Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 90 EsimeneEsimene ... 35434445464755 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 1792
  1. #881
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($101.50)
    UTG ($25.65)
    MP ($124.65)
    Hero (Button) ($107.45)
    SB ($99.30)

    Preflop: Hero is Button with Q, 8, 5, 4
    2 folds, Hero bets $3.50, SB raises to $11, 1 fold, Hero calls $7.50

    Flop: ($23) A, 6, J (2 players)
    SB bets $16, Hero calls $16

    Turn: ($55) 8 (2 players)
    SB checks, Hero bets $40, SB calls $40

    River: ($135) 10 (2 players)
    SB checks, Hero bets $40.45 (All-In), 1 fold

    Total pot: $135 | Rake: $2



    Oskab keegi öelda, millega mu turni betti calliti?
    Ma callin siin väga tihti turni väikese flushiga. Aga üldiselt callin siis riveri ka. Samas kui on selge read, et madala flushiga vastane riverit ei beti, siis foldin siinka nt. T-high flushi. Turn kohe c-f oleks liiga nõrk, riveril igaks juhuks maksta pole ka vaja. Samas võis villainil olla ka nt. set, millega on fine callida, kui eeldad, et boatiga saad vastaselt viimase kätte riveril ja vahel ta bluffib turni. Sel juhul peab villane panema $40 likku, et võita $175 (koos Hero riveril pandava rahaga), s.o. 23%. Täpselt niipalju on meil setiga equityt ka. Kui nüüd Hero vahel seda turni bluffib, siis ongi setiga juba kasumlik callida.

  2. #882
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    vastase kohta 50 kätt pasiivne vend kordagi pole 3 bettinud vpip 50/prfr 12 ja eelnevate 3bettide peale ta foldinud pole. Minu stiil on lauas agro ja 3bet üpris kõrge.


    MP: $9.15
    CO: $37.54
    Hero (BTN): $29.76
    SB: $16.90
    BB: $15.33
    UTG: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 7 A 7 A
    1 fold, MP raises to $0.85, CO raises to $2.50, Hero raises to $8.70, 3 folds, CO calls $6.20

    Flop: ($18.60) 9 2 J (2 players)
    CO checks

  3. #883

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Bet pot

  4. #884
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    AAXX 92J väga ok flop, paneksin ka siin aaxx nitina kõhklematult rahad sisse

  5. #885

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    tra kui haige, olen viimase kahe päevaga kaotanud plo2000 70K daala ehk 35 BI, minu mäletamist mööda viimasest 30 flipist olen võitnud 2tk. Uskumatu!

  6. #886

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Not sure miks sa nii kõrgel PLOd õpid, tagajärjed võivad kõhus täitsa keerama panna..

  7. #887
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    tra kui haige, olen viimase kahe päevaga kaotanud plo2000 70K daala ehk 35 BI, minu mäletamist mööda viimasest 30 flipist olen võitnud 2tk. Uskumatu!
    Ma vaatasin su käsi natuke PTR-st. Pean ausalt ütlema, et minu arust on su mängus tõsiseid auke. Näiteks TPWK-ga A-high boardil flop bet, turn, river call. Näiteks OOP minraise 4-bettida KQQ5ss nii, et $630 on flopiks potis ja vastasel $1800 taga - seda kätt ei olegi võimalik hästi mängida enam, kuna iga cbeti peale committime end flopis sisuliselt ära, vastasel jälle pick&choose olukord. Samamoodi ma ei 4betiks kunagi AK77 effective stackiga 50bb OOP. Jälle vastasel ideaalne spot panna AA/KK kohe otsa või fit/fold floppi mängida positsioonist. Kõik käed, mida ma vaatasin, tundus, et nt. tunafish919 on päris hea laudades.

    Ma arvan, et NLHE-st PLO-sse minna vajab mingit üleminekuperioodi. Kindlasti ma teeks seda madalamal, kasvõi PLO100/PLO200, et veenduda, et mäng on käpas ja beatin stabiilselt.

  8. #888
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Minu arust sellsied käed AKQ3,AK45 on 3-4 bettimsieks suht viletasad kaardid Kui sul on potensiaalne aaxx vastas
    siis AKQ9 sugune käsi mängib jube sitasti nende vastu

    Aga omaha ongi swingine mäng-100bi swingid vist normaalsed?

  9. #889
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust sellsied käed AKQ3,AK45 on 3-4 bettimsieks suht viletasad kaardid Kui sul on potensiaalne aaxx vastas
    siis AKQ9 sugune käsi mängib jube sitasti nende vastu

    Aga omaha ongi swingine mäng-100bi swingid vist normaalsed?
    3 ja 4betimisel on ikka suur vahe. AKQx 3betid palju ip single raised prolly HU poti, 4betid siiski muul põhjusel.

    ja 100bi swingid ei peaks kuskil "standart" olema

  10. #890
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Not sure miks sa nii kõrgel PLOd õpid, tagajärjed võivad kõhus täitsa keerama panna..
    Kuskilt videost on meelde jäänud, et Stinger mängis 25/50 NLHE ja siis hakkas 2/4 PLOd kõrvale võtma.

  11. #891

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    No kui NLHE->PLO switchid võid expectida et kaotad päris kaua alguses. Eks igaüks teab ise kui kalliks ta oma õpingud teeb. Tho kui raha on siis on easy, võtad coachi ja tasub 10x kiiremini asi end ära :P

  12. #892

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    arvan, et suudan seal mängida vähemalt break-even. Kui vaadata neid mänge, siis standardmängu tehes sa pikalt vastu ei saa. Kõik oskavad AAxx pre AI sisse lükata ja 4567ss kätega 3b callida v samuti pre sisse ajada kui on vaja. Kindlasti on mul mängus puudusi ja neid käsi, mida võiks teisiti mängida on küll ja veel.
    Enamus stacke mida kaotanud olen on läinud 4b potis sisse flopist, vennad stackivad ennast ära QJ42ss sorti kätega, kui flop on nt Q73 ehk lihtsalt TOP pairiga ja loodavad siis hittida. Hitivad ka kusjuures. Ma seda ei oleks arvanud, et see nii lightilt käib

  13. #893
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Enamus stacke mida kaotanud olen on läinud 4b potis sisse flopist, vennad stackivad ennast ära QJ42ss sorti kätega, kui flop on nt Q73 ehk lihtsalt TOP pairiga ja loodavad siis hittida. Hitivad ka kusjuures. Ma seda ei oleks arvanud, et see nii lightilt käib
    Asi ongi minu aru saamise järgi selles, kui sa oled ülepaari vastu siis on sul piisavalt equity't, et ennast ära stackida. Flopis mängib vastane õigesti, aga preflop 4bi callimine on viga ja sealt tuleb sinu raha. Targemad võivad kommenteerida täpsemalt aga kuskilt on meelde jäänud, et 4bi callimine on üldjuhul viga.


    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    600,000 trials (Randomized)
    board: Q73
    AA 62.91% (376,955 wins, 954 ties)
    QJ42 37.09% (222,091 wins, 954 ties)

  14. #894

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ilmselt pikas perspektiivis ongi, lihtsalt foldi nuppu leian sealt harva ja käed ei ole kahjuks pidanud. Kui mul set ja teisel FD, siis tuleb turni mast ja riverisse kinnituseks veel, kui mul FD,siis turn paarub:) aga arvestades BR peab tõesti tulema madalamale, sest variatsioon on omahas väga suur.

  15. #895
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mõnele pakub kindlasti huvi:

    [YOUTUBE]KuIdfyKz-_w[/YOUTUBE]

  16. #896

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Linecheck?
    Vastane: ürgvaal

    Flop peaks standard olema. Aga turn? Äkki shoveks?
    River? Keegi foldib? Või olen ainuke, kes vaala vastu callib?

    $400.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players -

    CO: $407.05
    BTN: $311.85
    SB: $315.60
    Hero (BB): $441.45
    UTG: $594.30
    MP: $400.00

    Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with J K A Q
    UTG raises to $12, 3 folds, SB raises to $32, Hero calls $28, UTG calls $20

    Flop: ($96.00) 4 2 4 (3 players)
    SB bets $36.00, Hero calls $36, UTG folds

    Turn: ($168.00) K (2 players)
    SB bets $52.00, Hero calls $52

    River: ($272.00) 3 (2 players)
    SB bets $108.00, Hero calls $108

  17. #897
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Minu meelest igati OK. Sa shovedes saad calli 4x-lt ja kõik muu foldid välja. Lisaks võib tal raisal olla AA/KK ka ranges. Ma flatiks turni ja võtaks riski, et villain saab backdoor masti riverisse. Kui ei saa, siis panebta anyway ühe bulleti veel riverisse.

    Üldiselt paired board is a bitch. Iga tondi jaoks on eraldi note vaja, kuidas käitub. Ma teen neid notesid ka siis kui vastane on paar korda c-f pboardil. Mõni lihtsalt peab igat paardund boardi bluffima ja üritama võita.

  18. #898
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Muuseas, tänud Priidix. Hea video oli. Esimene üldse, mis ma PLO kohta näinud olen. Obv Galfond on õige mees rääkima ja sealt oleks kõigil päris palju õppida. Alates starting handidest kuni vastase range määramiseni. 5+. Võiks rohkem olla selliseid.

  19. #899
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ei tea see koka käsi, harilikult näen seal mingi KKxx või siis AAxx mastiga v Axxx mastiga kätt võib ka ollla mingi wrap 4567
    River on siis value v blocking bet
    Kui palju blufitakse nt täieliku saastaga 3barrelit?


    See Galfondi video oli super. Saab näha kuidas superstaardid mängivad. Ja kuidas igal liigutusel on sügav analüüs, kuidas võtta max valuet.
    Viimati muudetud privador poolt : 07.01.12 at 09:52

  20. #900
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Muuseas, tänud Priidix. Hea video oli. Esimene üldse, mis ma PLO kohta näinud olen. Obv Galfond on õige mees rääkima ja sealt oleks kõigil päris palju õppida. Alates starting handidest kuni vastase range määramiseni. 5+. Võiks rohkem olla selliseid.
    +1

Lehekülg 45, kokku 90 EsimeneEsimene ... 35434445464755 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES