Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 90 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1792
  1. #361
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas EGERT Vaata postitust
    Tee seda 50k kätt järjest

    Enivei, ei ole kunagi mõistlik mängida rohkem, kui 4 lauda. Vaevalt need multitablerid mingeid korralikke reade koguvad.
    vabalt on tehtav kui mängida vaid teatud kellaaegadel prima võrgus.. suvel lasin pea 5k käsi plo4/plo10 mõlemas ~100bb/100, neljal laual max. paremale käele ikka 98/76/47%3bet vana saad siis pole suurem probleem. ja selliseid tegelasi seal ikka leiab kui tiba otsida.

  2. #362
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    http://www.pokerhand.org/?5761606

    Kuda oleks pidanud seda kätt mängima? Juhin tähelepanu, et mäng on Omaha H/L.

  3. #363
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    http://www.pokerhand.org/?5761606

    Kuda oleks pidanud seda kätt mängima? Juhin tähelepanu, et mäng on Omaha H/L.
    fold pre aga as played on täiesti okei. Ilmselgelt on vastas made käsi, millelt teda maha ei saa.

  4. #364

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kuidas mängiksid sina seda?
    Minu mõtteviis:
    * Pot liiga kuiv ja väike ning on vähe turn kaarte mis meie mängu ära rikuks, seega flopil c-call.

    1.) Mida teeksite teie flopil?
    2.) Mida teeksite turnil


    igasugused mõtted are welcome


    IPoker Network $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players
    UTG: $60.80
    CO: $79.25
    BTN: $326.79
    Hero (SB): $69.60
    BB: $84.52

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 9 6 6 9
    1 fold, CO raises to $1.75, BTN calls $1.75, Hero calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($5.75) A 2 9 (3 players)
    Hero checks, CO bets $4.50, BTN calls $4.50, Hero calls $4.50

    Turn: ($19.25) 5 (3 players)
    Hero checks, CO checks, BTN bets $19.25, Hero ????????

  5. #365
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    c/r flop pärast BTN calli. as played pigem leiaks tundmatu vastu foldi siin turnis. fishi vastu läheks nupud. BTN paistab vähemalt stäki järgi tüüp, kes peaks mingi *643 vms käega flopis callima. Rõve turn 3way ja su check on vist siin enivei allaandmine
    Viimati muudetud EGERT poolt : 26.10.10 at 05:18

  6. #366

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    krt, ei tea, minuarust koguaeg ei tuleks flopil raiseda seal....sest tegelikult on nii vähe kaarte mis meie hea käe ära rikuvad...obv tuli see turni.

    minu plaan oligi võtta turni blank ja checkkida 100% ning teha c-r

  7. #367
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas ma olen ainuke, kes tahaks turni callida?

  8. #368
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    krt, ei tea, minuarust koguaeg ei tuleks flopil raiseda seal....sest tegelikult on nii vähe kaarte mis meie hea käe ära rikuvad...obv tuli see turni.

    minu plaan oligi võtta turni blank ja checkkida 100% ning teha c-r
    HU see liin isegi sobiks, aga ma ei kujuta ette, et OOP 3way tahaksid sa üldse tasuta kaarte anda. Heameeleta saaks flopis stäkid sisse ja 90% aegadest oleks ees. Turnis ma 3way samuti väga c/r ei teeks ja välja leadimine paneks meid eriti debiilsesse riveriolukorda. CO jätkab siit flopist c/r peale 2P+ enivei ja vahest harva on tal aabitsad.

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kas ma olen ainuke, kes tahaks turni callida?
    Et riveril oksendada?

  9. #369
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui juba kätt pf nii mängida, siis ma potiks flopi ja turni.

  10. #370

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Jaagup, sa raiud alati 2 paariga seal poti preflop?
    Microstakes plo edu saladus: Preflop hoida potid madalal, kuna fishid teevad postflopis nii palju vigu et jube.


    hmm...huvitav jaotus ju, lol.

    Pre call on standard.
    Ja kuna flopil läks andmiseks, siis eeldasin, et sama on ka turnil (obv et AAA siin on nii vähestel kordadel, et jube!).

    Turni call oleks hea, kui turn oleks risti viie asemel nt ruutu 5. Turn tekitab väga palju erinevaid drawsid.

    To jaagup: flopi bet pot on minu arvates -ev liigutus. Väga paljud asjad foldivad seal. Kui raiseda, siis mingi natukene, et ta 2 paari saaks ikka oddse ja oddse, samal ajal ise kasvatad potti ja turnil paned suurema beti.

    Hetkel kätt analüüsideks tunduks üks variant:

    flopil checkin, pannakse 4,5$. Ma reraisen 10-13$ peale. Mis arvate sellest? Lihtsalt any 2 paari ja AKQJ callivad meid seal. (top 2 paari paneb meile vb isegi otsa seal)
    Turnil on pot ca 25$. Samasuguse turniga paneks 17$ ?


    kui keegi ei saa ikka aru, miks nii väiksed panused, siis me oleme sitaks ees ning soovime saada max valuet väikestelt kaartidelt ning äkki nad hitivad turni oma 2 kõrgemat paari.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 26.10.10 at 17:06

  11. #371
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ei mõelnud poti raiduda, ma mõtlesin kas call või fold, kuna oleme siiski OOP ja raske head floppi saada sellisega 6 või 9 ja teised kaardid ei tohi pmtslt rida anda. Flop võib 6699le anda ka väga sitad seisud või siis väikse leadi. Flopi võib küll vabalt callida ja see raise 10-13 peale pole ka paha mõte, peaasi, et hiljemalt turniks rahad sisse saame.

    Ja turnil näen mina btnil ainult AA, harva 55 või bluff. Palju on selliseid tüüpe, kes nupult nauladega ei 3beti pre. Aga jah, ma vist isegi foldiks lihtsalt pre selle ära, sest suurt poti mängida väga keeruline.
    Viimati muudetud jaagup17 poolt : 26.10.10 at 23:31

  12. #372

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    jaagup, liiga üle mõtled, kuid mlle meeldib su mttesviis. (sellesmõttes, et alati ei saa vastaseid nutside peale panna, kui bet pot raiuvad- seda ütleb minu omaha kogemus :) )

    2 Paariga preflop callida 3-4 bbd on täiesti standard. Obv, kui madala paariga set hittida ja kui actionit saame, läheb meil raskeks, kuid sellegi poolest, standard.

    AA ma ei usu, sest plo50s ei ole nii palju trickyplayereid, kes preflop AAga calliksid, vahet pole kas OOP või IP....enamus on fishid ja raiuvad ikka Poti.


    Igastahes, kuulutame selle käe lõppenuks ning nagu ma ütlesin, minu plaan oli flopil callida ning vb isegi blank turniga seda sama teha, riveril donkan väikse vbeti.
    Küll aga turn oli üks jama kaart, üks nendest mis mulle ei meeldinud.
    Ja kuna mõlemad olime deep, aga no ma ei tahtnud uskuda nuts rida (ainuke asi millele reaalselt kaotan), siis raiusin poti, obv ta vist shoves ja ma teadsin, et on pekkis ja tal on rida.
    Kuigi noh, keeruline käsi, sest kui ma turnil shoven, siis mis meid callib?
    1.) AAA - mis pole tõenäoline, täiesti välistatud
    2.) nuts rida

    Vb teised setid ka või 2 paari +fd?
    Mul oli halb stack millega lükata, vb oleks pidanud callima, kuid kui riverisse tuleb mastikaart ning laud ei paardu, siis ma lasen ka end täis. Obv, tema oma rida siis ei beti, kuid pääseksin odavamalt.

    Kokkuvõttes: fucked up jaotus, dont slowplay :D


    IPoker Network $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players - View hand 998458
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $60.80
    CO: $79.25
    BTN: $326.79
    Hero (SB): $69.60
    BB: $84.52

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 9 6 6 9
    1 fold, CO raises to $1.75, BTN calls $1.75, Hero calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($5.75) A 2 9 (3 players)
    Hero checks, CO bets $4.50, BTN calls $4.50, Hero calls $4.50

    Turn: ($19.25) 5 (3 players)
    Hero checks, CO checks, BTN bets $19.25, Hero raises to $63.35, CO folds, BTN calls $44.10

    River: ($145.95) J (2 players)

    Final Pot: $145.95
    BTN shows 3 A 7 4
    BTN wins $142.95
    (Rake: $3.00)

  13. #373

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    aa btw, need kes tahtsid turnis foldida, kas teeksite seda siis, kui meil oleks käes 9 9 6 6 , ehk turnist meil veel "maja tõmbele" ka fd?

  14. #374
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Okei, eile olin liiga uimane, et aru saada, et turnis tuli rida maha, seega ma foldin siin suht kindlalt oma seti, ilmselt oleks õige ristidega 9966 ka foldida, sest kahtlen, et risti või paardunud riverit meile rida enam kinni maksab, kui see pole väga kindel.

  15. #375

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    liiga nittish play :D

  16. #376
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    oranž tool toob äkki gutsi juurde, soetasin sama mis sul :D

  17. #377

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ohoho :D, väga hea valik :D(Y)


    1.) Kas me OOP betime poti preflop?
    2.) As played, mida teeme?


    Readid: CO on ultra agro reg. BB on tundmatu.

    $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players

    UTG: $54.46
    CO: $44.50
    BTN: $70.92
    Hero (SB): $65.49
    BB: $34.75

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 8 K A K
    UTG calls $0.50, CO raises to $2.25, BTN calls $2.25, Hero raises to $10, BB calls $9.50, UTG raises to $44.50, CO calls $42.25, HERO ???

  18. #378
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mina sealt ei 3betiks pre, liiga vähe raha saab pf sisse ja võimalik on ka AA kellelgi. As played foldiks suht kindlalt, liiga tihti utgl AA ja kardan, et ei anna piisavalt % meile kokku, ja veel võib meil utg-ga sarnane käsi olla ja sel juhul kui CO on mingi suited 6789 vms, siis on equity eriti rääbakas.


    Samas kui nüüd arvutusi teha, siis meil pot oddse 31,7% kui utgl on AA23 ja COl 6788ss, siis meil 31.5% ja väga close minek. See on juhul, et utgl ON AA, mida ma arvan on kuskil 90%. See on nii close kas fold või all in, et siin küsimus, kas sa saaksid lihtsamini raha ja kui variatsioonikat mängu tahad. Minu arust sobivad nii fold kui all in, aga ma kipuks foldi poole.
    Viimati muudetud jaagup17 poolt : 30.10.10 at 01:37

  19. #379

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Postitan siia ka mängupunktid, mida tuleks jälgida PL Omaha microstakes limiidis:

    1.) Võta kuni 6 lauda
    2.) Varajasest positsioonist ole über nitt
    3.) Mängi suited/doublesuited broadway kaarte (pilte)
    4.) ÄRA MÄNGI MADALAID KAARTE ÜLDSE, ALA 2345; A235; 4567; 3467, ISEGI SIIS MITTE, kui nad on DOUBLE SUITED !!!! Va siis, kui oled buttonil ja saad esimesena avada
    5.) Out of position ole ÜBER NITT!
    6.) Betting Pattern, ehk siis alati vbeti ja bluffi sama suurelt!!!!!!! Ehk kui sa betid nutsidega 3/4 poti pidevalt ja kui alustad bluffimist, siis bluffi kah 3/4 !!
    7.) Proovi hoiduda bluffimisest nii palju kui võimalik

  20. #380
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Postitan siia ka mängupunktid, mida tuleks jälgida PL Omaha microstakes limiidis:

    1.) Võta kuni 4 lauda
    2.) Varajasest positsioonist ole über nitt
    3.) Mängi suited/doublesuited broadway kaarte (pilte)
    4.) ÄRA MÄNGI MADALAID KAARTE ÜLDSE, ALA 2345; A235; 4567; 3467, ISEGI SIIS MITTE, kui nad on DOUBLE SUITED !!!! Va siis, kui oled buttonil ja saad esimesena avada
    5.) Out of position ole ÜBER NITT!
    6.) Betting Pattern, ehk siis alati vbeti ja bluffi sama suurelt!!!!!!! Ehk kui sa betid nutsidega 3/4 poti pidevalt ja kui alustad bluffimist, siis bluffi kah 3/4 !!
    7.) Proovi hoiduda bluffimisest nii palju kui võimalik
    fyp

Lehekülg 19, kokku 90 EsimeneEsimene ... 917181920212969 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES