Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 90 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 1792
  1. #61
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mu limiidil omahas on flopi vaatamis % 56.85 minu andmete järgi. seega julgen väita, et mu käevalik on üle keskmise ;D
    mis su enda statid on?

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ega midagi sellist?

    ODBC Driver - The SQLite 3 ODBC driver has not been loaded yet. Please read the help for this window for instructions on how to do this. If you continue to have problems, please contact support@pokertracker.com.
    sa oled tõsine geenius :)
    Jah täpselt see ja kui ma hakkan seda allalaadima, siis seda ei ole seal trackeri lehel. Linki lihtsalt pole, on tühi leht. Huvitav kui ma HEMi installisin, siis enne HEmi ma installisin ka mingisuguse sama jura. Vaatan äkki nüüd töötab :)

  3. #63
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    sa oled tõsine geenius :)
    Jah täpselt see ja kui ma hakkan seda allalaadima, siis seda ei ole seal trackeri lehel. Linki lihtsalt pole, on tühi leht. Huvitav kui ma HEMi installisin, siis enne HEmi ma installisin ka mingisuguse sama jura. Vaatan äkki nüüd töötab :)
    Downloadi siit: http://www.pokertracker.com/products...teodbc_new.exe

    Enne installi pane tracker kinni.

  4. #64
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Downloadi siit: http://www.pokertracker.com/products...teodbc_new.exe

    Enne installi pane tracker kinni.
    SUUUUUUUUUURIMAAAAAAD tänud sulle jälle!

  5. #65
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    SUUUUUUUUUURIMAAAAAAD tänud sulle jälle!
    NP.

  6. #66
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mul ka PTO kohta küsimus, ta ei taha mul turna käsi näidata, mis tuleks teha selleks et ta turna käsi ka näitaks?

  7. #67
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    irw, sain sellise lessoni praegu. 6 tabeldan lo8 ja siis suht nut käsi, ei mäleta, aga A2s ilusti käes ja kohe floppan nut low ka. Ilge familypot on ja siis mõtlen, et pohhui see high(ei hittinud) kui low nagunii ära võtan, siis ehitan poti, sest kui 2 callerit, siis juba võidan väheke. Ja siis riveris tuli meelde, et low läheb ka ilmselt splitti. Muidugi hig võitsi Jh flush, kui mingi lohh seda julges iga street callida ja low splittisime mingi teise tüübiga.

  8. #68

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tegin eile oma esimese omaha, valisin ühetaalase double or nothing ja duubeldasin! Mitte midagi ei saanud aru, über dongi tunne oli, naersin ja callisin lõpuni oma ässapaaridega. Teised olid õnneks samasugused. Muidu päris huvitav mäng tundub olevat.

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell
    irw, sain sellise lessoni praegu. 6 tabeldan lo8 ja siis suht nut käsi, ei mäleta, aga A2s ilusti käes ja kohe floppan nut low ka. Ilge familypot on ja siis mõtlen, et pohhui see high(ei hittinud) kui low nagunii ära võtan, siis ehitan poti, sest kui 2 callerit, siis juba võidan väheke. Ja siis riveris tuli meelde, et low läheb ka ilmselt splitti. Muidugi hig võitsi Jh flush, kui mingi lohh seda julges iga street callida ja low splittisime mingi teise tüübiga.
    Olen täpselt ise samasuguse tsenaariumi läbi elanud ja seetõttu mway pottides nut low ei pruugigi olla miski kõva nut, sest potid lähevad splitti. Isegi HU potis on nii olnud, et vana võidab higha ja siis low läheb tema vahel splitti. Peale seda on tilt garanteeritud.

  10. #70
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    vat see on küll limit omaha8 juures hea, et tilit pole veel kordagi tundnud. Limit noh. Isegi kui lauas kõik kadusid ja hu-d lasin polnud ka midgai häda. Ju siis kui midgai looma hakkab satun oma tavalise helmuthmodei peale.

  11. #71

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Isegi HU potis on nii olnud, et vana võidab higha ja siis low läheb tema vahel splitti. Peale seda on tilt garanteeritud.

    [img width=268 height=458]http://media.urbandictionary.com/image/large/roflmao-41979.jpg[/img]

  12. #72
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    nii, ma olne selline tüüp, kel on sitaks ideid, aga kunagi ei teosta midagi, seega ütlen plaani välja, et vahel keegi küsiks, et kuule lohh, kaugel sa oled oma ideega. Ära tee tühje sõnu!!!

    Kuna mu vanem vend on suht geenius arvutitega, aga pokkeriga kokku pole puutunud ja mina pokkeirga kokku puutunud, aga alaarenenud arvutitega ( kõik, kellega olen msnis peale hemi ostmist rääkinud, teavad ), mõtlesin et lööme vennaga pead kokku ja teeme ühe lihtsa programmi alguses omaha hi/lo kohta ja kui loob midagi, siis omaha kohta üldiselt. See rohkem selline enda testimise programmina mõeldud, mis aitaks algajaid. Vend oli nõus muiud vaatama asja, ja ju siis täpsustan, kui millegi tegemiseks läheb. Vb tuleb päris kasutu asi, aga pean läbi suruma selle, muidu nagu alati world domination, aga selle asemel sügan kotte + saab midagi tagasi anda communityle

    lets hope for the best

  13. #73
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mis asi on low pot???

    suht võhik sellel teemal

  14. #74
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    A2345 on nut low, nii et kui sul on A2 käes ja kui flopis näiteks kaks kaarti mis väiksem või võrdne 8ga , siis tõmbad juba nut lowd
    idee pooolest AA23 double suited kõige parem pf, aint kogu aeg paardub midgai, siis pole oma kusise nut flushiga high peale mõtet loota, keegi, ikka maja kobistas vms


    ja low loetakse ülevalt alla, et siis 5432A
    A2 ei anna lowd 8632K boardil vaid A4 ehk siis mitte 8632A vaid 6432A
    ise nii orki läinud kogu aeg, lol

  15. #75

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas surka
    mu limiidil omahas on flopi vaatamis % 56.85 minu andmete järgi. seega julgen väita, et mu käevalik on üle keskmise ;D
    mis su enda statid on?
    sa oled lihtsalt agrodonk, kellega hea meelega lauas istuks. mõttetult loose, liiga aggro, lisaks ilmselt kaotav mängija. flopi ja vastastega ilmselt eriti ei arvesta, kui su AF statte vaadata. kui vastasel käsi on, siis maksad ilmselt kohe välja.

  16. #76
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    nice first post. Anna siis few tipsi kuidas paremaks muutuda, selleasemel et mehe maatasa materdad. tra ma ütlen

  17. #77
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas t_w_
    sa oled lihtsalt agrodonk, kellega hea meelega lauas istuks. mõttetult loose, liiga aggro, lisaks ilmselt kaotav mängija. flopi ja vastastega ilmselt eriti ei arvesta, kui su AF statte vaadata. kui vastasel käsi on, siis maksad ilmselt kohe välja.
    no kui sa trios mängid, siis võib vabalt HU teha, kuid buyinn mitte üle 20e. kui see sinu jaoks liiga vähe on, siis mine otsi agrodonke kõrgematel limiitidel.

  18. #78
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    [img width=641 height=465]http://img220.imageshack.us/img220/8617/24889352kl0.jpg[/img]


    ja suht pohhuilt micros ikka vaadatakse. Nii drawil sobib enamustele isegi suht sitas seisus set ära callida, nii et hutchi pointsidega oled suht heas seisud alati:

    [img width=750 height=539]http://img218.imageshack.us/img218/6498/sittseticallur6.jpg[/img]

    alumises käes oldwhisky isegi reraises pf

  19. #79
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kas sa esimeses käes betid tõesti ainult $0.1? Ma arvan, et kui tal rida on, siis ta maksaks äkki 2/3potist beti kinni, kui nõrk flush, siis äkki poti jne.

  20. #80
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    kas sa esimeses käes betid tõesti ainult $0.1? Ma arvan, et kui tal rida on, siis ta maksaks äkki 2/3potist beti kinni, kui nõrk flush, siis äkki poti jne.
    tegemis limit mänguga nag8 enamus omaha8, mis mängitakse ja omahas isegi mikrolimiidil makstakse 2/3 potist reaga antud olukorras väga harva.

Lehekülg 4, kokku 90 EsimeneEsimene ... 234561454 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES