Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 90 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 1792
  1. #821

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    no kui lauas on suured 3-4bettorid, siis hoiaks 2345ds käed enda rangest väljas. Alates 6789ds vms mängiks

  2. #822

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    ok tegelt vaatasin valesti vaatsin et Khigh mast
    Samas on avatud ka 4 higha
    vb võtmesõna ongi võimalikult nit olla
    Huvitav, mis on su pos-dewinrate. Kas UTG toodab kasumit?Kunagi kui mängisin, siis BB ja SB pealt kaotasin jõhkralt, UTG oli ka miinus

    UTG väikses võidus.
    SB ja BB miinuses. BB on kuidagi väga-väga suures miinuses. A vot, ei oska öelda, kui norm see on.

    * Alates PLO200+
    * 3+ players

  3. #823

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    davai mehed, pange graafikud teele....ärge ajage mulle mäda, et arvuti on mahapõlenud vms :D

  4. #824
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei ütle, et see õige on avada utg AK42ds, aga mitte ka vale all day long. selles laus btn ja BB suured vaalad ja mul juba mingi 6 orbiiti polnud mängitavat kätt (ala minuni jõudis pre 3betitud pott), seega otsustasin avada. Aga standartmovena seda ei tee.

  5. #825
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    graafikut ei pana (loe häbi) aga mängisin 60k kätt ja 165h

  6. #826

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    http://forumserver.twoplustwo.com/15...nrates-852132/

    GodlikeRoy, kes väga hea PLO200+ reg Starsis (postitus on tehtud aug 2010):

    1/2 to 25/50:

    UTG: 20.83
    MP: 17.15
    CO: 9.06
    BTN: 27.18
    SB: -17.33
    BB: -24.63


    Rebuy Roope (aug 2010):

    UTG: 17.13
    MP: 39.06
    CO: 16.16
    BTN: 60
    SB: -35
    BB: -25

  7. #827
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Järgmiseks: see on tüüpiline viga, miks inimesed hädaldavad, et ei biidi PLOd. (loe: ala stackitakse end põhimõtteliselt mingi kõntsaga ära.
    blindimäng sukib täiega mul tho. not quite sure millega ma peaks/saan/võin callida. 3betida on teada millega..
    tips?

  8. #828

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma olen üsnagi kindel, et kui sa UTGst avad AK42ds, siis sa blindidelt callid väga palju sarnaste kätega. Tõenäoliselt sellega hävid väga-vöga palju. Seega tõmba nitimaks ja range kitsamax

  9. #829

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Vastane on imelik veerandmõtlev regufish, kes pole varem üldse hulluks läinud semiheade kätega.
    Seti pole tal raudselt, aga eeldan, et imelikud 2 paari on possibility. Samuti blufid ja ilmselt ka madalam flush.
    Ma ei tea, ma ei taha ise väga flushi uskuda, sest varem pole ta silma jäänud, et valueraiseks imelikku flushi ja mul on blokker K high flushile. Shvovedes vastane foldiks 2 pair käed (edit: IMO) suht 100%. Callin siis ja check-callin any riveri või leveldan end praegu ja peaks ikka shovema?

    edit: samas panin ju 8, et saada raise, aga ei mõelnud mida teha kui raise saan. Lihtsalt ez gameplan ongi lihtsalt calldownida, sest kuna ma blokin 2nd nutsi, sisi blufid on antud riididega nii suur osa ta rangest?


    sick kui fish ma ikka omaha 6-maxis olen.


    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG ($87.70)
    MP ($58.50)
    CO ($74)
    Button ($111.25)
    klaaspro (SB) ($119.95)
    BB ($139.20)

    Preflop: klaaspro is SB with A, J, K, Q
    1 fold, MP calls $1, 2 folds, klaaspro bets $4, 1 fold, MP calls $3

    Flop: ($9) 4, 5, 8 (2 players)
    klaaspro bets $5, MP calls $5

    Turn: ($19) 2 (2 players)
    klaaspro bets $8, MP raises to $22 klaaspro?
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 31.12.11 at 04:42

  10. #830

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Insta ship. Ei ole vaja üle mõelda ega leveldada. Vastase stack on selline, millega ta on end ära commitinud ja ta ei foldi enam 2paari tüüpi käsi

  11. #831
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Timebank callin selle viimase. Las arvab, et mul oli seda raske callida ja laseb veel ühe barreli riverisse. Muidu folditakse lihtsalt kogu pask välja ju kui me siit otsa paneme. Nii A-high kui K-high flush on meie käes, siin pole mingit põhjust näidata liigset tugevust. Kui vastasel flush on, siis ta check-callib praktiliselt any riveri kui arvab, et me hädas oleme. Kui tal pole, siis ta ei calli never meie shippi siin. Ja iga 2paari peaks siin meie shipi peale insta foldima.

  12. #832

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    no ma ei tea, imo nad ei foldi enam eales 2paari tüüpi käsi. Aga timebank call tundub huvitav liin. Samas vaal ei pruugi aru saada, et me "mõtleme nii kaua ja me ei tea, mida teha". Seega ma shipix NÜÜD JA KOHE!

  13. #833
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Huvitav on see, et mul on vastupidine veendumus - Kõik 2 paari foldivad selle käe 95% ajast. Mu arust iga poole ajuga degen peab ka siin shove peale foldima. Seal pole ju ever alla masti vastas. Aga ofc ma ei väida, et mul kindlasti õigus on. Ma olen alati võtnud siin callimise liini, et rohkem valuet saada.

  14. #834
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ka callin seal.

    Ma ei usu, et saad seal calli millegilt peale selle kui betid $8>shoved. MP mängib 60bb stackiga, seega riveriks täpselt rahad. sellised kohad nii player dependent imo ja historyst, et saada most value. shovedes saad parimal juhul turil calli J high flushilt, mida in this case Jxxx tal eriti pole ja ülejäänud kõik foldib seega shovemine ei tundu parim liin olevat
    arvan, et ta pigem shoveb/keerab bluffiks any river> kui callib turni shove

  15. #835

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Riveri checkime kah siis ette või?

  16. #836
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sel juhul checkib riveri ette jah. Antud juhul ei saa muud teha peale checkimise, sest vastasel on $27 taga ja pott on $63. Ta peab uskuma, et ta saab seda potti bluffides veel võita.

    Ma arvan, et ma 2/3 kordadest checkin riveri ette ja 1/3 kordadest betin ca. 20-30% potist kui vastasel stacki taha jääb. Töötab nii bluffi inducemiseks kui 2 paari/madala flushiga maha callimiseks kui piisavalt väike vbet on. Eriti hea on see HU mängudünaamikale, sest kui paar korda õnnestub nii nuts ette näidata, siis saab edaspidi hakata scary boardil riverit bluffima sama väikselt, mis on ülikasumlik liigutus.

  17. #837
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 262

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Joe ingram ikka sick vend,500k vpp-d kuuga.



    EDIT: ei ole küll PLO aga kuna ta ka plotab ning enne siin temast rääigit siis seetõttu panin siia.

  18. #838
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    hull vend indeed. reilisin ta shoti 50/100 ka paar h tagasi

  19. #839

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mind huvitab,kas sellist tüüpi olukordades ülepaari ja flushdrawga on ok flopis raha sisse ajada või olen liiga optimistlik?Vastane tundmatu.
    PokerStars - $0.25 PL Hi (6 max) - Omaha - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $10.70
    SB: $45.54
    BB: $23.41
    Hero (UTG): $27.01

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero has J J 5 A

    Hero raises to $0.75, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, BB calls $0.50

    Flop: ($3.00, 4 players) 3 6 8
    SB checks, BB checks, Hero bets $2.00, fold, SB raises to $7.75, fold, Hero raises to $26.10, SB raises to $44.45, Hero calls $0.16 and is all-in

  20. #840
    Julm Donk
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Malta
    Postitusi
    29

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ainult seti vastu taga seal (enamasti 35-65), muu vastu flip või ees. juba potis oleva raha tõttu tasub flipata küll seal ning isegi kui set vastu siis pole nii suur viga seal sisse ajada.

Lehekülg 42, kokku 90 EsimeneEsimene ... 32404142434452 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES