Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 90 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 1792
  1. #781
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Siin halvasti mängitud passiivne liin OOP AA-ga. Hero käsi üsna face up. Pf raise to 90 oli 6beti inducemiseks, et edasi ajada stack sisse. Läks teisiti. Riveriks tabame teise paari. 9T on ainus käsi, mida villain loogiliselt esindab ja me peame 2 paariga callima, sest ta ranges on väga palju bluffe. Paraku tema loogikat ei järgi. Kas villaini river bet on bluff või value?

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1574034
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $2081.10
    BTN/SB: $686.75

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with A 6 A Q
    BTN/SB raises to $6, Hero raises to $18, BTN/SB raises to $54, Hero raises to $90, BTN/SB calls $36

    Flop: ($180.00) 3 J 6 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    Turn: ($180.00) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $134.60, Hero calls $134.60

    River: ($449.20) Q (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $448.70, Hero calls $448.70

    Final Pot: $1346.60
    Hero mucks A 6 A Q
    BTN/SB shows 9 Q 5 J
    BTN/SB wins $1346.10
    (Rake: $0.50)

  2. #782

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    päris huvitav vastane rsk :D, tema kasutajanime sheerid?
    ise hoidun mega-hüper-lagtard-manjakkidest@ PLOHU-s.

  3. #783

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Üks haigemaid floppe.
    Kui board oleks T6Q rainbow või T5Qr , siis insta potiks.
    Kui sama board oleks kahe suited kaardiga, siis vist check-foldiks, eriti Qs Ts 7d boardil.

    Küll aga QT7r....ma arvan et et siin tuleks pigem pottida, kuid kui pole mune, siis hero check-foldib. Sest kui villasel on flopist vähemalt Q või T (üks paar), siis tema insta-shipib.
    Munade puudumine pole piisav argument, et siin korrektset foldi teha. Kui sellisel flopil madala SPRi juures ei shove, siis pole lihtsalt mõtet hakata 100bb pre sisse ajama. 100% shove siin.

  4. #784

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    no tegelikult jah, tuleks pot-shoveda, sest tegemist on rainbow flopiga

  5. #785
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    päris huvitav vastane rsk :D, tema kasutajanime sheerid?
    ise hoidun mega-hüper-lagtard-manjakkidest@ PLOHU-s.
    Panen PMi nime. Märkimisväärne, et selline retarded LAG maniakk kaotab suure sample peale vähem kui rake. Ja kuni PLO100 on ta võitev. Lihtsalt jõuga võtab enamiku potte käest ära ja isegi sinusugused regularid väldivad, kuigi tüübil on massive leakid. Kui ma ise oleks vähegi paremini jooksnud ja oma mänguplaani juurde jäänud, siis $10k selliselt õhtuga kätte saada poleks eriti keeruline. Ise jäin kergelt miinusesse ta vastu üle 1.2k käe. Jooksin $2k alla EV ja $3-4k tuli veel kohtadest, kus 30-50% läks AA/KK preflop sisse ja ta hittis oma 237Jr tüüpi käega 2 paari floppi. Ma mängiks temaga igakell uuesti. Aga väga hea küsimus on, mis on taoliste tontide vastu optimaalne strateegia. Kuivõrd ma pole elades ühtegi PLO videot näinud ega mõnd võitvat mängijat näinud kommenteerimas, siis seni leiutan ise trial & erroriga.

  6. #786
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ma ikka jälgin tema graafikut ja tegemisi. Ma olen täitsa kursis tema epic stackist.

    Thank god, et lõpuks jõudis talle variatsioon järele....liiga liiga hot run oli tal.

    Olen ka varem öelnud, minule tema mängustiil ei meeldi.

    Tema graph:

    See on ju see sama vend, kes NLHE võitis ühe sessiooniga 100BI ja järgmise sessiga kaotas 100BI, lol.

  7. #787

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    TÄPSELT!

    KKxx ära stackimine preflop juba 100bb-ga on lausidiootsus (seda saab teha ainult vastaste vastu kes eelnevalt tahavad iga käega preflop nuppe panna).

    Ja järelikult minu teooria KKxx-ga preflop mitte bustosse minna on very good advice, sest võitvad plo600 regud seda ei tee. Ja kuna nad on võitvad mängijad, siis järelikult on see +ev liigutus.
    Miks lausidiootsus, AKKx on ideaalne light 4bettimiseks OOP aggro 3bettori vastu ja kui shove saad siis gotta gamble.

  8. #788

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Miks lausidiootsus, AKKx on ideaalne light 4bettimiseks OOP aggro 3bettori vastu ja kui shove saad siis gotta gamble.
    ja näed ikkagi vastas AAxx (alates plo200st!)

  9. #789
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Omg hea arutelu olnud. moar

  10. #790

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ja näed ikkagi vastas AAxx (alates plo200st!)
    Mis vahet seal on?
    Point being seda juhtub väga harva. Ja light 4bettimine on ju must aggro positioonis aggro 3bettorite vastu.
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 27.12.11 at 20:12

  11. #791
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Bleedin raha SB 40bb/100 ja BB 55bb/100 over 65k hands. Reaalselt peaks nats vähem ikka olema, kuna viimased kaks päeva on hullud olnud, aga overall on seda ikkagi liiga palju right? Ülejäänud posid kõik plussis.

    Mingeid tipe blindimängu kohta?

  12. #792
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Bleedin raha SB 40bb/100 ja BB 55bb/100 over 65k hands. Reaalselt peaks nats vähem ikka olema, kuna viimased kaks päeva on hullud olnud, aga overall on seda ikkagi liiga palju right? Ülejäänud posid kõik plussis.

    Mingeid tipe blindimängu kohta?
    Kui CO ja BTN on enam-vähem OK mängijad, siis 3beti rohkem spekulatiivseid käsi ja kaitse sessi alguses rohkem. Kui mingi retarded LAG on IP, siis muidugi peab kätt rohkem valima. Aga sessi alguses esimesed 5-10 orbiiti agressiivsemat käitumist tähendab tavaliselt, et su blinde enam nii kergelt ei näpita.

  13. #793
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ty.

    Siin üks käsi, copyn päevikust, sest sinna ei vaata keegi :d

    Enim probleeme on mul maniakkidega, kes lihtsalt auto raise/3betivad ja pot barreldavad koguaeg. Not sure mis rangegda va obv valuerange ma peaks 3betima-3bet callima ja mis boardidel jätkama..tõsist ebamugavust tekitab see.
    Kõik algab preflopist ja kui leian end miskit vale otsust tegema, leian ka kiirelt ennast üliebamugavas spotis postflop.

    Siin on üks käsi millega ma ei teadnud mida peale hakkata..


    Co 41/12, agg 31 - Fold to cbet in 3bet pots 25 over 111hands / stackisin ta mõned käed enne just ära peale midagi ta lükkas aggro põhja.

    Blindid mõlemad fishid, vastavalt 69/46 ja 41/30 aga 30 kätt ainult. BB millegiga silma ei jäänud enne ja see oli ta esimene 4bet, seega suht AAxx heavy enamus ajast.

    Nüüd meil on $4.75 callida. Olen suht kindel, et SB foldib, sest ta püüdis laialt CO vastu mängida ja kui tal miskit tugevat siis 3betis ja muidu crappiga püüdis odavalt floppi näha.
    Kui hero callib siis pot $19.95 ja bb most likely kütab any flop

    Thought?

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (5 handed) -

    BB ($19.98)
    UTG ($16.70)
    MP ($23.49)
    Hero (Button) ($24.26)
    SB ($19.88)

    Preflop: Hero is Button with 7, 10, J, 8
    1 fold, MP bets $0.45, Hero raises to $1.40, SB calls $1.35, BB raises to $6.15, MP calls $5.70, HERO?

  14. #794

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Mis vahet seal on?
    Point being seda juhtub väga harva. Ja light 4bettimine on ju must aggro positioonis aggro 3bettorite vastu.
    ok, a kui hakkad seal 5b shovesid saama, mis siis ?

  15. #795

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma loodan et sellest threadist saab väga asjalik plo regzide kohtumispaik :)

  16. #796

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas numnuts Vaata postitust
    Ty.

    Siin üks käsi, copyn päevikust, sest sinna ei vaata keegi :d

    Enim probleeme on mul maniakkidega, kes lihtsalt auto raise/3betivad ja pot barreldavad koguaeg. Not sure mis rangegda va obv valuerange ma peaks 3betima-3bet callima ja mis boardidel jätkama..tõsist ebamugavust tekitab see.
    Kõik algab preflopist ja kui leian end miskit vale otsust tegema, leian ka kiirelt ennast üliebamugavas spotis postflop.

    Siin on üks käsi millega ma ei teadnud mida peale hakkata..


    Co 41/12, agg 31 - Fold to cbet in 3bet pots 25 over 111hands / stackisin ta mõned käed enne just ära peale midagi ta lükkas aggro põhja.

    Blindid mõlemad fishid, vastavalt 69/46 ja 41/30 aga 30 kätt ainult. BB millegiga silma ei jäänud enne ja see oli ta esimene 4bet, seega suht AAxx heavy enamus ajast.

    Nüüd meil on $4.75 callida. Olen suht kindel, et SB foldib, sest ta püüdis laialt CO vastu mängida ja kui tal miskit tugevat siis 3betis ja muidu crappiga püüdis odavalt floppi näha.
    Kui hero callib siis pot $19.95 ja bb most likely kütab any flop

    Thought?

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.10 BB (5 handed) -

    BB ($19.98)
    UTG ($16.70)
    MP ($23.49)
    Hero (Button) ($24.26)
    SB ($19.88)

    Preflop: Hero is Button with 7, 10, J, 8
    1 fold, MP bets $0.45, Hero raises to $1.40, SB calls $1.35, BB raises to $6.15, MP calls $5.70, HERO?
    oh see easy hero snap calls ja vaatame flopist edasi.

    edit1: nb! hero ei foldi never sellises positsioonis. Pigem aja sisse, kui foldid pre (arvestades stackde). Kui oleksite 100bb peal, siis hetkel fold.

    edit2: enamjaolt on vastasel alati AAxx, seega vaata mida flop toob

  17. #797
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tegin sama eelmainitud agromonkey vastu pikema sessi täna. 3000 kätt HU-d kokku. Kuigi jooks oli näru ja 1k alla EV (lisaks suured setupid, a la nut boat vs quads, 60% money pf in with AA ja floppab rea jne), siis adjustimine aitas kõvasti ja mingi 8 BI tuli lõpuks ära. Sessi teisest poolest alates flattisin kõik käed eranditult. Isegi AAKQds. Las mõistatab siis, millega ma positsioonis mängin. Kuigi ma pole elades näinud mängijat, kes niiviisi iga võimaliku gutshoti riverisse tõmbab, siis täitsa huvitav oli lihtsalt "call" ja "fold" nuppe kasutades mängida. Stackid olid jälle 500bb+ deep ja ei tahtnud väga varakult ära stackida end sellise luckboxi vastu. Kuigi optimaalne peaks olema igat setti c-r pottida, siis võtsin oluliselt passiivsema joone enamasti. Naljakas oli veel see, et tüüp mitte ühtegi korda ei foldi c-r poti peale samal tänaval. Ühe kaarti vaatab ikka ära. Lubas homme tulla jälle. Vahepeal peab edasi leiutama, kuidas enda raha tema rahakotist kätte saada. Ideed teretulnud.

    Thread saver: Ainus käsi 7st, kus enam-vähem võrdse equityga ära stackides käsi pidas. Äge, et 1000bb+ potti pidi jälle 1 paariga mängima muidugi:

    Poker Stars $200.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1574113
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $1675.15
    BB: $1139.00

    Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN/SB with A A J 9
    Hero raises to $6, BB raises to $18, Hero raises to $40, BB raises to $62, Hero raises to $186, BB calls $124

    Flop: ($372.00) 2 3 J (2 players)
    BB checks, Hero bets $371.50, BB raises to $953, Hero calls $581.50

    Turn: ($2278.00) Q (2 players)

    River: ($2278.00) 7 (2 players)

    Final Pot: $2278.00
    Hero shows A A J 9
    BB shows 5 A J 4
    Hero wins $2277.50
    (Rake: $0.50)

  18. #798

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    ok, a kui hakkad seal 5b shovesid saama, mis siis ?
    No, AAxx käsi on kokku 2.5% ja kui keegi 3betib sind co vs BTN 20% siis 5b shove saad väga harva ju. Juhul kui saad siis foldimine on suurem viga kui raha sisse ajamine ja fakt et sul endal on käes A vähendab umbes täpselt poole võrra et tal ässad on.

  19. #799
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    rääkisin telefoniga ja mess upisin viimasel sessil ühe käe.

    Villain loose-passive 33/9 agg 25 , fold to cbet 33 over 155hands

    Turnil ikka õige barreldada? ja kui saame raise siis peame foldima? suht kindel, et tegin vea checkides. a muidu kui nii juba läks siis kas on on hea/halb callida ja river vaadata?


    Poker Stars $0.05/$0.10 Pot Limit Omaha Hi $0.02 Ante - 5 players -

    BB: $26.37
    UTG: $11.92
    Hero (CO): $16.94
    BTN: $27.01
    SB: $17.09

    Pre Flop: ($0.25) Hero is CO with 8 T T 9
    1 fold, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds

    Flop: ($1.05) T 4 J (2 players)
    Hero bets $1, BTN calls $1

    Turn: ($3.05) A (2 players)
    Hero checks(?), BTN bets $2.90, Hero ?

  20. #800

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Callin ja vaatan riveris edasi. Tal ei pruugi seal alati rida olla. Ta panustab seal bluffe ja vabalt AJ; AT; A4 jne tüüpi käsi

Lehekülg 40, kokku 90 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES