Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 61 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1215
  1. #61
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Dear All,

    Due to the current financial crisis facing the world at the moment,
    the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs,
    until further notice.

    Sincerely,
    God
    LOL :D

  2. #62

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    rankal valus faceplant

  3. #63
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas doublemint65
    rankal valus faceplant
    lol, wat?

  4. #64

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Krt!
    Teist korda elus läksin bustoks (tegelt 0.55$ jäi alles).
    Full tildis oli 26,5$ ja kuna seda välja kanda ei saanud (50$ min withdraw), siis läksin NL25 lauda.
    Mingi hetk sain 99. Raise. Sain vist calli või kaks. Flop Q93. Rainbow. Bet-raise-call. Turn Q. Saime nupud sisse. Mõtlesin rahuga juba, et duubel olemas ja surfasin juba teistes akendes kui ees kiri, et get chips. Ma vaatan, et wtf mis see nüüd oli. Tuli välja, et vastasel oli AQ ja riverisse lendas 3 ning busto ma olingi. Online pokker on ikka rigged!!!! :D

  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Triobetis näiteks on ka hommikuti ameeriklasi jms. Nendega ün ikka tunduvamalt lõbusam

  6. #66
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Triobetis näiteks on ka hommikuti ameeriklasi jms. Nendega ün ikka tunduvamalt lõbusam
    Mul ei ole ühtegi vettpidavat fakti ja samuti ei ole mul ühtegi vettpidavat tõendit, millega ma suudaks kinnitada, et ameeriklased saavad primas mängida või neil on keelatud.

    Ameeriklaste käest ma olen küsinud -- nende vastus -- ei saa. Aga olen ise ka näinud mehi Chicagost, New yorkist ja mujalt. Dunno. Maybe nad saavad võrku logida ja mängida aga ei saa cashoutida/deponeerida? Kui nii, siis selle vea saaks parandada läbi buddy transferi.

  7. #67
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tõestatud:

    My american friend said:
    Triobet are sorry to inform you that you are not allowed to use our services from your current location.

    Või on mõni teine tuba, mis laseb ameeriklasi ligi?

  8. #68
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tõestatud:

    My american friend said:
    Triobet are sorry to inform you that you are not allowed to use our services from your current location.

    Või on mõni teine tuba, mis laseb ameeriklasi ligi?
    Pigem arvan, et mingi skin vist laseb ikkagi, USA-lasi näha küll seal.

  9. #69
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Jah asukohad on küll neil Usast. Ja ka austraallasi siis palju.

  10. #70
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Primas on keelatud nende (vist 13) osariigi mängijail, kus gambling konkreetselt keelatud.

  11. #71
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    teatud skinnid võtavad vastu usa mängijaid

  12. #72
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ameerikas on kõik pu**is neil , see sama hea nüüd kui 1.jaanuarist, eesti valitsus ütleb, et pangad , ei tohi last akanda raha kuhugi mänguasutusse moneybrookers , jne. kahju vanadest, isakesi jääb ka vähemaks----


    mul väike küsimus muidu, kas triobetis on kõik prima lauad või ainult osad?Sest kui need kõik on prima, siis primas ainult eestlased mängivadki, igas lauas vähemalt 1 eestlane..

    /post tsenseeritud käsitsi. Klamber®/

    So far, federal prosecutors have not gone after individual players and only a handful of states attempt to ban players from gambling online. Washington is the most prominent, listing Internet gambling as a Class C felony, equivalent to rape, said Kelly, the Buffalo professor. Most states simply ignore the issue.


    Despite those concerns, the Bush administration recently pushed through last-minute regulations implementing the UIGEA requirements. The effort was led by William Wichterman, a former conservative Republican political aide and lobbyist for the NFL who was hired by the White House in April. A White House spokeswoman said ethics officers cleared Wichterman to work on the issue.

    The uncertain legal status of online gambling also leaves the United States open to charges of unfair trade practices. Recently, Antigua contended that the U.S. ban damaged its economy by preventing gambling sites from accepting U.S. bets. A World Trade Organization judge agreed with the small island nation and ruled that it was entitled to $21.3 million in compensation.

    Critics liken the overall U.S. approach to Prohibition-era efforts to stop drinking, saying that the only thing the government has accomplished is driving players away from large, legitimate gambling sites into the arms of unregulated offshore operators.

    "The Volstead Act didn't stop people from drinking," said Eugene Martin Christiansen, a prominent Internet gambling analyst, "and this opposition won't stop people from gambling online. The Net is too big, the demand is too strong."



    AMEERIKA ON HAIGE


  13. #73
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kõige haigem on see, et need kes seal üritavad regullida seaduse ja asju ei tea asjast mitte tõhkugi.

  14. #74
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ameeriklased on võitvad mängijad :D 45 mehe SnG buy in $11, bubble, mul stak 4k "oskajal" mehel(button) 12k, BB olen AA käes, tuleb raise 2k peale, reraise allinn muidugi tuleb call ja vastas T4os, jep duubel esimene mõte, flopis TT4 :)

  15. #75
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    eile viskasin hiire puruks. mõtlesin täna, et õigesti tegin. muidu oleks saanud edasi mängida ja kaodata 25x rohkem kui kõige kallim hiir eesti poodides maksab.

  16. #76
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul õnneks bankroll mõned hiired vaid.
    http://www.hinnavaatlus.ee/products/.../Hiired/88830/

  17. #77
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    eile viskasin hiire puruks. mõtlesin täna, et õigesti tegin. muidu oleks saanud edasi mängida ja kaodata 25x rohkem kui kõige kallim hiir eesti poodides maksab.
    [img width=500 height=346]http://enemycomputers.com/shop/images/Logitech%20MX%20Revolution.jpg[/img]

    Peale seda, kui ostsin tolle hiire ei ole kordagi hiirele liiga teinud. Korra kukkus maha ja siis ka hakkasin peaaegu nutma. Tegu on tegelt väga hea hiirega, ei juhtmeid, ei patareisid ega midagi, väga mugav ja sitaks mõnus. Soovitan kõigile - nii pokkerimängijatele kui ka mitte pokkerimängijatele.

    Ja olgu lisatud, et enne selle hiire ostu oli mu hiirte teine nimi "nahkhiired", sest kuus korra või kaks hiir lennukit sai.

  18. #78
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Lol @ Nahkhiir.

    Aga jah, Logitech pakub korralikke hiiri. MX1100 või MX Revolution vastavalt silmale ning VX Nano veidi kompaktsem, hea kaasas tassida ning vastuvõtja meeletult väike võrreldes teiste omadega. Ehk siis sülearvutile ideaalne, kui vaja ka tavalist hiirt kasutada. Hinnad kõigil 800-1100 vahele, sõltuvalt poest.

  19. #79
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    mulle ei meeldi millegipärast juhtmeta hiired. tööarvutil on juhtmeta ja see on ok - aga pokkerit sellega mängida ei suutnud

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    mulle ei meeldi millegipärast juhtmeta hiired. tööarvutil on juhtmeta ja see on ok - aga pokkerit sellega mängida ei suutnud
    Seriously? Mul omal ajal hakkas juhe segama, kuna mul laud alati jube sassis - igasugu kohvitassid, pliiatsid ja paberid ning kui juhe neist kogu aeg üle ja ümber sõitis ning neisse takerdus siis ajas lifetilti peale. Juhtmeta hiir lahendase selle mure ning peale seda on elu nagu lill - ma ei vaja enam mitte midagi!!! :D

Lehekülg 4, kokku 61 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES