Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 61 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 1215
  1. #321
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kunagi võib päris mängu nn " homegame" ka ju teha kuskil pubis vms.
    Yea, igati käpp, mul vist chipikohvergi olemas, kui läheks vaja. Kui on veel huvilisi, siis andke märku. Asukoiht ikka Tallinn.


  2. #322

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Mina olen ranka poolt! Minna mingi talvel kuhugi jalkat vaatama on -EV. Ma oleks teind kah cashouti ja kiire nädalakese egitptuses tsillind. Lennud lähevad tallinnast iga päev (Y). Käid ära - saad päikest/ujud meres...laeng käes ja hops tallinna tagasi+EV
    toetan tisko arvamust et seda "+/- EVd" ei ole vaja igasse konteksti toppida. seda on siin ja seal selgitatud ka, eksole.

  3. #323

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Muuseas keegi ehad spad ei tea.Tahaks minna mingiks 2-3ks päevaks mingi kuur võtta
    käisin just 3 päeva Georg Otsa spaas Kuressaares. rahulik/hea, hinnad ei tundunud ka suure,kuigi ma ei tea eriti neist midagi. teenindus oli väga sõbralik, korralik wifi terves hotellis.
    kiidetakse Grand Rose spaad Kuressaares.
    veel on viimasel ajal juttu olnud Rakvere spaast.
    hinnad peaks igal pool soodsamad olema, sest majanduslanguses on sellised esmased kohad, mis lakse saavad ja hindu alandama peavad.

  4. #324
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tõsi peaks vaatama jõuludeks ka mingi spa paketi emale välja...

  5. #325
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    arensburg on hea - väike, mõnusad toad (aint sviiti ärge võtke, deluxe toad vms on paremad isegi), hea resto, chill õhkkond, kindlasti minna sinna lennukiga - pool tundi ja kohal 3 tunnise sõidu asemel.

    rakvere uus spa on ka suht ok - spa osa on päris äge, saunakeskus on lux ja resto ka v hea. miinuseks venelased ja muidu ossid.

  6. #326

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.
    pidutseda,naised...... sitane eesti..... Tai......


    ......filosoofiat lugema ..... ROFLLLLMAOOOOOOOO.
    good advice.
    dude, väärtushinnangud muutuvad. käid ülikoolis. saan aru. mul oli ka sel ajal haruharva 3 kainet päeva järjest.
    aga elu(nautimine) pole ainult nikk ja joomine.

  7. #327

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Aaa, ma lähen ise ka spaasse jaanuari alguses ja kaalusin pikalt kõiki variante. Erinevates foorumites kirjutati, et Pärnus ja Saaremaal (ning ka Toilas) pidavat olema põtrade üleküllus. Ma suhtun soomlastesse muidu väga hästi aga "põtru" (ülbeid koledaid vanamutte ja flegmaatilisi umbjoobes pässe, kes käivad Eestis "laiamas") ei seedi ma kopika eestki. Ja täiesti vastumeelt on see kui teenindus on soomekeelne ja teenindajad (eestlased ja venelased) vaatavad kohalikele kui mingitele rottidele. Lõpuks valisin Värska ("põtrade" jaoks liiga kaugel) ja nädal kahe peale oli 9400.- (sisaldas täispansioni, 18 protseduuri ja veepargi piletid). Loodetavasti jään rahule, seal Haanja ka suht lähedal (saab suusatamas käia).

  8. #328
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Täpselt nii Vsiu. Ja eks iga mees teab ise, mis teeb! Ja milline on "normaalne auto"? :)

  9. #329
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Nu aga kas keegi lööb kampa.Üksi veidi igav kuskil spas istuda.
    Alguse mõtleisn Pärnut,et seal nagu kasiino ka ligidal.Saaremaa tunduks siis ok vast kui ka klubi huvi ja saaremaa naiste nikuhuvi vms

    Samas ega oleks vastu ka kuskile pärapõrgusse minekuga,kus hunnik loodust ja linnulaulu

  10. #330
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Täpselt nii Vsiu. Ja eks iga mees teab ise, mis teeb! Ja milline on "normaalne auto"? :)
    selline, mis sõidab hästi

  11. #331
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma olen mõelnud seda,et kui inimene suudab osta auto,mille nn matsupanemisel või äravarastamise korral tema vererõhk oluliselt ei tõuse,siis võib öelda,et see auto vastab tema elustandardile vms.
    Nujah kalli kaskoga saab ehk natuke riske maandada

  12. #332

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Nu aga kas keegi lööb kampa.Üksi veidi igav kuskil spas istuda.
    Alguse mõtleisn Pärnut,et seal nagu kasiino ka ligidal.Saaremaa tunduks siis ok vast kui ka klubi huvi ja saaremaa naiste nikuhuvi vms

    Samas ega oleks vastu ka kuskile pärapõrgusse minekuga,kus hunnik loodust ja linnulaulu
    soovitan saaremaad.
    palju spasid, mille hulgast valida.
    rahva(sommide ja venelaste) üleküllust kohe kindlasti pole.
    loodus täitsa olemas.
    aga mis siin salata, kui klubisse lähed, siis tõenäoliselt leiad rahvast ainult "pommiaugu" nimelisest lokaalist, kui just mingit suuremat üritust ei toimu teistes klubides. ja naisi tundub seal tõesti rohkem olevat, kui mehi.
    meie suuremast segaseltsonnast tõmmati korduvalt mehi võõraste naiste poolt tantsima, visati pilke nii et tapab jne.
    kuigi keegi meist pole kaugelti kaanepoiss.
    niiet, tuld priva.

  13. #333

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Sarnane "reisiteema" oli alles hiljutika ühes PN arutelus (kui võidaksid paketi, siis milleks on see kasulik). Noh minu arvamus on lihtne - inimesed on erinevad ja kedagi tema eelistuste pärast hukka mõista ei saa. Mina olen näiteks vastupidiselt Rankale reisiinimene ja mulle just nimelt meeldib käia "urgastes" - matkata, sõita rendikaga mööda riigi ringi, käia kohtades, kuhu ühtegi turisti ei veeta ning ka sattuda "ekstreemsustesse". Eestlaste lemmikkohad Kanaarid ja Egiptuse kuurortid jätavad seejuures võrdlemisi külmaks (kuigi olen ka nendes kohtades käinud) ja ma leian, et just noorena peaks harrastama "aktiivset puhkust" - küll vanaduses jõuab teismoodi puhata ja istuda bingotoas või sloti taga. Niisamuti läheks hea meelega Inglismaale vutti vaatama ning mitte ei kükitaks kuskil nurgas, vaid paneks korralikud betid, tõmbaks koos kohalike fänidega pubis õlle ja möllaks hiljem staadionil. Aga ma kordan - see on ainult minu arvamus.

    Kui mina võidaksin paketi mõnele pokkeriturnale (WSOP, PN Cup, Aussie Millions), siis mängiksin ma rõõmuga sellel turniiril, kuhu pääseksin, aga päris kindlasti ka piirduksin sellega ja enam kasiinosse oma nägu ei näitaks. Gämmelda saab väga edukalt Tallinnas ka, selleks pole vaja maailma teise otsa reisida. Aga elukutseline pokkerimängija vaatab asju mõistagi teisiti, see on ka siililegi selge.


  14. #334

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    selline, mis sõidab hästi
    ja mis läheb hommikul esimese võtmepöördega tööle ja kiirelt soojaks.
    hiljuti tuli müüki viimiseks näha vaeva ühe vanema tükk aega jalus seisnud auto töölepanekuga, kui need lumetormid olid. bjaa, kooli aeg tuli meelde, kui esimesteks autodeks oli audi 200 või golf2. pidevalt mingi nss käis :)

  15. #335

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    N. 100K eest saab väga korraliku auto. Eestlaste viga on see, et kui vähegi hästi läheb, kiputakse kohe hästi kõrgelt mõtlema (tüüpiline varakapitalism). Et ainuke korralik auto on kuni 3 aastat vana 500K+ merss, mis sellest et selle turuväärtus kukub sekunditega; auto laguneb meeletult, iga jupp maksab hingehinda, kütust kulub nagu muda ja kasko on kallim kui "tavalise auto" liisingumakse kokku.

  16. #336
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Arvan,et talvel võib tulla müüki päris häid autosid.Autoturg on samuti jäätunud ja klient on kuningas.
    Lisaks veel mõned nn pankroti,-sundmüügid..

  17. #337

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Minu esimene auto oli 76 aasta Golf I. Ostsime sõbraga keskas kahe peale. Olime 16-aastased, polnud lube ega midagi. Auto oli õudne sara - selleks et 10 km sõita, tuli eelnevalt 10 tundi remontida. Ja mõistagi oli kadeduseuss hinged, kui vaatasime wannabe´de peale, kellele isa esimeseks autoks uue kupeemersu ostis. Aga oli ütlemata "mugav" auto - polnud vaja karta, et iga kriimu pärast tuleks kohe kaskosse joosta :)

  18. #338
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Täpselt nii Vsiu. Ja eks iga mees teab ise, mis teeb! Ja milline on "normaalne auto"? :)
    selline millega ise rahul oled sisse istudes ja ringi kulgedes..

    <Škoda mees>

  19. #339
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ja mis läheb hommikul esimese võtmepöördega tööle ja kiirelt soojaks.
    Sellised ei maksa sugugi nii palju, mis kiirelt käima ja soojaks lähevad.
    Tundub lihtsalt, et mõnele mehele alla Porche Cayenne`i vms pole ühtegi autot, mis oleks "normaalne".

    edit:
    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    N. 100K eest saab väga korraliku auto. Eestlaste viga on see, et kui vähegi hästi läheb, kiputakse kohe hästi kõrgelt mõtlema (tüüpiline varakapitalism). Et ainuke korralik auto on kuni 3 aastat vana 500K+ merss, mis sellest et selle turuväärtus kukub sekunditega; auto laguneb meeletult, iga jupp maksab hingehinda, kütust kulub nagu muda ja kasko on kallim kui "tavalise auto" liisingumakse kokku.

  20. #340
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Sellised ei maksa sugugi nii palju, mis kiirelt käima ja soojaks lähevad.
    Tundub lihtsalt, et mõnele mehele alla Porche Cayenne`i vms pole ühtegi autot, mis oleks "normaalne".

    edit:
    siin on tegemist tüüpilise mõtlemisega, mis viimased aastad eestis valitses. sa pole mingi mees, kui cayenne või X5'ga ei sõida ning põllupealses kipskuudis ei ela. tuleb kohe meelde mingi vaidlus pokernewsi foorumis, kus keegi kurtis, et ei ela ära 20keekiga kuus.

    ma olen päris palju suhelnud mujalt maailmas noortega (ja elanud natuke mujal) ning seal ei sõida enamus 20-ndates noored mersude ja lexustega ringi. nad üürivad koos mingit maja/korterit ja tripivad kellegi vana toyotaga ringi. eestis on aga normaalne, kui sul 25 aasta vanuselt on kahetoaline uberik kuskli päraperses, mida terve ülejäänud elu rõõmsalt maksad. korterilaenust ülejäänd raha taod autoliisingusse ning söömas käid ikka ema juures lol. selliseid vendasid pole mõtet kuulata, nad elavad tiskrelandis, kus on reaalsusega vähe tegemist. õnneks varsti nad kukuvad tagasi maa peale ning avastavad, et ka škoda on normaalne auto.

    point on selles, et 20 aastase jaoks peaks tähendama "normaalne" auto midagi muud, kui 50'sele.

    disclaimer: ei sõida, ei oma, ega ei plaani škoda ostu.

Lehekülg 17, kokku 61 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES