Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 90 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1792
  1. #261

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    wow. sellise rääbise ma viskaks pre insta minema. sa satud selle käega ainult sita sisse 3b pottides nagu ka praegu ja donkasid välja.

  2. #262
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    PLO soovitan vähemalt 100BI, vähemalt alates PLO25. Niipalju kui 2+2st silma jäänud on paljude jaoks 10BI swingid päevas standard ja 50BIseid downereid on tohutult.
    kuidas kurat saab üldse limiitidest korralikult ülesse liikuda kui 100buy ini läheks minimaalselt vaja ? :D :S

    4tabled 6maxi siis saad mingi 300 kätt tunnis?
    3h päevas = 30 000kätt kuus.
    hea winrate mingi 5BB/100? ehk siis 30 buy ini kuus!?
    limiidist ülesse liikumiseks pead pool aastat mängima kui nullist alustad?
    sick

  3. #263

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    plo on reigimäng :D

  4. #264
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    plo on reigimäng :D
    Hea RB annab meeletult juurte...
    Mäletan, et mingi kuu maksin PLO10s 1500 taala raket :P

  5. #265
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kuidas kurat saab üldse limiitidest korralikult ülesse
    4tabled 6maxi siis saad mingi 300 kätt tunnis?
    3h päevas = 30 000kätt kuus.
    hea winrate mingi 5BB/100? ehk siis 30 buy ini kuus!?
    limiidist ülesse liikumiseks pead pool aastat mängima kui nullist alustad?
    sick
    Ei ole päris nii, aga üldjuhul küll jah. On PLO mehi, kes 30BI reeglit kasutavad ja vajadusel alla liiguvad (enamustel ei ole seda distsipliini, et alla liikuda limiidis) ja siin foorumis on vähemalt üks kindel NLHE mees, kes kasutab 100BI reeglit, seega asi on pigem isiklik :)

    Muidugi pool aastat ühte limiiti taguda ei tee paha, eriti PLO's, kus olukordi ja võimalusi on veidi rohkem ja otsused näivad tihti komplitseeritumad. Samamoodi on variatsioonitaluvusega (kas shipid kõik 50/50 olukorrad sisse või foldid?).

    Mees, kellelt coachi võtsin veidi, liikus 4 aastaga PLO10>PLO400/600 ja on praegu solid regular PLO1k/2k. See tähendab siis, et kui võtta limiitidena PLO10/25/50/100/200/400, siis mängis igat limiiti üle poole aasta. Oleks kindlasti saanud ka kiiremini, aga et PLO200+ BE+ mängija olla, peab võrdlemisi korralik põhi olema - turkahittijad ja 10k heateri mehed seal kaua ei tiksu.

    Disclaimer:50BI juures liikusin PLO100, paar korda tulin allapoole ka, enne kui pidama sain. 80BI juures tunnen end mugavalt (kohati suhteliselt LAG, mistõttu ka swingid.

  6. #266
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Lihtsalt infoks, et PLO25 on rake ca. 16-17bb/100. Ehk siis selleks, et kasumis olla, peaks vastast beatima ca. 20bb/100.

    PLO10 on asi veel rängem. Täpselt infot pole, aga rake on väga lähedal 30bb/100.

    Kui ma ei eksi, siis hiljuti oli PTR-s artikkel, et mõned on siiski nimetatud limiitides mõistliku käte arvu juures plussi jäänud. Aga juba fakt ise, et sellest artikkel kirjutatakse näitab kui tähelepanuväärse saavutusega tegu on.

  7. #267
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ^^ linki artiklile?

  8. #268
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei leidnud hetkel linki, PTR saidil ei saa searchida ka ja google's ei viitsinud eriti lapata. Lasin PTR-s läbi 2010 leaderboardi tulemused koos näidatud rakega ja pigem sain tulemuseks 9-10bb/100. Aga artikkel mainis kindlasti mingi 16.5bb/100 numbrit, mis pidi avg rake olema. Ilmselt väga head mängijad maksavad vähem, sest ei lähe nii tihti 50-50 olukordadesse.

    Ühe 2+2 artikli leidsin, kus on toodud ka mõned numbrid:

    http://forumserver.twoplustwo.com/38...e-beat-621609/

  9. #269
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    kuidas kurat saab üldse limiitidest korralikult ülesse liikuda kui 100buy ini läheks minimaalselt vaja ? :D :S

    4tabled 6maxi siis saad mingi 300 kätt tunnis?
    3h päevas = 30 000kätt kuus.
    hea winrate mingi 5BB/100? ehk siis 30 buy ini kuus!?
    limiidist ülesse liikumiseks pead pool aastat mängima kui nullist alustad?
    sick
    No mina mängin enamasti PLO HUd, seal no alla 80BI ma kindlasti ei mängiks, kui just pidevalt alla liikuda ei taha kui kerge doomer. Ja mis on selles halba, kui mängida 4-5 kuud plo50, siis sama aeg plo100, või sa tahad aastaga tõusta plo50st plo1000 ? Võid omale br reeglid ise mõelda, peaasi, et kasu annavad ja bustoks ei lase minna, minule sobib 100bi. ++++++Omaha ei ole lihtne mäng, selle hästi selgeks saamiseks läheb päris palju õppimistunde ja mängimist.

  10. #270

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Ei leidnud hetkel linki, PTR saidil ei saa searchida ka ja google's ei viitsinud eriti lapata. Lasin PTR-s läbi 2010 leaderboardi tulemused koos näidatud rakega ja pigem sain tulemuseks 9-10bb/100. Aga artikkel mainis kindlasti mingi 16.5bb/100 numbrit, mis pidi avg rake olema. Ilmselt väga head mängijad maksavad vähem, sest ei lähe nii tihti 50-50 olukordadesse.

    Ühe 2+2 artikli leidsin, kus on toodud ka mõned numbrid:

    http://forumserver.twoplustwo.com/38...e-beat-621609/
    PTR'is otsing täitsa olemas vasakul all. See PLO jutt oli minu arust eelmisel kuul PTR Newsletteris, mida nende lehelt ei leia. Kui postkastist pole ära kustutanud, saad siia kopeerida. Ise olen paraku selle juba ära kustutanud.

  11. #271

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mul see email olemas. Artikklit ei eksisteeri enam vms.


  12. #272
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Seesama jah. Ma olin ikka numbri segi ajanud, pigem 13.9bb/100 ja madalam limiit. Samas nagu mainisin, siis PLO25 maksavad võitjad 9-10bb/100 umbes.

    Tase on muidugi PLO-s võrreldamatult sitem kui NLHE-s. Aga sellist rake beatida on ikkagi karm.

    Ise olen natuke viimasel ajal HU SNG-d toksinud PLO-s. Seal on rake standardne 10% (või nats alla) ja seega mäng üsna lihtsalt beatitav. Mingi 15% ROI on realistlik. Probleem pigem, et ainult HU tables on actionit ja neid ei jõua üle 3-4 korraga teha, seega $/h jääb madalaks. Lõin enam-vähem kokku, ca. $25/h peaks olema 4-tabledes tehtav $11.5 PLO HU-s.

  13. #273
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    no, RB on ca 30%. Ma ei ole kodus ja ei saa oma PLO10-25 HH läbi lasta, aga 16.5bb/100 on ainult mingites pisemates tubades ma kujutan ette. Rake on üldiselt capitud soliidsetes kohtades, mistõttu ei kaota 50/50 stäkke sisse lükates siiski oluliselt rohkem reigile. 9-10bb/100 on rakebackiga kuskil 7bb/100 kanti. Küll on aga 7bb/100 kuni PLO50 ikka võrdlemisi lihtne biitida, kui mängu kallal vaeva näha.

    Veel lihtsamini biiditav on heale mängijale PLO HU, kus reigifaktor vähe olulisem on. Siin ongi nüüd väike moment, kus HU PLO makstakse rohkem reiki, aga winrate on suurem...

  14. #274
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Lõin enam-vähem kokku, ca. $25/h peaks olema 4-tabledes tehtav $11.5 PLO HU-s.
    Ma tean meest, kellel oli nendes 800 mänguline BE stretch, samas kui PLO25 biitis korralikult

  15. #275

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mingi 15% ROI on realistlik. Probleem pigem, et ainult HU tables on actionit ja neid ei jõua üle 3-4 korraga teha, seega $/h jääb madalaks. Lõin enam-vähem kokku, ca. $25/h peaks olema 4-tabledes tehtav $11.5 PLO HU-s.
    Usun, et 25/h 11.5 plo husngs on väga ebarealistlik. Reaalne on ca 10/h. Lihtsalt, see on nii kuradi värdjas variatsioonimäng, et kui jooks sitt, siis lihtsalt kaotad ja mitte midagi teha ei saa. Samas kui jooks hea, võib ilmselt ka 40+ mingisuguse nädala jooksul tunni hinnaks tulla. Aga ca 1000 mängu peale pakun reaalselt 10/h. Kuid ning ja aga on 25/h võimalik saavutada 4man-ides (1 mängu võit on roi ca 284% vs 2mani ca 92%). Ent holdemi husng tagab parema $/h

  16. #276
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Arvestasin, et 4-tableda korraga, ROI=15% (minu meelest väga tehtav, kuigi ise olen alla selle esinenud - peamiselt enda, natuke variatsiooni tõttu).

    Keskmine mäng ei kesta üle 3 leveli ehk 15 min. See teeks tunnis 4x4=16 mängu. I=16*11.5=182. Kui ROI=15%, siis tunnihind on $27.

  17. #277

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    optimist!:) lõhnab sidebeti järgi?

  18. #278
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Rahvas nõuab propbetti :P

  19. #279
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas sineep Vaata postitust
    optimist!:) lõhnab sidebeti järgi?
    Las ma õpin natuke mängu ja otsin endale mõne abivahendi ka. Siis võib mingi sample peale teha küll, aga jätaksin endale võimaluse antud ajavahemikus sample size suurendada kui variatsioon väga näkku paneb (nt. kui EV ROI on 15%, aga actual ROI=10%, siis võin antud ajaperioodil mängida juurde, et ROI-d parandada, samas tähtaja kukkudes on sidebet läbi).

    Mingi 500-1000 SNG-d oleks mõistlik? Sidebeti suurus peaks ofc motiveeriv olema. Näiteks 100-200 buy-ini valitud limiidis?

  20. #280

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    äkki siis hoopis samas limiidis sina omahat, mina holdemit ning kes suurema $/h või/ja roi saab mingi sampli peale?

Lehekülg 14, kokku 90 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES