Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 48, kokku 61 EsimeneEsimene ... 38464748495058 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 1215
  1. #941

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Hellmuth on maailma üks hinnatumaid Texas NL Holdem turniirimängijaid ning see on fakt. Aga ta on minu hinnagul ka maailma kõige edukam pokkerimängijast ettevõtja, kellel reaalne võimalus lähema viie aasta jooksul lausa dollarimiljardäriks jõuda. Lisaks sellele mees, kes on osanud ennast tõepoolest väga hästi müüa ning tema väljakutsuv käitumine kaamerate ees kuulub lihtsalt show juurde. Umbes sama võib öelda ka näiteks Tony G. kohta. Ja ei käitu neist kumbki väljaspool mängulaudu niimoodi nagu me oleme harjunud neid arvutiekraanil nägema.


  2. #942
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Vahe Hellmuthi ja Tony G vahel on see, et kui Hellmuth showd tegema hakkab ja närvitsema, siis ta tegelikult ongi tiltis - kasvõi vaadake Barry Greensteini lehte(http://www.barrygreenstein.com/player_analysis/), kus ta annab Hellmuthile "steam controli" eest 2 punkti. Braceleti jutu kohta ütleks, et Hellmuth minu meelest ei ole peajagu üle näiteks Negreanust, kasvõi tänapäeva tegijatest Shaun Deebist, neid näiteid võin veel palju tuua. Fakt on see, et Hellmuth enamiku võitudest teenis aastaid tagasi ja on üldse kõige rohkem NLHE eventidel osalenud, ainult et saada käekette. Ma ei väida, et ta halb mängija oleks, aga minu meelest on ta ülehinnatud, kui paljud väidavad, et ta on maailma parim (turniiri)mängija. Ja selle juurde jään ma siiski, et high-stakes cash mängudes jäädaksegi teda crushima, kui tal just ~20bb-ga sisse ei lasta istuda ja peale duublit ära minna. Paraku jääb seal tihti tema ego ette ja lõpetab miljoneid miinuses.

  3. #943

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Minu isiklik lemmik on Negreanu ja loen teda ka üheks maailma parimaks mängijaks(valdab nii cashi kui turniire), eelkõige sellepärast et ta harrastab loose aggressive stiili ja kunagi tahaks ka isegi seda korralikumalt valdama hakata( jõuda estpatricku jälgedesse :D), aga sinna on ilmselt pikk tee kuna praegu suht 14/11. Loose aggressive stiili on esiteks raskem mängida kui ükskõik mis teistsugust stiili, pealegi on variatsioonid suuremad. Mees on kuldne oma readide poolest ja nt see mis HSP season 2 ( oli vist 2 hooaeg) juhtub on ikka päris haige :D, tüüp ostab milliga sisse, käib 350k peal ära ja jõuab lõpuks veel kasumisse. Oma mäletamist mööda ei teagi vist ühtegi juhtu kus ta tiltis on ja üldse on ta üks muhe vend.

  4. #944
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    running hot again :(
    tänased erid: set over setid ... neid ikka oli .. aa vs kk, obv, need ei saagi minu lakboxiga ära tulla..kenad jõulud v2hemalt


  5. #945
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kalev spordi live pokkeri turnadel tegi ta küll ilusat mängu ja tegi mitmel turnal puhta töö ning mulle väga meeldis ta stiil. Ei maksa maha teha legendi. Kas ta just maailma parim on selles ma muidugi kahtlen. Aga arvan, et ta on kindlasti olnud parim ja seetõttu austagem herr Helmuthit.

  6. #946
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    running hot again :(
    tänased erid: set over setid ... neid ikka oli .. aa vs kk, obv, need ei saagi minu lakboxiga ära tulla..kenad jõulud v2hemalt

    set over sete oli ka mul täna, aga õnneks on lõpuks kätte jõudnud jõuluvanade aeg http://www.pokerhand.org/?3621510 (ma QQ-ga üldiselt AI ei lähe PF, aga selle fishi vastu oli see 100% AI ning tegelikult kartsin umbes A3o kätt) ning heihopsti 132€ plussi mõne tunnise sessiga pmst NL 5-10-s.Pole vist olnudki ühte nii head cashi sessi 8) Võtsin ka paar NL20 tuba, aga ilmselt jäin seal kokkuvõttes suht väiksesse kasumisse kuna korra floppasin seal seti ning turnil agressor sai KKK aga pole viga, ikka juhtub, eriti tihti juhtub seda mul NL20-50


  7. #947
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Õiged Starid ei ole maailmakuulsad imo. Durrrr ja krantz muidugi on aga kuna mul puuduvad nendega ühised huvid (hetkel), siis ma neid nii väga ei "jumaldagi".

    Pigem fännan üldsusele vähem tuntumaid mängijaid 2p2 foorumist - SABR42, Too Eazy (Nolan), Grandmelon, Bottomeset jne.
    Olen vaadanud Nolani videosid DeucesCracked.comi pealt ja jättis supper mulje.

    Aga n.ö teleka staaridest siis meeldib mulle enam Negreanu,Sammy Farha,Greenstein ise


    Ja siin räägib daniel phil hellmuthist kah natuke http://www.rawvegas.tv/watch/daniel-...c3c3bebf9d58a6


    Kuna ma vahel ikka mängin turnasid ka siis kindlasti peaks mainima Brunsonit :)

  8. #948

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Selle järgi, et ta mängib onlines tunduvalt madalamal kui teised tipptegijad. Ja kui arvad, et live ja online vahe on meeletult suur, siis oled sa kunagi kuulnud, et Hellmuth isegi lives high stakesi mängib, kui 100 kaamerat iga ta liigutust ei jälgi?
    Seega sa hindad turniirimängijat cashi pelamise järgi. Väga vale lähenemine, imo.

  9. #949
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    helmut on reetur, reeturite palk on teatavasti surm![img width=360 height=288]http://www.beckyolstad.com/bucket/files/page12_blog_entry23_1.jpg[/img]

  10. #950
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    helmut on reetur, reeturite palk on teatavasti surm![img width=360 height=288]http://www.beckyolstad.com/bucket/files/page12_blog_entry23_1.jpg[/img]
    LOL.

    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP2): $480.00
    CO: $574.00
    BTN: $391.60
    SB: $579.00
    BB: $630.35
    UTG: $406.00
    UTG+1: $78.00
    MP1: $400.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with K K
    3 folds, Hero raises to $16, CO calls $16, 3 folds

    Flop: ($38.00) 5 7 4 (2 players)
    Hero bets $32, CO calls $32

    Turn: ($102.00) 6 (2 players)
    Hero bets $72, CO raises to $210, Hero raises to $432 all in, CO calls $222

    River: ($966.00) 9 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $966.00
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    CO mucks A 7
    Hero wins $963.00
    (Rake: $3.00)






  11. #951

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    LOL.

    Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (MP2): $480.00
    CO: $574.00
    BTN: $391.60
    SB: $579.00
    BB: $630.35
    UTG: $406.00
    UTG+1: $78.00
    MP1: $400.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with K K
    3 folds, Hero raises to $16, CO calls $16, 3 folds

    Flop: ($38.00) 5 7 4 (2 players)
    Hero bets $32, CO calls $32

    Turn: ($102.00) 6 (2 players)
    Hero bets $72, CO raises to $210, Hero raises to $432 all in, CO calls $222

    River: ($966.00) 9 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $966.00
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    CO mucks A 7
    Hero wins $963.00
    (Rake: $3.00)
    WTF? Kuidas sa leiad selliseid vendi? Talk about jõuluvanad... Krt homme peab tulema alles.

  12. #952

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  13. #953
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

    Suht crap, aga mitte kohutav

  14. #954
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

    Suht crap, aga mitte kohutav
    Kas ma olen ainuke, kes arvab, et ranka play on siin "kohutav"?

    Turnil mina paneks villaini rangeks 44-88, A4s-A9s, 45s-T9s, T7s, J8s, 85s, 96s,78o,89o, K5s-K9s, selle vastu on meie Equity ainult 29% ja ma ei usu, et villain siin bluffima hakkaks never, kui ranka double barreldab, isegi kui setid välja võtta oleks meie equity siin ikka alla 1/3ndiku

  15. #955
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ugh, ma ei oska enam midagi arvata, eks Ranka ise räägib, mis read tal oli ja mis ta mõtles.

  16. #956
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ugh, ma ei oska enam midagi arvata, eks Ranka ise räägib, mis read tal oli ja mis ta mõtles.
    Regulari vastu suht suicide imo, kui read siis muidugi teine lugu, siiski 4 to a straight ei tee mu meelt kunagi õnnelikuks kui actionit saan, isegi kui vastane imedonk. Kui top pairi eeldada, siis isegi donk peaks flopis möllama .

  17. #957
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    WTF? Kuidas sa leiad selliseid vendi? Talk about jõuluvanad... Krt homme peab tulema alles.
    HU4rollz?

  18. #958

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    HU4rollz?
    ;D

  19. #959

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mulle meeldib ka Greenstein ja Sammy Farha on ka ülilahe kuju .

  20. #960
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Negreanu, Brunson ja Phil Laak!

Lehekülg 48, kokku 61 EsimeneEsimene ... 38464748495058 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES