Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 61 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1215
  1. #161
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 256

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


  2. #162
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tegu oli siiski hetkelise s2hvatusega .. ässade ja kunnide kärkkimine jätkub .. downswing im back

  3. #163

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Hakkan liiva pilduma v?

    Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.

  4. #164
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    Hakkan liiva pilduma v?

    Ranka, milliseid pelmeene sa sööd: kas keedetud või praetud? Siis tean mida sulle nädalavahetuseks teha kui töölt koju tuled.
    hahahahahaha

  5. #165

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    lol, küsida võib kõike :D

    Aga muidu eile öösel juhtus selline tore asi, et elekter käis mitu korda ära ja arvuti viskab enne wini käivitamist sinise pildi!
    Täiesti pael, ma ei tea, mis ma nüüd teen, siin Taanis kuskile parandusse peax viima, siis küsitakse mult maja ja auto tasuks!
    Tra, kui kõvaketas pees on!!

    Pokkeriga annab vist laptopile üle kolida, kui monitor ja klaviatuur laptopile taha panna, aga enne tuleb laptopile HEM panna!
    Oli seda nüüd vaja...

  6. #166

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    lol, küsida võib kõike :D

    Aga muidu eile öösel juhtus selline tore asi, et elekter käis mitu korda ära ja arvuti viskab enne wini käivitamist sinise pildi!
    Täiesti pael, ma ei tea, mis ma nüüd teen, siin Taanis kuskile parandusse peax viima, siis küsitakse mult maja ja auto tasuks!
    Tra, kui kõvaketas pees on!!

    Pokkeriga annab vist laptopile üle kolida, kui monitor ja klaviatuur laptopile taha panna, aga enne tuleb laptopile HEM panna!
    Oli seda nüüd vaja...
    Pane wini plaat sisse ja tee repairi ning kui command prompti jõuad kirjuta chddsk /r. Läheb mingi paar tundi aega, aga peaksid tööle saama, kui kõvaketas just väga õhtal pole. Mul endal ordi ja aegajalt sama värk, ei ole viitsind hetkel garantiisse ka viia, sest vaja on pokkerit mängida ;D

  7. #167

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"

    Aga ei tahax seda teemat läbustada siin , kui Sul on edaspidiseid ideid või keegi teine oskab aidata siis PM, peax vist HV foorumist ka abi küsima.

  8. #168
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Sellise asja peale ütleb mul : " There is no disk in drive or the file system is not supported"
    Siis on kõvaketas suht õhtal. Viskas uus ketas sisse ja win peale. Vana ketas kõrvale secondary kettaks ja äkki miskit saad veel kätte.

  9. #169

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Siis on kõvaketas suht õhtal. Viskas uus ketas sisse ja win peale. Vana ketas kõrvale secondary kettaks ja äkki miskit saad veel kätte.
    Täica pael, 2004 aasta detsembrist alates pole see arvuti mul formatit teinud, 4 aastat pilte, muusikat ja värki. 200GB'st kettast ei ole kerge backuppe ka teha. Ning nüüd lisaks üle kuu aja HEM'i database.
    Peab rahustamiseks jõusaali kange minema väänama.

    Õhtul saab vb sõbra arvutisse kõvaketta panna ja vaadata, kas on järgi midagi, niikaua peab siis närvitsema.

  10. #170

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Täica pael, 2004 aasta detsembrist alates pole see arvuti mul formatit teinud, 4 aastat pilte, muusikat ja värki. 200GB'st kettast ei ole kerge backuppe ka teha. Ning nüüd lisaks üle kuu aja HEM'i database.
    Peab rahustamiseks jõusaali kange minema väänama.

    Õhtul saab vb sõbra arvutisse kõvaketta panna ja vaadata, kas on järgi midagi, niikaua peab siis närvitsema.
    See on lihtsalt tehnika viis sulle öelda viisakalt, et su arvuti on aegunud ja vaja uus osta.

  11. #171
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    tra kergelt hkkab see downswingjuba ära tüütama .. mitte midgai ei hiti no nihuja .. mingi 37o callib pf 3 beti ja hitib ma ei tea mis mitu miljonit asja. nonsensiks kisub juba. no käoige ***** see on debiilsuse tipp. AK vs 27o pf ai .. vend pani muidugi i knew i will win .. see ftp mängumootor hakkab kykl omadega ***** lendama


    lool insta kui panin lady gaga - poker loo käinma tõmbasin setti ja maksti kinni .. meta shit

  12. #172
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Sama siin. See nädal olen 4 päeva mänginud ja iga päev lõppeb sessi +/-0.50$. See ajab ikka eriliselt tilti. Praegu just tegin sessi - mängisin peaaegu 1k käsi. Tehti suckoute - maksi igast asju kinni ja tulemus???

  13. #173

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Mitme laua peal sa mängid korraga antnx?

  14. #174
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    8 lauda - vahel 9.

  15. #175
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    +-0.5 .. sa peaks dude õnnelik olema ... **** ma ei saa sellest aru. pf panen AKs .. pannakse otsa .. callin ca 6 daala .vant callib veel ... K67 flop rainbow .-.. panin callib .. üks fold .. turn 2 .. ma üpanen lükkab AI .. callin vennal k2o .. täioytsa pe**es .. hetke seisuga on mul 0 auti võitmiseks.. see detsember võiks imo olemata olla

    AA vs KK kaotada on liiga standard jube

  16. #176
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Noo, enne oli samamoodi ,et üks jobu floatis. ah mis ma siin ikka seletan - parem näitan: http://www.pokerhand.org/?3547495


    Noo millega veel mitte callida kui AA-ga????: http://www.pokerhand.org/?3547496


    http://www.pokerhand.org/?3547500 ja NO KK ei ole mingi leht????

  17. #177

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    I know what you feel leits :)

    Mul on see kuu Trios alanud samamoodi. Igast asendist saan laksi ja kõik päevad on lõppenud miinusega. Suht nutune imo. Otsustasin paariks päevaks Trio üldse rahule jätta, et närvid puhata saaksid.

    @antnx - nende käte juures ei ole midagi teha. Vastane hittis flopis ja edasi mängis käsi ennast ise.

  18. #178
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    great run this time again ... no mida ***** kaua see down świng kestab tahaks ükskord teada .. ****

    oeh yks käsi jäi v2lja .. päevale pani punkti AK vs JJ flopilt AI. flop A46. vastas oli teh tohman siis. turn A ja river J. 210 daalane pot kadus again. roll 1.25k$ ..v 250 to go .. peale seda on bye bye poker

  19. #179

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    No ma lohutan sind natuke ja postitan oma Trio graphi ;P

  20. #180
    leits
    Guest

    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    ma ei hakka sind lohutama oma detsembri kuu graafikuga .. -1.2k$ otse alla
    arvatvasti võtan 2 päeva nyyd vabaks maybe isegi 3 .. kolmapäev ehk mängin jälle .. närvid on liiga rikutud selle sitaa pärast .. vb mingit turnat klõbistan nats

Lehekülg 9, kokku 61 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES