Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 90 EsimeneEsimene ... 39474849505159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 1792
  1. #961
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kas kellelgi oleks pakkuda mõnda head Omaha 6-maxi kohta käivat ebooki või kas keegi teab kust midagi sellist võiks leida? Vaataks videosi, kuid kuna asun välismaal siis neti pulga kasutamisest tulenevalt langevad videod ära, aga mõnda asjalikku ebooki loeks küll. can anyone help me out? abilised kirjutage siia või siis häbelikumatele on mu postkastis ruumi pm-de jaoks

  2. #962
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Äratame siis omaha nurgakese ellu. Olen käte postitamises amatöör nii et take it easy guys.

    IPoker Network $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    [b]CO: $88.35 - Info puufub. 1-table.
    BTN: $68.10 -
    SB: $228.32 -
    BB: $135.55 -
    [b]UTG: $283.37 - Agronoom. avas ja 3bettis pidevalt.suht domineeris lauda.(regz)samuti mängib kõigis laudades!
    [b]Hero (MP): $110.95 - TAG imago

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with T Q Q 5
    UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, CO calls $3.50, 1 fold, SB calls $3, 1 fold

    Flop: ($15.00) 6 Q T (4 players)
    SB checks, UTG bets $12.00, HERO???

    Kuidas edasi mängida?

    ootaks vastuseid neilt kes jagavad omahat.Pärast lisan oma mõtted(või peaksin oma mõtted lisama posti juurde kohe?) tahaks erapoolset hinnangut, kui lisan oma mõtted siis see vb kallutaks vastuseid?
    Viimati muudetud udikaz poolt : 22.03.12 at 09:40 Põhjus: (regz)samuti mängib kõigis laudades!

  3. #963
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kuidas edasi mängida?

    ootaks vastuseid neilt kes jagavad omahat.Pärast lisan oma mõtted(või peaksin oma mõtted lisama posti juurde kohe?) tahaks erapoolset hinnangut, kui lisan oma mõtted siis see vb kallutaks vastuseid?
    Mul on tegelikult sama probleem. Loogiliselt jah peaks panema poti otsa, aga poti otsa panek on regularile sisuliselt avatud kaartide näitamine=pot mul on top set v monster draw

    Arvan, et panen poti otsa ja loodan, et vastas on donk, kes actionit annab...

    Ja kui edasi analüüsida. Kui qqtx actionit ei saa, siis tundub suht pointless üldse preflopis sõtta minna.

    Mul ei meeldi ka see, et reraise pot on polariseeritud käsi. Me ei tee seda never blufiga v semiblufiga sest me ei tea iial millal vastane oma sitase drawga nuppe paneb.
    Viimati muudetud privador poolt : 22.03.12 at 09:41

  4. #964
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    lisasin ühe asja veel esimesse posti. See agronoom on ka regz kahjuks. sellepärast ongi vastik spot. aga samas teine vend oli 1-tabler.

  5. #965
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    eks jah praegust omahat ja paariaasta tagust iseloomustab hästi see topseti käsi. Vanasti oli kerge pot ja said sita vastu actionit
    Nüüd ei kipu seda juhtuma, vaid saad 10sek foldi...

    Kas keegi kaaluks ka calli?

  6. #966

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Esimene käsi on fold pre, aga bet pot flopis, saad flipata või vastane leveldab ennast flippama kahe paariga ja setist ei saaks ta niikuinii ära, setist pääseks ta ainult siis kui callid ja turn actioni killib, seega call on lose-lose sinu jaoks imo.

    Teine käsi calliks ja läheks päris paljudel turnidel busti.

  7. #967
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    teise käe kustutasin, panen hiljem tagasi. muidu vajub arutelu laiali. Laas kas panid tähele et me ei ole HU? ja kui mu imago TAG siis miks sa arvad et plo100 reg setist ära ei saa? sellele mõtled mis kätelt jääb value saamata kui me siin poti paneme? kui agrol flushdraw+siis saab turnis ju nupud sisse niikuinii..lihtsalt mõningad mõtted mis mul selle käega tekkisid..

  8. #968
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Flop: ($15.00) 6 Q T (4 players)
    SB checks, UTG bets $12.00, HERO???

    Kuidas edasi mängida?
    Ebameeldiv koht.
    Probleem on käte hulgas, mis võivad turnis tulla ja tappa meie actioni või siis board muutub nii scaryks.
    any-7, any-8, any-9, any-J, any-K, any-A, any-Diamond
    Kokku umbes 22-25 outi

    Herol on taga 107$ ja maksimaalne pot raise on 51$

    Vaatame, mis käed jätkavad pärast meie raiset ja on nõus allini minema floppis

    1. Set + FD, naked settiga vaevalt, et keegi tahab aga mastitõmbega tõenäolisem.
    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    164,000 trials (Exhaustive)
    board: 6QT
    QsQc5hTh 63.89%
    66*d*d, TT*d*d 36.11%

    2. Wrap + FD ajab 100% kordadest siin raha sisse, kui just pole tegemist eriti weak-tight mängijaga.
    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    132,840 trials (Exhaustive)
    board: 6QT
    QsQc5hTh 44.40%
    AdKdJ* 55.60%

    3. Ässad ja FD ning lisaks võib olla gutter
    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    238,620 trials (Exhaustive)
    board: 6QT
    QsQc5hTh 56.74%
    AdA*d$B 43.26%

    Range pole täielik kuid usun, et katab suuremas osas ära, millega jätkatakse.
    Kõik need käed omavad piisavalt equityt, et ennast ära stackida.

    Callida ja loota, et tuleb blank turn, mida on minu arvutuste järgi ainult 11 kaarti (3x2, 3x3, 3x4, 2x5) ja kordused, mida on 7 (3x6, 3xT, 1xQ)

    Käe rikubki ära minu jaoks olukord, et saab eksisteerida kaks erinevat wrapi.
    Kui hero pushib $51 ja saab UTGlt calli, on Herol turnis $66 ja pot $117. Vastane saab mängida perfektselt meie vastu, sest kui draw kokku tuleb puudub meil equity callimiseks.

    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    22,760 trials (Exhaustive)
    board: 6QT3
    QsQc5hTh 20.11%
    AdKdJ, 66*d*d, TT*d*d,AdA*d$B 79.89%

    Blank turni korral on wrapil ja FDl meie vastu piisav equity, et ka siis ära stackida.
    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    6,320 trials (Exhaustive)
    board: 6QT3
    QsQc5hTh 55.28%
    AdKdJ* 44.72%

    Tervel rangel on veidi kehvemini
    ProPokerTools Omaha Hi Simulation
    25,480 trials (Exhaustive)
    board: 6QT3
    QsQc5hTh 68.81%
    AdKdJ, 66*d*d, TT*d*d,AdA*d$B 31.19%


    tl;dr;
    Perfektset vastust ei ole aga madala variatsiooni jaoks calliks flopi ja loodaks, et tagant pannakse otsa või tuleb blank turn.

  9. #969

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Äratame siis omaha nurgakese ellu. Olen käte postitamises amatöör nii et take it easy guys.

    IPoker Network $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    [b]CO: $88.35 - Info puufub. 1-table.
    BTN: $68.10 -
    SB: $228.32 -
    BB: $135.55 -
    [b]UTG: $283.37 - Agronoom. avas ja 3bettis pidevalt.suht domineeris lauda.(regz)samuti mängib kõigis laudades!
    [b]Hero (MP): $110.95 - TAG imago

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with T Q Q 5
    UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, CO calls $3.50, 1 fold, SB calls $3, 1 fold

    Flop: ($15.00) 6 Q T (4 players)
    SB checks, UTG bets $12.00, HERO???

    Kuidas edasi mängida?

    ootaks vastuseid neilt kes jagavad omahat.Pärast lisan oma mõtted(või peaksin oma mõtted lisama posti juurde kohe?) tahaks erapoolset hinnangut, kui lisan oma mõtted siis see vb kallutaks vastuseid?
    Kui sa pre selle käega callid, siis mida loodad hittida või mis floppi näha? Set rainbow flopil ilma OESD oleks muidugi kena, aga seda ei juhtu liiga tihti.

    Ma ei mõtleks siin väga üle ja potiks südamerahuga arvestades, et turni võib liiga palju tõmbeid kokku tulla. Ipokeri taset ei tea, aga Laasiga nõus, et regular võib siin samas TTP ja nutFDga juba flopis ära committida.

  10. #970
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ok, kuco sa võtsid draw top ranged aga kui võtta cbeti standard ranged? kui tihti tal on seal ala AdKdJx? cbeti paneb agro ikka üli laia rangega.

  11. #971

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ja kui mu imago TAG siis miks sa arvad et plo100 reg setist ära ei saa?
    liiga drawine board imo kus isegi nitreg seti foldiks.

  12. #972
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Käe rikubki ära minu jaoks olukord, et saab eksisteerida kaks erinevat wrapi.
    Kui hero pushib $51 ja saab UTGlt calli, on Herol turnis $66 ja pot $117. Vastane saab mängida perfektselt meie vastu, sest kui draw kokku tuleb puudub meil equity callimiseks.
    Minu arust ei teki küsimuski, kui turnis max poti peale callitakse, kas leaditakse v chekitakse rahad lähevad turnis sisse.
    Jah matemaatiliselt paardumise oute pole callimsieks ehk piisavalt kuid seda kompenseerib risk, et vastane spewib whatever handiga

    Minu arust just regulridel ei meeldi üldse oop suurelt callida, seega tõenäolisem on nupud tema poolt...

    Nii, see viib mõttele, et QQxx sugust lehte oleks OOP veel raskem mängida. Nt kas BB pealt on mõtet qqxx callida 3- handed? Kui ei hiti siis anname suht 90% poti ära. Kui hitime, me ei saa sellist ulme valuet.

  13. #973
    Jube Noob Kasutaja phenomenon avatar
    Liitus
    Nov 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    195

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Omahat ise sellisel tasemel ei mängi , aga sagedamini on vastas ainult mastitõmme või ainult reatõmme , mille vastu tuleks oma kätt kaitsta ja ees olles nupud sisse saada.

  14. #974
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Turni iga 789JKA ja iga ruutu tähendab, et meil pole enam nuts ja me oleme potentsiaalselt 3-way potis turnil. Mis meie plaan siis on? Kui keegi betib, siis foldime? Või callime ja loodame endiselt, et paneb õhuga? Turnil on vist 28 kaarti, peale mida meie käsi pole enam nuts. See on 2/3 pakist.

    3way potis väga haavatava käega pole küsimus, kuidas trikitades võimalikult palju raha riveriks potti saada, vaid pigem kuidas oma kätt kaitsta.

    Väga ilmselge raise flop.

  15. #975
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ok, kuco sa võtsid draw top ranged aga kui võtta cbeti standard ranged? kui tihti tal on seal ala AdKdJx? cbeti paneb agro ikka üli laia rangega.
    Agro võib ju cbetida seda floppi aga edasi ta raha sinna sisse ei pane. Mina vaatlesin ainult olukorda, kus vastane stackib või callib raiset.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust ei teki küsimuski, kui turnis max poti peale callitakse, kas leaditakse v chekitakse rahad lähevad turnis sisse.
    Jah matemaatiliselt paardumise oute pole callimsieks ehk piisavalt kuid seda kompenseerib risk, et vastane spewib whatever handiga

    Minu arust just regulridel ei meeldi üldse oop suurelt callida, seega tõenäolisem on nupud tema poolt...

    Nii, see viib mõttele, et QQxx sugust lehte oleks OOP veel raskem mängida. Nt kas BB pealt on mõtet qqxx callida 3- handed? Kui ei hiti siis anname suht 90% poti ära. Kui hitime, me ei saa sellist ulme valuet.
    Arvad, et ta callib pot-size-raise selle mõtte, et tal on hunnikus bluffi kaarte, mida ta saab reppida?
    Interesting idea aga palju me sellist asja näeme ja palju visatakse siis olukorras top-set maha?

    Mina vaatasin, et OOP on minu QQxx käed miinuses

  16. #976
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Minu arust ei teki küsimuski, kui turnis max poti peale callitakse, kas leaditakse v chekitakse rahad lähevad turnis sisse.
    Jah matemaatiliselt paardumise oute pole callimsieks ehk piisavalt kuid seda kompenseerib risk, et vastane spewib whatever handiga

    Minu arust just regulridel ei meeldi üldse oop suurelt callida, seega tõenäolisem on nupud tema poolt...

    Nii, see viib mõttele, et QQxx sugust lehte oleks OOP veel raskem mängida. Nt kas BB pealt on mõtet qqxx callida 3- handed? Kui ei hiti siis anname suht 90% poti ära. Kui hitime, me ei saa sellist ulme valuet.
    mina ei calli sb,bb QQxx,JJxx kaartidega kui ei ole connectoreid või suite. peaaegu võimatu on neid OOP profitable mängida kui setupi ei tule ja foldime jah 90% ajast flopile.

  17. #977
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mina ei calli sb,bb QQxx,JJxx kaartidega kui ei ole connectoreid või suite. peaaegu võimatu on neid OOP profitable mängida kui setupi ei tule ja foldime jah 90% ajast flopile.
    Täitsa nõus isegi AAxx ühe mastiga on jube sitt mängida SB v BB peal
    Vanasti oli kerge, kui midagi pihta said, said ka kohe full väljamakse.

  18. #978

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kuna väidad, et vastane on agro, siis ta C-beti range on ikkagi suhtleiselt lai ning imo ainuke +EV mäng on flopist ikkagi pottida ja any turnist nupud. Nagu tolmuahv ütles, sa pead oma kätt kaitsama ning tagumistel mängijatel rea ja mastiostud väga kalliks tegema. Agro rex võib siin madalama seti ja/või lihtsalt nutFD ennast ka ära sackida.

  19. #979
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ok. kui võtta konkreetne käsi siis ilmselt mängisin halvasti kui lihtsalt callisin ja olin lihtsalt lucky et tagant raise otsa sain. Ega ma alati setiga ei calli aga tundus just selline boars mida positsioonist mängija potiks kui ees any 4 agro cbet ja just weak call:) samuti ei tea regsid edaspidi never kui ma peaksin callima kas mul on set,draw või floadin õhuga ja see annab mulle palju võimalusi erinevaid potte maha võtta kui board jookseb vastavalt ja vastane tõmbab pidureid.

    E: ja next time kui ma otsustan raiseda setiga saan ma lightima stack offi ala kahelt paarilt sest minu kohta notes ju just calls on flop with set?!?!
    Viimati muudetud udikaz poolt : 23.03.12 at 02:09

  20. #980
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Happy now?


    IPoker Network $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players - View hand 1698890
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    [b]Hero (BTN): $49.25 -
    SB: $51.69 - Agro regz multy tabler
    BB: $177.70 - agro single tabler
    UTG: $34.75 -
    CO: $110.57 -

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 5 6 Q Q
    2 folds, Hero raises to $1, SB raises to $3.50, BB calls $3, Hero calls $2.50

    Flop: ($10.50) 3 4 Q (3 players)
    SB bets $7.87, BB calls $7.87, Hero raises to $19.50, SB folds, BB folds

    Final Pot: $34.11
    Hero wins $32.41
    (Rake: $1.70)

    Ja nii juhtub 90% ajast kui otsa panen.

    Pigem ma teeksin seda sellises olukorras:

    ( Click to show/hide )


    JA veel sama regsi vastu. Lõpuks ta sai minu kui fishi konksu otsa :)

    ( Click to show/hide )


    Minu point(mis ei pruugi õige olla): kui raisen jätkatakse tänapäeval ainult top rangega. kui callin siis annan võimaluse ka sitale rangele mingi draw turni saada näiteks ja siis saab nupud sisse niikuinii. ja kui ta ei vajuta edasi siis ta foldiks ilmselt foldis raise peale anyway!

    E: ja veel. top range on tal ju tunduvalt harvem kui kõike muud paska :)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 23.03.12 at 03:41

Lehekülg 49, kokku 90 EsimeneEsimene ... 39474849505159 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES