Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 34, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2432333435364484 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 661 kuni 680, kokku 1792
  1. #661

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    problem solved
    Viimati muudetud EestiMats poolt : 04.09.11 at 21:27

  2. #662

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ongame Network $25.00 Pot Limit Omaha Hi - 4 players - View hand 1432292
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $52.64
    SB: $30.40
    BB: $15.94
    Hero (CO): $33.35
    Vastased kõik fishid.

    Pre Flop: ($0.50) Hero is CO with J A K Q
    Hero raises to $1, BTN calls $1, SB calls $0.75, BB calls $0.75

    Flop: ($4.00) T 7 9 (4 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $3.50, BTN calls $3.50, SB calls $3.50, BB calls $3.50

    Turn: ($18.00) 5 (4 players)
    SB checks, BB checks, Hero ch-f/ b-c?

  3. #663

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    3 vastase vastu ma c/c selle turni.

  4. #664

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Miks c/c parem on kui b/c, peale potsize beti ei tuleks ikka vastastelt, parem oleks ehk ise kütta? Ise bettides võime lahti saada nzm mingist naked Axs-st , 86 võime foldima saada, J8 oleks arvatavasti flopis juba juurde pannud jne ?

  5. #665

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sul on üks villain peale sinu järgi ja tegemist fishiga. Kui ta floppi ei panustanud, siis ma ei näe teda siin peale 68xx pot size betti panemast. Pigem panustab ta siin väikselt, kui üldse. Ma üritaks siin tasuta kaardi saada.

  6. #666

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    siis saavad ka Axs käed tasuta kaardi, riveris kukub poti ja me ei saa oma flushis kindlad olla, naked fd ehk viskaksid nad maha, aga kui checkime ja hoopis btn kütab poti, mis siis teeme?

  7. #667

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Lasen poti suure barreli ja calllin allinni. Miks me ei võiks reppida J8xx? Kui kellelgi on J8 ning callis meie flopi panuse, siis tough luck, meil sellegi poolest rohkelt oute.

    B/C liin! C/F on ultra weak imo! C/C on liiga passiivne liin plos ja see ei vii edasi!
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 05.09.11 at 17:35

  8. #668

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Fish foldib siin Axs? Sul pole made handi 4way potis (kuigi on palju oute), sa võid ju siin pottida kui tahad variatsiooni suureks ajada.

    Kui BTN kütab poti (mis pole eriti tõenäoline), siis vaataks, mida 2 villast enne sind teevad ja siis otsustaks.

    Millega BTN siin poti kütab? Tegemist ju fishidega. Kas fish betib poti 4way olles, kui tal pole made handi???

  9. #669

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Toores 79xx rb sobis küll btn-ile , et pottida :D. Aga aitäh, olen sitaks algaja PLOs, aga üritan veits tajuma hakata seda ja ehk biitimagi, ballatsesin ja ostsin PLO manageri ka lisaks, saab ilusti AI EVsi vaadata jne.

  10. #670

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    BTN pani siis poti ja ainult sina callisid/shovesid?

  11. #671

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei, ma tegin nit ch-f turni:/ , ma räägin, et suht fish PLO teemal, lugesin küll, EGERT-i posti, et tleb equitit ära kasutada ja pigem b/f(callimise oddse kätte ei saa) kui c-f või ch-c(väike bet) ja siis river ch-f kui ei hiti, aga tegu 4ways-ga ja mõtlesin, et ju minu fd siis dominated on, ainult OE jaoks ei saa nkn oddse 2 fishi vastu ja siis muckisin.

    EGERT ütles, et 22/13 r smth on norm 6maxi kohta,ma atm 16/10,8 3,8 4,8k käe kohta, plo25 kohta, raha arvatavasti teenib long runis, aga PLO50-sse ma ei jõua ma vist kunagi selliste statsidega, seal hakkab räige abuse käima kui just ainult ei bumhunti selliste statsidega ?

    Samas... alati on võimalus õppida ja areneda eks?

    Spoileri avamine ajab arvatavasti PLO prod tilti, but...what can i lose ?
    ( Click to show/hide )

  12. #672

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. käsi
    ( Click to show/hide )


    2. käsi
    ( Click to show/hide )


    3. käsi
    ( Click to show/hide )


    4. käsi
    ( Click to show/hide )


    5. käsi
    ( Click to show/hide )

  13. #673

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. Preflop standard, olenevalt lauast võib ka 3bettida. Ei foldi seal kunagi.
    Flopi action vajaks täpsemat readi, kui et vastane on regular. Vaakumis calliks ja re-evaluate turn. Sinu liin pole ka hull, kui agro regular on.

    2. See liin tundub kahtlaselt quadsi moodi. Kui tead, et fish callib seal su raise QQxx- maha, siis shove.

    3. river check/call. Kui sai flushi siis sai, kui ei, siis saad bluffidelt valuet

    4. standard

    5.betsizing telle ei ole? vaakumis callin.
    Viimati muudetud Godspeed_EJ poolt : 06.09.11 at 20:21

  14. #674

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Anna andeks, et ma nii kala olen.

  15. #675

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ?

  16. #676

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Postitasid alguses 4 punkti, mõtlesin, et mingi mõnitamine .
    Sul pole midagi selle vastu, kui siia aegajalt postitan? Hakkasin mingi nädal aega tagasi alles mängima = targemate abi tuleks kõvasti kasuks.

  17. #677
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    $0.02/$0.04 Pot Limit Omaha Hi
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG N1Lepra ($3.88) 70/20
    UTG+1 jcnavarro ($2.76)
    CO ninjaboy ($3.58) 77/33
    BTN rainer ($4.46)
    SB 5teve-O ($12.67)
    BB mmiqhuel ($3.78)

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) rainer is BTN K 10 K A
    N1Lepra calls $0.04, 1 fold, ninjaboy raises to $0.18, rainer raises to $0.64, 5teve-O calls $0.62, 1 fold, N1Lepra calls $0.60, ninjaboy raises to $3.24, rainer goes all-in $4.46, 5teve-O folds, N1Lepra calls $3.24, ninjaboy calls $0.34

    Mismoodi sellistes olukordades käituda, kui koguaeg ilge paugutamine käib nii preflopis kui flopis. Preflopis tahame broke minna ?
    Ja kuda omaha agro vendade vastu möngida... kes pidevalt 3-betivad ja cbetivad jne.

  18. #678
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nii käitudki. Ootad premiumit ja stackid ära. Kui seda ei anta, siis callid kas positsioonist ja vaatad odavalt floppi või kui on sandwitchi oht, siis foldid edasi.

  19. #679

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Nii käitudki. Ootad premiumit ja stackid ära. Kui seda ei anta, siis callid kas positsioonist ja vaatad odavalt floppi või kui on sandwitchi oht, siis foldid edasi.
    Õige!
    Ja soovitan uusi laudu teha, sest enamus mängijaid kes sinna alguses satuvad on fishid. Fish= $$$

  20. #680
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    omaha donkmaster:

    Live(teen nii arusaadavaks hh kui oskan hetkel):
    75/150, fullring
    3 limpi(stackid ca 6k), HERO(5k, QJ98 CO limp, BTN(ca 2,5k) paneb ca1k
    2 limpijatest callib, hero ... pottis ehk shovzz

    Pole just väga tard move or what ? Pot tundus selline mahlane ja mõnus käsi ka ..
    (Kuid, et BTNil on vähemalt KKxx+ tundus kindel, aga poti suurus mõjus suure faktorina?)

    ty

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES