Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 61 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 1215
  1. #521
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65
    uba oli selles, et sibul jõi ennast peedist täiesti kapsaks - kakerdas ringi, ise paljas nagu porgand ja nüüd on tal kurk haige
    imo

  2. #522
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kuidas seda saab ära canceldada, et ei paku kogu aeg, et restart now ja restart later, jääbki seda ette viskama


  3. #523

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Või peaksin lähtuma P.S., mille järgi eelmise nädala 2,3,4,5 koht, kes täna mängib on bounty.
    Siis olexin mina bounty olnud ja ma juba surnud ;D

  4. #524
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    süda jäi seisma, utg limp mina, tai turnal 22ga, sb tegi mingi minarisei ja ma callisn, floppasin seti nii et maas 3 teemanti, ta check, ma pot, ta shove ma call, tal naked Ace teemant, aga mul jäi püsima

  5. #525
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    chipleader ka

  6. #526

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Minul läx Tai tournas nii, et oli sitt kaardijooks ja 1000 chipsi alles, lükkasin AQ all ini SBlt, MameAce insta callis A3'ega ning flopis 3.

  7. #527
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    lahe kloonike oli 55ga just käes, kus vastas tema setile flopis ässa set ja nut rida

  8. #528
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ja hakkabki push fold mäng, luckbox activate!

  9. #529
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    30ndaks jäin, 67c shove co-l 300/600 blindid, mingi 3,4k stack

  10. #530
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kindlasti ärge minge ühtegi sateliit-turniiri mängima sellepeale, et saate paketi rahas võtta, sest reeglina pakette rahaks ei vahetata! Tolle Tai satika kohta ei oska midagi öelda, peate enne klienditoest uurima! Samuti tagantjärele mõeldes sain aru, et tegin räige vea, kui postitasin, et sain paketi rahana võtta. Oleksin pidanud tolle lihtsalt maha vaikima ning vaikselt nurga taga diili ära tegema - aga järgmine kord olen targem. Viga sellepärast, et nüüd iga vend arvabki, et igat paketti saab rahas võtta ja kui ei saagi, siis hakkab tooma ettekäändeks minu postitusi - "tema sai aga miks mina ei saa" ja see omakorda viib selleni, et TrioBet'il tulevikus ei ole huvi korraldada analoogseid promosid.

    Teiseks Tai pakett on selles suhtes "ohtlik", et kui Te planeerisite võidu võtta rahas aga tuleb välja, et paketti ei saagi rahaks vahetada ning peate Tai'sse minema, siis €1000 eest ei saa Tais sittagi! See raha kulub puhtalt hotellile, sõitudele ja viisadele ning peate omapoolt kindlasti rohkem, kui €1000 lisama, et Tai-st maximum võtta. Ise arvaks, et kui lähete ilma elukaaslaseta, siis kogu reis võiks sinna 40-50 kilo kanti minna..
    eks igal pool saab ju alati kulutda vähem või rohkem, kuidas keegi ja kuidas võimalused. sellegipoolest nõustun vsiuga ja 40-50 kilo on keskmise turisti (või isegi keskmise inimese, kes selle paketi triost võidab) jaoks liiga palju pakutud. eeldame siin, et tüüpiliselt on reisi kestvus 2 ndl.

    mina sain aru nii, et see tai "pakett" pole mitte pakett, vaid lihtsalt lennupiletid ja olgem ausad, praegusel ajal lennupiletid eestist taisse edasi-tagasi ühele inimesele ongi just sellise hinnaga (€1000), võib ka natuke, kuid mitte palju odavamalt saada (mingid väga äärmuslikud viimase hetke pakkumised välja arvata).

    tundub, et need trio "paketid" on lihtsalt jõulukingitusmeeleolu mõttes mingite reisidega seostatud ja ma arvan et trio jaoks pole mingit vahet, kuidas need realiseerida. teistmoodi oleks siis, kui pokkeritoast võidetud pakett oleks kuhugi pokkeriturniirile, kus oleks pokkeritoal see kasu mängus, et seal mängides kannaksid nende särki vms. ses suhtes ma arvan, et ranka, selles pole kellegi jaoks midagi halba, et selle paketi rahaks võtmisest avalikult rääkisid - mis kasu on triol sellest, et sa raha saamise asemel kuhugi suvalisele reisile sõidad?

  11. #531
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Yeah reisid reisideks ja nõustud, et pole erilist vahet. Aga TrioBet korraldab ka satikaid Live üritustele ja mulle endale ei meeldi, kui keegi hakkab kasutama minu kommentaare argumendiga - miks mina ei saa aga tema sai!

    Teiseks see 40-50k on maybe ülepakutud aga olen kuulnud isegi suurtematest summadest, mis on just nimelt Tai-s maha kulutatud. Aga pigem ma pidasingi seda silmas, et selle €1000 euro eest sa kindlasti mitte midagi Tai-s ei saa ning pead ise oma raha hakkama juurde investeerima. Seega "raha hunterid" igaks juhuks peaksid arvestama, et paketti ei pruugi alati saada rahaks vahetada.

    Jutt natuke keeruline ja võib seosetu tunduda, sest hetkel pole oma arvutis ja aitan natuke "asju" parandada ja seega piilusin korra foorumi, sest tekkis "ajaauk"

  12. #532

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    suurtematest
    Fail!

  13. #533
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    163

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ma arvan, et ikkagi ära üldse muretse selle paketinduse osas - nii nagu meie saame sellest siin aru, mis vahe turniiri- ja nännipakettide vahel on, nii ka teised pokkerimängijad saavad sellest teised aru või selgitab trio seda ühe emailiga ja asi vask. pealegi, neid, kes igat turniiripaketti üritaks rahas välja võtta (tervitan siinkohal privadori! on alati olnud ja jääb olema sõltumata mis üks ranka kuskil tegi või ei teinud. no big deal imo.

    jep, see oma raha juurde investeerimine on karm tõde, kusjuures samamoodi turniiripakettide puhul. sain seda tunda WSOPle minnes, kuigi see Mansion/Pokernews pakett oli täitsa okei, siiski reisirahadest ei piisanud kaugeltki ja näiteks valtsil austraaliasse reisides kuuldavasti tuli ka ikka väga tublisti lisaks raha välja käia.

  14. #534
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mnjah eks see oleneb väga palju sellest,kuidas triobetil on see pakett saadud.Tihtipeale on nii,et nt Triobet on lepingulistes suhetes mingi reisibürooga,kus siis reisipakett maxab 20k,aga trio on saanud selle nt 10k-ga.Või siis lihtsam variant-pokkeriturniir,kus tirobet tahab ,et sa tsirkust teeks-palja tilliga pokkeriruumis ringi jookseks vms
    St mõlemal juhul ta pole huvitatud rahalisest hüvitusest!

  15. #535
    Metsapull
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Oleneb. Olen saanud kahe tunniga, kui on läinud ka 20 tundi (miski puhkus oli TB-s). Reeglina alla 12 tunni.
    Reedene päev ka täna. Loodetavasti siis esmaspäevaks on raha olemas.

  16. #536

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Sai siis tänane tai paketi turniir kinni pandud...
    mängisin enamuse turniiri niisama lahmides sest sõbrad tahtsid jooma minna ja oli kiire sinna minemisega aga kui 20 matsi alles hakkasin ilusti mängima.
    Hitthedeck-E

  17. #537
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ilus, silmasin, et kolm eestlast said kõik paketid seekord täitsa.

  18. #538

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Mnjah eks see oleneb väga palju sellest,kuidas triobetil on see pakett saadud.Tihtipeale on nii,et nt Triobet on lepingulistes suhetes mingi reisibürooga,kus siis reisipakett maxab 20k,aga trio on saanud selle nt 10k-ga.Või siis lihtsam variant-pokkeriturniir,kus tirobet tahab ,et sa tsirkust teeks-palja tilliga pokkeriruumis ringi jookseks vms
    St mõlemal juhul ta pole huvitatud rahalisest hüvitusest!
    Sellised diilid hoiavadki kuuldavasti pokkeritubasid käigus.

  19. #539
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ilus, silmasin, et kolm eestlast said kõik paketid seekord täitsa.
    Väga hea, need Triobeti turniirid on puhas kuld paistab.

  20. #540
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Väga hea, Triobet on puhas kuld.
    FYP

Lehekülg 27, kokku 61 EsimeneEsimene ... 17252627282937 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES