Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 61 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1215
  1. #261
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
    Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.
    Vastupidi pigem.

  2. #262
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    kui mängija kes on sinust halvem kaotab sulle 2-3 buy ini siis ei aita sõbralikus mitte midagi.. ta lihtsalt lahkub öeldes GG.
    Kui ajad sama vastase tilti siis võid sealt pärast 2bi veel 5-15bi võita.

    ja regularidega mängides on chati möla veelgi tähtsam HUis.

    muidugi ei aita mitte midagi kui sa ütled "I hope your family dies soon".
    öeldes aga "ty" "why did u call me?"(seda siis kui vastasel oli 100% õige call aga kaotas) "u should raise 3.5BB not 3BB" jnejne.. jätad sa vääga donky table image, segad vastase keskendumist jne... see ajab lõpuks vastase närvi ja ei ole mitte midagi paremat kui tiltiv vastane.. (seda siis eriti HUis)
    imo

    edit: congrats!!
    Minu arvates see küll donkey imaget ei jäta. Pigem räägi, et mida sa callid äss kõrgega või oh sa püha peetrus, sa oled chipleader (cashis) ja ma peaks kohe lahkuma või sellist paska.

  3. #263
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Jube overlay tõesti, oleks ka osalenud hehe, aga kujutan ette, et kui varem tõesti ei ole jalkafänn olnud siis peale Premier League mängu koha peal saadud elamust saab selleks igaüks ;D
    Uuurisnil ja sain teada, et piletit saab ka rahas võtta.. Kusjuures oleks vägagi hea võimalus võtta pilet rahana ja siis minna TB Grand Finalele freerollima :O)

  4. #264

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Uuurisnil ja sain teada, et piletit saab ka rahas võtta.. Kusjuures oleks vägagi hea võimalus võtta pilet rahana ja siis minna TB Grand Finalele freerollima :O)
    Dude! Vali jalka! Pokkeri sees oled niikuinii 24/7!

  5. #265
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  6. #266
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Dude! Vali jalka! Pokkeri sees oled niikuinii 24/7!
    Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

    Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

    Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.

  7. #267

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

    Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

    Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.
    Ok, eks ise tead. Euroopas on football, ameeriklaste jaoks on see soccer.

    edit: igal pool mujal peale USA (+Kanada?) on see ka football.

  8. #268
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ok, eks ise tead. Euroopas on football, ameeriklaste jaoks on see soccer.
    Jeah. Aga just rääkisin ühe ameeriklasega, et nende maal on neil football ning euroopas on soccer. Muidugi vaidles nagu vale inimesega, kes midagi ei tea aga ma ei tahtnud talle alla ka anda ning ajasin vastu, et ime oma tikku oma socceri jutuga. Siis küsis, et ma nimetaks paar footbaali teami, see küsimus oli mulle liiast ning et ei jääks lolli olukorda leidsin kiirelt huvitava käe pastesin talle ja ütlesin "diskuss" ning sujuvalt läkski teema üle käe peale :)

    Oh neid lolle fishe.

  9. #269

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Jeah. Aga just rääkisin ühe ameeriklasega, et nende maal on neil football ning euroopas on soccer. Muidugi vaidles nagu vale inimesega, kes midagi ei tea aga ma ei tahtnud talle alla ka anda ning ajasin vastu, et ime oma tikku oma socceri jutuga. Siis küsis, et ma nimetaks paar footbaali teami, see küsimus oli mulle liiast ning et ei jääks lolli olukorda leidsin kiirelt huvitava käe pastesin talle ja ütlesin "diskuss" ning sujuvalt läkski teema üle käe peale :)

    Oh neid lolle fishe.
    ;D ;D ;D kuldne! Ma käisin USAs 4 kuud perest peresse ja jõudsin järeldusele, et tavainimene on neil ikka kordades lollim ja naiivsem, kui eurooplane.

  10. #270

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    See ameeriklane on peast ikka puhta põrunud. ;D

  11. #271
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    ;D ;D ;D kuldne! Ma käisin USAs 4 kuud perest peresse ja jõudsin järeldusele, et tavainimene on neil ikka kordades lollim ja naiivsem, kui eurooplane.
    Aga ma arvaks, et samas tunduvalt lahkem ja viisakam?

  12. #272
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    See ameeriklane on peast ikka puhta põrunud. ;D
    No tegelt too ameeriklane on miski endine mängur, vist miski WCG3 või miski taoline pask ning peale seda leidis pokkerio. Üldiselt räige foorumite trollija ja spmmaja nagu minagi ning tihtipeale ajab sellist sousti ja kapsast suust välja, et naera pooleks või valetab nii, et suu suitseb. Sellisest ei saagi aru, kas ta mõtleb tõsiselt või jälle leveldab :)

  13. #273

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aga ma arvaks, et samas tunduvalt lahkem ja viisakam?
    Seda küll jah, vaieldamatult.

  14. #274
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    "football" ameeriklaste m6istes on see, mida meie teame kui "ameerika jalgpalli" all, kus inimesed jooksevad yksteist pikali.

    "soccer" ameeriklaste m6istes ongi meie jaoks tavaline jalgpall, kus mehed ajavad jalgadega palli taga.


    ty,
    teh nuts has spoken.

  15. #275

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    "football" ameeriklaste m6istes on see, mida meie teame kui "ameerika jalgpalli" all, kus inimesed jooksevad yksteist pikali.

    "soccer" ameeriklaste m6istes ongi meie jaoks tavaline jalgpall, kus mehed ajavad jalgadega palli taga.

    ty,
    teh nuts has spoken.
    Nii on jah, aga ma sain Ranka jutu ivast veidi teistmoodi aru (et selle USAka arust peaks selle jalgpalli nimi siin Euroopas ka meie jaoks olema soccer)...

  16. #276
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Nii on jah, aga ma sain Ranka jutu ivast veidi teistmoodi aru (et selle USAka arust peaks selle jalgpalli nimi siin Euroopas ka meie jaoks olema soccer)...
    No vähemalt nii ta väitis, Euroopa jalku = soccer ja ameerika jalku = football ning kõik.

  17. #277

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    No vähemalt nii ta väitis, Euroopa jalku = soccer ja ameerika jalku = football ning kõik.
    OK, no selles mõttes oli tal õigus, et ameeriklased ütlevad Euroopa jalka kohta soccer, aga tegelikult on see (kogu muu maailma arust) siiski football.

  18. #278
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Nii, lõpuks sain monitoribizinssi tehtud. Mõnus 22'' samsung laua ees nüüd. Hakkan jälle aktiivsemalt postitama ja proovin mõned artiklid ja videod ka kuu jooksul ära teha.

  19. #279
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    dude võta pakett, eriti mugav kui kõik asjad aetakse su eest ära ka veel. not even close (oleks close kui oled muidu lifebusto)

  20. #280

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Nii, lõpuks sain monitoribizinssi tehtud. Mõnus 22'' samsung laua ees nüüd. Hakkan jälle aktiivsemalt postitama ja proovin mõned artiklid ja videod ka kuu jooksul ära teha.
    Nonii, better not FAIL!

Lehekülg 14, kokku 61 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES