Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 61 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1215
  1. #661
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    eile oöli tunne et saan t2na kuu nulli eile oli nats alla -2BI, aga oh ei, täna insta -3BI otsa j2lle. panen kinni lauad t2naseks, nii sitta kaardijooksup ole ammu olnd. i mean mitte biidid vaid kaardid ise. ässasid ja kunne sessi ajal ei nöinudki t2na mingi ca 1.5k k
    22tt vist. anyway -5bi veel, loodan dest lõpuks + 5bi teha ideaalis +10 lakboksi oleks aint vaja. jaaniuaris ei m2ngi .. kuna eksamid sel ajal...

  2. #662

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    [img width=619 height=252]http://arion.pri.ee/images/muu/SNE.jpg[/img]

    Miks Te kõik arvate, et ma genen miski 100,000 VPP kuus vä?
    Kui ma arvaxin, siis olexin küsinud , kui lähedal Sa oled? ;D

    Ma natuke neid VPP calculatoreid näppinud küll, arvasingi, et kuskil sinnakanti oled :)

  3. #663
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tegelt ka! Hetkel ei ole Starsis mitte ühtegi 400NL lauda kuhu ma istuks. Üks on, kus hädapärast saaks mängida aga seal on juba 5 meest waiting listis. Kokku on 400NL laudu miski 30.
    Siin ma tsiteeriks juba irooniaga naxerit."Kui vastased lähevad tugevamaks,tuleb ise areneda,õppida jne..."

    Aga kui tõsiselt rääkides,peab iga pokkeirmängija olema sisulsielt juba järgmine kuu ta ei pruugi enam olla võitev mängija.Sul on 2 valikut,kas mitte minna lauda nagu ranka teeb või nn raske südamega regularidega võitlusse astuda.Aga see teine variant nõuab juba ohtralt närve ja tilti minekuks on oht palju suurem!

  4. #664

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

    Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

    Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

    Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

    Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

    Ma pole siis ainuke kes seda märgand...igal pool nii ja üha rohkem ja rohkem
    Viimane aeg omaha peale üle minna

  5. #665
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui asi nii jätkub nagu praegu, siis selle aasta jooksul sureb FR mid-stakes täiesti välja. Näiteks täna hommikul oli ca 24 400NL full-ring lauda ning neist kõige parema plrs/flop% oli 13%, mis on JULMALT VÄHE. See tähendab seda, et laudades ei olnud mitte ühtegi fishi ja see kepp kestis vähemalt 4-5 tundi, siis andsin alla. Samuti 200NL pridi olema praegu täiesti jube ning tõenäoliselt kestab see jant jälle vähemalt 3 järgmist kuud, sest järgmine aasta väga paljud tahavad Supernova Elite'ks saada.

    Oma jälje mängudesse on jätnud ka majandus langus ning järgmisel aastal kindlasti mingil määral ka UEIGA uus seadus, mis peaks jõustuma 19-ndal jaanuaril (tõsi, läheb 9 kuud peale seaduse jõustumist on aega pankadel töötada välja süsteemid) ja kindlasti peletab eemale mõnegi fishi.

    Kui see nali peaks juhtuma nagu ma arvan, siis ärge arvake, et ka 6maxi või mikro FR mängijad jäävad puutumata! Sest regular tahab ikka oma raha kätte saada, leiva lauale teenida ning ta kas liigub alla või läheb teist mängu mängima, mis omakorda vallandama doomino effekti, kus nõrgemad surutakse allapoole ja fishidele ning siis ka nõrgematle endistele break-even regularitele hakatakse rohkem survet avaldama ja nad ei pruugi enam kaua kesta.

    Ja täna mängisin 400NL 6maxi ja ennäe imet, siin ka juba paljude kohta 400-500 käelised readid :) Seega hetkel on pajud kitsastes oludes mängu vahetanud.

    Ja ise arvan, et mängudes erilist muutust ei toimu saitidel, kus ameeriklased ei ole lubatud, sest neil saitidel high-stakes lauad on niigi suht surnud ning pole olukorda, kus regular viib raha välja vabalt aga fishi deponeerimine on piiratud.

    kõige rohkem käivad need kuradima short stackerid närvidele!
    krt kui raha ei ole siis liikuga limiidist alla! [img width=16 height=16]http://smilies.vidahost.com/contrib/dvv/pissed.gif[/img]

  6. #666
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kõige rohkem käivad need kuradima short stackerid närvidele!
    krt kui raha ei ole siis liikuga limiidist alla!
    Nu järelikult ikka h2irib nende juures miski.Kas ei beadi neid voi shordid suudavad nn mingit tulu näidata suurtele pinda käies

  7. #667
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Nu järelikult ikka h2irib nende juures miski.Kas ei beadi neid voi shordid suudavad nn mingit tulu näidata suurtele pinda käies
    Shortstackimine on fold equity ära kasutamine ning kui sa suudad seda enam vähem õigesti ära kasutada, siis suudad näidata päris viisakat mängulist tulu.

  8. #668
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 369

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kaart kõige parem sellisteks trikkideks ei ole aga vähemalt fun.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($400)
    BB ($439.20)
    UTG ($459.30)
    UTG+1 ($261.15)
    MP1 ($409.30)
    MP2 ($427)
    Hero (CO) ($400)
    kelisitaan ($613.85)

    Preflop: Hero is CO with 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 7[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
    4 folds, Hero raises to $12, kelisitaan raises to $36, 2 folds, Hero raises to $80, kelisitaan raises to $124, Hero raises to $168, 1 fold

    Total pot: $254 | Rake: $0

  9. #669
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Keegi väikesest malesessist on huvitatud, pole ammu mänginud võiks natuke pusida, et ära ei unustaks :)

  10. #670

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    elu parim steal vist kutil, hahahaa irw



    Microgaming, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 6 Players
    Hand Converter by Pokerhand.org

    Board:
    wlade (UTG): $135.19
    foxx187 (UTG+1): $18.36
    gogo23 (CO): $17.49
    marko0412 (Button): $33.80
    hotcocacola (SB): $24.94
    fatboy227 (BB): $43.11

    Dealt to hotcocacola A K

    Pre-flop:
    (1 folds), foxx187 calls $.50, (1 folds), marko0412 calls $.50, hotcocacola raises to $3.25, (2 folds), marko0412 calls $3.25

    Flop: ($7.75) T T 4 (2 Players)
    hotcocacola bets $4, marko0412 raises to $8, hotcocacola calls $8

    Turn: ($20.50) Q (2 Players)
    hotcocacola all-in $13.69, marko0412 calls $13.69

    River: ($47.88) T (2 Players)

    Results:
    hotcocacola Showed A K
    [i]marko0412 Mucks J 3
    hotcocacola wins $48.34




    LOL

  11. #671
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    J-high is good enough.

  12. #672
    Metsapull
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Keegi väikesest malesessist on huvitatud, pole ammu mänginud võiks natuke pusida, et ära ei unustaks :)
    Millalgi võiks küll teha. Pole päris ammu mänginud ja oskused on vist päris rooste juba läinud. Kohalik jõuluturniir ka veel sellel nädalal tulemas, nii et harjutamine ei teeks üldse paha.

    EDIT: Tegelikult ma arvan, et siin foorumis on kindlasti ka teisi inimesi, kes oskavad ja tahaksid malet mängida. Võiks ju isegi foorumi väikese online maleturniiri korraldada.

  13. #673
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mängisin viimati vanaisaga 4 aastat tagasi ja saavutasin ta vastu esimese võidu elus. Juhtuda sai see vaid tänu sellele, et ta oli peale sauna 5+ õlut ära joonud ja ei taibanud enam erilist mõttekäiku ette näidata :D.

  14. #674

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    malet ma ei oska....aga kabes olen ma pro (H)

  15. #675

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Malet võiks pelada küll.

  16. #676

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  17. #677
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    malet ma ei oska....aga kabes olen ma pro (H)
    Ma olin ka kunagi kõva käpp... Teeme mängu? :P

  18. #678
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Metsapull
    Millalgi võiks küll teha. Pole päris ammu mänginud ja oskused on vist päris rooste juba läinud. Kohalik jõuluturniir ka veel sellel nädalal tulemas, nii et harjutamine ei teeks üldse paha.

    EDIT: Tegelikult ma arvan, et siin foorumis on kindlasti ka teisi inimesi, kes oskavad ja tahaksid malet mängida. Võiks ju isegi foorumi väikese online maleturniiri korraldada.
    Õhtul võiksime teha kuskil väikese malesessi, kui Sul aega on

    Kui veel rahvast võiksime väikese turniiri ka teha. Võistlusmoment annab alati palju juurde.

  19. #679

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Ma olin ka kunagi kõva käpp... Teeme mängu? :P

    oota cod, praegu on sul HU-s hea luck...see luck peab veic pöörduma :D

  20. #680
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Nice :).

Lehekülg 34, kokku 61 EsimeneEsimene ... 24323334353644 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES