Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 61 EsimeneEsimene ... 28363738394048 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 1215
  1. #741
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ok lõpetame ja viime teisele teemale ning see SEB pangaülekande selgitus ei olegi halb viis suhtlemiseks - ise olen seda teed läinud.

    Juhtus selline kummaline asi, et kas mul oli telefontühi või kadunud (täpselt ei mäleta) Igastahes oli vaja vend kätte saada aga telefoni numbrit ei teadnud tal. Samas ma teadsin, et tal miski 5 sotise kande peale lendab telefoni SMS ja obvious sai kiirelt tehtud 500 eekine kanne ja siis selgitusse lahtrisse vastav sõnum, et miks vaja :)

    [img width=300 height=365]http://esum.files.wordpress.com/2007/09/serious.jpg[/img]
    Mulle vahel tundub, et ranka ei olegi inimene, vaid on mingisugune bot vms robot. Hea bot...., võitev bot....Selline, kelleks me kõik sooviksime saada.
    Sinu käte analüüsi võtavad ju ka kõik puhta kullana (võib-olla ongi, ma seda ei tea, sest olen mitusada korda viletsam kui sina), kuigi ka sina peaksid long runis ju eksima :)
    Igatahes aus ja õiglane tüüp sa oled, vähemalt tundub.
    Edu !

  2. #742
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 287

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    I are bot

    [img width=458 height=274]http://www.billrini.com/wp-content/uploads/2006/05/sometimesrobots.gif[/img]

  3. #743
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    r22gin ka sugulaste ja tuttavatega 2ra, et igakord kellelgi vaja on mind, siis arvestagu 500 eeguga :D

  4. #744
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    r22gin ka sugulaste ja tuttavatega 2ra, et igakord kellelgi vaja on mind, siis arvestagu 500 eeguga :D
    Pole paha mõte ;D

  5. #745

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    muide....

    mul on selline küsimus teile kõigile:

    Kõik teavad, et internetist muusika tõmbamine on keelatud, tegemist on piraatlusega (kazaa, limewire jne).
    Veebisait www.youtube.com, kui ma tõmban sealt leheküljelt täiesti legaalse programmiga lugusid/videosid alla, kas tegemist on piraatlusega?

    mis arvate? oskate öelda selle kohta :)
    Ma kasutan vaid youtubet, et tõmmata musa :P või siis http://www.lsdb.eu

  6. #746

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ranka on megaaju ;D

  7. #747
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    muide....

    mul on selline küsimus teile kõigile:

    Kõik teavad, et internetist muusika tõmbamine on keelatud, tegemist on piraatlusega (kazaa, limewire jne).
    Veebisait www.youtube.com, kui ma tõmban sealt leheküljelt täiesti legaalse programmiga lugusid/videosid alla, kas tegemist on piraatlusega?

    mis arvate? oskate öelda selle kohta :)
    Ma kasutan vaid youtubet, et tõmmata musa :P või siis http://www.lsdb.eu
    jah on küll.. sa pole loo eest maksnud.. selle levitamine/tarbimine on piraatlus... ja see et sa tõmbad neid legaalse progega (opensource freeware vms) ei tee sellega tehtavaid asju legaalseks... DVD rippimise proge on ka tasuta ja opensource.. sellegipoolest DVDide rippimine ja levitamine on keelatud..

  8. #748

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Omatarbeks downloadimine ja vaatamine on Eesti seaduste alusel täiesti legaalne. Esitamine ja uploadimine on illegaalne. Kui suudan asja hankid ilma kellegile vastu uploadimata siis oled puhas poiss.

    Oma originaal meediast enda jaoks koopia tegemine on ka täiesti legaalne.

  9. #749
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  10. #750
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Omatarbeks downloadimine ja vaatamine on Eesti seaduste alusel täiesti legaalne. Esitamine ja uploadimine on illegaalne. Kui suudan asja hankid ilma kellegile vastu uploadimata siis oled puhas poiss.

    Oma originaal meediast enda jaoks koopia tegemine on ka täiesti legaalne.
    jep... originaalmeediast koopia tegemine enda tarbeks on lubatud, aga sul peab olema ette näidata originaalmeedia. Mis puutub näiteks veel eraldi Windowsi litsentsidesse.. siis need kehtivad ainult koos ostu-müügi checkiga, kusjuures müüja peab olema sertifitseeritud Microsofti softi edasimüüja.. ehk sõbra käest ostetud litsents koos plaadi ja kleepsuga tegelikult ei kehti! tõsi, eraisiku puhul enamasti vaadatakse sellest tõigast mööda, aga niipea kui oled OÜ või FIE vms... siis küsitakse konkreetselt ka arved ja värgid koos litsentsidega.

    usu mind.. andmekaitse ja autoriõigused... krt terved suured erinevad ained on ülikoolides sel teemal.. ja on lausa sellele teemale pühendunud juristid.. ilgelt keeruline värk.

  11. #751

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Omatarbeks downloadimine ja vaatamine on Eesti seaduste alusel täiesti legaalne. Esitamine ja uploadimine on illegaalne. Kui suudan asja hankid ilma kellegile vastu uploadimata siis oled puhas poiss.

    Oma originaal meediast enda jaoks koopia tegemine on ka täiesti legaalne.
    https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=217212

    https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=984518

    https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=27738

  12. #752

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Andmekaitse ja autoriõigused on eestis jah jumala seisuses. Aga niikaua kui sa ise avalikku jagamissaiti püsti ei pane või tuliuut filmi avaliku ftp-ss ei upi ei tule keegi mõne Rambu filmi või Britni Speersi laulu pärast sind kiusama.

  13. #753

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Andmekaitse ja autoriõigused on eestis jah jumala seisuses. Aga niikaua kui sa ise avalikku jagamissaiti püsti ei pane või tuliuut filmi avaliku ftp-ss ei upi ei tule keegi mõne Rambu filmi või Britni Speersi laulu pärast sind kiusama.
    muusika24.ee on täiesti legaalne koht, kõik lood on seal maksu all ja tasutakse autoritasusid ja esitajatasusid jne.. kõik toimib
    selles mõttes on jah õigus et kui ise kisa ei tee siis kõigil suva kah.
    kui torus pumbas jne muudes eesti serverites meie asju üleval oli , siis saatsin alati viisaka kirja serveri omanikule et paluks need ja need failid eemaldada kuna need on autorikaitse objektid ning nende jagamine on illegaalne ja neid saab vastutusele võtta. siis korjati nad sekundiga ära.

  14. #754

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Oliverk räägib õiget juttu.

  15. #755
    Metsapull
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Male mängimiseks on selline hea koht: http://www.playok.com/

    Tundub, et turniirist asja ei saa, aga niisama mängida saab seal küll. Kui Aristoteo või keegi teine on vahel mõnest partiist huvitatud, siis võib mind MSN-i lisada ja siis saab seal lähemalt rääkida: Metsapull@hotmail.com

  16. #756
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kes siis l2bi raketherake liitunud ftp'ga siis teadmiseks et pyhapäeval on 22500$ GUA freeroll neile, hetkel ca 500 osalejat :)

  17. #757

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    leitsi postitused sisaldavad taas smaile :)

  18. #758

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Nojah, mul on bmw 530D touring automaat 2003a e39. Hea suur auto, kuid räägiksin mõningatest vigadest. 1) Pidurikettad ja veel pidurikettad, auto suurim nõrkus imo. Need tasuks esinduses ära vahetada (kettad + klotsid terve ring 11k) ning saad 2a garantiid ning vaheta sel jal neid palju jõuad. Parkimisandurid on ka nõrgad ning KALLID, väike jurakas on 2k tykk.

    Ahjaa ja peeglid on kallid :D Mul yhe peegliga läks kehvasti, esinduses 11k, siin kohal õnneks on kasko abiks.
    Aga maantel muidu mõnus kruiisida.

    Kütuse kohta no neid 6l ime asju näete unes ainult. Suvel maanteel parimana olen saanud 5.7l sajale kui sõita 90 ja kont maas. A standard maate on 7, linn 10, seega suht oki toki... oleneb jala raskusest ka muidugi. A muidu auto on aus
    Mulle see touringu välimus eriti ei meeldi, aga E39 2003 aasta on minu hetke unistus. Varuosade koha pealt on mul olemas selline isik nagu "Isa" ;D Tal elu aeg käed õlised olnud ning hetkel Tal väike töökoda kah Mustamäel.
    Suvel oli just suht koom, kui oli perega väike Saaremaa tripp ning kuskil 2 kilomeetrit pärast praamilt mahasõitu läx põhja alt sumps poolex Peugeot 307'ega ;D Ning ma siiamaani mäletan neid pilke nendest autodest, milledest ma maanteel mööda sõitsin lilla Peugeotiga, mis tegi reaktiivlennuki häält :D Ning see Peugeot ei ole stock välimusega, 17 tolline velg ning toonklaas ka taga, mõni vb mõtles, et ongi siuke hobujõudude tuuning tehtud väixele Peugeotikesele , et siukest häält teeb ;D
    Aga sai siis otse isa juurde sõidetud, kohe auto tõstukile ning väike keevitus ja probleem lahendatud :D
    Aga muidu Peugeot 307't küll kellelegi ei soovita, see auto on lihtsalt kogu aeg kannis , kõikidele tavakuludele lisaks on ka iga natukese aja tagant mingid elektroonika probleemid. NING ESITULED LÄHEVAD NII TIHTI LÄBI, et enamuse ajast on see auto ühetuleline. Ning üxkord kustusid mul üldse mõlemad tuled ära, pidin udutuledega koju sõitma.

  19. #759
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mulle see touringu välimus eriti ei meeldi, aga E39 2003 aasta on minu hetke unistus. Varuosade koha pealt on mul olemas selline isik nagu "Isa" ;D Tal elu aeg käed õlised olnud ning hetkel Tal väike töökoda kah Mustamäel.
    Suvel oli just suht koom, kui oli perega väike Saaremaa tripp ning kuskil 2 kilomeetrit pärast praamilt mahasõitu läx põhja alt sumps poolex Peugeot 307'ega ;D Ning ma siiamaani mäletan neid pilke nendest autodest, milledest ma maanteel mööda sõitsin lilla Peugeotiga, mis tegi reaktiivlennuki häält :D Ning see Peugeot ei ole stock välimusega, 17 tolline velg ning toonklaas ka taga, mõni vb mõtles, et ongi siuke hobujõudude tuuning tehtud väixele Peugeotikesele , et siukest häält teeb ;D
    Aga sai siis otse isa juurde sõidetud, kohe auto tõstukile ning väike keevitus ja probleem lahendatud :D
    Aga muidu Peugeot 307't küll kellelegi ei soovita, see auto on lihtsalt kogu aeg kannis , kõikidele tavakuludele lisaks on ka iga natukese aja tagant mingid elektroonika probleemid. NING ESITULED LÄHEVAD NII TIHTI LÄBI, et enamuse ajast on see auto ühetuleline. Ning üxkord kustusid mul üldse mõlemad tuled ära, pidin udutuledega koju sõitma.

    Issi võib sul the mightyman ka olla (ära nyyd halvustavalt võtta), kuid jupid on 2x kallimad kui tavalistel autodel :) (a'la ford ja opel )
    Ostes võiks 530D puhul turbo ka üle vaadata, sest kui see l2bi siis on kohe 25k välja minek :D kui automaat, siis see ka, kui see perses võid teise 25k letti visata :) Aga muidu auto on aus, möödasõidul ka hätta ei jää.

    Ahjaa ja tagsild + talv = unelm :D. A selliseid vidinaid ikka on mis l2hevad, täna l2ks 2 parkimisandurit, tulin just vahetamast 4.5k ..
    Aga edu ostmisel

  20. #760

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Milleks parkimisandureid vaja läheb?

Lehekülg 38, kokku 61 EsimeneEsimene ... 28363738394048 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES