Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 61 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1215
  1. #281
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Jeah. Aga just rääkisin ühe ameeriklasega, et nende maal on neil football ning euroopas on soccer. Muidugi vaidles nagu vale inimesega, kes midagi ei tea aga ma ei tahtnud talle alla ka anda ning ajasin vastu, et ime oma tikku oma socceri jutuga. Siis küsis, et ma nimetaks paar footbaali teami, see küsimus oli mulle liiast ning et ei jääks lolli olukorda leidsin kiirelt huvitava käe pastesin talle ja ütlesin "diskuss" ning sujuvalt läkski teema üle käe peale :)

    Oh neid lolle fishe.
    Ma olin ameerikas siis küsisin ikka nende käest, et miks teil football ja meil soccer - siis mulle vähemalt vastati, et imelik jah - me pole sellepeale mõelnud miks see nii on kuna footballis pole footiga eriti midagi pistmist.

  2. #282
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mina läheks londonisse jooks ennast täis, näpiks klubis koledaid inglise naisi ja tuleks tagasi

  3. #283
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Nii, lõpuks sain monitoribizinssi tehtud. Mõnus 22'' samsung laua ees nüüd. Hakkan jälle aktiivsemalt postitama ja proovin mõned artiklid ja videod ka kuu jooksul ära teha.

    6max siis eksole

  4. #284

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ammune unistus kord Engerlandis mõnda Premier League-i mängu vaadata.... Õnnitlused, raisk! :)

    Gambleri poodi? Im kinda new...aadressi vms saad anda?
    Taanis on olemas selline pood nagu The Gambler store ;D
    Eelmine aasta kui käisin Harrington vol1 ostmas, siis oli mingi sõbralik müüja ja rääkis igast asju, rääkis ka, et neil on plaan Eestisse laieneda, aga seda ei tea, kas teostatud on :)

    Müüakse seal siis igasuguseid Chipsi kaste ja kaarte ja pokkerilaudu ja asju, aga kõige parem on see, et enamus tähtsamad raamatud istusid seal riiulitel. Või õigemini kõik tähtsamad olid olemas ja igasuguseid vähem tuntumaid oli ka väga laias valikus.

  5. #285

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Taanis on olemas selline pood nagu The Gambler store ;D
    Eelmine aasta kui käisin Harrington vol1 ostmas, siis oli mingi sõbralik müüja ja rääkis igast asju, rääkis ka, et neil on plaan Eestisse laieneda, aga seda ei tea, kas teostatud on :)

    Müüakse seal siis igasuguseid Chipsi kaste ja kaarte ja pokkerilaudu ja asju, aga kõige parem on see, et enamus tähtsamad raamatud istusid seal riiulitel. Või õigemini kõik tähtsamad olid olemas ja igasuguseid vähem tuntumaid oli ka väga laias valikus.
    Aaaa...no siis ta on natuke kaugel :D

  6. #286

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    mina läheks londonisse jooks ennast täis, näpiks klubis koledaid inglise naisi ja tuleks tagasi

    Edu siis briti ööklubides.
    http://www.youtube.com/watch?v=m-J9ZpQYW8s

  7. #287
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider

    Edu siis briti ööklubides.
    http://www.youtube.com/watch?v=m-J9ZpQYW8s
    Irw. Ebareaalne lihtsalt :D.

  8. #288
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Lol, we love UK.

  9. #289

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Üldiselt ei tasu fännisärk seljas tänavatel käia, eriti siis kui puudub haigekassa (nagu paljudel pokkeriprodel).
    Ranka muidugi võib.

  10. #290

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D

  11. #291
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D
    Soomlased on sellised vaiksed inimesed, seal pole vahet, mis nokakas või särk jne.

  12. #292
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D
    Sa räägid Eesti keelt aga enamus ajast oled muudes riikides nagu Soome, Taani jne? Küsin otse: miski ärapõgenenud vang oled vä? :D

  13. #293
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kes veel ei tea, siis hylgasin see kuu triobeti ja kolisin yle Starsi, allolev graafik peaks enamv2hem kajastama mu seiklusi uues kodus!


    rohkem olen vist t2helepanu pannud hoopis turnadele kus pot oddsid on ikka v2ga k6vad :D, vaid 3.30 v6i 5.50 eest v6id v6ita meeletult palju. Nendesse turnadesse on l2inud tohutu aeg. Kahjuks pole midagi peale 6lleraha hittinud, ei ole 6nne ka olnud.


    aga cashiga siit edasi nyyd aind ylesse!

  14. #294

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sa räägid Eesti keelt aga enamus ajast oled muudes riikides nagu Soome, Taani jne? Küsin otse: miski ärapõgenenud vang oled vä? :D
    Hobid ja huvid viivad mind muudesse riikidesse ;D Ujumisega käidud Küprosel, Hispaanias, Soomes, Lätis ning SimRacinguga käidud mitu korda Saksamaal, Rootsis ja Itaalias, loodetavasti hakkab uusi riike pokkeri pärast ka tulevikus lisanduma :) Ühe korra kvalifitseerusin golfi simulaatoris ka Saksamaale poolfinaali, kus paremad olexid saanud pileti Koreasse, aga kahjux ei olnud mul raha, et Saksamaale minna see aeg :P

    Aga põgenik ma kindlasti ei ole, mul on ju lausa väga Eesti pärane nimi kah: Rudi Reinkort ;D

    Taanis käin ma ringi Eesti Riigi lipu värvides salliga, kuigi see on jalgpalli sall ning jalgpalli meeskonna pärast ma seda kindlasti ei kannaks. Sest siin riigis tuleb 24h päevas telekast jalgpalli ning kui kuskil jalgpalli väljakut näed, siis seal kõksivad palli 20 korda lõdva jalaga nii 15 aastased tüdrukud kui 8 aastased poisid ning väikeste poiste ja 15 aastaste tüdrukute segameeskond alistaks Eesti rahvuskoondise no problemo :D

  15. #295
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    seda mängu läheks ma raudselt vaatama

  16. #296
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    seda mängu läheks ma raudselt vaatama
    mis mängu

  17. #297

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Taanis käin ma ringi Eesti Riigi lipu värvides salliga, kuigi see on jalgpalli sall ning jalgpalli meeskonna pärast ma seda kindlasti ei kannaks. Sest siin riigis tuleb 24h päevas telekast jalgpalli ning kui kuskil jalgpalli väljakut näed, siis seal kõksivad palli 20 korda lõdva jalaga nii 15 aastased tüdrukud kui 8 aastased poisid ning väikeste poiste ja 15 aastaste tüdrukute segameeskond alistaks Eesti rahvuskoondise no problemo :D
    nii hull see asi ka pole.
    kuigi eesti jalgpall on paras porr küll. ja palju on selles süüdi distsipliini puudus. poistel on liiga tihti silm hägune ja näpud prives püsti.




  18. #298
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    mis mängu
    jalka mängu ikka donk

  19. #299
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    nii hull see asi ka pole.
    kuigi eesti jalgpall on paras porr küll. ja palju on selles süüdi distsipliini puudus. poistel on liiga tihti silm hägune ja näpud prives püsti.



    tra kui 90 minti joosta ei jõua , mismõttega sinna platsile üldse ronida??

  20. #300

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka kas madal limiidil Pokerstarsis NL10 ka FPP tuleb? Seal first deposit boonus. Kuna Triobetis on õhtul NL10 5 lauda siis ei venita välja hästi siin pelamine.

Lehekülg 15, kokku 61 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES