Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 61 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 1215
  1. #781
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    USD 10,70330 :-\ .... 15 % langust kuu ajaga

  2. #782
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    http://www.pokertableratings.com/overview/MeleaB

    ROFLLLLLLLLLLLLLL. SEE ON HULLEM, KUI OLLA LOSING PLAYER IMO!

  3. #783
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Aitas.

    Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

    Sigadus!

  4. #784
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    TRA MIS TILT RAISK.

    -$1700 -> BACK TO EVEN -> +400 -> BACK TO EVEN -> +400 -> BACK TO EVEN JA SIIS TEGIN KAKS BLUFFI, MILLEST 1 OLI SUUREPÄRANE JA SIIS 1 REGULAR OTSUSATADA CALLIDA 45s-IGA BUTTONILT 3BETI, SIIS OTSUSTAS FLOATIDA KOLME PAARIGA, SAADA TURNIL FLUSH DRAW NING SIIS CALLIDA 2-ND BARREL JA SIIS RIVERIL SAADA RUNNER-RUNNER 2 PAARI JA SIIS RIVERIL TIMEBANK CALLIDA, JÄTTES OMALE ALLES AINULT $20 JA $1000+ POT LÄKSKI TEISELE POOLE, SEST MUL OLI AK. JA TRA 2 ESIMEST TÄNAVAT SNAP CALLIS JA VIIMASEL RIVERIL TIME BANK-CALLIS. MORONID!

  5. #785
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    :/

    Aga seosed Dollariga. Nooremana oli täpselt sama kamm, vaatasin nuttes, kuidas kurss kukub, sest kogusin korvpallikarte ja väärtused olid neil dollaritest. Nüüd siis uus hobi ja uued probleemid taas selle kursiga :D.

  6. #786
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aitas.

    Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

    Sigadus!
    Solution PC restart, layoudi pead siiski peale seda ise paika vedama.

    MInu probleemid hem-ga on see , et HU pean ilma HU display-ta mängima starsis, sest millegipärast ei tööta see.

  7. #787
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Solution PC restart, layoudi pead siiski peale seda ise paika vedama.

    MInu probleemid hem-ga on see , et HU pean ilma HU display-ta mängima starsis, sest millegipärast ei tööta see.
    Ma ise ka solutioni tean aga põhjust ei tea? Samas võrreldes PT3-ga on HEM'i disain kuidagi jube vanamoeline ja keeruline :S

    Proovin PT3, selle eest keegi raha ju ei nõua :D

  8. #788
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aitas.

    Täna võtan PT3, testin seda 60 päeva ning kui meeldib rohkem, kui HEM siis jään selle peale. Kas kellegil veel on jamasid, et mingi aeg HEM ei salvesta layoyti ära ja miski "cant write prefs.xxx bbalaba" nii tilti ajab. Ja siis 6maxi ja full ringi kleebib ka kokku.

    Sigadus!
    mul on mure selline.. et alguses kui laudadesse istun.. siis viskab state ikka suht lambist vahepela ringi.. korra läheb jälle lauas korda.. kõik õiged statid õigete mängijate juures.. ja siis mingi lambiajal on kas statid valede mängijate juures.. või yldse suvaliste mängijate statid.. keda mul tegelt pole isegi üheski lauas.. mingi 15min mängimist.. siis enamvähem jäävad kõikides laudades statid paika.. aga alguses ikka täiega segab ja -EV on garanteeritud...

    lisaks on mul jama.. et need kaardid.. mis ilmuvad hiljem peale handi lõppu.. et näitab, mis kellelgi oli.. need on mingi suht suvalistes kohtades ja pole leidnud ka kohta, kus ma saaksin neid paika panna või välja lülitada...

  9. #789
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mul on mure selline.. et alguses kui laudadesse istun.. siis viskab state ikka suht lambist vahepela ringi.. korra läheb jälle lauas korda.. kõik õiged statid õigete mängijate juures.. ja siis mingi lambiajal on kas statid valede mängijate juures.. või yldse suvaliste mängijate statid.. keda mul tegelt pole isegi üheski lauas.. mingi 15min mängimist.. siis enamvähem jäävad kõikides laudades statid paika.. aga alguses ikka täiega segab ja -EV on garanteeritud...

    lisaks on mul jama.. et need kaardid.. mis ilmuvad hiljem peale handi lõppu.. et näitab, mis kellelgi oli.. need on mingi suht suvalistes kohtades ja pole leidnud ka kohta, kus ma saaksin neid paika panna või välja lülitada...
    Sul on üks (või mõlemad) probleemidest:
    [x] kasutad pokkeritoa prefered seati (et istud ühe koha peal) aha HEM-is ei ole seda paika pannud. HEM->HUD Options->Seating Preferences
    [x] Hero nimed on kirja panemata. HUD Options->Setup Hero Names

  10. #790

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    APPI ;D, mis olek !

  11. #791
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric

    Lõpuks ometi avalikustas Ranka kõigile oma BR suuruse :D
    ranka soovitan mõlemad postitused deletada, wtf milleks see br suuruse teadmine vajalik on...(no offence imric)

  12. #792

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Lugesin kuskilt artiklit dollari edasisest minekust ja pakuti, et 2009 tõmbab vabsjee alla ennast, kuna praegu rämedalt ülehinnatud. ???

    Oskab keegi kommenteerida?

  13. #793
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

    Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.

    EDIT: Ja tahtsin lisada ,et 2p2-s ma pole elusees näinud kedagi nuhkimas kellegi bankrollides! Pigem on antud soovitusi, et sul roll liiga väike või vastupidi liiga suur, et mine investeerima. Aga ise teate - nii käitudes kaevate endale ise auku!

  14. #794

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

    Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.
    +1

  15. #795
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Lugesin kuskilt artiklit dollari edasisest minekust ja pakuti, et 2009 tõmbab vabsjee alla ennast, kuna praegu rämedalt ülehinnatud. ???

    Oskab keegi kommenteerida?
    Dunno. Kunagi ma mõtlesin, et valulävi võiks olla 10 krooni dollari eest ja kui kukub alla selle, et siis tõmbaks pokkerikontod tühjaks ja jätaks nii 15-20 jagu raha kontole. Aga näed, tuli see 10 eekine valulävi ja hui viitsisin nende rahadega jamada hakata. Eriti kepp on neid välja võtta ja kui hakkad tagasi kandma, siis samuti näe sellist lolli vaeva ning ühtlasi ka mugavustunnetus kaob ära, kui rolli liiga väikseks viia, eriti kui downswing tuleb.

    Seega dollari langus või tõus peaks olema pokkerimängijale täiesti "mõttetu" asi ning raha välja kakkuma dollari languse pärast on minu arvates mõttetu. Samamoodi ei tohiks üldse pokkerikontol raha hoida ,sest äkki pokkerituba läheb pankrotti või keegi häkib sisse. Samasuguseks "riskiks" võiks ka dollarilanguse pidada. Ja kui dollar peaks langema katastrofaalsele tasemele, et näiteks roll hävineb peaaegu täielikult, siis arvan, et kogu maailma majandus peaks julmalt kokku vajuma. ning isegi kui oleksid raha kandnud kroonideks, ei ole see langus kroonist mööda käinud ja oleksid laksu saanud kätte nii või naa.

    On lihtsalt nats "ebastabiilsemad" ajad, meil ei ole siin midagi teha (hoidke lihtsalt tagavarasid muudel kontodel) ning tuleb elada dollari kõikumised üle.

  16. #796
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    +1
    "+1" tuleks ära keelata

    click "Show unread posts since your last visit"
    click on a topic
    scroll down find a post with "new" mark and read the informative "+1"


    click again "Show unread posts since your last visit"
    click on a topic
    scroll down find a post with "new" mark and read the informative "+1"

  17. #797
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Oma kommentaariga tahtsin ma just nimelt tähelepanu juhtida just sellele, et võibolla Ranka ei mõelnud kõike tegureid läbi, kui sellise info avalikustas. Välja kukkus kõik aga kuidagi hoopis teistmoodi.
    No ikkagi ma ei näe siin mingit vahet :) Pigem selle kommentaariga sa lihtsalt tõstsid tormi üles :) Aga unustame selle jutu.

    Muideks sain kätte täna starsis ahvi:

    [img width=450 height=450]http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/monkey.jpg[/img]

    Vot see on küll kõva asi ning kui kellegil on punkte, siis kindlasti tellige too pärdik ära. Vaatad talle korra otsa ja automaatselt on tilt kadunud :) Seega kindlasti +EV.

    Ja imric kas sa kunagi magad ka?? Minu teada käid tööl ju aga iga öösel oled igas foorumis, samuti päeval, õhtul jne. Miski bot oled?

  18. #798

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka


    Ja imric kas sa kunagi magad ka?? Minu teada käid tööl ju aga iga öösel oled igas foorumis, samuti päeval, õhtul jne. Miski bot oled?
    Tundub, et sa ei loe enam teiste või siis ainult minu blogi ja üldse oled väheinformeeritud :D

  19. #799

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka


    [img width=450 height=450]http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/monkey.jpg[/img]

    Vot see on küll kõva asi ning kui kellegil on punkte, siis kindlasti tellige too pärdik ära. Vaatad talle korra otsa ja automaatselt on tilt kadunud :) Seega kindlasti +EV.

    Ja imric kas sa kunagi magad ka?? Minu teada käid tööl ju aga iga öösel oled igas foorumis, samuti päeval, õhtul jne. Miski bot oled?
    ja nagu näha, ei mingit tilti ;D

  20. #800
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 371

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Tundub, et sa ei loe enam teiste või siis ainult minu blogi ja üldse oled väheinformeeritud :D
    Kurvastusega peab tõdema, et paraku see nii on :'( :'( :'(

    See foorum siin nõuab oma aja ning on veel väga palju tegemisi olnud ning tõesti ei ole jõudnud igale poole. Elu tundub olevat hetkel nii kuradima pilla-palla (NB! mitte billa-balla) - hommikul ärgates - oh another empty day, siis mässa siin-seal, tuleb kolmas jama peale ning lõpuks voodisse minnes - oh krt ei jõudnudki midagi täna teha.

    Seetõttu pole isegi omale blogile 2-3 päeva jõudnud, rääkimata teise blogidesse.

Lehekülg 40, kokku 61 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES