Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 61 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1215
  1. #601
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Mul jäi tuttav Pärnu rannas magama ja ärkas Poolas. Huvitav kogemus.
    lol

  2. #602
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ma jäin kahe poolvõõra tsiki autos magama Pärnus ja ärkasin türil, kus tuli päeva poole beebit valvata, kuni korteri perenaine süüa tegi ja beebi omanik kuksil rahvajooksul oli. Bussi ka sealt ei tulnud. Häälega tuli koju tulla

  3. #603

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma jäin Saksamaal sõbra tuppa tugitooli magama ja ärkasin 7:30 AM marukastis peaga
    20km eemal kuskil voodis ilma rahakotita ning 10:30 pidi lennuk minema.
    Isegi jõudsin lennukile!

  4. #604
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 322

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    rolf seda teemat lugedes võib naerukrambid saada... Ei tea kas peaks panema esimesse posti hoiatuse ka?

  5. #605
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kõige räigematest asjadest ma rääkima ei hakka, aga mul soliidne arm triitsa peal sellest, et olin täispeaga vastu vana ahju toetanud päris pikka aega ilma tähelepanemata. Hommikul ärgates oli üllatus suur, kui käsi paistes ja punane oli. Nüüd mingi üle aasta juba nagu oleks tumedamat värvi Tribal tehtud kuskilt Taturini juures :D.

  6. #606

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma ülikooli ajal elasin mingite pensionäride juures. Nemad allkorrusel. Mina 2 sõbra-tuttavaga ülakorrusel.
    Igatahes kord peolt tulles olin suht sodi ja läksin wc-sse. Kuhu õnnestus natuke tukkuma jääda. Igatahes mingi hetk olin ma hakanud koputama wc-s istudes ja pensionärid olevat paaniliselt ringi kõndinud ja vaadanud välisukse taha, aga ei leidnud kedagi. Seepeale olevat ma itsitanud wc-st: "ihiii, mina siin".
    Igatahes suure palumise peale said nad mu wc-st välja meelitatud ja olevat kutsunud mind kööki vestlema (wtf???). A ma olevat suht kuraasi täis läinud ja kukkunud ähvardama ja sõimlema. Seepeale tuli teine tüüp, kes seda asja mulle jutustas, ülevalt korruselt alla ja juhatas mind viisakalt oma tuppa ära :D
    Järgmine hommik oli onu Volli muidugi suure kisaga minu toas ja sõimles nii mis kole. Ma peitusin teki alla ja teesklesin magajat.
    Peale seda intsidenti oli mul suht piinlik ja ebamugav seal edasi elada ja mõni aeg hiljem panin kolad kokku ja kolisin välja.

  7. #607
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.

    Tänane sess -7BI K high vs A high flush mingi 100x+ AK vs AQ A high flopil.. noo kenad riverid ... AA vs KK ei pea ka see .. 887 boardil.. 77 vs 88 obv... naiss kuu küll, imo pange kogu see fultildisitamaja põlema

  8. #608
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    Ma ülikooli ajal elasin mingite pensionäride juures. Nemad allkorrusel. Mina 2 sõbra-tuttavaga ülakorrusel.
    Igatahes kord peolt tulles olin suht sodi ja läksin wc-sse. Kuhu õnnestus natuke tukkuma jääda. Igatahes mingi hetk olin ma hakanud koputama wc-s istudes ja pensionärid olevat paaniliselt ringi kõndinud ja vaadanud välisukse taha, aga ei leidnud kedagi. Seepeale olevat ma itsitanud wc-st: "ihiii, mina siin".
    Igatahes suure palumise peale said nad mu wc-st välja meelitatud ja olevat kutsunud mind kööki vestlema (wtf???). A ma olevat suht kuraasi täis läinud ja kukkunud ähvardama ja sõimlema. Seepeale tuli teine tüüp, kes seda asja mulle jutustas, ülevalt korruselt alla ja juhatas mind viisakalt oma tuppa ära :D
    Järgmine hommik oli onu Volli muidugi suure kisaga minu toas ja sõimles nii mis kole. Ma peitusin teki alla ja teesklesin magajat.
    Peale seda intsidenti oli mul suht piinlik ja ebamugav seal edasi elada ja mõni aeg hiljem panin kolad kokku ja kolisin välja.
    Ma mõtsin juba, et peolt tulles sadasid vale korruse korterisse ja penskarite voodisse :D.

  9. #609

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.
    +1

    Ma ei julge enam laudadesse istudagi, sest teada värk, mis sealt hakkab tulema.

    Homme peaks proovima uuesti 8)

  10. #610
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ärkasin ka kunagi Kopenhaagenis hotellis hommikul juhuslikult kl 9. Õhtul oli kohtipidi kammitud veits.
    Lennuk pidi minema ca kl 8:00. No ma jõudsin lennujaama mingi 10:30.

    "Sorry, jäin lennust maha. Kas mingit varianti ei ole siiski Tallinnasse jõuda."
    "Pole hullu, täna ju keerati kella. Obv, et te võisite hiljaks jääda. Paneme teid õhtuse lennuki peale. Juurde pole vaja maksta."

  11. #611
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mul haudus peas kaua plaan teha endale libamapp mingi air-travel quality inspection assosiation kleepsuga ja siis lennates, seda nii poolsalaja täites, et nagu nad näeksid, mis teen, aga kui mööda käivad siis varjaks hullult. Huvitav kui suur p*rsseougemine hakkaks.

  12. #612
    Metsapull
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Party Poker $60000.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP2): $21194.00
    CO: $25811.50
    BTN: $10922.50
    SB: $13115.00
    BB: $6342.50
    UTG: $38256.00
    UTG+1: $9325.00
    UTG+2: $11714.50
    MP1: $10248.00

    Pre Flop: ($900.00) Hero is MP2 with 3 9
    UTG calls $600, 4 folds, CO calls $600, BTN calls $600, SB calls $300, BB checks

    Flop: ($3000.00) J 8 Q (5 players)
    SB checks, BB checks, UTG bets $3405.00, CO calls $3405, BTN folds, SB raises to $12425, BB folds, UTG raises to $37566, CO calls $21806.50 all in

    Final Pot: $65848.00
    CO shows 7 9
    SB shows A 4
    UTG shows K K
    SB wins $40680.00
    UTG wins $90.00
    CO wins $25393.00
    (Rake: $-315.00)

    See kunnidega vend enne juba hävis peaaegu samamoodi kui ässadega MP-lt limpis ja BB floppas endale flushi.

  13. #613
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    just nimelt käige Vi**u oma ilusa detsembriga.

    Tänane sess -7BI K high vs A high flush mingi 100x+ AK vs AQ A high flopil.. noo kenad riverid ... AA vs KK ei pea ka see .. 887 boardil.. 77 vs 88 obv... naiss kuu küll, imo pange kogu see fultildisitamaja põlema
    Sa juba Tildis, mäletan, et alles mängisid Starsis, rändad jube palju või mängid vahel Starsis ka ikka. Graafik on ikka masendav tõesti.


  14. #614
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    ise ka sulamees selles suhtes, et peale korraliku põhja tegemist töötab aju täiesti teistmoodi. Olen oma rõdu ukse taga seisnud ja üritanud ise jumala koomas olles venda mõtte jõul ust avama kutsuda, kes magab teisel korrusel ja pole lootustki et kuuleb klopsimist. Lihtsalt toetusin seina peale ja ise siiralt uskudes mõtlesin, et no kuule juba ja tee uks lahti. Tel oli kutu. Ise olin samal päeval seisva autoga avarii teinud ja jala välja väänanud, teisest linnajaost koju longanud. Särk veel oli seljas nii et üks käsi paljas, ühest käisest pea läbi ja kaelusest käsi läbi, selle peal korralikult dressikas
    Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)

  15. #615
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Isegi ukse taha jäänud. Kord öösel kell neli ei suutnud oma korteriust lahti keerata, helistasin sõbrale, kes parajasti toas magas, et too mulle ukse lahti teeks. Sõber siis ütleb, et uks lahti ja mind ei ole, et korrusega pange pannud. Liikusin siis trepist üles ja siis lõpuks itsitades sõbrale mainisin, et ei pannud korrusega pange....hoopis majaga. Teine kord tahtsid 2 sõpra varem peolt koju minna ...andsin neile siis korterivõtmed...nemad helistavad tunni aja pärast, et kuule võti ei keera nad juba 15 minutit üritanud, soovitasin neile edasi üritada, sest võti on õige. Igatahes liikusin 3 tundi hiljem koju ja leidsin trepikojast 2 meest magamas, võtsin võtme , keerasin ukse lahti ja tirisin nad tuppa magama. Hommikul selgus, et nad olid võtit 20 minutit järjest valele poole üritanud keerata. Scientists :)
    Irw kõlab nagu muinasjutt aga alkoholi vastu ei saa

  16. #616
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Irw kõlab nagu muinasjutt aga alkoholi vastu ei saa
    tegu ilmselgelt saarlastega...
    Ja see majaga eksimine ei ole mustamäel nii väga keeruline.... paneelmajad kõik

  17. #617
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    tegu ilmselgelt saarlastega...
    Parem, kui hiidlastega ;D

  18. #618
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Davy kuda 6max edeneb?

  19. #619
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Davy kuda 6max edeneb?
    Hetkel OK , siiski käsi ainult 30k mängitud, nii et järeldusi tegema ei hakka, tahaks stabiilset runni saada. Enamasti algavad sessid -4-5bi alla 20 minutiga ja sealt on raske tagasi pidevalt võidelda ennast, üsna sarnane eelmisele kuule, aga õnneks kokkuvõttes veel plusspoolel.

  20. #620
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Hetkel OK , siiski käsi ainult 30k mängitud, nii et järeldusi tegema ei hakka, tahaks stabiilset runni saada. Enamasti algavad sessid -4-5bi alla 20 minutiga ja sealt on raske tagasi pidevalt võidelda ennast, üsna sarnane eelmisele kuule, aga õnneks kokkuvõttes veel plusspoolel.
    Mõtlesin ka vaikselt vahelduseks pusima hakata 5 maxis

Lehekülg 31, kokku 61 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES