Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 61 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 1215
  1. #581
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tra, panin telefoni t88le ja pin blokeeritud ja küsib puk kood. kuidas saab end ikka nii sodiks juua :D

  2. #582
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.

  3. #583
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    596 flopil KK vs 86 AI.. vanapeer tõmbas oma 6 riverisse ära ... lakbox peab poistel no ...


    eht kuu (y)

  4. #584
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    596 flopil KK vs 86 AI.. vanapeer tõmbas oma 6 riverisse ära ... lakbox peab poistel no ...


    eht kuu (y)
    Jep ja nüüd vanapeerul 30k ja saab oma agressiivset stiili hästi ära kasutada suure stackiga, sealt võib midagi head tulla.

  5. #585

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
    Hästi paned... ;D

  6. #586
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
    lol ;D

  7. #587
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ma ei mäleta mis mulli ma ajasin, aga mulle turva toonitas, et mul dokumneti vaja pole ja selles slotiurkas on see hea strateegia, et kiirelt sisse, kõva häälega tere ja juba libistad raha masinasse, enne, kui midagi keegi küsib, kuigi neid slotte ei taha üldse mängida, ilgelt igav ikka

  8. #588

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tegin terassil 1 suitsu, läpakas käe otsas.ranka sul oli õigus - selle jaoks on käelihast ja koormarihmasid vaja.

  9. #589
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    tegin terassil 1 suitsu, läpakas käe otsas.ranka sul oli õigus - selle jaoks on käelihast ja koormarihmasid vaja.
    ROFL

  10. #590

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka - kas see 1-päevane ban PokerStarsist on osa su tilt-management`ist?

  11. #591
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ranka - kas see 1-päevane ban PokerStarsist on osa su tilt-management`ist?
    Ei ja jah.

    Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun :) Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)

    Teiseks on ka konto siis suht safe ja mitte keegi ei saa su kontole ligi, et seal siis meelega või kogematta sigadusi korraldada.

    Samuti tundub mulle väga naljakana asjaolu, et suurtemate pokkersaitidel hoitav raha võib ületada mitu korda mõne väiksema panga rahaportfelli aga millegipärast erinevalt pankades on enamus pokkerisaite turvatud ainult ühte kindla parooliga ja kui keegi peaks sinna ligi saama, siis raha kaob "jälgedeta" mõne minutiga.

  12. #592
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    rofl ja nyyd meenus, et miski aeg olime nii koomas ja lendasime kasinni ning sisse ei saanud. obv takso ja lendasime minu juurde dokumendi järgi, tuppa jõudes käisin kusel ja lendasin tagasi taksosse ja linna ning dokut ei võtnudki. Kasinni minemata ei jää ning sama ring kohe tagasi.
    ROFFLL.. kus kasinnis te seal talnas käite? Reval parkis?


    Ja imelik küll. Muidu on ikka pin kaardid ja asjad. Imo võiks kah olla pin kalkulaatorid ja id kaardiga sisselogimine :D

  13. #593
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    ROFFLL.. kus kasinnis te seal talnas käite? Reval parkis?

    Ja imelik küll. Muidu on ikka pin kaardid ja asjad. Imo võiks kah olla pin kalkulaatorid ja id kaardiga sisselogimine :D
    Ma Tallinnas ainult park kasinnis olengi käinud :) Aga seekord jõime ikka peksupealinnas - Pärnus - ja olekski äärepealt nädalavahetusest suveniiriks sinika saanud :)

    Ja Starsis pidi midagi taolist tulema.

  14. #594
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ei ja jah.

    Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun Smiley Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)

    Teiseks on ka konto siis suht safe ja mitte keegi ei saa su kontole ligi, et seal siis meelega või kogematta sigadusi korraldada.

    Samuti tundub mulle väga naljakana asjaolu, et suurtemate pokkersaitidel hoitav raha võib ületada mitu korda mõne väiksema panga rahaportfelli aga millegipärast erinevalt pankades on enamus pokkerisaite turvatud ainult ühte kindla parooliga ja kui keegi peaks sinna ligi saama, siis raha kaob "jälgedeta" mõne minutiga.
    Täpselt ma ei julge isegi naxeriga ja ta lohhgambleritega jooma hakata ,sest mine sa tea,äkki ajatakse mulli ja täis peaga ei panegi tähele kui juba high stakesi mängin naxeri õhutusel...

    Muuseas oled täheldanud ka häid regulare,kes mõnel päeval mängivad eriliselt loosilt ja koledalt ja kogu oma kuu teenistuse yhe joomaõhtuga ära nullivad:)

  15. #595
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Täpselt ma ei julge isegi naxeriga ja ta lohhgambleritega jooma hakata ,sest mine sa tea,äkki ajatakse mulli ja täis peaga ei panegi tähele kui juba high stakesi mängin naxeri õhutusel...

    Muuseas oled täheldanud ka häid regulare,kes mõnel päeval mängivad eriliselt loosilt ja koledalt ja kogu oma kuu teenistuse yhe joomaõhtuga ära nullivad:)
    u r so awesome :o

    hakka pnewsi chatis käima plz

  16. #596
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ei ja jah.

    Hetkel bännisin end ära, kuna läks rajumaks joomaks ning ei tahaks hommikul end leida arvuti taga magamast ja cashieris nullike vastu vaatamas. Usun, et see kunagi päästab mu "elu", kui nii käitun :) Hea näitena võib tuua, kui eelmine kord peokunniga jõime, siis hommikul ärgates olid TrioBet'is 200NL HU lauad lahti.. Ise me midagi ei mäletanud, et oleksime mänginud aga HandHistory rääkis hoopiski teist juttu.. Seega parem karta, kui kahetseda ja 24 tundi bänni ei tee mitte kunagi halba!:)
    Rsk. Täpselt sama olukord toimub elus krediitkaardiga. Ma ei vea seda neverever endaga kaasa klubidesse, ega kuhugi joomingule. Kui rahakotis mingi summa kaasas, siis arvestad, et ala kui täispeaga kellelegi välja teed või niisama maha tripid, siis pole midagi, kuid kui hommikul krediitkaardilt 0 vastu vaatab (ma õnneks miinustesse tudengikaardiga minna ei saa), siis ei ole see eriti meeldiv. Ja kontoajaloost vahivad vastu sulle numbrid 150.-,100.-,150.- Club Hollywood.

  17. #597
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Rsk. Täpselt sama olukord toimub elus krediitkaardiga. Ma ei vea seda neverever endaga kaasa klubidesse, ega kuhugi joomingule. Kui rahakotis mingi summa kaasas, siis arvestad, et ala kui täispeaga kellelegi välja teed või niisama maha tripid, siis pole midagi, kuid kui hommikul krediitkaardilt 0 vastu vaatab (ma õnneks miinustesse tudengikaardiga minna ei saa), siis ei ole see eriti meeldiv. Ja kontoajaloost vahivad vastu sulle numbrid 150.-,100.-,150.- Club Hollywood.
    5 aastat elasin ilma pangakaardita, kuna PIN-i kogu aeg unustasin ära ju! Rekord oli see, et sain kaardi ja miski 2-3 päeva ning PIN ununes ja kadus ning sinna see läks. Siis loobusin kaardidest ning rahasid kandsin läbi neti või võtsin otse pangast välja... No ebamugav oli, et otsida kedagi, kellele kanda jne. AGA asjad olid korras.

    Nüüd teist kuud pangakaart ning kulud on kasvanud tohutult! Eriti veel joomingutele kulunud arved ja tänu sellele ei ole enam haruldus, et õhtuga kulub 4-5k eeke :S Ja selles ei ole ka kasu, et "oh jätan täna kaardi koju", sest ma eriti kaine peaga peole ei lähe ning enne pidu tuleb teha väiksed "eelkeevitus joogid" ja kui tuju sees, siis sittagi sulle su lubadused meenuvad... Hommikul muidugi ei meenu (ega tahagi meenutada) kus käidud, mida tehtud ja palju kulutatud...

    Tõenäoliselt lähen oma vanasse "rütmi" tagasi ning hävitan kaardi... Vahest ajab närvi, kui kiirelt raha vaja aga elasin 5 aastat üle, elan ka järgmised 50 :) Ja teise kätte hoiule pole ka mõtet anda, sest varem või hiljem see kaart satub tagasi mu enda kätte :)

  18. #598
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas

  19. #599
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas
    ROFLFOROFLFLLFLFLFLFLFLFLFLFLF

  20. #600
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul jäi tuttav Pärnu rannas magama ja ärkas Poolas. Huvitav kogemus.

Lehekülg 30, kokku 61 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES