Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 61 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1215
  1. #301
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

    Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

    Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.
    veelkord see teema.

    uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.

  2. #302

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    veelkord see teema.

    uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.
    ja sõnad on võetud mu suust.

  3. #303

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    ja sõnad on võetud mu suust.
    Muidugi soojal maal oleks kordades etem, aga jalgpallielamus võib olla hindamatu.

  4. #304
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    veelkord see teema.

    uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.
    Unustasin algsesse postitusse lisada, et mul oli juba ennem planeeritud suusa-reis, mille toimumise aeg ja koht peaksid selguma lähipäevil ning kui mingi ime läbi too ära jääb siis hüppan patricku bande peale :) Seega London kui reis ei ole kindlasti tol hetkel +lifeEV vaid pigem võib osutuda probleemiks, kui ajad kattuvad ning samuti planeeritud reisil tahaks kulutada palju (nii 2-3 eesti keskmist palka:)), mis võib kauaks reisimie mõtted eemale viia.

    EDIT: ja võtsin juba raha. Enda jaoks :) Teise jaoks :(

  5. #305
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Unustasin algsesse postitusse lisada, et mul oli juba ennem planeeritud suusa-reis, mille toimumise aeg ja koht peaksid selguma lähipäevil ning kui mingi ime läbi too ära jääb siis hüppan patricku bande peale :) Seega London kui reis ei ole kindlasti tol hetkel +lifeEV vaid pigem võib osutuda probleemiks, kui ajad kattuvad ning samuti planeeritud reisil tahaks kulutada palju (nii 2-3 eesti keskmist palka:)), mis võib kauaks reisimie mõtted eemale viia.

    EDIT: ja võtsin juba raha. Enda jaoks :) Teise jaoks :(
    FAIL

    pokkeripro vabadus my ass

  6. #306
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    FAIL

    pokkeripro vabadus my ass
    Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

    Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

    Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

    Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"

  7. #307

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

    Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

    Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

    Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"

    Kellele ema, kellele tütar :)

  8. #308
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ranka bratislava tuleb fääncy ;:) Damn mul synnip2ev ka just siis ... ma arvatvasti vütan ka 1k euri ... oleneb muidug mis ajal minek on ja kelle mängu vaatama saab minna. kui kka arsenal-manum chelsea-manu, liverpool-manu vms tuleb siis peab vist minema

  9. #309
    Metsapull
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ära tuli õnneks, pagan vastaste käsi ei näitagi millegi pärast, lisasin need ise.

    Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Madshammy (BTN): $95.25
    ironman172 (SB): $19.87
    uplots (BB): $20.03
    djakette (UTG): $19.70
    headmasta25 (MP): $33.31
    Hero (CO): $21.29

    Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
    djakette raises to $0.80, 1 fold, Hero raises to $1.40, Madshammy raises to $4, 2 folds, djakette calls $3.20, Hero raises to $6.60, Madshammy raises to $95.25, djakette calls $15.70 all in, Hero calls $14.69 all in

    Flop: ($62.58) A J K (3 players - 2 are all in)

    Turn: ($62.58) 6 (3 players - 2 are all in)

    River: ($62.58) K (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: $62.58
    Hero shows A A
    djakette shows J J
    Madshammy shows Q Q
    Hero wins $3.15

    Hero wins $56.43

  10. #310

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul oli just üxpäev Trios KK vs QQ vs JJ.

    Flop oli vist KJx ning tight mängija bettis suht võimsalt ja kõige tightim shortie ever lendas ka juba all ini ning sain selle teise tüübi ka all ini, see oli päris magus ;D
    Aga ma kartsin, et ma polnud preflopiski ees, kuid flop nägi küll hea välja ja kui tight player hakkas actionit ka andma, siis oli selge, et siin toimub midagi suurt ;D

    EDIT: Ranka, ma olex ka 1k EURi välja võtnud, ära tee neist jalka friikidest välja ! ;D

  11. #311
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  12. #312
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Elu suurim pot läks...
    http://www.pokerhand.org/?3559702

    Siia oleks ka palju raha läinud...
    http://www.pokerhand.org/?3559724

  13. #313
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

    Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

    Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

    Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"
    ÄRA AJA MIND TILTI NIT. sa räägid nagu mingi bustoaff - võta hoopis on sõber/naine/ema/õde/vend tripile kaasa ja tee neile jõulukink.

  14. #314
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Olen alati pooldanud ja jään pooldama ainult argumenteeritud vaidlusi aga kahjuks meie vahelist vaidlusest seda vist ei tule ja seega on see teema minu jaoks ammendunud...

    Ja mina ei ole süüdi, et tilti ajan - ise ajasid surnud teema taaskord üles.

  15. #315
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.

  16. #316
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

    Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

    Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

    Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"
    Kusjuures ma kui selline overlay hunt,kes igal pool silmad lahti hoiab ja kui ma seda triobeti promo nägin,ei liikunud minu näos ükski rakuke.Lihtsalt ei viicinud aega raisata selle mängimise peale.Ja vb tõesti nn rotist reisihuvilisest jalgpallifänn tõstab sõpradega kokku shampanja klaase,et ta sellise paketi võitis.Aga mina oleks võtnud seda kui minekut kuskile pärapõrgusse jalgpallihuligaanidega,kelle eesmärk on üksteisele pudelitega pähe äsada jatänava peal karjuda..Ja ma oleks meeleldi selle 1k paketi mingi 200 euri eest maha parseldanud.
    Samuti pole minus reisjahinge.Peale Egiptuses ja Indias käimist,kus inmesed elavad **** sees ja igal võimalikul moel käiakse sulle pinda,et sa midagi ostaks vms võttis mul pikaks ajaks reisihuvi ära.Samas ma ei mõista otseloomulikult hukka ka nn seljakotivendi,kes liiguvad silmade kilades ringi ja ammutavad kultuuriteadmisi vms Lisaks mulle ei meeldi olla mingi 30-40 kraadise lauspäikese käes.Naljakas kohati,aga ennem istuks penskaritega kuksil spas,kui kuskil ringi sebides.

    Muuseas keegi ehad spad ei tea.Tahaks minna mingiks 2-3ks päevaks mingi kuur võtta

  17. #317
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Kusjuures ma kui selline overlay hunt,kes igal pool silmad lahti hoiab ja kui ma seda triobeti promo nägin,ei liikunud minu näos ükski rakuke.Lihtsalt ei viicinud aega raisata selle mängimise peale.Ja vb tõesti nn rotist reisihuvilisest jalgpallifänn tõstab sõpradega kokku shampanja klaase,et ta sellise paketi võitis.Aga mina oleks võtnud seda kui minekut kuskile pärapõrgusse jalgpallihuligaanidega,kelle eesmärk on üksteisele pudelitega pähe äsada jatänava peal karjuda..Ja ma oleks meeleldi selle 1k paketi mingi 200 euri eest maha parseldanud.
    Samuti pole minus reisjahinge.Peale Egiptuses ja Indias käimist,kus inmesed elavad **** sees ja igal võimalikul moel käiakse sulle pinda,et sa midagi ostaks vms võttis mul pikaks ajaks reisihuvi ära.Samas ma ei mõista otseloomulikult hukka ka nn seljakotivendi,kes liiguvad silmade kilades ringi ja ammutavad kultuuriteadmisi vms Lisaks mulle ei meeldi olla mingi 30-40 kraadise lauspäikese käes.Naljakas kohati,aga ennem istuks penskaritega kuksil spas,kui kuskil ringi sebides.

    Muuseas keegi ehad spad ei tea.Tahaks minna mingiks 2-3ks päevaks mingi kuur võtta


    valedes kohtades oled käinud, mine TAISSE või IBIZALE v HOLLANDISSe... Ma ei ütleks , et poolpaljaste näkkidega maailma suurimas klubis jama on, muidugi kui sa kuhugi krdi vanamuttide spasse ronid siis natuke jama lugu:D reisida tuleb osata.

  18. #318
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.
    Ma ei tähtsustaks üle seda 100k nn "kuupalka" kui mingit ulmesummat.
    Sellise kuupalga eest on raske endale soetada isegi normaalset autot rääkimata kinnivarast(jätame kõik laenud ja liisingud kõrvale)
    Lisaks see "kuupalk" võib iga hetk otsa lõppeda.Lihtsalt vaatad,et fishid oleks nagu maa alla kadnud,nagu ühes ranka blogi postituses oli häire.Ja kui fishid on maa alla kadunud tuleb sirvima hakata cv online...ja kindlasti 10x +väiksema palgaga...

  19. #319
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.
    yeah, ma mõtlen samamoodi (va taisse kolimise osa).

  20. #320
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mina olen ranka poolt! Minna mingi talvel kuhugi jalkat vaatama on -EV. Ma oleks teind kah cashouti ja kiire nädalakese egitptuses tsillind. Lennud lähevad tallinnast iga päev (Y). Käid ära - saad päikest/ujud meres...laeng käes ja hops tallinna tagasi+EV

Lehekülg 16, kokku 61 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES