Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 61 EsimeneEsimene ... 26343536373846 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 1215
  1. #701
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

    Ok mida arvata sellisest autost?
    Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?
    Privador ära jama, ma msn ütlesin, et kui ostad ära osta mingit sellist väikest junni, osta korralik auto. Kas s klassi mersu või sl mõni 2 kohaline naiste röövel

  2. #702

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Niiöelda downswingi puhul on põhiküsimused , et kas kaotatakse ebaõnne, vigade või hoopis reaalse kaardijooksu olemasolu pärast. 10-st 8 80/20 olukorda peab võitma ja 2 kaotama, coinflippide puhul on asi veelgi karmim. Täiesti loomulik on normaalse käte arvu juures, kui päeva jooksul saad 3+ päris valusat beati, lisaks võib veel päris mitu BI kaotada tänu oma vigadele, mida tunnistada ei taheta. Väiksema beatide arvu puhul on tegu ülimalt õnneliku persooni või hot runniga aga reeglina ammendub õnn või hot run lõpuks siiski ja siis võib reaalsus päris karmilt tabada.

  3. #703
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Niiöelda downswingi puhul on põhiküsimused , et kas kaotatakse ebaõnne, vigade või hoopis reaalse kaardijooksu olemasolu pärast. 10-st 8 80/20 olukorda peab võitma ja 2 kaotama, coinflippide puhul on asi veelgi karmim. Täiesti loomulik on normaalse käte arvu juures, kui päeva jooksul saad 3+ päris valusat beati, lisaks võib veel päris mitu BI kaotada tänu oma vigadele, mida tunnistada ei taheta. Väiksema beatide arvu puhul on tegu ülimalt õnneliku persooni või hot runniga aga reeglina ammendub õnn või hot run lõpuks siiski ja siis võib reaalsus päris karmilt tabada.
    Mille kohta see jutt üldse käis? :-\

    Ja see on täiesti vale jutt, et päevas "normaalse" arvu käte juures on täiesti loomulik saada 3+ päris valusat beati. See tegelikult on väga suhteline - mis asi on normaalne käte arv, mis asi on beat. Oma kogemustest tean, et minu jaoks näiteks QQ vs AK kaotamine ei ole kindlasti valus beat, samuti KK vs AA kaotus ei ole ka minu jaoks mingi beat ega set vs overset. Valusaks beadiks loeks mina, kui oleks miski 400+BB-line pot, kus tõesti tõmmatakse õhuga runner-runner ära - näiteks QQ vs 47, Q92 boardil allin ja tuleb runner-runner mast :)

    Ja beat on tegelt täpselt nii valus, kui suur on su bankroll.

  4. #704
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mille kohta see jutt üldse käis? :-\

    Ja see on täiesti vale jutt, et päevas "normaalse" arvu käte juures on täiesti loomulik saada 3+ päris valusat beati. See tegelikult on väga suhteline - mis asi on normaalne käte arv, mis asi on beat. Oma kogemustest tean, et minu jaoks näiteks QQ vs AK kaotamine ei ole kindlasti valus beat, samuti KK vs AA kaotus ei ole ka minu jaoks mingi beat ega set vs overset. Valusaks beadiks loeks mina, kui oleks miski 400+BB-line pot, kus tõesti tõmmatakse õhuga runner-runner ära - näiteks QQ vs 47, Q92 boardil allin ja tuleb runner-runner mast :)

    Ja beat on tegelt täpselt nii valus, kui suur on su bankroll.
    Minujaoks on bad beat see, mis edaspidi sellel sessioonil mu mindsetti mõjutab ja sealt ka mängukvaliteeti. See võib olla ka KK vs AA kui olen 3k käe juures just ennast breakevenisse mänginud peale suurt miinust.

  5. #705

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    No kurat leidsin laua vastast ameerikamaa "tohmani", kes ei lase magama minna. Tra homme tööl vist läheb silm iseenesest looja.
    Igatahes minema ta mind lauast ei lase, ilmselt üritab oma 6BI tagasi võita, aga seda võibki see imedemaa mõistusega inimene loota.
    Peab meeldima, kui laua vastas on kangekaelsed "tohmanid".

  6. #706

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Minujaoks on bad beat see, mis edaspidi sellel sessioonil mu mindsetti mõjutab ja sealt ka mängukvaliteeti. See võib olla ka KK vs AA kui olen 3k käe juures just ennast breakevenisse mänginud peale suurt miinust.
    Sellepärast ongi tõenäosus ja pikk perspektiiv hea, et tõmbab 20 korda ära, aga 80 jagab raha. Rahalaudades jätab külmaks, kui just peale duublit minema ei tõmba (aga siis pane märkme kirja ja tegutsen vastavalt). Turniiridel on muidugi need runner-runnerid / 2 oudised lõpufassis väga traumeerivad.


  7. #707

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mille kohta see jutt üldse käis? :-\

    Ja see on täiesti vale jutt, et päevas "normaalse" arvu käte juures on täiesti loomulik saada 3+ päris valusat beati. See tegelikult on väga suhteline - mis asi on normaalne käte arv, mis asi on beat. Oma kogemustest tean, et minu jaoks näiteks QQ vs AK kaotamine ei ole kindlasti valus beat, samuti KK vs AA kaotus ei ole ka minu jaoks mingi beat ega set vs overset. Valusaks beadiks loeks mina, kui oleks miski 400+BB-line pot, kus tõesti tõmmatakse õhuga runner-runner ära - näiteks QQ vs 47, Q92 boardil allin ja tuleb runner-runner mast :)

    Ja beat on tegelt täpselt nii valus, kui suur on su bankroll.
    Hmm, see ju offtopic teema, seega nagu igasugu erinevate mõttevälgatuste koht ?

    Ajendiks olid mingil määral peokuninga ja leitsi postitused raske kuu kohta. Beat on minu jaoks 75+/25- olukorra kaotamine, normaalne käte arv kuskil 1000 käe kanti. QQ vs AK ja KK vs AA kaotamine on pigem mänguviga kui beat, flopist set vs overset aga lihtsalt paratamatus.

    Sinu viimane lause on igatahes puhas kuld.

  8. #708
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Hmm, see ju offtopic teema, seega nagu igasugu erinevate mõttevälgatuste koht ?

    Ajendiks olid mingil määral peokuninga ja leitsi postitused raske kuu kohta. Beat on minu jaoks 75+/25- olukorra kaotamine, normaalne käte arv kuskil 1000 käe kanti. QQ vs AK ja KK vs AA kaotamine on pigem mänguviga kui beat, flopist set vs overset aga lihtsalt paratamatus.

    Sinu viimane lause on igatahes puhas kuld.
    Yeah, obv, et mölakas on random jama teema. Lihtsalt niisama küsisin, et äkki jäi midagi kahesilma vahele :)

    Muideks, kellegil veel emm-ess-enn maas?? (mäletan, et pokernewsis panin täpselt sama küsimusega mölanurgale esimese nurgakivi :P)

  9. #709
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  10. #710
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Täiesti pisarates(simaoo) ja kui keegi suudab mulle leida Fernanda Lima wallpaper suuruses pildi, siis minupoolsed tänud[img width=400 height=400]http://modelme.blogtv.uol.com.br/img/Image/Modeleme/2008/Junho/fernandalima.jpg[/img].

  11. #711
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 319

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    [img width=77 height=58]http://forumserver.twoplustwo.com/customavatars/avatar77023_16.gif[/img]

    AHAHAHHA SUPPPPER AVATAR.

  12. #712

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    krt kuidas mul see tähele panemata jäi, ei osanud jälgida juu vist.
    jutt barry greensteinist siis
    He was also bet $10,000 by the 2+2 Poker Forums to say "lol donkaments" on an episode of High Stakes Poker, which he did after winning a hand against Erick Lindgren. After the initial $10,000, he also received a further $27,000 in donations from other charitable poker players who were amused by the bet.

  13. #713

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    ...kui keegi suudab mulle leida Fernanda Lima wallpaper suuruses pildi, siis minupoolsed tänud
    Äkki mõni nendest kõlbab:
    http://imgsrv1.pxdrive.com/pics/norm/150206.jpg
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...gosto_2007.jpg
    http://i494.photobucket.com/albums/r...dw11/fl01x.jpg

  14. #714
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  15. #715

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Minujaoks on bad beat see, mis edaspidi sellel sessioonil mu mindsetti mõjutab ja sealt ka mängukvaliteeti. See võib olla ka KK vs AA kui olen 3k käe juures just ennast breakevenisse mänginud peale suurt miinust.
    Minu jaoks on beat see, mis paneb mind kahtlema, kas ma tegin õige otsuse. Tavaliselt see, kui ma lähen vastase "range" vastu, aga ta näitab järjest tugevamaid käsi oma rangest. Näide: callin HU SnG-l keskmiste stäkkidega tiltiva vastase allini, mul K-10, tal JJ v AQ, siis võin mõtlema hakata, et äkki olen ise liiga loose või hindan vastast valesti või olen ise fish. Käte peale viimasel ajal reeglina naeran. On naljakas ju, kuidas runner-runner tulla saab. :D

  16. #716

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas privador
    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=557959

    Ok mida arvata sellisest autost?
    Päris pikalt juba müügis olnud.Kui palju on hoolduskulud jne?
    Ära jama priv, sellises hinnaklassis ikka BMW 530d 2001 - 2003 aasta :)
    Võid kogu aeg gaasi põhjas hoida, aga kütust ei kulu üldse ;D

  17. #717

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mõtlesin, et paneks nad nutma otsides 10 ilusa tüdruku pilti suvalisest portaalist nagu Rate.ee ning ütleks, et neid on meil veel palju. "We own in beautiful girls per capita!" :-*

  18. #718
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Toetan ratest piigade võtmist ja 2p2 ülesse panemist (Y)

  19. #719
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    fuck rate.ee

  20. #720

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mario, midagi hullu ei ole :):D

Lehekülg 36, kokku 61 EsimeneEsimene ... 26343536373846 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES