Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 61 EsimeneEsimene ... 4445253545556 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 1215
  1. #1061
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Väga ebatõenäoline, et kõik pangad ära kustuks samaaegselt. Probleeme võib tekkida aga kindlasti rahva lemmiku BIGiga, kus praegu halbade laenud osakaal mingi 35% juures kogu portfellist. Ootab, vaatab.

    Devalveerimist mina kommenteerima ei hakka, st las Äripäeva lapsajakirjanikud ise möllavad. Liiga peen teema minu jaoks...

    L.

  2. #1062
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Väga ebatõenäoline, et kõik pangad ära kustuks samaaegselt. Probleeme võib tekkida aga kindlasti rahva lemmiku BIGiga, kus praegu halbade laenud osakaal mingi 35% juures kogu portfellist. Ootab, vaatab.

    Devalveerimist mina kommenteerima ei hakka, st las Äripäeva lapsajakirjanikud ise möllavad. Liiga peen teema minu jaoks...

    L.
    35% see on ju julm, kuidas nii palju on see ikka reaalne?

  3. #1063
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    35% see on ju julm, kuidas nii palju on see ikka reaalne?
    Peaks õige number olema. Mu pankursõber oli seda kuskilt lugenud.

    Mul endine kursavend ka seal tööl. Ta enamvähem (st ega ta eriti ei tohi sellest rääkida) kinnitas seda.

    Reaalne, sest topitakse kõik vähemalgi määral probleemsed laenud vist sinna.

    AGA BIGil uus rahasaamisviis: nimelt kohe kohtusse ning siis sealt imetakse raha välja. Kasum on neil ju ikka väga kobe veel.

    L.

  4. #1064
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Peaks õige number olema. Mu pankursõber oli seda kuskilt lugenud.

    Mul endine kursavend ka seal tööl. Ta enamvähem (st ega ta eriti ei tohi sellest rääkida) kinnitas seda.

    Reaalne, sest topitakse kõik vähemalgi määral probleemsed laenud vist sinna.

    AGA BIGil uus rahasaamisviis: nimelt kohe kohtusse ning siis sealt imetakse raha välja. Kasum on neil ju ikka väga kobe veel.

    L.
    Kas suuremad inkasso firmad laene ära ei osta huvitav. Näiteks Lindorff jne

  5. #1065
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    BIG skeemitab läbi kohtute. Sellest ilmus kuskil mingi artikkel ka. Laenude äraostmiseks peab pappi olema. Praeguses finantsseisus üsna raske sellist asja finantseerida.

    L.

  6. #1066

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Bah, jõudsin lõpuks Starsis Final tabelisse, aga see oli kõigest 3k GRT 2.20$ Rebuy turbo.

    See ikka mega tourney, terve tournamendi ajal oled M5 stackiga ning ainuke liigutus on pmst all in. Kui final table algas, oli minu stack M1.8 umbes ning stacki liidri M oli 9, pidin kohe A8'ga sisse minema ja AQs oli vastas ning final tabelis enam imesi ei juhtunud, 100.47$ 8nda koha eest bhhh!

    top3 sai lisaks ka sati piletid, kus võitja saab EPT Copi package.

    Ning need Nordicu tourneid on vist avatud nüüd ka Balti maadele, seal on väga head tourneyd iga õhtu kella 10 aeg, ka 1000$ freeroll ning veel mõned head tournad suht väikeste fieldidega

    2 viimast lauda olid, siis oli ka keegi Helmps Võrust koos minuga lauas, kahjuks ta jäi AJ'iga AK lõksu, kuid enne seda jäi ta heast stackist KK'ga ilma.

  7. #1067

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Üks kena päev õhtusse veeretatud jälle: -1100$ (NL100 ja NL200)

  8. #1068
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    Üks kena päev õhtusse veeretatud jälle: -1100$ (NL100 ja NL200)
    Ma ei olegi märganud, kas plusspäevi ka vahepeal olnud on, olen ainult jubedaid miinuseid see kuu näinud.

  9. #1069
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Väga ebatõenäoline, et kõik pangad ära kustuks samaaegselt. Probleeme võib tekkida aga kindlasti rahva lemmiku BIGiga, kus praegu halbade laenud osakaal mingi 35% juures kogu portfellist. Ootab, vaatab.

    Devalveerimist mina kommenteerima ei hakka, st las Äripäeva lapsajakirjanikud ise möllavad. Liiga peen teema minu jaoks...

    L.
    Sellise liigkasuvõtja firma puhul see 35% tavaline näitaja ei ole? Sest ise arvan, et isegi majandutõusu aeg oli ja on ja jääb BIG'il halbade laenude osakaal kõige suuremaks võrreldes teiste pankadega. Kuna laenu sealt pangast saab ikka väga lihtsalt aga muidugi väga-väga suurte intressidega.

  10. #1070

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    http://www.pokertableratings.com/ove...lady+marmelade


    lol :)
    Gus Hansen on ka muide -1.2m$ ;D

  11. #1071

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Bah, jõudsin lõpuks Starsis Final tabelisse, aga see oli kõigest 3k GRT 2.20$ Rebuy turbo.

    See ikka mega tourney, terve tournamendi ajal oled M5 stackiga ning ainuke liigutus on pmst all in. Kui final table algas, oli minu stack M1.8 umbes ning stacki liidri M oli 9, pidin kohe A8'ga sisse minema ja AQs oli vastas ning final tabelis enam imesi ei juhtunud, 100.47$ 8nda koha eest bhhh!

    top3 sai lisaks ka sati piletid, kus võitja saab EPT Copi package.

    Ning need Nordicu tourneid on vist avatud nüüd ka Balti maadele, seal on väga head tourneyd iga õhtu kella 10 aeg, ka 1000$ freeroll ning veel mõned head tournad suht väikeste fieldidega

    2 viimast lauda olid, siis oli ka keegi Helmps Võrust koos minuga lauas, kahjuks ta jäi AJ'iga AK lõksu, kuid enne seda jäi ta heast stackist KK'ga ilma.
    kurat jah, KK pot pidi mulle ära tulema ja võit ka. aga ei läinud nii. täna läheb! :)

  12. #1072
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Holy shit, kui head lauad on. Isegi mu vanaema suudaks sellistes laudades raha teha! AUSALT!

    Ma ei kavatse ka niipea sessi lõpetada!

  13. #1073
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sellise liigkasuvõtja firma puhul see 35% tavaline näitaja ei ole? Sest ise arvan, et isegi majandutõusu aeg oli ja on ja jääb BIG'il halbade laenude osakaal kõige suuremaks võrreldes teiste pankadega. Kuna laenu sealt pangast saab ikka väga lihtsalt aga muidugi väga-väga suurte intressidega.
    On. Majandustõusu ajal oli % mingi alla 10 natsa. BIGi peamine toode on tarbimislaenuke ehk suurte pankadega tuleks neid võrrelda just sellest aspektist.

    BIG on SMS kontoritega võrreldes intresside poolest algaja 8)
    L.

  14. #1074

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Holy shit, kui head lauad on. Isegi mu vanaema suudaks sellistes laudades raha teha! AUSALT!

    Ma ei kavatse ka niipea sessi lõpetada!
    Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.

  15. #1075
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 320

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK
    Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.
    yeah jube, 2 1000NL lauda on ka nii fishised, et ma pole 100NL lauda ka sellist n2inud.

    EDIT: ja tellin vist 4 kasti energiajooki. See nädal me ei maga!!!!

  16. #1076

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Ma ei olegi märganud, kas plusspäevi ka vahepeal olnud on, olen ainult jubedaid miinuseid see kuu näinud.
    Ükspäev sain +1100$ ja teine päev +250$ (vahepeal +1000$). Kuu seis hetkel -1400$ ainult tänu igaöisele rakebackile ja turnadele.

  17. #1077

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    yeah jube, 2 1000NL lauda on ka nii fishised, et ma pole 100NL lauda ka sellist n2inud.

    EDIT: ja tellin vist 4 kasti energiajooki. See nädal me ei maga!!!!
    Eile olid NL100 ka päris uskumatud vennad, et enamustes laudades oli ikka 1-2 uberdonki + 2-3 venda veel , kes ka eriti pokkerist palju ei teadnud ;D
    Huvitav, kas inimesed tõesti selle milestone teema pärast ronivad laudadesse ja loodavad, et äkki hitivad ;D
    Cash tabelite promod igatahes aitavad alati kaasa :)
    Peaks minema jalutama nüüd ühe ringi linna peal, vaatama, kas mõni pood on ehk lahti tehtud ja saaks süüa lõpuks ometi ja siis ka laudadesse elama minema rekordmonster sessiks :)

  18. #1078

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kaks sessi tehtud ja peaks ütlema, et väga rahule jäin. Esimene sess oli ikka ülimalt fishine ja sealt sai küll.
    Chatist jäid kaks mõttetera silma, ma ainult nende alias'i ei mäleta:
    "I'm too drunk and too pissed off right now"
    "I'm so drunk that it's not even funny anymore"

  19. #1079
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  20. #1080

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    kurat jah, KK pot pidi mulle ära tulema ja võit ka. aga ei läinud nii. täna läheb! :)
    Oih, Sa lausa 60 postitusega kasutaja siin , foorum nii suureks läinud, et kogu rahvas ei püsi enam meeles ;D


Lehekülg 54, kokku 61 EsimeneEsimene ... 4445253545556 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES