Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 55, kokku 61 EsimeneEsimene ... 5455354555657 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 081 kuni 1 100, kokku 1215
  1. #1081
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK
    Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.
    Stars on fishe täis ja Ongame on samuti fishe tohutult tekkinud.

  2. #1082
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Yep Rudi, arvan, et peatselt on see foorum, tegelikult isegi praegu, enimkasutatav pokkerifoorum Eestis. Ja saan öelda ainult kiidusõnu, sest ise olen hankinud just tänu sellele foorumile tohutult palju teadmisi ja mõtteid :).

  3. #1083
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Yep Rudi, arvan, et peatselt on see foorum, tegelikult isegi praegu, enimkasutatav pokkerifoorum Eestis. Ja saan öelda ainult kiidusõnu, sest ise olen hankinud just tänu sellele foorumile tohutult palju teadmisi ja mõtteid :).
    +1

  4. #1084

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kas ma olen ainuke, kellel HEM Pokerstarsis jamab?
    osadest laudadest ei impordi käsi ja ei kuva hud'i

  5. #1085
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Kas ma olen ainuke, kellel HEM Pokerstarsis jamab?
    osadest laudadest ei impordi käsi ja ei kuva hud'i
    Starsi softiga oli mul kõik ideaalne. Ühtegi probleemi ei esinunud. Siiani isegi Toweriga pole enda arust käsi kadunud ega midagi. Mingi ptuiptuiptui or smth :D.

  6. #1086

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama

  7. #1087
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama
    juhtus korra sama jama Toweris, panin laua kinni ja võtsin lahti, sis hakkas importima

  8. #1088
    Metsapull
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama
    Täna sai starsis nii hommikul kui ka õhtul üksjagu mängida, aga HEM-iga küll mingeid probleeme ei olnud.

  9. #1089
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Eile olid NL100 ka päris uskumatud vennad, et enamustes laudades oli ikka 1-2 uberdonki + 2-3 venda veel , kes ka eriti pokkerist palju ei teadnud ;D
    Huvitav, kas inimesed tõesti selle milestone teema pärast ronivad laudadesse ja loodavad, et äkki hitivad ;D
    Cash tabelite promod igatahes aitavad alati kaasa :)
    Peaks minema jalutama nüüd ühe ringi linna peal, vaatama, kas mõni pood on ehk lahti tehtud ja saaks süüa lõpuks ometi ja siis ka laudadesse elama minema rekordmonster sessiks :)
    VALE VASTUS FISH! Õiged vastused on:

    1) on jõulud ja inimestel puhkus. Selge see, et siis oma vaba aeg kulutatakse meelelahutusele!
    2) puhkuse aeg tarvitatakse alkoholi ning teadagi on siis mängimine tunduvalt loosem ning tihti mängitakse ka üle rolli!
    3) regular mängijad tähistavad ka jõule! Osad on võtnud aastalõpu vabaks, et siis uuel aastal hakata julmalt grindima SNE-ks, teised niisama puhkavad. Seega regularide ehk paremate mängijate konsentratsioon on madalam.
    4) Stars võimendas kolme esimest punkti oma ideaalse promoga - RELOAD BOONUS. Fishidel põhjus deposiit teha ning samuti ega fish ei hakka ju ühes lauas 10NL mängija ja boonust vabastama. Ikka kiirelt üles, kus punkte tuleb robinaga ning võita saab ka rohkem! Samuti cashgame milestone handid kutsuvad natukenegi neid üles liikuma, sest summad on ikka ahvtlevad!


  10. #1090
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama
    Restardi HEM, see aitab!

    Kui ei aita, siis on versioon vale. Viimane stabiilne versioon on: 1.07 ja selle saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

    Ise kasutan betasid (ehk kõige uuem versioon aga EBASTABIILNE) ja selle leiab siit: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate1.07beta.exe

  11. #1091
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    3) regular mängijad tähistavad ka jõule! Osad on võtnud aastalõpu vabaks, et siis uuel aastal hakata julmalt grindima SNE-ks, teised niisama puhkavad. Seega regularide ehk paremate mängijate konsentratsioon on madalam.
    4) Stars võimendas kolme esimest punkti oma ideaalse promoga - RELOAD BOONUS.
    Ma mõtlesin kõikidele aspektidele ning leidsin, et jõulude ajal liha süüa, õlut libistada ja jäägrit peala kallata ning lumesõda pidada on tunduvalt lõbusam kui laudades higistada ja fishidelt raha ära võtta. Seega tuli teha enne jõule korralikult tööd, et oleks hea ja rahulik lasta tublimatel grindijatel minu eest töö ära teha ning fishidelt papp ära võtta. Aga kõigile edu, vbolla järgmine aasta viitsin aastavahetuse ntx cashi taguda ;D

    Ahjaa see Starsi re-load boonus on üsna jura võrreldes prima viimaste reload boonuste kõrval ;D

  12. #1092

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    No tegin ära oma rekordmonster sessi, nagu lubasin ;D

    Algul tundus, et äkki jääb ära, sest bankroll saab otsa, aga kui viimane tilt üle käis ja sinna kõige põhja -617$ peale kukkusin, siis tõusin hetkeks püsti hingasin mõned korrad ja mõtlesin, et see 55:45 stiil ei ole minu jaoks ning digimuutusin NITiks :D Siis vähendasin laudade arvu 6 laua peale ning mängisin igat kätt maximum keskendumisega, silmitsedes kohe pärast oma preflop raise juba potensiaalsete vastaste statse ning valmistasin plaane.

    Sessi pikkus tuli vist kuskil 12h ning 29 min, kui õieti arvutasin ning VPP'si tuli kuskil üle 1700 ning nüüd on Goldstarini ainult 713VPP'd , millega peax siis järelejäänud kuu jooxul vabalt hakkama saama ning järgmiseks kuuks saab siis 50% FPP'de kogumiskiirust juurde jälle :)

    Jama, et alguses niimoodi mängisin, no run oli ka natuke halb vahepeal, sest mõned idioodid hittisid natuke wtf käsi ning arvutasin vahepeal, et ise tegin ka 350$ väärtuses suurte pottide pealt paska mängu. Ma ei tea, mis mul viga oli, kuid siiski kriitilisel hetkel suutsin oma vaimse seisundi ära rahustada ning edasi mängisin juba täiesti rahuldavalt.

    Ütleme nii, et kui PS'is rakeback olex, siis olex täiesti break even kah olnud, aga ma ei hakanud seda viimast 65$ enam punnima, 6.5h pärast vaja tööle minna, nüüd natuke magaks :D

    [img width=750 height=426]http://www.hot.ee/rudi1//Tornaado.jpg[/img]

    Parema pildikvaliteediga graafik siin: http://www.hot.ee/rudi1//Tornaado.jpg

  13. #1093

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    nimi on pildil hea: TORNAADO

    ;D

  14. #1094
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 370

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  15. #1095

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    8 masti ütlesid meelega valesti, et päris bänni ei pandaks! ;D Very nice, sir!

  16. #1096

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ranka - kas thread Detsembri tulemused/Jaanuari eesmärgid ka ikka tuleb? See 2008-2009 aasta thread on liig üldine imo.

  17. #1097
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kuidas teadsid ranka, lampi pakkusiD?

  18. #1098

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    kuidas teadsid ranka, lampi pakkusiD?

    superuser obv

  19. #1099
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Paneb kahtlema, kas rankal ei ole selliseid võimeid nagu hiljutise telesaate võitnud Nastja ;D

  20. #1100

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas CTXrix
    Ranka - kas thread Detsembri tulemused/Jaanuari eesmärgid ka ikka tuleb? See 2008-2009 aasta thread on liig üldine imo.
    Ikka tuleb, aga selle loojaks ei pea ranka olema, kui tunned, et Sul on detsember valma, siis võid ju ise ka alustada ;D

Lehekülg 55, kokku 61 EsimeneEsimene ... 5455354555657 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES