Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 61 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1215
  1. #721
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ära jama priv, sellises hinnaklassis ikka BMW 530d 2001 - 2003 aasta :)
    Võid kogu aeg gaasi põhjas hoida, aga kütust ei kulu üldse ;D
    Nojah, mul on bmw 530D touring automaat 2003a e39. Hea suur auto, kuid räägiksin mõningatest vigadest. 1) Pidurikettad ja veel pidurikettad, auto suurim nõrkus imo. Need tasuks esinduses ära vahetada (kettad + klotsid terve ring 11k) ning saad 2a garantiid ning vaheta sel jal neid palju jõuad. Parkimisandurid on ka nõrgad ning KALLID, väike jurakas on 2k tykk.

    Ahjaa ja peeglid on kallid :D Mul yhe peegliga läks kehvasti, esinduses 11k, siin kohal õnneks on kasko abiks.
    Aga maantel muidu mõnus kruiisida.

    Kütuse kohta no neid 6l ime asju näete unes ainult. Suvel maanteel parimana olen saanud 5.7l sajale kui sõita 90 ja kont maas. A standard maate on 7, linn 10, seega suht oki toki... oleneb jala raskusest ka muidugi. A muidu auto on aus

  2. #722
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Hmm, see ju offtopic teema, seega nagu igasugu erinevate mõttevälgatuste koht ?

    Ajendiks olid mingil määral peokuninga ja leitsi postitused raske kuu kohta. Beat on minu jaoks 75+/25- olukorra kaotamine, normaalne käte arv kuskil 1000 käe kanti. QQ vs AK ja KK vs AA kaotamine on pigem mänguviga kui beat, flopist set vs overset aga lihtsalt paratamatus.

    Sinu viimane lause on igatahes puhas kuld.
    Ma pidasin silmas biite, mitte coolereid, need on kaks eri asja :)

  3. #723
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ABOUT BEATS :D

    ROLFMAO


    to mina 17.12.2008 22:53
    Kas Sa tead, mitu korda ma olen kaotanud täismajaga (Full House)? Kümneid, ehk isegi sadu. Pokkeriga (Four of Kind)? Vähemalt kümme korda. Olen kaotanud korra isegi mastireaga (Stright Flush). Ja nagu eeldaks iga normaalne mängija, lähed mastireaga ikka lõpuni välja , eks ole? Lajatad ja lajatad lõpuks lähed all-in. Suht loogiline, või mis. Ja ikka saad pika puuga. Täismajadest ja lihtsalt ridadest ei räägigi - nendega võid kaotada lihtsalt muuseas, parem ära raisegi. Alles eelmine nädal kaotasin kaks korda poole tunni jooksul Full Housega. Kui keegi väidab, et tegemist pole õnnemänguga, siis mis see on, kui mõni saab Full House päevas ehk üldse korra kätte, mina aga kaotan poole tunni jooksul Maja veel suuremale Majale ja teise Maja Mastireale? Kui ikka ei vea, no siis ei vea. Ja veel. Paljudes Pokkerisaitides on esilehele pandud kahe Ässa pilt, justkui see oleks midagi eriti ilusat ja meelitavat. Väidan, et olen tunduvalt rohkem käsi maha mänginud Ässa paariga, kui näiteks 10;J samast mastist kaardiga. Ehk - 10;J võib tihti anda rea, kaks paari või masti, Ässa paar aga jääbki tihti ainult Ässa paariks.

  4. #724

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma ise ka lugesin seda. Nalja nabani :D

  5. #725

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Hmm, Ranka võiks oma meeletu suurusega andmebaasist välja uurida, mitu korda on tema FH-ga kaotanud suuremale FH-le :D

  6. #726
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka, võiks teha 6-max/Heads-Up nurk lihtsalt 6-maxi asemel.

  7. #727
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Hmm, Ranka võiks oma meeletu suurusega andmebaasist välja uurida, mitu korda on tema FH-ga kaotanud suuremale FH-le :D
    Kui sa mulle ütled kuidas seda saab HEM'is teha siis mina ka sulle ütlen, mitu FH-d ma olen kaotanud suuremale FH-le. Igastahes kokku olen kaotanud 45 FH-d :

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil
    Ranka, võiks teha 6-max/Heads-Up nurk lihtsalt 6-maxi asemel.
    Pointless - HU teemad on absoluutselt igal pool surnud, sest HU-le on alati 1 vastus - sõltub ...

  8. #728

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    [img width=510 height=361]http://img522.imageshack.us/img522/2109/4nelirr2.png[/img]


    no kurat :D, nad madistasid oma AJ-ga seal lõpuni

  9. #729
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    [img width=510 height=361]http://img522.imageshack.us/img522/2109/4nelirr2.png[/img]


    no kurat :D, nad madistasid oma AJ-ga seal lõpuni
    Typical..

  10. #730
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    klamber, teil on mingi h2lve seal chatis? k6igepealt ma saan niisama lampi paar kicki KUHilt. siis ma reconnectin ja kysin selle kohta, et "kas sa polnud mitte piraatluse vastu v6itleja" peale seda, kui sa mainid et sa torrentitest muusikad t6mbad. siis uus kick, siis reconnect ja siis ban. Et vb oleksid nii tore ja selgitaksid olukorda.

  11. #731

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    klamber, teil on mingi h2lve seal chatis? k6igepealt ma saan niisama lampi paar kicki KUHilt. siis ma reconnectin ja kysin selle kohta, et "kas sa polnud mitte piraatluse vastu v6itleja" peale seda, kui sa mainid et sa torrentitest muusikad t6mbad. siis uus kick, siis reconnect ja siis ban. Et vb oleksid nii tore ja selgitaksid olukorda.
    selgitan küll - kõige lihstam oleks kui ma paneksin tõenäloselt kogu sinu viimase paari päeva logi siia üles, siis saab vast igaüks ise teha otsuseid et kas asi oli ainult selles.
    asi lihtsalt selles kallis lebo, et ei pea koguaeg kõigi kallal irisema /mölisema / undama / nokkima / ropendama ja vigisema. kui normaalselt olla ei oska siis pole vaja sinna tulla.
    sry, aga kahjuks ma ei saa sulle pugema kah hakata, mul muudki teha.

  12. #732
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    irisema /mölisema / undama / nokkima / ropendama
    no kui sa pole tähele pannud, et neid tegevusi harrastab seal chatis iga teine kasutaja, siis ma t6esti ei tea, kus maailmas sa elad. palun tee silmad lahti vms. yksteise t6gamisel on seal p6hir6hk suhtkoht. on tohhuijaalt minu kallal m6lisetud seal. m6lised ka sina seal pidevalt t2iesti tyhja jne. keegi ei m6tle seda t6siselt imho, aga no kui sulle miskit v2ga sydamesse l2ks, siis jah, ega ma ka sulle pugema ei hakka v6i seda chati taga igatsema, lihtsalt h2mmastama paneb see, kui silmakirjalik sa tegelikult oled.

    edu laudades vms.

  13. #733
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    [img width=35 height=35]http://i.pbase.com/o4/98/583898/1/63713938.qaEEdjG9.popcorn.gif[/img]

  14. #734

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    no kui sa pole tähele pannud, et neid tegevusi harrastab seal chatis iga teine kasutaja, siis ma t6esti ei tea, kus maailmas sa elad. palun tee silmad lahti vms. yksteise t6gamisel on seal p6hir6hk suhtkoht. on tohhuijaalt minu kallal m6lisetud seal. m6lised ka sina seal pidevalt t2iesti tyhja jne. keegi ei m6tle seda t6siselt imho, aga no kui sulle miskit v2ga sydamesse l2ks, siis jah, ega ma ka sulle pugema ei hakka v6i seda chati taga igatsema, lihtsalt h2mmastama paneb see, kui silmakirjalik sa tegelikult oled.

    edu laudades vms.
    sa oled saanud minult 3 kick-i juba ainult selle eest et oled ropendanud ja pole reageerinud hoiatustele, see räägib enda eest - rääkides silmakirjalikkusest - sinu küsimus et ma olen piraatluse vastu võitleja ja nüüd tõmban torrentiga lugusid - jätsid ühe olulise asja mainimata kõvahäälselt - nimelt ma tõmban torrentiga, ja kui lugu / kogumik vastab ootustele siis tellin selle endale reaalselt riiulisse. aga see oli info mida siia polnud mõtet ju kirjutada, sest muidu ei pea sinu väitlus enam paika :)

    millepärast sind kikkisin oli see et täna oled sa ainult hommikust saadik olnud noriv ja ebaviisakas, ja selle lausega sai mul mõõt täis. kogu lugu.

  15. #735
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    silmakirjalikkus ei k2inud muidugi ainult selle kohta, but okay, i am done, have fun :)

  16. #736
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Stop it guys! Minge kiskuge mujal - kasutage kasvõi RATE.ee PM-i või SEB pangaülekannete Selgituste lahtrit aga siin avalikul teemal kindlasti mitte! Veel enam, kolmanda saidi tülisid paluks mitte siia edasi tuua - lahendage need oma saidil/privaatsemate vahenditega.

  17. #737

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Stop it guys! Minge kiskuge mujal - kasutage kasvõi RATE.ee PM-i või SEB pangaülekannete Selgituste lahtrit aga siin avalikul teemal kindlasti mitte! Veel enam, kolmanda saidi tülisid paluks mitte siia edasi tuua - lahendage need oma saidil/privaatsemate vahenditega.
    ma ei tülitsenud õnneks. kuna lebovend postitas selle avalikult siia ja nõudis minult selgitust, oli minu vastamine samamoodi avalikult ainuiõige tegu. (?)


  18. #738
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    fuck rate.ee
    +1

  19. #739
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Stop it guys! Minge kiskuge mujal - kasutage kasvõi RATE.ee PM-i või SEB pangaülekannete Selgituste lahtrit aga siin avalikul teemal kindlasti mitte! Veel enam, kolmanda saidi tülisid paluks mitte siia edasi tuua - lahendage need oma saidil/privaatsemate vahenditega.
    Ok lõpetame ja viime teisele teemale ning see SEB pangaülekande selgitus ei olegi halb viis suhtlemiseks - ise olen seda teed läinud.

    Juhtus selline kummaline asi, et kas mul oli telefontühi või kadunud (täpselt ei mäleta) Igastahes oli vaja vend kätte saada aga telefoni numbrit ei teadnud tal. Samas ma teadsin, et tal miski 5 sotise kande peale lendab telefoni SMS ja obvious sai kiirelt tehtud 500 eekine kanne ja siis selgitusse lahtrisse vastav sõnum, et miks vaja :)

    [img width=300 height=365]http://esum.files.wordpress.com/2007/09/serious.jpg[/img]

  20. #740
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Sul ikka mõistus töötab, nagu MacGiver või kes see leiutaja oli, kes igast asjast pommi tegi

Lehekülg 37, kokku 61 EsimeneEsimene ... 27353637383947 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES