Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 90 EsimeneEsimene ... 2937383940414989 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 1792
  1. #761
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    AA foldimine on välistatud pf. Whatever the action. Sul mängib käest 2 kaarti, väga tõenäoliselt on nendeks AA. Ülejäänud mängijate "starting 2 cards" on igal juhul halvemad.

    Ja obv shove, mitte call.

  2. #762
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    call obv out of question, lihtsalt näitena to make point. Aga sain oma vastuse, ty.

  3. #763

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui nüüd viimast kätt ka vaadata, siis ma ei suudaks KK44 kätt never turnis foldida. 170bb FD flopis double gutteriga sisse ajada, wp.
    Huvitav on muidugi see, et kui sa ainult premiumitega PF vastu ladusid, siis ta on ikka valmis Axx flopil donkbettima AI, mis on heavily sinule kallutatud flopp.

  4. #764
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    See oli HU mängijate jaoks tegelt väga huvitav ja hariv vastane. Tegime vist 1200-1300 kätt kokku ja tagantjärgi vaatasin, et mängisin väga mitmeid käsi väga küsitavalt. Et mitte ütelda kohutavalt. Panen paar näidet ka, kuidas mitte mängida superaggro spewtardi vastu.

  5. #765
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Näide üks: Üsna halvasti mängitud käsi Hero poolt. Mida nahhui asja on mul turni üle tõsta, et ta õhk välja foldida? Ilmselt polnud tal siin ka flush-drawd mitte, aga just seda ma kartsin kui shovesin. FD oleks nimetatud spotis anyway callinud, vähemalt see vastane. Siin oleks pidanud lubama vastasel bluffi riveril jätkata või seti välja maksnud either way.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1573852
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1658.95
    BB: $1120.40

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 4 T Q A
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $40, BB calls $22

    Flop: ($80.00) 3 T 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $50.00, BB calls $50

    Turn: ($180.00) A (2 players)
    BB checks, Hero bets $96.00, BB raises to $467.50, Hero raises to $1568.95, BB folds

    Final Pot: $1115.00
    Hero wins $1114.50
    (Rake: $0.50)

  6. #766
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Näide 2: Hero stackib end naked AA-ga ära 500bb potti. Ükskord on isegi antud tondil käsi, mis floppi tabab. Aga gameflow ja antud vastane ajas piisavalt juhtme kokku, et selliseid vigu teha. Flopis on meil tegelikult 50% equityt isegi ja call oleks õige, kui vastase kaarte näeks. Aga me ei näe. Ja tal võib siin vabalt 2 pair või set olla. Väga suur viga Hero pooolt. Turnil hiljemalt oleks pidanud foldima. Pigem flop c-c ja sealt edasi call any turn, call peaaegu any river, sest villain paneb 2 bulletit kõigega.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1573867
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1015.95
    BB: $565.20

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A 8 T A
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $54, BB calls $36

    Flop: ($108.00) 9 8 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets $60.00, BB raises to $240, Hero calls $180

    Turn: ($588.00) 5 (2 players)
    BB bets $271.20, Hero calls $271.20

    River: ($1130.40) Q (2 players)

    Final Pot: $1130.40
    Hero shows A 8 T A
    BB shows Q 4 8 A
    BB wins $1129.90
    (Rake: $0.50)

  7. #767
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Näide 3: Vale betsizing turn. Ilmselt missed vbet on river, kuigi flush draw jõudis kohale, siis villain bettis siin pea alati riveril välja flushiga. S.t. tal ei ole flushi. Kui teeb c-r, siis fold obv. Riveril järgi checkides kaotame väga palju valuet antud vastase vastu. 40-60% vbet oleks korrektne.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1573872
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1594.30
    BB: $1171.55

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 5 K 5 K
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $54, BB calls $36

    Flop: ($108.00) 6 3 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $62.00, BB calls $62

    Turn: ($232.00) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $164.00, BB calls $164

    River: ($560.00) 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Final Pot: $560.00
    Hero mucks 5 K 5 K
    BB shows 4 2 T 6
    BB wins $559.50
    (Rake: $0.50)

  8. #768

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Küsimus 6m kohta. Ütleme, et hero on SB/BB w/ väga crappy ässadega - AA27ss ja eff stack on 300bb, lauas käib heroni jõudes selline action, et herol callida ca ~100bb , aga arvatavasti läheb eff 300 sisse 3way. Hero foldib eks? Või on any AAxx foldimine välistatud, kui saab rahad sisse pre?
    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    AA foldimine on välistatud pf. Whatever the action.
    Wrong.

    Antud olukorras Hero foldib muidugi. Nothing invested ning tõenäoliselt on ühel vastasel paremad ässad ja teisel mingisugune rundown. Equitywise on fold täiesti korrektne. Näiteks sitad ässad vs head ässad vs any4 on su equity ainult 22%. Ning kehvad ässad vs OK Kunnid vs madal rundown on samas seisus. Me muidugi eeldame, et lauas ei ole lausidioodid, kes any4-ga 300BB sisse tahavad ajada.

    + variatsiooni kõrgeks ajamine. Kui sa teaks, et sul on täpselt 33% , siis sa ei ajaks ju oma stacki sisse.
    Viimati muudetud mupsik poolt : 27.12.11 at 12:31

  9. #769
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    No ma ei tea, mis readid ja action see peaks olema, et eeldada, et kindlasti on vastas tugev AA ja rundown. Kui keegi kaarte näitaks, siis võib jah nõrgemad AA ära panna, kui teisel on AAQJds vms. Aga minu teada kaarte ei näidata pf.

    Vastukaaluks võib tuua näite, kus vastas on QQxx ja KKxx ja Hero equity on 70%+. Või KKxx ja KKxx, kus equity on ka ca. 70%. See oleks ikka väga kohutav fold.

    In balance, kui sa paned mõlemale vastasele mingi range, siis ma ei näe siin foldi. Sa ei pane vastast kunagi tugevama AA peale. Sa paned ta kõige paremal juhul suvalise AA peale, a la AAT3ss. Samuti ei pane sa teist vastast rundownile, vaid low stakes PLO-s on tal pigem KKxx või QQxx tüüpi käsi. Ja kui sa 6bet shoved, siis on kõige tõenäolisem stsenaarium, et teised foldivad välja ja splitite selle 30bb+ omavahel ära teise AA-ga.

    Ma kaaluks foldi ainult siis, kui mingi totaalne nit või solid winning reg on 5bettinud seda kätt enne ja ma tean, et ta teeb seda AA-ga. Reaalselt pole kunagi olnud situatsiooni, kus minul on AA ja mul on piisavalt infot, et foldida see.

  10. #770

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kusjuures ma ei oska low-stakes plo kohta kommenteerida, aga alates plo600, ma ei näe väga stackimist KKxx poolt pre, kui ainult shordid. Pigem isegi shordid stackivad ka AKQ10 vms kätega. Aga näen tõesti 6789ss,8910jss,2345ss jne, loomulikult ka AAxx.
    Kui rääkida nyyd 300bb deep, siis siin sõltub kõik laua dünaamikast ja ma foldin ja callin ja shoven erinevates laudades erinevalt. raske mingit "ranka tabelit" siia panna rangede osas.
    Mis on aga kindlasti teema ja mida olen oma lühikese karjääri jooksul plo laudades näinud, et kui sa 300bb deep ja oma käe paljastad, siis sind callitakse pre 100bb insta maha, et flopist sind üle mängida. Kusjuures siit ka küsimus.
    Oled 300 bb deep, 100bb läheb nii sisse, et sa 5betid ja villane(piisavalt mitmekülgne) callib, flop nt 107Qrainbow.
    Mis liini jätkad? bet-shove?bet-fold?ch-call?

  11. #771

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    No kui sind enne sind on juba 3bet ja 4bet, siis see range ongi juba suhteliselt kitsas ja väga tihti on ühel vastastest AA. Lihtsalt tahtsin öelda, et kahe solid vastase range´i vastu ei ole crap ässad kuigi head. Antud näites oli olulisel kohal ka see, et sa ei olnud peale blindi midagi investeerinud. Obv kui sa oled ise juba 3-bettinud, siis never ever AAxx enam ei foldi.

    Eks see küsimus oligi rohkem teoreetilist laadi.

    Btw AA** vs KK** vs QQ** on "ainult" 50% :)

  12. #772

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Mis on aga kindlasti teema ja mida olen oma lühikese karjääri jooksul plo laudades näinud, et kui sa 300bb deep ja oma käe paljastad, siis sind callitakse pre 100bb insta maha, et flopist sind üle mängida. Kusjuures siit ka küsimus.
    Oled 300 bb deep, 100bb läheb nii sisse, et sa 5betid ja villane(piisavalt mitmekülgne) callib, flop nt 107Qrainbow.
    Mis liini jätkad? bet-shove?bet-fold?ch-call?
    200bb potis ja 200bb järgi, siis on see väga easy stack off. Never ei foldi sellisel rainbow flopil SPR1 juures AAxx.

  13. #773
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    kusjuures ma ei oska low-stakes plo kohta kommenteerida, aga alates plo600, ma ei näe väga stackimist KKxx poolt pre, kui ainult shordid. Pigem isegi shordid stackivad ka AKQ10 vms kätega. Aga näen tõesti 6789ss,8910jss,2345ss jne, loomulikult ka AAxx.
    Kui rääkida nyyd 300bb deep, siis siin sõltub kõik laua dünaamikast ja ma foldin ja callin ja shoven erinevates laudades erinevalt. raske mingit "ranka tabelit" siia panna rangede osas.
    Mis on aga kindlasti teema ja mida olen oma lühikese karjääri jooksul plo laudades näinud, et kui sa 300bb deep ja oma käe paljastad, siis sind callitakse pre 100bb insta maha, et flopist sind üle mängida. Kusjuures siit ka küsimus.
    Oled 300 bb deep, 100bb läheb nii sisse, et sa 5betid ja villane(piisavalt mitmekülgne) callib, flop nt 107Qrainbow.
    Mis liini jätkad? bet-shove?bet-fold?ch-call?
    Küsimusele vastuseks: Kui pf läheb 100bb sisse (each), siis on meil 200 taga, ehk potsize cbet. Seal võib flopi juba jammida, sest board on wet ja me ei taha ühtegi tasuta kaarti anda. Kui taga oleme, siis AA enam ei foldi, v.a. võib-olla TJQss tüüpi boardil.

    Keerulisem on kui keskele läheb 50bb each ja meil on 250bb taga veel. Siin tehaksegi postflop kõige rohkem vigu. Ja sellepärast ongi väga oluline olla positsioonis. OOP face-up ässadega oleme siin royally fucked (nagu ma HU mängudes viimasel ajal 300-500bb deep olen omal nahal kogenud). Ma olen ise väga deep olles flattinud OOP nii AA kui KK aeg-ajalt, et mitte oma kätt välja anda.

    Sama küsimus: Kui preflop läheb sisse 50bb, taga on 250. Flop tuleb 788ss (sul pole fd). Sul pole note vastase käitumise kohta paired boardil. What now? check-call all the way? Bet-fold, bet-shove?

  14. #774

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Näide üks: Üsna halvasti mängitud käsi Hero poolt. Mida nahhui asja on mul turni üle tõsta, et ta õhk välja foldida? Ilmselt polnud tal siin ka flush-drawd mitte, aga just seda ma kartsin kui shovesin. FD oleks nimetatud spotis anyway callinud, vähemalt see vastane. Siin oleks pidanud lubama vastasel bluffi riveril jätkata või seti välja maksnud either way.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1573852
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1658.95
    BB: $1120.40

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 4 T Q A
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $40, BB calls $22

    Flop: ($80.00) 3 T 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $50.00, BB calls $50

    Turn: ($180.00) A (2 players)
    BB checks, Hero bets $96.00, BB raises to $467.50, Hero raises to $1568.95, BB folds

    Final Pot: $1115.00
    Hero wins $1114.50
    (Rake: $0.50)
    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Näide 2: Hero stackib end naked AA-ga ära 500bb potti. Ükskord on isegi antud tondil käsi, mis floppi tabab. Aga gameflow ja antud vastane ajas piisavalt juhtme kokku, et selliseid vigu teha. Flopis on meil tegelikult 50% equityt isegi ja call oleks õige, kui vastase kaarte näeks. Aga me ei näe. Ja tal võib siin vabalt 2 pair või set olla. Väga suur viga Hero pooolt. Turnil hiljemalt oleks pidanud foldima. Pigem flop c-c ja sealt edasi call any turn, call peaaegu any river, sest villain paneb 2 bulletit kõigega.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1573867
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1015.95
    BB: $565.20

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A 8 T A
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $54, BB calls $36

    Flop: ($108.00) 9 8 2 (2 players)
    BB checks, Hero bets $60.00, BB raises to $240, Hero calls $180

    Turn: ($588.00) 5 (2 players)
    BB bets $271.20, Hero calls $271.20

    River: ($1130.40) Q (2 players)

    Final Pot: $1130.40
    Hero shows A 8 T A
    BB shows Q 4 8 A
    BB wins $1129.90
    (Rake: $0.50)
    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Näide 3: Vale betsizing turn. Ilmselt missed vbet on river, kuigi flush draw jõudis kohale, siis villain bettis siin pea alati riveril välja flushiga. S.t. tal ei ole flushi. Kui teeb c-r, siis fold obv. Riveril järgi checkides kaotame väga palju valuet antud vastase vastu. 40-60% vbet oleks korrektne.

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1573872
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1594.30
    BB: $1171.55

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with 5 K 5 K
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $54, BB calls $36

    Flop: ($108.00) 6 3 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $62.00, BB calls $62

    Turn: ($232.00) K (2 players)
    BB checks, Hero bets $164.00, BB calls $164

    River: ($560.00) 5 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Final Pot: $560.00
    Hero mucks 5 K 5 K
    BB shows 4 2 T 6
    BB wins $559.50
    (Rake: $0.50)

    1käsi: wp, turnil ajame top-2ga seal sisse. Hero ei hakka turni callima ning kägisema riveril.
    2käsi: ma ei oska midagi öelda antud käe kohta :D. Tean, et teil on tugev history, aga krdi, turnis tuleks juba kindlasti alla anda. Pigem paned seal nuppe, kui callid tema beti.
    3.käsi: turn pot, river chk. Riveril hero ei vbeti midagi. Cmon, kõige halvem kaart tuli riverisse, compliitides read-mastid.


    PS! Ma pole deep-stack plo-regu, kuid nt viimases käes meeldiks mulle flop järgi checkida ja alustada turnist.

  15. #775
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    No kui sind enne sind on juba 3bet ja 4bet, siis see range ongi juba suhteliselt kitsas ja väga tihti on ühel vastastest AA. Lihtsalt tahtsin öelda, et kahe solid vastase range´i vastu ei ole crap ässad kuigi head. Antud näites oli olulisel kohal ka see, et sa ei olnud peale blindi midagi investeerinud. Obv kui sa oled ise juba 3-bettinud, siis never ever AAxx enam ei foldi.

    Eks see küsimus oligi rohkem teoreetilist laadi.

    Btw AA** vs KK** vs QQ** on "ainult" 50% :)
    See vist reaalselt jääb 35-70% vahele sõltuvalt ülejäänud kaartidest. Avg oleks vast 55-60% siiski.

  16. #776

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    kusjuures ma ei oska low-stakes plo kohta kommenteerida, aga alates plo600, ma ei näe väga stackimist KKxx poolt pre, kui ainult shordid. Pigem isegi shordid stackivad ka AKQ10 vms kätega. Aga näen tõesti 6789ss,8910jss,2345ss jne, loomulikult ka AAxx.
    Kui rääkida nyyd 300bb deep, siis siin sõltub kõik laua dünaamikast ja ma foldin ja callin ja shoven erinevates laudades erinevalt. raske mingit "ranka tabelit" siia panna rangede osas.
    Mis on aga kindlasti teema ja mida olen oma lühikese karjääri jooksul plo laudades näinud, et kui sa 300bb deep ja oma käe paljastad, siis sind callitakse pre 100bb insta maha, et flopist sind üle mängida. Kusjuures siit ka küsimus.
    Oled 300 bb deep, 100bb läheb nii sisse, et sa 5betid ja villane(piisavalt mitmekülgne) callib, flop nt 107Qrainbow.
    Mis liini jätkad? bet-shove?bet-fold?ch-call?

    TÄPSELT!

    KKxx ära stackimine preflop juba 100bb-ga on lausidiootsus (seda saab teha ainult vastaste vastu kes eelnevalt tahavad iga käega preflop nuppe panna).

    Ja järelikult minu teooria KKxx-ga preflop mitte bustosse minna on very good advice, sest võitvad plo600 regud seda ei tee. Ja kuna nad on võitvad mängijad, siis järelikult on see +ev liigutus.


    Preflop AAxx ei foldi. Kui oled 300bb deep, sisi kõigepealt tuleb mängida käsi nii perfektselt, et sa saad preflop vähemalt 40-50% stackist sisse ajada. Fakt on see, et meil on vastas JT89ds tüüpi käsi, või AAxx.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 27.12.11 at 14:51

  17. #777
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    tra see joeyingram jookseb liiga hästi mu vastu
    Tal oli ükspäev 30bi lauas. postitas selle FB:



    Ütlen talle edasi, et coca tervitab? :D

  18. #778
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    1käsi: wp, turnil ajame top-2ga seal sisse. Hero ei hakka turni callima ning kägisema riveril.
    2käsi: ma ei oska midagi öelda antud käe kohta :D. Tean, et teil on tugev history, aga krdi, turnis tuleks juba kindlasti alla anda. Pigem paned seal nuppe, kui callid tema beti.
    3.käsi: turn pot, river chk. Riveril hero ei vbeti midagi. Cmon, kõige halvem kaart tuli riverisse, compliitides read-mastid.


    PS! Ma pole deep-stack plo-regu, kuid nt viimases käes meeldiks mulle flop järgi checkida ja alustada turnist.
    Viimase kohta: Eriti ei tööta flopi järgi checkimine. Ükskõik milline kaart peale K või 5 oleks meile probleem. Isegi poti 5 on probleem. Agro maniakk hakkab kohe 2 paari või masti esindama ja ta ajab nii bluffi kui made handiga riveriks suure osa stackist sisse. Pot turn, pot river ja pott on $1000 ja meil pole enam initsiatiivi ega aimu, kus me oleme. Kui flop läheks bet-call, siis pasa turni saaks järgi checkida ja river oleks bet-call ca. $700 potti SD-l.

    Oluline on mõista, et antud juhul agronoom keerab ka oma 2 paari käeks, mille puhul me ei saa aru, kas see on value bet või bluff. Ta pole seda enda jaokski välja mõelnud. Postitan ühe näite samast sessist, kus herocallisin 2 paariga, sest villain ei esindanud mingit kätt minu arust.

  19. #779

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    kusjuures ma ei oska low-stakes plo kohta kommenteerida, aga alates plo600, ma ei näe väga stackimist KKxx poolt pre, kui ainult shordid. Pigem isegi shordid stackivad ka AKQ10 vms kätega. Aga näen tõesti 6789ss,8910jss,2345ss jne, loomulikult ka AAxx.
    Kui rääkida nyyd 300bb deep, siis siin sõltub kõik laua dünaamikast ja ma foldin ja callin ja shoven erinevates laudades erinevalt. raske mingit "ranka tabelit" siia panna rangede osas.

    Mis on aga kindlasti teema ja mida olen oma lühikese karjääri jooksul plo laudades näinud, et kui sa 300bb deep ja oma käe paljastad, siis sind callitakse pre 100bb insta maha, et flopist sind üle mängida. Kusjuures siit ka küsimus.
    Oled 300 bb deep, 100bb läheb nii sisse, et sa 5betid ja villane(piisavalt mitmekülgne) callib, flop nt 107Qrainbow.
    Mis liini jätkad? bet-shove?bet-fold?ch-call?

    Üks haigemaid floppe.
    Kui board oleks T6Q rainbow või T5Qr , siis insta potiks.
    Kui sama board oleks kahe suited kaardiga, siis vist check-foldiks, eriti Qs Ts 7d boardil.

    Küll aga QT7r....ma arvan et et siin tuleks pigem pottida, kuid kui pole mune, siis hero check-foldib. Sest kui villasel on flopist vähemalt Q või T (üks paar), siis tema insta-shipib.

  20. #780

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tal oli ükspäev 30bi lauas. postitas selle FB:



    Ütlen talle edasi, et coca tervitab? :D
    ma ikka jälgin tema graafikut ja tegemisi. Ma olen täitsa kursis tema epic stackist.

    Thank god, et lõpuks jõudis talle variatsioon järele....liiga liiga hot run oli tal.

    Olen ka varem öelnud, minule tema mängustiil ei meeldi.

    Tema graph:

    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 27.12.11 at 15:04

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES