Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 61 EsimeneEsimene ... 19272829303139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 1215
  1. #561

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  2. #562

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    jah ja ma olin ka üks kes sai :) Tänud sulle agressivse mängu eest kui me neljakes järel olime ning väiksemal stackil hingata ei lasknud.
    endal veits imelik tunne, sest turna algus panin samamoodi väga laia rangega ja tegin vähemalt 4 koledat suckouti. aga noh final table olin juba rahuneneud ja mängisin ainult 3 esimese koha peale.
    Huvipärast küsin millena sa selle paketi välja võtad reisina või rahana?
    Ise arvatavasti võtan raha kui saab.

  3. #563
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tegelikult kui aus olla siis käisin just märtsis Tais. võtan ka raha. Burget pokernesi foorumis ka mainis et see pole probleem.

  4. #564
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    **** see detsember on ikka päris haiuge kuu
    cash on nii null mis n ull -7BI ja ei saa üleesse. Axx fllop AK sisse, AT callib river T jne .. t2na mingi kõik Aid kaotanud mnii. kõik 70+$ potid olen kaotanud täna ... tra ajuvaba .. pange põlema see detsember

    pole võimalik lihtsalt võüita. 2 audised on nii standardid. pf callitakse mu 4bet A7s obv tõmnbab flusho.

    täna 5 bi alla ev ajuvaba

  5. #565

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Trah järjekordne laupäev Starsis, mõnus raisk:

    [img width=675 height=457]http://www.timmu.planet.ee/pokker/dets13.png[/img]

    +$434 ehk üle 4 buy-ini

    Oleks sellist nalja igapäev.

  6. #566

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ai, mis jooks sel nädalavahetusel.... :)
    Kahel 24+2 turnal osalesin FTP-s täna. Üks KO, sain miinimumcashi + 4-5 bounty-t. Ja teisel jälle finaallaud, jeeeee! 12,5k Guarantee oli see, 8-s koht, natuke rohkem sain kui eile, ~400$. Bankroll sai kõva boosti, nüüd saan mängida kõike peaaegu, mida enda meelest biidin momendil. Selles suhtes super seis.
    Ja homse Baltic Championshipi pilet ka veel lahendamata. Parim pokkerinädalavahetus seni. :D

  7. #567
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Ai, mis jooks sel nädalavahetusel.... :)
    Kahel 24+2 turnal osalesin FTP-s täna. Üks KO, sain miinimumcashi + 4-5 bounty-t. Ja teisel jälle finaallaud, jeeeee! 12,5k Guarantee oli see, 8-s koht, natuke rohkem sain kui eile, ~400$. Bankroll sai kõva boosti, nüüd saan mängida kõike peaaegu, mida enda meelest biidin momendil. Selles suhtes super seis.
    Ja homse Baltic Championshipi pilet ka veel lahendamata. Parim pokkerinädalavahetus seni. :D
    Päris vimas, pead täna kiirelt veel mõned turnad tegema, kui juba selline minek

  8. #568

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Päris vimas, pead täna kiirelt veel mõned turnad tegema, kui juba selline minek
    Suht väsinud ja pea paks praegu, aga homne Baltic Champs ootab kinni panemist veel ju. 8)

  9. #569
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Vähemalt cashi laudadest on Balti MV buy inn tagasi teenitud ja öö on veel pikk ees ja paistab, et fishe on kõik lauad täis, tuleb pikk tööpäev vist teha. Ranka oli ka alguses käpp, et teeme mõned pikemad sessid täna aga nüüd pani hoopis jooma peale

  10. #570
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Jäin magama ennem krt ja regularid on suutnud selle ajapeale pooled fishid tühjaks teha >:( Ennem oli nied kõvasti rohkem, nüüd regularid vaatavad vastu suurte stackidega.


  11. #571
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mis on ongame hea regulari stats 1/2 mängus umbes?

  12. #572

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    TÄIESTI V*TTUS!!!!
    ÕHTUNE SESS +150$. SIIS MAGASIN 2H JA NÜÜD 3H MÄNGINUD JA -900$
    IGAST POOSIST LÜKATAKSE NII ÄRA ET LAUSA JUBE!

    SEE KUU -1500$, KUSJUURES CASH VIST MISKI -1800$ VMS

    POLE ELU SEES SELLIST DOWNSWINGI OLNUD

    SELLE TULEMUSEL MUIDUGI MÄNG KA TOTAALSELT LAGUNENUD JA KAOTAN JÄJREST ROHKEM

    VARSTI BUSTO KA

  13. #573

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul on Cash just stabiilne see kuu, täna võtsin teise shoti NL50's PS'is ning tuli +150, nüüd vist saan PS'is kah NL50 käima loodetavasti :P

  14. #574
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mis on ongame hea regulari stats 1/2 mängus umbes?
    Küll ikka suruvad Starsi mehed, tulge proovige, siin seinast seina

  15. #575
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    TÄIESTI V*TTUS!!!!
    ÕHTUNE SESS +150$. SIIS MAGASIN 2H JA NÜÜD 3H MÄNGINUD JA -900$
    IGAST POOSIST LÜKATAKSE NII ÄRA ET LAUSA JUBE!

    SEE KUU -1500$, KUSJUURES CASH VIST MISKI -1800$ VMS

    POLE ELU SEES SELLIST DOWNSWINGI OLNUD

    SELLE TULEMUSEL MUIDUGI MÄNG KA TOTAALSELT LAGUNENUD JA KAOTAN JÄJREST ROHKEM

    VARSTI BUSTO KA
    Mis plaanid on, kas limiidis alla lähed, kui roll väga väikseks jääb või riskid ja vaatad, mis homne päev toob? Postita mõned käed ka, tahaks näha, mis toimub.

  16. #576
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mis tasemel mängid peokunn? NL100?

  17. #577

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    no rolli ikka miski 6,7K$ veel alles. Seega suht piisav NL100 ja NL200 mängimise jaoks. Kui 5K$ peale lendan, siis NL200 enam ei mängi.

    Hekel öine sess juba -1200$ :S
    Peaks vist ära lõpetama, a tiltis pole üldse ja päris debiilsusi ei tee veel...

    Miskil sitasel turnal sain just 13. koha ja 35$. Very nice
    Esikohale 1K$ oleks kukkunud.

  18. #578

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Aitas ka tänaseks ja võimalik et üldse pokkerist. Peab tõsiselt istuma ja mõtlema, kas see **** on seda närvi ja ajakulu väärt.

    Tänaöine sess siis ca -1450$. Kokku kuu seis -2K$. Kusjuures viimase nädala jooksul cash -2500$

    Lõpus veel paar mahedat laksu.
    NL200:
    99 buttonil. Ees limp. Panin 10$. Flop 972, 2 ristit. SB donkas, ma raise. Igatahes nupud sisse. QQ vastas. Turn Q :S

    Siis teises NL200 lauas.
    CO-lt KJo. Raisen 8$. SB callib. Flop QJ4. Ta check, ma 12, ta call. Turn J. Ma 28. Ta call. River Q. Ta 83$. Foldimise koht, a keegi ei foldi ju full house :D AQ vastasel.

    Täna veel mahedaid beate.
    JJ. Flop AJx. Nupud sisse. Vastas AA. Nice hand sir
    Siis korra AJ-ga sain 2 paari ja lasin vastasel riverisse oma 65-ga masti tõmmata

    Siis QQ. NL200. Ees 2 limperit. Ma suht vihane, sest just oli see AJ käsi. Panin 18$. 1 mõtleb ja callib. Flop AJx. Check-check, Turn blank. Ma panin 1/2. Ta call. River Q. Shovesin ja mõtlesin, et kui siga nüüd oma Ax-ga callib siis nunnu. Callis. KT obvious. Reload.

    Siis sain halfstacki ja shortie vastu AQ5 flopil AK vs A8 vs AT nupud sisse. Riverisse 8 ja pot halfile.

    Lisaks see downswing mängule räigelt mõjunud ja koledaid käsi ikka ka mahedalt. Peangi homme selge peaga uurima ja analüüsima.



  19. #579

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Täna siis lõpux mängisin tournamendi algust nagu donkament ja kohe tasuti mind final tabeliga. Aga noh, pärast seda kui AA crackisin vägeval moel, siis hakkasin asja natuke korralikumalt võtma ning peagi tegi mingi Eesti donk mulle flush drawga double. Ning nagu sellel tourneyl tavaks, kui mu stack üle 25k läheb, siis jõuan final table.
    Mängisin sealtmaalt krdi hästi ja julgelt ning tourna lõpufaasi kvaliteet oli ka üx parim, mis näinud olen, polnud mingeid õhuga floatereid ning bette respectiti.
    2 viimase laua hetkel oli üx **** laks ka, kui mingi lammas oli just surmasuust pääsenud JJ vs AA ning tõstsin AK'ga 4x BB , mis oli pool tema stacki ja otsustas KQ shoveda ning sai Q tra!
    See võttis 1/3 mu stackist. Aga hiljem see sama lammas lükkas 33 all ini, kui mul QQ ning sain oma chipsid tagasi. Olin juba enne final tabelit shortie ning siis tuli TT UTG, tõstsin 4xBB, mis oli 1/3 mu stackist ja BB callis, flop oli 8 high ning lükkasin ülejäänud kohe sisse, wtf 10 8 oli mind callinud ning vahetas minuga stacki seisu ära ja läx ise shortieks.
    Siis algas final tabel see vend kadus ning olime 5, ning siis jäi meid 4 ja olin jälle kõige väixem. Suutsin end vahepeal preflop raisedega ka kolmandaks saada, aga üx hea mängija sai siis järsku suure stacki ning suure stackina enam ta ei lasknud mul blinde võtta ja lendas suht tihti all ini selle peale ning kahanesin jälle.
    Final table oli siis suht kaua kestnud ning foldisin eelmine käsi just A4 mõeldes, NO NATUKE OOTAN VEEL ning järgmine käsi kohe A10s, polnud varem all ini läinud ning esimene all in final tabelis ja sepp insta callis mind K10'ega. Hea vaatepilt oli, seniks kuni floppi nägin.
    Aga selle öise 3$ rebuy tournamendi rahasse jõudmine on mul vist mingi 80% ja final table 30% vms, sest olen seda mänginud vb 10-12 korda ja 4 final tabelit. Ning üx rahasse mittejõudmine oli AA'ga neljandalt kohalt preflopist AJ vastu bubble.

    Aga enda tourna mängimise juures avastasin seda, et pean lihtsalt julge olema , kui mu M on üle 10 ning oskan õiges kohas potte maha võtta küll.
    Bah, aga võita tahax siiski :)

  20. #580
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Lisaks see downswing mängule räigelt mõjunud ja koledaid käsi ikka ka mahedalt. Peangi homme selge peaga uurima ja analüüsima.
    Selge peaga ikka käed yle vaatama.Mul vahest ka peale miinussessi et donkasin kõik maha.Aga käte vaatamisel selgub,et ikka oli halb jooks

Lehekülg 29, kokku 61 EsimeneEsimene ... 19272829303139 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES