et pokkerisse tuleb raha inimestelt, kes tulevad lõbusalt aega viitma. kui sa nende vast **** oled siis nad mingi aeg enam ei taha raha maha mängida värdjate vast ning selle all kannatab ka su winrate.
    Nõus! Pikemas perspektiivis on alati kasulikum viisakas olla, sest kui ikka kala tükk aega mingi valdkonnaga (loeokker) seoses tümitada, siis muutub see talle ebameeldivaks. See on paratamatu. Ja inimesed, teadagi, ei taha teha ebameeldivaid asju teha.

    Olenevalt olukorrast ja vastasest...kui on obv, et vend on ticking bomb, võib see kasulik olla, aga vaid lühikest aega, sest ta läheb kohe varsti minema, näiteks patja nutma või kassipoegi tapma. Olenevalt inimesest.

  19. #259

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    vahemärkusena ütleks, et saaremaal on majanduslangus silmaga näha ja käega katsutav.
    kui eelnevad aastad olen seal mõnda clubi sattunud(privileeg,diva), siis on rahvast suht puupüsti täis olnud.
    see nv oli ühes klubis peale meie seltskonna 10 inimest ja teises ca 30. mõistetav, sest pilet oli ju vastavalt 50.- ja 75.- eeki.
    see eest oli üle tee asuv lokaal "pommiauk" puupüsti täis. pilet kõigest 25.- ja muusikat lasti.
    ja baarman ütles, et kuu lõpus pole üldse mõtet uksi lahti teha.
    1 nali meenub veel. erinevate baarmanide käest ostes oli sama jook erineva hinnaga :)
    8cl valget rummi ja coca 95.- või 75.- leppigu kokku siis varem....

  20. #260
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    tulen v-o kaasa peo meeleolu tekitama (mitmepäevast) kui leits saab mitme piletiga paketi
    sinuga järge pidada on raske ...

Lehekülg 13, kokku 61 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES