Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 90 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 1792
  1. #1001
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    minu mõtted siis
    AA käsi: ma betin täpselt niivähe et turnis saaks shoveda ja saan calli kõikidelt kätelt mis turni mingi draw said. ehk siis ala 5$. eks see ole riski though aga ma võtaks selle riski et saada valuet.kui tal on KJ10siis läheks nupud nii või naa sisse. aga kui midagi sitemat siis kardan et ta ei calli mingit 10$+ seal gutshotiga näiteks. aga 5$ callib oma gutshotiga või backdoor masti ostuga. kui turnis saab oma draw siis mul täpselt pot bet järgi ja üldiselt nad ei foldi siis enam kuigi mingeid oddse ma neile ei anna, kuna üks kaart ainult tulla veel. kui ta ei calli shove siis ei calliks ta ka flopis juba 17$-st betti ja sain vähemalt natukenegi value juurde.

    Draw käsi: check raisega saan rahad ilmselt sisse ja kui ei saa siis annan endale 3 võimalust pot maha võtta showdownita mis on omahas alati tervitatav. ma ka shovesin riveri, aga teadsin et saan 95% sealt calli. peale seda hakkasingi kahtlema kas seal shove on ikka mõttekas. väiksema raisega flopis tahan endale taha jätta riveriks ka mingigi equiti ning samuti blank turni korral võtta pot ilma showdownita maha sest kui potin siis villain vaatab turnis et niipalju raha sees juba et läheb lõpuni what ever tal on. aga kui turn blank siis ma olen üldiselt ikkagi taga ju(välja arvatud mingid ulmelised drawd, aga kuna mul on juba selline siis raske on arvata et tal midagi sarnast).lead out pot ei ole ka paha aga see kustutab kõik random käed kohe ära millega vastased võiksid ala 10% ajast spewima hakata. alati olen missed drawsi nii shovenud alati ja kuskil 90% ajast olen calli saanud. see panigi mõtlema et ehk tasub edaspidi pidurid peale tõmmata.

  2. #1002
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ootan kriitikat. sest ainult nii saab areneda.

  3. #1003
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Vahepeal üks viktoriini küsimus:
    samas ootan ka kriitikat oma mõtete kohta!

    ( Click to show/hide )


    Motivatsiooniks.Esimesele õigesti vastanule maksuvaba 5 eurot puhtalt MB kontole. kõik pakuvad ika ühe variandi mitte ei hakka lahmima :)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 23.03.12 at 21:44

  4. #1004
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Pakun 0 auti, sest vastasel on 66KK`?

  5. #1005
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Vahepeal üks viktoriini küsimus:
    samas ootan ka kriitikat oma mõtete kohta!

    ( Click to show/hide )


    Motivatsiooniks.Esimesele õigesti vastanule maksuvaba 5 eurot puhtalt MB kontole. kõik pakuvad ika ühe variandi mitte ei hakka lahmima :)
    Lõhnab AAxx järgi jubedalt, kysimus selles, kas su risti oudid on head. Ehk isegi, seega 10 outi ?
    kui naked Ac tal siis 9

  6. #1006
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Vahepeal üks viktoriini küsimus:
    samas ootan ka kriitikat oma mõtete kohta!

    ( Click to show/hide )


    Motivatsiooniks.Esimesele õigesti vastanule maksuvaba 5 eurot puhtalt MB kontole. kõik pakuvad ika ühe variandi mitte ei hakka lahmima :)
    Mingi trikkiga küsimus? Sa ju võtsid selle poti riveris maha ilma ,et ise kah teaksid mis vastasel on.
    Seega sinu out on siis river bluff?
    Viimati muudetud isutuba poolt : 24.03.12 at 10:09

  7. #1007

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui ta poleks nit, siis arvaks, et teeks pf reraise 5 6 8 9 double suited, 6 7 8 9, 4 5 6 7 jnejne. Kuna ta on nit, siis Saame panna ta AAxx peale, sest väga tugev reraise. Pakun, et oled siin igatepidi taga ja põhimõtteliselt 0 outi, kui tal 66 just pole siis oleks 2 outi ehk 2 Kuningat. AA + nut flush draw, isegi AA66, AA67, AA65 ja need kõik võivad olla nut flushdrawga. Õige tegu on insta fold.
    Viimati muudetud Tallinnlane poolt : 24.03.12 at 17:49

  8. #1008

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    standard squeeze, ei usu et tal AAxx siin pigem mingi wrap, 78910 doublesuited, ma shipiks <3

  9. #1009
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma kaaluks üldse 3beti peale foldi.KKxx käsi on ikka jumala saast mingi 66x flopil lähed tõenäoliselt bustoks
    oleks veel mingi KKQT sugune käsi siis võiks callida

  10. #1010
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas keegi vaatab ka kui sügavad me oleme? et see ei ole tavaline 100bb mäng?

  11. #1011
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma kaaluks üldse 3beti peale foldi.KKxx käsi on ikka jumala saast mingi 66x flopil lähed tõenäoliselt bustoks
    oleks veel mingi KKQT sugune käsi siis võiks callida
    ma olekski teinud seda aga siis vaatasin kelle vastu ma mängin ja et me oleme nii sügavad. kui board õigesti jookseb siis niti vastu ei ole kaart oluline. blockerid ja best hand oudid on ainult boonuseks. agro vastu oleksin foldinud ilmselt 3-beti vastu sest väge vähe floppe on mis meile sobiks.

  12. #1012
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Lõhnab AAxx järgi jubedalt, kysimus selles, kas su risti oudid on head. Ehk isegi, seega 10 outi ?
    kui naked Ac tal siis 9
    kui sa enda näiteks flush draw outte arvutad siis sa ei arvuta ju sisse et oi tal võib ka äkki olla üks poti käes :) kui sa ei tea teiste käsi siis oute arvutatakse ikka nii et teiste kaardid teadmata :)

  13. #1013
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
    standard squeeze, ei usu et tal AAxx siin pigem mingi wrap, 78910 doublesuited, ma shipiks <3
    Nit ei 3-beti rundowne. 7% 3-bet on selleks ikka liiga väike.

  14. #1014

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    siis calli ja vaata mis ta riveris teeb, kui checkib pane AI, repi fulli;P

  15. #1015

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nõustun "udikazega" Stackid on mõlemal väga deep. Kui hitib, siis makstakse kinni kui nit ei hiti siis üldjuhul ta annab alla turnis ja me saame poti enda kasuks. Ma jään oma arvamusele kindlaks, selline nit ei hakka siin lolli mängima ja squeezema. Miks peaks oma raskelt teenitud raha niisama ära andma.
    Milleks oma raha maha callida? Kui oled käes kindel siis shoved, mitte ei calli. Riveril checkitakse tihti peale ka nutsi :)

    Udikaz ole nüüd meheks ja ütle välja kas tegemist oli AA6x + nut flush draw ?
    Ja kuidas käsi lõppes?

  16. #1016

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kõik on nõus, et shove oleks kõikidest variantidest kõige kehvem siin meie käega?

    Shoveks pigem trips+-ga, et just ässad sees hoida, fold meeldiks kõige rohkem, sest endiselt guessime ja ei ole kindlad kas vastane callides näeks riveril foldimisruumi, sest juhul kui tal ongi drawd lisaks AA-le, siis river kas brickib või improveb teda ja mõlemal juhul leiab ta põhjuse callimiseks, ning kui tal pole AAxx-i oleme suure tõenäosusega juba crushed. Kõlab loogiliselt?

  17. #1017

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Polegi öelnud et shovema peaks. Ütlesin eelmisele isikule, et callimis ruumi seal pole Sa kas foldid või shoved kui enda käes kindel oled. Kui loed mu esimest vastust siis teaksid mis mõtlesin.
    Õige tegu on selles situatsioonis fold. See on ilmselge et oled beat.

  18. #1018
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    river tuli 9 ja shove for value

  19. #1019

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei pöördunud sinu poole sellega. Pigem oli see minu poolt omaette küsimus, et mis inimesed arvavad mõtteprotsessist.

  20. #1020

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    My bad.

Lehekülg 51, kokku 90 EsimeneEsimene ... 41495051525361 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES