Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 61 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1215
  1. #81
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    LOL. Praegu vaatasin TrioBet'is oma full-ringi statte.

    21/17/4. Ometi peaks olema just primas tightim, kuna tegu on 10-handed, mitte 9 handed mänguga. Ja põhjusek miks nii loose - kõik mängijad (isegi 40/13 fishid) on postflopis nitid ning foldivad cbetile 65%+ ajast.

  2. #82

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    klamber ajab ikka umbe teksti chatis imho

    möh ?

  3. #83
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    LOL. Praegu vaatasin TrioBet'is oma full-ringi statte.

    21/17/4. Ometi peaks olema just primas tightim, kuna tegu on 10-handed, mitte 9 handed mänguga. Ja põhjusek miks nii loose - kõik mängijad (isegi 40/13 fishid) on postflopis nitid ning foldivad cbetile 65%+ ajast.
    full ring statid samad mis mul 6max... śamas ma mängin nl25 ka. need on tavalise TAG statid 6max, okei, vbl nl50 parem olla kuskil 24/20...(rohkem juba lag

  4. #84

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ma peaxin vist koolis rohkem pokkerit mängima :D Täna üx õpetaja lahkus varem ning oli kuskil poolteist tundi järgmise tunnini.
    Kuna pokerstars oli kodus sisse logitud, siis võtsin lahti Full tildi ja uurisin, mis seis mul seal on. 0.67$ ning 43FTP'd. 5 minuti pärast oli algamas 0.60 buy iniga tourney ning oli ka 35FTP buy iniga 64inimese SNG. Raha omas sain ruttu põske, sest imeti välja, aga FTP tourneys olid eriti unbelievable mängijad ning kõik mu kaardid pidasid vastu ning kaks korda tõmbasin ise outkicked olukorrast oma kaardikese kokku. Final tabelis kusjuures olin 500/1000 blindidega 800 chipise stackiga SB's ning üx idioot, kes iga kord limpis tegi seda jälle ning ma all in , 1300, BB, WTF FOLD ning see limper callis, tuli sealt siis hunnik sipse ning siis sain ka korra blindide varastamiseks piisava stacki ja lõpux sain sellelt limperi lambalt duubli ja olin järsku teiseks tõusnud, kui 5 inimest olid järgi ;D 3's sai siis vist 70 FTP'd tagasi, teine koht 130FTP'd ning esimene sai 2000FTP väärtusega 100k holiday tourney pileti.
    Koristasin siis ülejäänud mängijad ära ja 30k 60k seisus sain AJ vs AQ all ini ning imesin flopist J ja järgmine käsi kohe 66 vs AJ all in ning pidas vastu ja tuligi võit koju, täica uskumatu tournament ;D Enne final tabelit oli just otsustav koht, kui QJ vs KJ imesin Q flopist viimse hingetõmbe all inis.

    Peax vist unregister tegema kui saab ja FTP'si hoorama, vb saab Full tilti konto kah ellu äratatud :D

    EDIT: Vaatasin, et Full tildis annab buddy transferit kah teha, ehk on kellelgi miskine 10$ saata, võin Starsis tagasi saata. Sooviks neid Matrixi SNG'si proovida :)

  5. #85
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    möh ?
    Mönitas ju! Pane kohe bänn!

    Jk. Obv.

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mul on see sama hiir ja üks asi, mis häirib ongi see, et peab seda kallist ja armast nässakat laadima mõne päeva tagant paar tundi. Selles mõttes võiks olla hiir, mis oleks laetav+varuvariandiks patareid, et ei peaks keset sessi laadima panema ;D

  7. #87
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Mul on see sama hiir ja üks asi, mis häirib ongi see, et peab seda kallist ja armast nässakat laadima mõne päeva tagant paar tundi. Selles mõttes võiks olla hiir, mis oleks laetav+varuvariandiks patareid, et ei peaks keset sessi laadima panema ;D
    Raske on hiir laadijasse toppida, kui magad?

  8. #88
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Kui tahate patareidega, siis valige VX nano või MX1100. Ühtede patakate peab tõsise pokkerimängija käes vastu vähemalt 3 kuud.

  9. #89
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Raske on hiir laadijasse toppida, kui magad?
    Loomulikult ei ole raske. Lihtsalt kipub teine üles ütlema enne magama minekut.

  10. #90

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tra detsember imeb...mängisin just trios nl10 6 max 6-l laual 2600 kätt järjest, jäin 2,5 buy inni kasumisse: ??? >:( lisaks selle istus mul laudades keegi härra cruiksie kes jäi 15 buy inni kasumisse, millest 6 sai minult....FAIL rsk tra kuidas ma nii donkey olen ja kuidas kõik leiavad samal ajal AA või KK kui mul on KK või QQ:S? ja trio reload boonust ma vist jäängi mängima nl10 6l laual:D pole reaalne seda vist saavutada 6l laual kui 2600 käega sai 150 raked handi ;D

  11. #91
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Yeah, täiesti nõus, et detsember imeb. Teen praegu elu halvimat mängu...

  12. #92
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Ei oska nagu kommenteerida, reedest alates ootan Starsi cashouti, nüüd enne pühapäeva anyway mängida ei jõua, kuid võiks nüüd ikka lähipäevil ära tulla.

  13. #93

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Siin oli mingil hetkel juttu 2+2 meestest, kes 500 000 kätt tahtsid kuus läbi mängida. Üks sai hakkama, 600.000 kätt mängis läbi kuu ajaga. Päris naljaks lõpp oli, viimane päev oli vist 24h sess ja pani lõpus pildi taskusse. Kogu mänguga saadud võidu mängis kah viimastel päevadel maha. 20.000$ teenis ikkagi kihlvedude ja rakebackiga kokku umbes. Pokkerit hakkas muidu mängima juunis. :o ja senini teenis 500-1000$ kuus.

    Siin on ta blog, aga seal ei ole lõppu veel kirjas...
    http://www.liquidpoker.net/blog/viewblog.php?id=617284

  14. #94

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Nii, esimene paus Balti freerollil.
    30/369st
    Oleks parem, aga codecci võttis mult päris normaalse poti ära.
    Ma Ak reisin suht EP 250 peale. Codecci lükkab 77x allin, mu paremal läheb 88x
    all in ja ma siis obv callin.

    Codecci näitab 33 ning see teine tüüp QJ. Flopiks K35 ning codecci võttis ära. :/

  15. #95
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Ei oska nagu kommenteerida, reedest alates ootan Starsi cashouti, nüüd enne pühapäeva anyway mängida ei jõua, kuid võiks nüüd ikka lähipäevil ära tulla.
    Kuhu (peansilmas kas panka, MB jne) cashoudi tegid? Kas tegu oli suurema summaga ($1000+ üle või alla) ja kas oled ennem ka Starsist cashoutinud?

    Soovitan emaili ka vaadata, teinekord tahavad kinnitust või midagi.

  16. #96
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Esimene cashout oli ja VISA krediitkaardile. Oli kohe kirjas, et 3-10 business days, seega muretseda pole veel vaja. Lihtsalt elu selline, et kogu roll käib ühest toast teise hetkel ja mänguisu kasvamas :).

  17. #97
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Esimene cashout oli ja VISA krediitkaardile. Oli kohe kirjas, et 3-10 business days, seega muretseda pole veel vaja. Lihtsalt elu selline, et kogu roll käib ühest toast teise hetkel ja mänguisu kasvamas :).
    Yes, siis oota end segaseks :D Saad ehk jõuludeks rahad kätte.

  18. #98
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    kena 13 buyini downswing...mõtlesn tulewb rekord kuu .. loodaks siiski kuu lõpuks nulli saada. täna sain 6x pf AI AA .. neist 5x kaotasin kunnidele .. lakboox on ikka vääga tyhi..ev joon on miljonites

  19. #99
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Yes, siis oota end segaseks :D Saad ehk jõuludeks rahad kätte.
    Ise säravsilmselt loodan, et järgmisel nädalal saaks juba maratonsesse tulistada. Jõulukingiks ma seda endale välja ei kandnud XD.

  20. #100

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    2. paus.

    5/147. 144 saavad pappi.
    Codecci siiani mu lauas ja elab. Uuel levelil tal 20BB ja mul kuskil 50BB.

Lehekülg 5, kokku 61 EsimeneEsimene ... 345671555 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES