Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 90 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 1792
  1. #861
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas kui sa midagi juurde ei kirjuta siis peab oletama, et sa linecheckid?

  2. #862
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    tsekkimine Ip isegi parem vist jah. Kui kui callime turni beti, mis on plaan? riveris chekkida? Sest bluff tunduks riveris ka suidsiidne ja me mängiksime nii ka setiga
    Riveri bluff oleks jabur. Su käel on mingi SD-value ja sa ei taha end panna keerulisse olukorda.

    Btw, viimasel ajal olen regularide vastu kasutama liini, kus peale üht barrelit olen potist loobunud IP (a la monotone board), aga nende riveri thin value/blocker bet on täpselt nii nõrk liin, et olen riverit hoopis re-raise pot bluffinud. Isegi kui vahel maha callitakse, on kokkuvõttes vähemalt nullis see liigutus. Ja value kätega sama tehes saab väga palju rohkem raha kätte.

  3. #863
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Vastase kohta käsi vähe,aga tundub nitipoolne.Kas leiame foldi? PokerStars - $0.25 PL Hi (6 max) - Omaha - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $25.00
    BB: $11.01
    Hero (UTG): $28.46
    MP: $36.32
    CO: $8.33
    BTN: $38.98

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero has K 4 K A

    Hero raises to $0.75, MP calls $0.75, fold, fold, fold, fold

    Flop: ($1.85, 2 players) 5 3 J
    Hero bets $1.25, MP calls $1.25

    Turn: ($4.35, 2 players) K
    Hero bets $4.00, MP calls $4.00

    River: ($12.35, 2 players) Q
    Hero bets $9.00, MP raises to $30.32 and is all-in, Hero ?
    Nitil on siin 95% kordadest A-high flush. Aga praktiliselt kunagi ei leia tema vastased siin foldi. Vaakumis calliks, niti vastu üritaks distsiplineeritud foldi teha. PLO25 vast mitte, aga üks loogiline käsi nitil on siin ka naked A bluff.

  4. #864
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($108.85)
    SB ($79.35)
    BB ($29.90)
    UTG ($100.15)
    MP ($117.50)
    Hero (CO) ($98.50)

    Preflop: Hero is CO with 10, A, Q, 9
    2 folds, Hero bets $3.50, 2 folds, BB calls $2.50

    Flop: ($7.50) 5, 2, Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

    Turn: ($15.50) 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets $14, BB calls $14

    River: ($43.50) 6 (2 players)
    BB checks, Hero bets $41.40, BB calls $8.40 (All-In)

    Total pot: $60.30 | Rake: $2.90
    Muidu hästi, aga riveri betin väem, a la $9. Tihti fish ei vaata, palju tal callida on potti, vaid palju sa betid. Kui väga vähe paned, siis tavõib sind ka 1 paariga callida. Turni betiks nats vähem, ca $12. Kui tahab drawida, siis tundub nii ägedam talle.

  5. #865

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sain mönusa jooksu osaliseks plo2000, köik asjad vastaste koju. Läksid 11 buy-ini. Standard on see, et raisen AAxx, saab 3beti, ma 4bet, call. Potis 1100 daala, taga veel 1500. Kas siin annab yldse ch-foldida ka mingil boardil?

  6. #866
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ka ei foldi seal enam, sest nii võid ikka väga ränga vea teha. Overpair vs vastase flopatud 2paari laseb ka veel callida. Igasugused read ja mastid on muidugi halvem variant. Aga üldiselt, jam it in. OOP olen ise kasutanud donki vastu OOP minraise, et ta IP 4betiks ja saab ise suuremalt 5bettida ja rohkem pf potti ajada. Kui villain min3betile flatib, siis on pott ka piisavalt väike, et saame flopil edasi mängida. Üldiselt eriti haigete agronoomide vastu võib isegi AA flattida nii IP kui OOP.

  7. #867

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nii madala SPRi puhul seal enam foldida ei saa. Ise samuti viimasel ajal päris tihti hakanud agrode vastu AAxx flattima ja 4bettima ainult AAds. OOP min3beti pole proovinud, aga see tundub hea lükkena.

  8. #868
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    [QUOTE]PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($16.50)
    UTG ($32.30)
    MP ($100.80)
    Button ($324.05)
    Hero (SB) ($79.70)

    Preflop: Hero is SB with A, 7, 10, A
    2 folds, Button bets $3.50, Hero raises to $11.50, 1 fold, Button calls $8

    Flop: ($24) 5, 4, 7 (2 players)
    Hero checks, Button bets $11.40, Hero folds

    Total pot: $24 | Rake: $1.20

    Results below:
    Button didn't show
    Outcome: Button won $22.80


    Kas keegi mängiks siin kuidagi teistmoodi? Kui cbetite ja tuleb call mis edasi?
    Lihtsalt chekkimine ja poole potiga potist loobumine tundub nii okse
    Viimati muudetud privador poolt : 04.01.12 at 11:06

  9. #869
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ka ei foldi seal enam, sest nii võid ikka väga ränga vea teha. Overpair vs vastase flopatud 2paari laseb ka veel callida. Igasugused read ja mastid on muidugi halvem variant. Aga üldiselt, jam it in. OOP olen ise kasutanud donki vastu OOP minraise, et ta IP 4betiks ja saab ise suuremalt 5bettida ja rohkem pf potti ajada. Kui villain min3betile flatib, siis on pott ka piisavalt väike, et saame flopil edasi mängida. Üldiselt eriti haigete agronoomide vastu võib isegi AA flattida nii IP kui OOP.
    Ma ei tea aks ma olen naiivitar, aga oop min3betraise tundub selline "mul on aaxx tahan meelitada sult 4betti"
    Lihtsalt praktikas kõik callivad. Ok võidakse ka 4bettida, aga siis juba 200bb stakkidega

  10. #870
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas keegi mängiks siin kuidagi teistmoodi? Kui cbetite ja tuleb call mis edasi?
    Lihtsalt chekkimine ja poole potiga potist loobumine tundub nii okse
    Mis keegi arvab nt hoopis flopist chminraisest ja turnist shove?

  11. #871
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $0.50 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($81.60)
    BB ($25.75)
    UTG ($105.65)
    MP ($63.50)
    Hero (CO) ($65.20)
    Button ($50)

    Preflop: Hero is CO with 2, A, 5, A
    2 folds, Hero bets $1.50, Button raises to $5.25, 2 folds, Hero ?

    vastane 23/15 3b btn 10%, üldiselt 4% (118 hands)

    10% 3b vastu meil ~60% pf, 4betides käsi face up ja vastasel ülikerge mängida. Kas keegi siin foldib ka ? Tundub nagu kõige targem, hitime nii harva, OOP, või siis call ja c-raise tema cbeti üsna laialt lootuses 249 QQ4 34x jms laudadel stackida??

  12. #872
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sain mönusa jooksu osaliseks plo2000, köik asjad vastaste koju. Läksid 11 buy-ini. Standard on see, et raisen AAxx, saab 3beti, ma 4bet, call. Potis 1100 daala, taga veel 1500. Kas siin annab yldse ch-foldida ka mingil boardil?
    Mulle tundub juba , et väike eelis on wrapil aaxx vastu
    Miks? sest wrapi omanik teab et sul on aaxx, kui oled otsustava osa stakist sisse pannud
    Loome nüüd flopi tekstuure. Wrap saab suht täpselt arvutada pot oddse 4-5betitud flopist, küll aga mitte aaxx mees.
    nt 457 flopil lähevad aaxx nupud sisse võimaliku rea vastu. Vastupidiselt nt 992 flopil on wrapi mehel megaeasy fold


    Üks võimalus veel , et sa ei mängiks avatud kaartidega pokkerit tuleks ilmselt 5bettida ka juba mingi muu käega kui aaxx-ga, et pm oled valmsi shovema ka muude kätega, et sind ei oelks nii kerge käe peale panna

    Olen vahest 4bettinud 4567 suguse käega on callitud. Flop A93. väikse cbeti peale on tulnud megahüper kiire fold
    Viimati muudetud privador poolt : 04.01.12 at 11:24

  13. #873
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mis te olete soojad peast või? Saite AA kätte, mingi agronoom 3bettis IP ja nüüd on küsimus, et "kas keegi foldib ka?".

    Raise pot to $16. Have $32.75 in the pot for flop & $34 behind. Shove any flop, v.a. kui nutsi hitid, siis c-shove. Mis seal keerulist on?

  14. #874
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mulle tundub juba , et väike eelis on wrapil aaxx vastu
    Miks? sest wrapi omanik teab et sul on aaxx, kui oled otsustava osa stakist sisse pannud
    Loome nüüd flopi tekstuure. Wrap saab suht täpselt arvutada pot oddse 4-5betitud flopist, küll aga mitte aaxx mees.
    nt 457 flopil lähevad aaxx nupud sisse võimaliku rea vastu. Vastupidiselt nt 992 flopil on wrapi mehel megaeasy fold


    Üks võimalus veel , et sa ei mängiks avatud kaartidega pokkerit tuleks ilmselt 5bettida ka juba mingi muu käega kui aaxx-ga, et pm oled valmsi shovema ka muude kätega, et sind ei oelks nii kerge käe peale panna

    Olen vahest 4bettinud 4567 suguse käega on callitud. Flop A93. väikse cbeti peale on tulnud megahüper kiire fold
    Wrapiga villane ei saa siiski vigadeta mängida. Ta ei tea, mis meil AA kõrval on. Kui board tuleb 567ss, siis võib meil olla nii naked AA ilma fd-ta kui AA89ds, kus on nuts+nut draw.

    Põhiline raha tuleb ikkagi sellest, et villain pani väga palju raha potti ja vähemalt pooltel kordadel ei saa ta cbet poti peale jätkata. Ülejäänud pooltel kordadel ta kas flippab, on marginaalselt ees või on väga palju ees.

    Aga väga tõsi on see, et range peaks laiem olema kui AAxx. Soovitavalt siis ka muidugi sügavamad stackid. Kui ma mängin väga agronoomi vastu ja vaatan, et 3bet on alla 5% 50+ käe peale, siis 3betin ds rundowni parema meelega, sest vastane paneb mu AA peale. Kui nüüd high board on, siis töötab bluff, kui madal board on, siis villain ei usu meid.

  15. #875
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    oskab keegi soovitada mingeid häid tasuta videosid?
    tekkis isu natuke ennast PLO alal harida
    viimasel ajal rohkem mängima hakanud ja ei viitsi ainult dongata :D

  16. #876
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($101.50)
    UTG ($25.65)
    MP ($124.65)
    Hero (Button) ($107.45)
    SB ($99.30)

    Preflop: Hero is Button with Q, 8, 5, 4
    2 folds, Hero bets $3.50, SB raises to $11, 1 fold, Hero calls $7.50

    Flop: ($23) A, 6, J (2 players)
    SB bets $16, Hero calls $16

    Turn: ($55) 8 (2 players)
    SB checks, Hero bets $40, SB calls $40

    River: ($135) 10 (2 players)
    SB checks, Hero bets $40.45 (All-In), 1 fold

    Total pot: $135 | Rake: $2



    Oskab keegi öelda, millega mu turni betti calliti?

  17. #877
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, millega mu turni betti calliti?
    Mina näen siin ainult setti või siis 2p, väiksem flush ei foldi riverit

  18. #878
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($116.50)
    MP ($186.70)
    Button ($27)
    SB ($277.85)
    Hero (BB) ($104.60)

    Preflop: Hero is BB with Q, J, A, 4
    3 folds, SB bets $3, Hero calls $2

    Flop: ($6) 8, A, 2 (2 players)
    SB checks, Hero bets $4, SB calls $4

    Turn: ($14) 7 (2 players)
    SB bets $11, Hero raises to $26, SB calls $15

    River: ($66) 5 (2 players)
    SB checks, Hero bets $52, 1 fold

    Total pot: $66 | Rake: $2


    regualriga madistamine...

  19. #879
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mina näen siin ainult setti või siis 2p, väiksem flush ei foldi riverit
    Kas set teeb sellsieid folde? 40callida , et võita 200+pot?
    See looks ju mecikud blufivõimalused

  20. #880

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mulle tundub juba , et väike eelis on wrapil aaxx vastu
    Miks? sest wrapi omanik teab et sul on aaxx, kui oled otsustava osa stakist sisse pannud
    Loome nüüd flopi tekstuure. Wrap saab suht täpselt arvutada pot oddse 4-5betitud flopist, küll aga mitte aaxx mees.
    nt 457 flopil lähevad aaxx nupud sisse võimaliku rea vastu. Vastupidiselt nt 992 flopil on wrapi mehel megaeasy fold


    Üks võimalus veel , et sa ei mängiks avatud kaartidega pokkerit tuleks ilmselt 5bettida ka juba mingi muu käega kui aaxx-ga, et pm oled valmsi shovema ka muude kätega, et sind ei oelks nii kerge käe peale panna

    Olen vahest 4bettinud 4567 suguse käega on callitud. Flop A93. väikse cbeti peale on tulnud megahüper kiire fold
    Ma ei saa aru. Kõigepealt on vaja sul oma rundowniga wrap hittida, et eelise saaksid teatud boardide puhul. Igaljuhul kui flopil saad SPRi madalama kui 1,5, siis on see 99% juhtudeest no brainer push.

    Mis range balanseerimisse puutub, siis see on suht obv, et vaja 4/5 bettida ka muid käsi kui AAxx, muidu on su käsi alati 100% face up mõtleva villaini jaoks. Regularide vastu on väga kasumlik 4bettida nt 78910ds ja kõrgemaid rundowne, sest flopis tehakse palju rohkem vigu kui PF mängus.

Lehekülg 44, kokku 90 EsimeneEsimene ... 34424344454654 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES