Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 61 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1215
  1. #361

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ofkoors on mugav. Sõbral miski 25 a vana 7 seeria. Omg mu tugitool pole ka nii mugav kui ees istudes oli. Taga istumisest rääkimata.

  2. #362
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ma viimased nädalad maganud ainult, seega pole siia teemasse üldse jõudnud, aga selle varakapitalismi poolt ma võin nii küll öelda, et kuna ma olen kuidagi ilusti sattunud nii kahe täiesti erineva seltskonna vahele, et oma lapsepõlv ja sellest ajast sõbrad on vaesem keskklass ja endise tüdruku kaudu siis kõik mingi noor eliit ( väga tublid vanemad, et on suutnud sellise stardipakku lastele anda ), kus mina tunnen ennast nagu täielik ufo, siis ma suudan välja mõelda täpselt 2 venda, kes ise endale auto ostnud nii 18 19 20 aastaselt, ja esimene kutt on andekas videomonteerija ja kütab träna mida mängib tiesto, van buuren ja lood lähevad nagu soojad saiad kuni ibiza klubideni välja. Tine hooras soomes lõputult ja usun, et sai ka supporti väheke. Vb neid soome vendi veel mõni. Noores eliidis on enamustel auto olemas( vb vanemate lahkel loal sõita ka osadel ). Ma ise siiamaani lasen jala ringi, küll seoses austraalias elamisega load aegunud, mille peab ruttu korda ajama, ja ma ei pretendeeri ka kellegi võõra või isegi vanemate auto rooli, sest kui selle hunnikusse sõidan, siis tõmban endal ise vaiba alt, sest tuleb hakata mingit pappi kokku ajama, et võlad kaelast ära saada. Üsna debiilne imo endale noorelt räiged liisngud kaela võtta, et mingit fakestaatust taga ajada. pigem hoina mõne valikuvabaduse asjade planeerimisel, et oleks lootust kuhugi jõuda.



    Ja reisimise koha pealt, ma ka pigem selline ühe koha peal lebotaja, kui mingi seljakoti mees.

  3. #363
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.
    Ma olen 10 x hakanud sellele postitusele vastama aga lõpetasin ära, kuna postitus läks ikka väga vihaseks ning see postituks oleks lame, sest mina, kui foorumi looja, juhendaja, kes peaks olema eeskujuks olema teistele ei tohiks õhutada vaenu ja viha. Terve jõusaali mõtlesin selle kommentaari peale ning läksin räigelt tilti ning mõtleisn, et krt kes sa mees oled, et tuled siin niimoodi ütlema?

    Ma saan aru, et sinu elu mõte on elada tänases päevas, mõtlemata homsele ning kulutada tänase päeva resursse nii kiirelt ja maximaalselt kui võimalik, et jumala eest, saaks võetud päevast maximum, mõtlemata, mis tulevik toob. Kahjuks või õnneks selline mõttemaailm on enamustel ja nüüd on näha, kus need tänasell päeval elajad on - ahnitsetud suured laenud selga, mõtletama, kas homme neid maksta jõutakse!

    Aga olgu, see on täiesti enda ühe asi, kuidas keegi elab ja mina ei tule ütlema, et tra see on õige või vale! Mina ei tule ütlema, et kuule marguzz, et sa elad valesti ning ära põleta oma närust elu noorelt läbi! Mõtle tuleviku peale mees! Jah sa saaksid minu olukorras elada mitu aastat täisväärtusliku balla elu aga mis saab 10 aasta pärast? Siis oled jälle alguses -- seal kus alustasid?

    Ma elasin sellist elu vahetult peale sõjaväge, kui meile vennaga tehti "kingitus" ning saime omale oma elamise. Sinna lisandus veel üks kamraad sugulase näol ning, mis Te ise arvata, mis seal toimus, kui 3 meest käivad tööl, teenivad roppu raha? Loogish, et 24/7 oli pidu ja pillerkaar, külmkapis pidi olema õlut ning sügav külmas poolik viin ja mitte ühtegi kainet nädalvahetust ei olnud. Veel enam - mäletan ühte suve, kus võis kokku olla 4-5 kainet päeva, puhkuse aeg lugemise kokku - oli ainult üks kaine päev ning puhkus kestis jaanipäevast-juuli lõpuni. Samuti tollal tossasin kui siga ning igal pool olid räiged tuhamäed, asju osteti nii - ah seda vaja ja lämme - mäletan lasime arvuti õhku - irwtiasime 3 tundi jutti ja siis lendasime poodi uue tutika arvuti järgi. Raha eriti kokku ei hoidnud aga samas meil mitte midagi üle ei jäänud.

    Kahjuks selline elu ja kingitus ei saanud tollal kaua kesta ning mutt sai teada, mis toimub ja muutus väga tihedaks külaliseks ja andis koheselt mõista, et nii see asi jätkuda ei saa. No ei saanudki ja siis tuligi ära kolida ning öelda tere pangalaenule ning oma elule ja siis mulle jõudis alles kohale, et mis haiget elu ma elan. Ma olen lihtsalt 2 aastat elus maha joonud, pidutsenud ja trallitanud - kamoon ning pahedele tuli lõpp teha. Samal ajal alustasin ka pokkeriga ning leidsin, et kui ma olen seal edukas suudan oma 2 aastat kiirelt tagasi teha ning jõuda veel kaugemale. Nüüdeks mul ei ole ühtegi pangalaenu, liisingut ega mitte midagi - ühesõnaga, kui ma peaks maha kärvama, siis ei saa mitte keegi öelda, et ma kuskile võlgu olen -- pigem on asi hetkel vastupidi!

    Ja see 2 aastat "halba elu" muutis mind tohutult, mis siiani ajam mul südame pahaks sellise elustiili üle mõtlemis ,kus iga päev on pidu ja joomarlus ning mõttetu raha põletamine. Ma parem rügan 2-3 aastat ning teen kõik, et mu järgnev elu oleks võimalikult lillekesene ning isiklikult arvan, et 2-3 aastaga on võimalik pokkeris jõuda nii kaugele (kui muidugi õigeid invsteeringuid teed), et kogu järgneva elu sa ei pea kordagi tööle minema ning siis juba elad 24/7 vaba elu, mitte millestki ega kellestki sõltuv vaid pigem inimesed on sinust sõltuvad.

    Tõesti, rahamägede ja kullahunnikutse otsas istumine on mõttetu ning MINGIST kohast kindlalt jookseb piir aga mina arvan, et minust see piir jookseb (veel) väga kaugelt mööda. Ja nagu sa aru said, minu elu ei ole enam pidutseda ja pillerkaarida vaid minu elu on nagu nittidel ikka - long term decisions! Maybe mu investeeringud hapnevad ning mulle ei jõua see elu mitte kunagi kätte aga vähemalt ma olen üritanud ning sinukombel ma ei saa mitte kunagi öelda sõna: "Oleks".

    Ja mõiste "s****e Eestimaa" jäta kindlasti endale ja ma olen ka sellel teemal palju mõelnud ning olen leidnud, et ma olen selle "******* Eestimaa" pärast võimeline ka vajadusel sõtta minema ning oma mõttetu elunatukese sinna jätma. Seega minu kuuldes (ja loodan, et ka teiste kuuldes) seda sõna pole mõtet kasutada ja loodan, et sa ei mõelnud seda tõsiselt.

    Ja ainus, mis ma peaks oma elus muutma ning mis on kindlasti vale ning on kohati "elu raiskamine" on liiga aktiivne, abivalmis olemine, eriti pokkerikommuunides. Aga kahjuks on ka sellel väike tagamõte - aitan mina sind ja ehk aitad ka tulevikus sina mind? No kui sa ei aitagi, ega mul midagi ei juhtu, vähemalt ma üritasin ning ma ei saa jällegi kasutada sõna "oleks".

    EDIT: Vabandan kirjavigade präast aga jõukas tuli täpselt selline mõte, et nii kirjutan ning autoge suht kihutasin koju, et kiirelt mõtted kirja panna.

  4. #364

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Word.

  5. #365

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Lugesin mõlemad kommentaarid läbi ja leian, et mõlemal poolel on omad plussid ning miinused, kuid minagi kaldun rohkem ranka nägemuse poole. Muidugi on see tore, kui sa saad elu nautida täiel rinnal noorena, aga samas kui sa oled kõik oma nooruse kulutanud bailatamisele ja niisama lesimisele, siis mis tuleb peale seda? Kui sa oled juba piisavalt vana ning tekib jube pereelu. Kas sa saad, siis oma lastele ja naisele pakkuda head elu, sest vaevalt sa terve elu pokkerit mängid ning sellega raha teenid(kes teab, kaua üldse online pokkeriga rahateenimine kestab). Suure tõenäosusega tuleb ikka tulla tagasi tavalise elu juurde, aga ranka visiooni järgi teeb ta seda siis juba jõukana, mitte noorena lollusi teinud ja miljonit naist keppinud vennana.

  6. #366

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    bmw on naiss, mulle meeldib mugav jne .. ärge hakake oma rullnoka jutuga nüüd tulema ... sõidate saate aru ka et mugav ,, :)
    Leits on minu uus sõber ! ;D
    Minu BMW armastus algas juba varasest east, kui isal oli 728i musta nahksisuga ja kere oli valge, hiljem värvis punaseks.
    Sellel ajal juba lubasin endale, et minu esimene enda ostetud auto saab olema BMW ja sellepärast ma veel autota olengi, et kuna väixena lubatud, siis ei saa endale mingit Peugeot ronti nüüd soetada ;D
    Ning mu esimese auto tingimused kasvasid veelgi, kui onul oli 2 aastat tagasi ülimad joomatuurid ning mina olin tema ametlikuks autojuhiks BMW 523i E39. Ning see asi käis mul nii, et viisin onu kuskile ära ja siis tuli käsk, mine nüüd naistesse ning bensu peab alles olema nii palju, et mina öösel koju saan, rohkem tingimusi pole ;D Oi, kus need olid ajad, ma võisin onu ja tema purjus seltskonda igale poole sõidutada selle autoga. Ning mu onu töötab laeva peal, hiljem kui kuuks ajaks tööle läx, siis jättis veel tänutäheks auto minu kätte.
    Muidu emal on Peugeot 307 ning lisasin sinna küll kuskil 20k eest tümakat sisse, aga no ei kannata kohe kuidagi mingit purjus seltskonda sõidutada selle autoga ning isegi linnas chillides, NO LIHTSALT POLE SEE ÕIGE!
    BMW for Life! :)

  7. #367
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    jõusaalis ikka, ranka, tegid korrlikult, või jätsid vihast kükid tegemata?


    muidu sekundeerin +1 su jutule

  8. #368
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    jõusaalis ikka, ranka, tegid korrlikult, või jätsid vihast kükid tegemata?


    muidu sekundeerin +1 su jutule
    Obv, et korralikult. Lõuatõste jätsin vahele aga tegin selle asemel muud saasta.

  9. #369
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    aga aususe huvides lisan, et sõjavaäega on mul selline suhe, et kui võetakse, siis lähen, mingit erilist kaitseväe seisukohast patriotismi minule antud ei ole, kuid see ei tähenda, et eesti suhtes ei ole. Täiesti eraldi asjad

  10. #370
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    aga aususe huvides lisan, et sõjavaäega on mul selline suhe, et kui võetakse, siis lähen, mingit erilist kaitseväe seisukohast patriotismi minule antud ei ole, kuid see ei tähenda, et eesti suhtes ei ole. Täiesti eraldi asjad
    Kaitseväes (ära sa sõjavägi ütle, pumpad end pärast pooleks) aega teenida oli räigelt fun. Selle jama sees olla on vastik ning polnud üldse nii tore ja kogu "üritus" tundus aja raiskamisena. Tagant järgi meenutades oli ikka mega kõva - kildu sai mõnuga, samuti õpe ja "treeningud" (kui neid saab nii nimetada) ei jooksnud mööda külge maha ja kindlasti midagi head jäi külge.

    Ära pole mõte viilida ning miskeid ime lollusi teha, et mitte sinna saada. Käid ära, tuled välja ja oled poole õnnelikum inimene, kui enne :) Ja tänapäeval sõjaväes on kord vägagi lõdva - võivad olla telefonid, noorteaeg saadakse linnaloale ja isegi reamehe palk on vist päris viisakas? Me omal ajal saime noorteaeg korra välja (osad ei saanud sedagi), isiklikutest asjadest võis olla ainult hambahari ja suitsupakk (telefon oli "salakaup" ning kui vahele jäid siis eriti hästi ei läinud) ning palka said 150 krooni kuus. Peale noorteagea 169 krooni või midagi.

  11. #371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka, palju rinnalt surud? :D

  12. #372
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ranka, palju rinnalt surud? :D
    Ei vasta nii nõrkadele küsimustele :)


  13. #373
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tegelt ranka enamvähem ütles ära mis oli vaja öelda. Tema kah minuvanune ja praeguses vanuses - ei saa öelda, et öhh ma olen vana ätt - aga praeguses vanuses olen juba väsinud...igasugustest pidudest ja bailadest. Kui ma mingi noorem kutt olin siis oli koguaeg möll. See oli siis paar-3-4 aastat tagasi. NÄÄH enam küll ei viitsi. Vahepeal on küll tore sõpradega õlli libistada ja mõnel üritusel naiskadega sebimas käia aga kõvasti harvem kui toona. Niti elu?
    Ei usu...lihtsalt tahaks kindlat ja rahulikku elu.

  14. #374

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja tänapäeval sõjaväes on kord vägagi lõdva - võivad olla telefonid, noorteaeg saadakse linnaloale ja isegi reamehe palk on vist päris viisakas?
    Nüüd on oma 4000+ kindel sissetulek, ulualune ja 3x soe toit. Linnaluba pea iga nädalavahetus, oleneb sellest, kas paned teistele paska või mitte.

  15. #375
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Nüüd on oma 4000+ kindel sissetulek, ulualune ja 3x soe toit. Linnaluba pea iga nädalavahetus, oleneb sellest, kas paned teistele paska või mitte.
    WAT? Rms saab 4k?

  16. #376

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma sain 1k nii et linnalegend. Linnaluba sai joppamise peale 1 kord noorteajal. Telefoni polnud mul kolmveerand noorteaega.

  17. #377
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ÄRA AJA MIND TILTI NIT. sa räägid nagu mingi bustoaff - võta hoopis on sõber/naine/ema/õde/vend tripile kaasa ja tee neile jõulukink.
    Olin eemal foorumist ja mõtlesin, et istun nüüd maha ja vaatan, mis head toimub aga avastan, et mingit jama aetakse suust välja. Väga imelik jutt ok2aa, kas sa juba natuke üle ei pinguta, pole veel foorumit edasi lugenud aga see kommentaar on küll juba liiga isiklikuks teise vastu aetud.

    Ole mees ja mine võida see pakett ja sõida niipalju, kui tahad seda jalkut vaatama, miks peaks see sulle nii korda minema, mida teine inimene teeb. Kas oled ranka nõustaja või? Ta võib igal ajal sinna sõita, kui tahtmist ja kui inimesel on muud plaanid ja on võimalus võtta raha, siis miks mitte. Ja sellepeale veel tilti minna ja sellist jura ajada suust välja on täiesti arusaamatu, sorry vähemalt minujaoks. Vähamalt on see offtopiku all õnneks ;D

  18. #378
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Aaa, ma lähen ise ka spaasse jaanuari alguses ja kaalusin pikalt kõiki variante. Erinevates foorumites kirjutati, et Pärnus ja Saaremaal (ning ka Toilas) pidavat olema põtrade üleküllus. Ma suhtun soomlastesse muidu väga hästi aga "põtru" (ülbeid koledaid vanamutte ja flegmaatilisi umbjoobes pässe, kes käivad Eestis "laiamas") ei seedi ma kopika eestki. Ja täiesti vastumeelt on see kui teenindus on soomekeelne ja teenindajad (eestlased ja venelased) vaatavad kohalikele kui mingitele rottidele. Lõpuks valisin Värska ("põtrade" jaoks liiga kaugel) ja nädal kahe peale oli 9400.- (sisaldas täispansioni, 18 protseduuri ja veepargi piletid). Loodetavasti jään rahule, seal Haanja ka suht lähedal (saab suusatamas käia).
    Kõige kõvem SPA on Saaremaal Grand Rose SPA, natuke teistest kallim aga teised on mannetud selle kõrval

    http://www.grandrose.ee

  19. #379
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Arvan,et talvel võib tulla müüki päris häid autosid.Autoturg on samuti jäätunud ja klient on kuningas.
    Lisaks veel mõned nn pankroti,-sundmüügid..
    Käisin just Tallinnas, plaan ühte mersut osta, suht meeldis aga arutasin sõbraga ja vaadates praegust turu olukorda, siis tegin otsuse, et soetan auto kevadel, liialdades võib öelda, et poole odavamalt ;D

  20. #380
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    :D

    auto puhul saab minu juures oluliseks suurus. sõidumugavus on mu 10 aasta vanusel suurel autol siiamaani parem kui väikeste citroenidel ja pesukottidel
    Väga hea, olgu ennem mingi vana ilus ja mugav auto, kui mõni uus väike, kole punn

Lehekülg 19, kokku 61 EsimeneEsimene ... 9171819202129 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES