Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 61 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 1215
  1. #381
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma olen 10 x hakanud sellele postitusele vastama aga lõpetasin ära, kuna postitus läks ikka väga vihaseks ning see postituks oleks lame, sest mina, kui foorumi looja, juhendaja, kes peaks olema eeskujuks olema teistele ei tohiks õhutada vaenu ja viha. Terve jõusaali mõtlesin selle kommentaari peale ning läksin räigelt tilti ning mõtleisn, et krt kes sa mees oled, et tuled siin niimoodi ütlema?

    Ma saan aru, et sinu elu mõte on elada tänases päevas, mõtlemata homsele ning kulutada tänase päeva resursse nii kiirelt ja maximaalselt kui võimalik, et jumala eest, saaks võetud päevast maximum, mõtlemata, mis tulevik toob. Kahjuks või õnneks selline mõttemaailm on enamustel ja nüüd on näha, kus need tänasell päeval elajad on - ahnitsetud suured laenud selga, mõtletama, kas homme neid maksta jõutakse!

    Aga olgu, see on täiesti enda ühe asi, kuidas keegi elab ja mina ei tule ütlema, et tra see on õige või vale! Mina ei tule ütlema, et kuule marguzz, et sa elad valesti ning ära põleta oma närust elu noorelt läbi! Mõtle tuleviku peale mees! Jah sa saaksid minu olukorras elada mitu aastat täisväärtusliku balla elu aga mis saab 10 aasta pärast? Siis oled jälle alguses -- seal kus alustasid?

    Ma elasin sellist elu vahetult peale sõjaväge, kui meile vennaga tehti "kingitus" ning saime omale oma elamise. Sinna lisandus veel üks kamraad sugulase näol ning, mis Te ise arvata, mis seal toimus, kui 3 meest käivad tööl, teenivad roppu raha? Loogish, et 24/7 oli pidu ja pillerkaar, külmkapis pidi olema õlut ning sügav külmas poolik viin ja mitte ühtegi kainet nädalvahetust ei olnud. Veel enam - mäletan ühte suve, kus võis kokku olla 4-5 kainet päeva, puhkuse aeg lugemise kokku - oli ainult üks kaine päev ning puhkus kestis jaanipäevast-juuli lõpuni. Samuti tollal tossasin kui siga ning igal pool olid räiged tuhamäed, asju osteti nii - ah seda vaja ja lämme - mäletan lasime arvuti õhku - irwtiasime 3 tundi jutti ja siis lendasime poodi uue tutika arvuti järgi. Raha eriti kokku ei hoidnud aga samas meil mitte midagi üle ei jäänud.

    Kahjuks selline elu ja kingitus ei saanud tollal kaua kesta ning mutt sai teada, mis toimub ja muutus väga tihedaks külaliseks ja andis koheselt mõista, et nii see asi jätkuda ei saa. No ei saanudki ja siis tuligi ära kolida ning öelda tere pangalaenule ning oma elule ja siis mulle jõudis alles kohale, et mis haiget elu ma elan. Ma olen lihtsalt 2 aastat elus maha joonud, pidutsenud ja trallitanud - kamoon ning pahedele tuli lõpp teha. Samal ajal alustasin ka pokkeriga ning leidsin, et kui ma olen seal edukas suudan oma 2 aastat kiirelt tagasi teha ning jõuda veel kaugemale. Nüüdeks mul ei ole ühtegi pangalaenu, liisingut ega mitte midagi - ühesõnaga, kui ma peaks maha kärvama, siis ei saa mitte keegi öelda, et ma kuskile võlgu olen -- pigem on asi hetkel vastupidi!

    Ja see 2 aastat "halba elu" muutis mind tohutult, mis siiani ajam mul südame pahaks sellise elustiili üle mõtlemis ,kus iga päev on pidu ja joomarlus ning mõttetu raha põletamine. Ma parem rügan 2-3 aastat ning teen kõik, et mu järgnev elu oleks võimalikult lillekesene ning isiklikult arvan, et 2-3 aastaga on võimalik pokkeris jõuda nii kaugele (kui muidugi õigeid invsteeringuid teed), et kogu järgneva elu sa ei pea kordagi tööle minema ning siis juba elad 24/7 vaba elu, mitte millestki ega kellestki sõltuv vaid pigem inimesed on sinust sõltuvad.

    Tõesti, rahamägede ja kullahunnikutse otsas istumine on mõttetu ning MINGIST kohast kindlalt jookseb piir aga mina arvan, et minust see piir jookseb (veel) väga kaugelt mööda. Ja nagu sa aru said, minu elu ei ole enam pidutseda ja pillerkaarida vaid minu elu on nagu nittidel ikka - long term decisions! Maybe mu investeeringud hapnevad ning mulle ei jõua see elu mitte kunagi kätte aga vähemalt ma olen üritanud ning sinukombel ma ei saa mitte kunagi öelda sõna: "Oleks".

    Ja mõiste "s****e Eestimaa" jäta kindlasti endale ja ma olen ka sellel teemal palju mõelnud ning olen leidnud, et ma olen selle "******* Eestimaa" pärast võimeline ka vajadusel sõtta minema ning oma mõttetu elunatukese sinna jätma. Seega minu kuuldes (ja loodan, et ka teiste kuuldes) seda sõna pole mõtet kasutada ja loodan, et sa ei mõelnud seda tõsiselt.

    Ja ainus, mis ma peaks oma elus muutma ning mis on kindlasti vale ning on kohati "elu raiskamine" on liiga aktiivne, abivalmis olemine, eriti pokkerikommuunides. Aga kahjuks on ka sellel väike tagamõte - aitan mina sind ja ehk aitad ka tulevikus sina mind? No kui sa ei aitagi, ega mul midagi ei juhtu, vähemalt ma üritasin ning ma ei saa jällegi kasutada sõna "oleks".

    EDIT: Vabandan kirjavigade präast aga jõukas tuli täpselt selline mõte, et nii kirjutan ning autoge suht kihutasin koju, et kiirelt mõtted kirja panna.
    NICE 1, rohkem ei ole vist vaja lisada, kõik on öeldud.

  2. #382
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    jõusaalis ikka, ranka, tegid korrlikult, või jätsid vihast kükid tegemata?


    muidu sekundeerin +1 su jutule
    Mina blokkisin ja ei läinud, täielik -EV ;D

  3. #383
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kuigi mulle meeldib kerge pidu naha all hoida, on väärt mõtted lugemiseks.

  4. #384
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=2320

    Kes ei viitsi lugeda siis quoten selle kommi siia:


    Coordi asks:
    what is the security token/pin liners being tossed around


    Alex Scott (PokerStars PRM Team) answer:
    Beta testing of some new account security features. If you had a Secure ID before this update, you'll be migrated to the new 'PokerStars PIN' which has improvements to make keylogging less effective.

  5. #385
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=2320

    Kes ei viitsi lugeda siis quoten selle kommi siia:


    Coordi asks:
    what is the security token/pin liners being tossed around


    Alex Scott (PokerStars PRM Team) answer:
    Beta testing of some new account security features. If you had a Secure ID before this update, you'll be migrated to the new 'PokerStars PIN' which has improvements to make keylogging less effective.
    Hakkab tulema lõpuks.

  6. #386
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    http://www.testpokerstars.com/index.html

    LOL. Ei teadnudki et too site olemas on.

  7. #387
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mnjah ise olen märganud,et olen nn väga palju hakanud rõhku panem akvaliteetmeelelahutusele.
    Lihtsalt stiilis 2 tyybiga viina kõmmutamine kuskil muru peal või korteris nagu ei tõmba enam.Mõned sõbrad on öelnud,et vanana võid kahetseda,et nooruse nn mööda lasid,aga mis teha.
    Mis ma mõtlen kvaliteetmeelelahutse all?
    Nt üks sõber(Tunduvalt paremal maj järjel kui mina) otsis kuskilt välja mingi Egiptuse reisi,mis maxis 4k.Et läheme,et ala elu pakkumine vms.Ma siis tutvusin paketi sisuga ja ei meeldinud nt 3 tärnine hotell,mis meie mõistes on täielik peldik.Andsin talle arusaadavalt mõista ,et hotell peab miinimum 5 tärni omama-maksku kasvõi see pakett 3x rohkem.Tundub,et solvuti.Mis puutub sellesse jalkapaketti siis kui selle eest saab 100% raha,siis isegi tulihingeline fänn peaks aru saama ,et see on hea diil.Harilikult paketid müüakse ikka mingi 50 või 30% hinnaga maha.Arvan,et siin on tegu pigem kadadusega,sest Ranka ju lisas oma kuuteenistusele järjekordsaed 1k euri.
    Ja muuseas, pokkerimänjatel nn pension ei jookse,siis pole ju patt sugugi raha kõrvale panna ja homse peale mõtlemine.Tööinimestel on kindlustused olemas ja pension tiksub...

  8. #388

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    No ei saa mina hakkama tournamentidega kui mingeid coinflippe teen.

    Kõige ilusam tourney algus üldse 30k GRT PS'is. Esimene käsi kohe top set over middle set.

    Siis nati aja pärast completin SBlt A8s'iga. Flopis ilutseb A, raisen pool potti ja sain kaks calli, sel hetkel tundus, et olen beat, aga kuna turni tuli flush draw siis jätkasin poole potiga ning jälle kaks calli ja river oli väga ilus, sest mul Nut flush ning kellel 10, sellel broadway ning kellel 2 broadway kaarti, sellel 2 paari. Ning kuna tõstsin 2 tänavat, siis minu runner runner flush suht concealed ka ning võtsin aega ja lõpux tõstsin pool potti, väixem stack callis, suurem lendas all ini ja väixem callis ka end all ini. Suuremal stackil oli flopis 23s'iga gut shot ning sai siis ka riveriks flushi ja teisel oli A10. Mõnus, 14k stack ja sain vist kohe mingi 20 out of 3000 positsiooni.
    Chipside kogus oli püsinud suht sama ja mingi 550 järgi, teen mingi UTG+2 raise AQ, üx call ja pool minu stacki suurune vend lendab all ini, lükkan ka sisse, flopis juba ilutseb A, ei jõua veel äragi seedida kui turnis juba 8 ning teisel vennal 88. Siis oli mul juba M3 stack, käisin 2 korda all inis, sain blindid, siis on UTG AJs, stack on M5 umbes ning väga head kaardid, kuna ma just 2 korda selle roundi jooxul käisin all inis, mõni väixem äss võib callida. Aga callis 66, kohe floppi 6 ning ongi mu ilusalt alanud tournament läbi 100 kohta enne rahasi >:(

    Ma üritan alati tournides coinflippe vältida, kuid lõpupoole vahest tuleb lihtsalt , eriti väixemate stackide vastu ning tavaliselt kaotan kohe 3-4 tükki järjest ja siis ongi asi läbi!

    Ausalt öeldes üldse ei kujuta ette, kas ilma mingi runita on võimalik ühtegi starsi tournat võita, sest algul võid juba 30k kokku saada, siis mingil hetkel oled jälle väike stack, siis võid jälle 100k kokku saada, kuid sellestki ei piisa, sest final tabeliks on vaja olla ligi miljoni chipsiga.

    Üxkord olen saanud kokku mingi 150k chipsi, siis läx samamoodi, AJ vs mingi paar, flopis juba A ja jälle turn pihta teisele, Sick! Ning sellel korral see teine vend lõpetas tournamendi hiljem kolmanda kohaga, tal oli minust veic väixem stack, kui all ini läxime.

  9. #389
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    LOL. Täna vaatasin reporter.ee-st võsapetsi parimaid palu ning leidsin selle: http://www.reporter.ee/2008/10/21/20...ti-kasti-juua/

    Ja ennäe IMET, tundsin ära meie suurema sangari - mitmekordse maailma meistri ning raamatute autori Härra Dan Harringtoni:


    Suvaline Dan Harringon'i Pilt netist:
    [img width=250 height=255]http://www.blindbetpoker.com/img/players/dan-harrington.jpg[/img]

    Kaader võsapetsist:
    [img width=326 height=264]http://arion.pri.ee/images/muu/dan.jpg[/img]

  10. #390

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    No näed, kuidas elu minna võib kui ainult jood.

    Üx päev võidad WSOPi ja kirjutad raamatuid, järgmine päev oled sellises urkas :D

    Tuleb ikka mõtte ja hoolega seda elu elada

  11. #391
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Mnjah ise olen märganud,et olen nn väga palju hakanud rõhku panem akvaliteetmeelelahutusele.
    Lihtsalt stiilis 2 tyybiga viina kõmmutamine kuskil muru peal või korteris nagu ei tõmba enam.Mõned sõbrad on öelnud,et vanana võid kahetseda,et nooruse nn mööda lasid,aga mis teha.
    Mis ma mõtlen kvaliteetmeelelahutse all?
    Nt üks sõber(Tunduvalt paremal maj järjel kui mina) otsis kuskilt välja mingi Egiptuse reisi,mis maxis 4k.Et läheme,et ala elu pakkumine vms.Ma siis tutvusin paketi sisuga ja ei meeldinud nt 3 tärnine hotell,mis meie mõistes on täielik peldik.Andsin talle arusaadavalt mõista ,et hotell peab miinimum 5 tärni omama-maksku kasvõi see pakett 3x rohkem.Tundub,et solvuti.Mis puutub sellesse jalkapaketti siis kui selle eest saab 100% raha,siis isegi tulihingeline fänn peaks aru saama ,et see on hea diil.Harilikult paketid müüakse ikka mingi 50 või 30% hinnaga maha.Arvan,et siin on tegu pigem kadadusega,sest Ranka ju lisas oma kuuteenistusele järjekordsaed 1k euri.
    Ja muuseas, pokkerimänjatel nn pension ei jookse,siis pole ju patt sugugi raha kõrvale panna ja homse peale mõtlemine.Tööinimestel on kindlustused olemas ja pension tiksub...
    eks inimesed on lihtsalt erinevad. minu puhul oleks jalkareis +happinessEV, mille tulemusena tõuseks ka $EV (ma pole mingi tulihingeline fänn kusjuures). whatever, 1keuri ei ole mingi meeletu summa, mille pärast kade olla ning mis ka pensionile minekut kiirendaks.

    tööinimese pension on samamoodi praktiliselt olematu nagu pokkerimängijal. põmst peab igaüks hoolitsema oma tuleviku pärast ise. pensionifondid lol?

  12. #392
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    elu täisväärtuslik elamine ei tähenda joomist, kui viitsid kuula ööülikooli loenguid, A.Alliksaaar ja ntx Enn Kasak räägivav zen budismist jms. hea loeng "kuidas elada elu ennast" ja muide ranka ma ei rääkinud sinust,et sina no lifer oled ja elada ei oska, ma räägisin hüpoteetiliselt abstraksest teemast, mitte seda et sina **** oled, valesti said aru

  13. #393
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    LOL. Täna vaatasin reporter.ee-st võsapetsi parimaid palu ning leidsin selle: http://www.reporter.ee/2008/10/21/20...ti-kasti-juua/

    Ja ennäe IMET, tundsin ära meie suurema sangari - mitmekordse maailma meistri ning raamatute autori Härra Dan Harringtoni:


    Suvaline Dan Harringon'i Pilt netist:
    [img width=250 height=255]http://www.blindbetpoker.com/img/players/dan-harrington.jpg[/img]

    Kaader võsapetsist:
    [img width=326 height=264]http://arion.pri.ee/images/muu/dan.jpg[/img]

    Kahju et dan poisiga nii läks

  14. #394
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P

  15. #395

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P
    õnne kohta soovitan lugeda
    http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?14884

    õhuke raamat, müügil pea igas raamatupoes.




  16. #396
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

    Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?

  17. #397
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

    Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?
    kahjuks ei ole siin mingit loogikaviga. IRL maailmas ei ole inimesed väga taibukad. kurb aga tõsi.

  18. #398
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/2008-how-durrr-raptor-stinger-kotkis-cts-many-many-other-did-not-spend-361008/ vaadake läbipõlenud ka nn. "pro" graafik, vaadake,mõelge ja moraal ikkagi selles, et haridus+ hea töö= õnn :P


    SICK SICK SICK

  19. #399
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307692

    Selles slolehe artiklis on mingi loogikaviga.Kuda 35k teeniv mees(tõenäoliselt kõrghar) ja ülekeskmise saav naine (15k) on nii lollid,et tegelesid mingite hiidvõlgade ja smslaenudega.Mille eest neile palka maxti või millega nad kõrgharidus diplomi omistasid?
    Loogikaga ei ole jah siin eriti midagi pistmist. Põhiprobleem on selles, et inimestel kipuvad halvad ajad ära ununema ja kui juba läheb hästi, siis ilmselt hakkab veel paremini minema. Siin saab väga edukalt paralleele tuua ka pokkerist - kui läheb hästi, siis hakkad juba varsti mõtlema, et biidid juba mängu piisavalt ja tahaks suuremat limiiti ette võtta.

    Näiteks ise vahel mõtlen nende aegade peale kui palk sai enne kuu lõppu otsa ja kusagilt ei olnud kroone juurde võtta. See ei ole iseenesestmõistetav, et kuu lõpus kukub suur hulk raha arvele, ühel hetkel võib kõik muutuda ja siis jõuab inimesele kohale karm reaalsus. Kellele karmim, kellele vähem, sõltub juba pangalaenude hulgast.

    Siit ka järeldus - suur tükk ajab suu lõhki - kehtib nii pokkeris kui ka elus.

  20. #400
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Sain infi ka jalka kohta. Üks puha millise mängu saab valida 2009 graafikust.
    http://www.latravel.se/se/Fotbollsresor/Premier_League

    Seal on ikka ylihaiged mängud. ManU-Chelsea jne .. aga kahjuks on ainult üks pilet, (mängule) seega otsustasin võtta raha, oleks nad 2 andnud oleks reisile läind ja sõbra kaasa vedanud. ManU - Chelsea pilet iseenesest on pääris kirves juba 100+ naela i suppose

    e: andres ka päris kiire. 2 minti tagais saatsin maili, et võtaks raha ja juba raha arvel. cheers

Lehekülg 20, kokku 61 EsimeneEsimene ... 10181920212230 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES