Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 61 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 1215
  1. #801
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ja doltsiga seoses on Starsi poolt häid uudiseid:


    Tib küsis:
    Please propose table and bankroll in €. As an european player, I'm tired to see the $ going down every day!!

    Mille peale suvaline töll saatis kirja Starsi supporti ja talle vastati nii ja ta küsib foorumis starsi Alexilt (see analoogne töll nagu Baari Talis) kinnitust:

    Alex could you confirm this?

    Hello XXXX,

    Actually having the cashier and games in multi-currencies is something we
    are working on! It is currently in the hands of the development team, so
    hopefully, you will see it over the next few months!

    Good luck at the tables!


    Best Regards,



    Jeanne D.
    PokerStars Poker Room Management Team

  2. #802
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Dunno. Kunagi ma mõtlesin, et valulävi võiks olla 10 krooni dollari eest ja kui kukub alla selle, et siis tõmbaks pokkerikontod tühjaks ja jätaks nii 15-20 jagu raha kontole. Aga näed, tuli see 10 eekine valulävi ja hui viitsisin nende rahadega jamada hakata. Eriti kepp on neid välja võtta ja kui hakkad tagasi kandma, siis samuti näe sellist lolli vaeva ning ühtlasi ka mugavustunnetus kaob ära, kui rolli liiga väikseks viia, eriti kui downswing tuleb.

    Seega dollari langus või tõus peaks olema pokkerimängijale täiesti "mõttetu" asi ning raha välja kakkuma dollari languse pärast on minu arvates mõttetu. Samamoodi ei tohiks üldse pokkerikontol raha hoida ,sest äkki pokkerituba läheb pankrotti või keegi häkib sisse. Samasuguseks "riskiks" võiks ka dollarilanguse pidada. Ja kui dollar peaks langema katastrofaalsele tasemele, et näiteks roll hävineb peaaegu täielikult, siis arvan, et kogu maailma majandus peaks julmalt kokku vajuma. ning isegi kui oleksid raha kandnud kroonideks, ei ole see langus kroonist mööda käinud ja oleksid laksu saanud kätte nii või naa.

    On lihtsalt nats "ebastabiilsemad" ajad, meil ei ole siin midagi teha (hoidke lihtsalt tagavarasid muudel kontodel) ning tuleb elada dollari kõikumised üle.
    taal läheb aina rohkem persse kahjuks :(

    tuleks lihtsalt hoida mõlemas, nii pokkerikontol kui pangas piisavalt rahtsi et valuutakõikumised liiga palju elubankrolli ei mõjutaks.

  3. #803
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Aga kas keegi oskab lühidalt mulle selgitada, miks taal langeb? Mis põhjustab taala languse??

    Ma ei ole mitte kunagi (ega vist hakkagi) aru saanud, et miks ja kuidas valuutad tõusevad? Miks nad ei võiks olla kõik fikseeritud kursil? Ja minu loogika ütleb, et kui üks asi langeb, siis mingi asi peab ju languse arvelt tõusma või eksin?

  4. #804
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    taal läheb aina rohkem persse kahjuks :(

    tuleks lihtsalt hoida mõlemas, nii pokkerikontol kui pangas piisavalt rahtsi et valuutakõikumised liiga palju elubankrolli ei mõjutaks.
    Lugesin ka kiirelt olulisemad uudised üle ja vaatasin EUR USD graafikut... cash out.... jätsin kontole ainult 20 bi, millega edasi tegutseda .

  5. #805
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Lugesin ka kiirelt olulisemad uudised üle ja vaatasin EUR USD graafikut... cash out.... jätsin kontole ainult 20 bi, millega edasi tegutseda .
    Just said persest! Dolts tõusis 0.40 senti :) Seega $1000 peale kaotasid 400 eeki :)

  6. #806
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Just said persest! Dolts tõusis 0.40 senti :) Seega $1000 peale kaotasid 400 eeki :)
    MA 10 min tagasi cashoutisin

  7. #807

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Taal langeb kuna Ameerika majandus on kapitaalslet perses. Nii sügavas augus kui üldse olla saab. Raha lihtsalt trükiatkse lambist juurde niipalju kui tarvis. Kuna kellelgi usku dollarisse pole siis langeb nii mis mühiseb.

  8. #808

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ning tänu populistist obamale on meil varsti suuremad pudrumäed kui ameerikas.

  9. #809
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Taal langeb kuna Ameerika majandus on kapitaalslet pe**es. Nii sügavas augus kui üldse olla saab. Raha lihtsalt trükiatkse lambist juurde niipalju kui tarvis. Kuna kellelgi usku dollarisse pole siis langeb nii mis mühiseb.
    Seda raha "trükkimise" juttu ma ei ole kunagi uskunud ja ei taha uskuda.. Selline neandertaalne lähenemine kuulub rohkem sinna Zimbabwe (krt kuidas see kirjutati) suguste maade juurde ning mitte läänemaailma riikide hulka. Või kuulub?

    Ja isegi, kui raha juurde trükitakse, mis kasu sellest riik saab? Mitte sittagi ju?

  10. #810

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka, sa oled äraandja,
    kuna sa soovitasid, ma ostsin HEM'i ja nüüd ise lähed PT3-e peale, aga mina tahan olla täpselt nagu sina

  11. #811

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Ranka, sa oled äraandja,
    kuna sa soovitasid, ma ostsin HEM'i ja nüüd ise lähed PT3-e peale, aga mina tahan olla täpselt nagu sina
    Sama siin, peab ju Herole järgnema ;D
    Mul on ka muidu see cannot write to prefs error, aga kas keegi sellest HEM'i foorumis pole juttu teinud, nad ju ikka töötavad HEM'i kallal, seega peaxid nad selle ära suutma fixida.

    btw head uudised, mu vana kõvaketas on elus :)

  12. #812
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Ranka, sa oled äraandja,
    kuna sa soovitasid, ma ostsin HEM'i ja nüüd ise lähed PT3-e peale, aga mina tahan olla täpselt nagu sina
    Nii ta on - algul kiitsin HEM'i taevani ja nüüd ise põgenen tollelt laeval :) Tegelikult ma HEM'i kohta ei ole eriti halbu sõnu öelnud aga olme ausad kohati on ta liiga vanamoeline.

    Täna juba natsa proovisin PT3-ega mängida ja kuidagi veitsa südamelähedasem. Eriti meeldisid vanad PT2 featured:
    * vasakul pool olev mängijate nimekiri, kus toksid sisse mängija nime. HEM-is oli algul väga keeruline leida, et kuidas saada infot teatud mängija kohta. Samuti peab rohkem clickima, mis on natuke häirivam.
    * PT3 tabide ja lahtrite asetused meeldivad mulle rohkem, maybe harjumuis jäänud sisse PT2-est
    * PT3 graafikud on kenamad, tegelt oli selle Poker Grapher'i graafi ktäis nuts ja see on mu favoriit

    Samuti PT3 disain on modernsem ja meenutab PT2 edasi arendust ning natuke on ka kasutajasõbralikum. HEM on algajatel vägagi raske ja keeruline, eriti just installimise ja autoimportimise käima saamise osa. Samuti ei meeldi mulle HEM-is popup stattide tegemine, mis kuidagi jätab nii algelise mulje, vana PAHUD'i (ja ka PT3) on see lahendus natukene parem. HEM'i suurimaks plussideks on kindlasti hetkel see, et ta toetab Prima Võrku, mis on minu arvates väga tähtis just eestlastele (unibet, triobet, nordicbet) ning ka foorumid on tunduvalt paremad, kui PT3 foorumid. Samuti HEM'i table manager on NUTS, kui sa mängid cascade moodis (tile moodis pole vahet) aga sama junn pidi ka PT3-le tulema.. Nende arendamisekiirus teades võib seda alles näha 2010-ndal aastal :P

    PT3 miinuseid ei oska hetkel välja tuua, kuna ei ole sellega veel niipalju töötanud. Hetkel impordib nin 3 tunniga (2h57m) on imporditd 934,000 kätt! :) Seega importimise kiirused on samad või isegi nats kiirem aga mida rohkem käsi databaasi tuleb, seda aeglasemaks importimine läheb ning praegu ei saa järeldusi teha.

    Samuti tahaks võrrelda PT3 ja HEM filtreid, andmete edastus kiirust ning üldisi probleeme. Ühte probleemi ma juba HUD-is nägin ja loodan, et ma leian sellel lahenduse - HUD-i statid starsis ei muutnud oma suurust laua suurse järgi! See tähendab, et kui ma tegin lauda suuremaks või väiksemaks jäid HUD-i statid täpselt sama suureks!

    Proovin 60 päevase triali ära kasutada ning tõenäoliselt, kui ma jõuan selle aja lõpuni, siis PT3 on ka pandav pill! :) Kui ei jõua, siis järelikult sai enne 60 päevalist trali kasutamise lõppu siiber ette ning viskasin selle bugise pilli võssa.

  13. #813

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    jep, statid jäid sama suureks, ehk siis kui tiled tabled, hakkab see suurema laudade arvu juures häirima.

  14. #814
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Aga kas keegi oskab lühidalt mulle selgitada, miks taal langeb? Mis põhjustab taala languse??

    Ma ei ole mitte kunagi (ega vist hakkagi) aru saanud, et miks ja kuidas valuutad tõusevad? Miks nad ei võiks olla kõik fikseeritud kursil? Ja minu loogika ütleb, et kui üks asi langeb, siis mingi asi peab ju languse arvelt tõusma või eksin?
    Küsi Lutzkylt - ta on äss

  15. #815
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Miks sa arvad, et peab just bankrolli kaotama dollari langusega? On ka teisi asju, mis vajuvad ja tõusevad koos dollariga. Teiseks oma bankrolli ma ei ole kunagi varjanud ega ole ka avalikustanud, kui suur see number tegelikult on. Need inimesed, kes seda tahaksid teada saaksid selle teada nii või naa või juba teavad. Ja ainus võimalus oma bankrolli/tulemusi täielikult varjata oleks mitte olla aktiivne Eesti pokkerikommuunis, et keegi ei teaks su "screen-name" ja ei saaks tulemusi träkida teistes foorumites/pokkeritubades/datamine saitidel.

    Imricu kommentaar muidugi oli kindlasti liiast ja see on ehe näide, et Eesti pokkerikomuun ei ole veel ikkagi "suureks" kasvanud. Samuti see "bankroll" on üheks põhjuseks, miks ma ei ole tahtnud Starsis videot avalikusele teha, sest siis tuleks rohkem "bankrolli" teemalisi küsimusi, kui mängulis. Nüüd muidugi autoreload ja vabandusi ei leia.

    EDIT: Ja tahtsin lisada ,et 2p2-s ma pole elusees näinud kedagi nuhkimas kellegi bankrollides! Pigem on antud soovitusi, et sul roll liiga väike või vastupidi liiga suur, et mine investeerima. Aga ise teate - nii käitudes kaevate endale ise auku!

    Õnneks tänu sellele foorumile pole paljudele noortele grindijatele üldse sellist mõtlemisviisi õpetatud ja nad kõik on foorumis aktiivsed ja räägivad oma BR-ist ja asjades. Võtkem ntx nl10 grinderite nurgake - pole vahet kas see on NL10 või Nl100000 mõte jääb ju ikka samaks. Kõik räägivad ja arutavad ning aitavad üksteisel paremaks saada. Ranka just mõtles oma postituses selliseid vendi - keda on eestis ma usun. Kes on highrollerid, pole oma nägu kuskil näidanud, keegi ei tea kes nad on. Tänaval suvaline vanka võib olla nl1000 võitev mängija ma keegi ei tea seda. Tänu sellele foorumile loodan, et Eesti pokkerikommuun hakkab käituma nagu üks kommuun peaks - kõik on ühiselt koos ja püüdlevad ühise eesmärgi poole.

    IMO

  16. #816

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja doltsiga seoses on Starsi poolt häid uudiseid:


    Tib küsis:
    Please propose table and bankroll in €. As an european player, I'm tired to see the $ going down every day!!

    Mille peale suvaline töll saatis kirja Starsi supporti ja talle vastati nii ja ta küsib foorumis starsi Alexilt (see analoogne töll nagu Baari Talis) kinnitust:

    Alex could you confirm this?

    Hello XXXX,

    Actually having the cashier and games in multi-currencies is something we
    are working on! It is currently in the hands of the development team, so
    hopefully, you will see it over the next few months!

    Good luck at the tables!


    Best Regards,



    Jeanne D.
    PokerStars Poker Room Management Team
    See oleks super. Hea oleks, kui kulutaks raha põhimõtteliselt samas valuutas, milles pokkeris teenid. Siis ei kaota pokkerit mängides kursside kõikumise pealt.

  17. #817

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


    Vana karmavõlga tasuti vist?

    Texas Hold'em $0.05-0.10 NL (real money)
    Table SuTr4's HE
    Hand #P4-83940734-316
    Started At 19 Dec 2008 03:45:07 PM ET
    Ended At 19 Dec 2008 03:46:23 PM ET

    Button is Seat 5
    Seat 1: The_Oliverk [ Q , Q ] ($19.57 in chips)
    Seat 2: jintian ($1.80 in chips)
    Seat 3: Netshark71 ($2.00 in chips)
    Seat 5: BigplayaK2Ox ($10.00 in chips)
    Seat 6: darek8888 ($11.22 in chips)
    Seat 8: O.SINKO ($12.02 in chips)
    Seat 9: lingwaah ($10.00 in chips)
    Seat 10: BoBbeLle83 ($14.91 in chips)

    ANTES/BLINDS
    O.SINKO posts small blind ($0.05), lingwaah posts big blind ($0.10), Netshark71 posts big blind ($0.10).

    PRE-FLOP
    BoBbeLle83 folds, The_Oliverk raises $0.40, jintian folds, Netshark71 folds, BigplayaK2Ox calls $0.40, darek8888 folds, O.SINKO calls $0.35, lingwaah calls $0.30.

    FLOP [ board cards 2 ,J ,3 ]
    O.SINKO checks, lingwaah checks, The_Oliverk bets $1.25, BigplayaK2Ox raises $3.00, O.SINKO folds, lingwaah folds, The_Oliverk raises $7.50, BigplayaK2Ox raises $6.60 and is all-in, The_Oliverk calls $0.85.

    TURN [ board cards 2 ,J ,3 ,Q ]

    RIVER [ board cards 2 ,J ,3 ,Q ,3 ]

    SHOWDOWN
    BigplayaK2Ox shows [ 7 , 6 ]
    The_Oliverk shows [ Q , Q ]
    The_Oliverk wins $19.86.

    SUMMARY


  18. #818
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    imo nii multiways potis raiseda on leak ja veel sellisel boardil .. a noh donk nagu ma olena ...

  19. #819

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma ei ütlegi et ilus mäng oli või midagi. Aga seal NL10 näeb igast asju. Seekord oli tal miskine käsi isegi.

  20. #820
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Seda raha "trükkimise" juttu ma ei ole kunagi uskunud ja ei taha uskuda.. Selline neandertaalne lähenemine kuulub rohkem sinna Zimbabwe (krt kuidas see kirjutati) suguste maade juurde ning mitte läänemaailma riikide hulka. Või kuulub?

    Ja isegi, kui raha juurde trükitakse, mis kasu sellest riik saab? Mitte sittagi ju?
    usa keskpank ei anna infot enam mitu aastat välja.. palju taala trükitakse.. vist 2002 aastast alates.. usa eksport on väiksem kui import... nafta hind on seotud otseselt taalaga...

    ehk.. ameeriklased tarbivad rohkem kui ise toodavad ja maksavad selle eest paberiga millel nimeks dollar.. kellelgi pole infot palju seda paberit aastas juurde toodetakse/trükitakse...

Lehekülg 41, kokku 61 EsimeneEsimene ... 31394041424351 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES