Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 90 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1792
  1. #981
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kaks kohta siis mille arvamust teilt ootaksin

    IPoker Network $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $99.00 -
    [b]BB: $127.13 - 10-l laual mängiv regz tight.
    [b]UTG: $116.55 - 8-l laual mängiv regz lahtine mängija any4 preflop.
    CO: $345.84 -
    [b]Hero (BTN): $316.57 -

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A K J 4
    UTG raises to $3.50, 1 fold, Hero calls $3.50, 1 fold, BB calls $2.50

    Flop: ($11.00) 7 K 4 (3 players)
    BB checks, UTG bets $11.00, Hero calls $11???, BB calls $11

    Turn: ($44.00) T (3 players)
    BB checks, UTG bets $44.00, Hero ????

  2. #982

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust

    Minu point(mis ei pruugi õige olla): kui raisen jätkatakse tänapäeval ainult top rangega. kui callin siis annan võimaluse ka sitale rangele mingi draw turni saada näiteks ja siis saab nupud sisse niikuinii. ja kui ta ei vajuta edasi siis ta foldiks ilmselt foldis raise peale anyway!

    E: ja veel. top range on tal ju tunduvalt harvem kui kõike muud paska :)
    Dry boardi võidki lihtsalt callida. Seal käes, mille eile postitasid, olid kõik võimalikud drawd juba flopil olemas ja seal pole mõtet slowtada.

  3. #983
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Dry boardi võidki lihtsalt callida. Seal käes, mille eile postitasid, olid kõik võimalikud drawd juba flopil olemas ja seal pole mõtet slowtada.
    Q3c4c on sinu arvates dry board?? wrapi- plus flushdraw on sinu jaoks dry? ainuke asi mis on veits kuivem on see et ei ole kahte wrapi võimalust.

  4. #984

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Äratame siis omaha nurgakese ellu. Olen käte postitamises amatöör nii et take it easy guys.

    IPoker Network $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    [b]CO: $88.35 - Info puufub. 1-table.
    BTN: $68.10 -
    SB: $228.32 -
    BB: $135.55 -
    [b]UTG: $283.37 - Agronoom. avas ja 3bettis pidevalt.suht domineeris lauda.(regz)samuti mängib kõigis laudades!
    [b]Hero (MP): $110.95 - TAG imago

    Pre Flop: ($1.50) Hero is MP with T Q Q 5
    UTG raises to $3.50, Hero calls $3.50, CO calls $3.50, 1 fold, SB calls $3, 1 fold

    Flop: ($15.00) 6 Q T (4 players)
    SB checks, UTG bets $12.00, HERO???

    Kuidas edasi mängida?

    ootaks vastuseid neilt kes jagavad omahat.Pärast lisan oma mõtted(või peaksin oma mõtted lisama posti juurde kohe?) tahaks erapoolset hinnangut, kui lisan oma mõtted siis see vb kallutaks vastuseid?

    Easy käsi, mida mängida kahte moodi:
    1.) Reaalsus: HERO foldib preflop !!!!!!!!!
    2.) As played, me hittisime topseti multiway väga drawisel laual. Hero potib siin ja läheb any turn bustosse.
    3.) Hero ei mõtle üle, et äkki slowplayks ja calliks, vaatame, mis turnis juhtub. No cmon...eieieiie!


    Easy...siin pole mitte midagi rasket.

  5. #985

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Kaks kohta siis mille arvamust teilt ootaksin

    IPoker Network $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $99.00 -
    [b]BB: $127.13 - 10-l laual mängiv regz tight.
    [b]UTG: $116.55 - 8-l laual mängiv regz lahtine mängija any4 preflop.
    CO: $345.84 -
    [b]Hero (BTN): $316.57 -

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with A K J 4
    UTG raises to $3.50, 1 fold, Hero calls $3.50, 1 fold, BB calls $2.50

    Flop: ($11.00) 7 K 4 (3 players)
    BB checks, UTG bets $11.00, Hero calls $11???, BB calls $11

    Turn: ($44.00) T (3 players)
    BB checks, UTG bets $44.00, Hero ????

    Mulle meeldiks pre 3-bettida, kuid see oleneb vastasest, kui tihti ta 4betib jne.
    Call on fine.
    Flop: Võid kohe raiseda 30$ peale, kuid call on fine. As played hero callib flopi 11$ ja turni Td on meile super hea, hero shoveb. Easy shove. Kui vastas on KKxx või KTxx, siis see on cooler. Arvestades, et meil on gutshot + nut fd + kaks paari, siis Hero ei pääse sellest käest. Hero ei calli turni vaid shoveb!!!

  6. #986

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Q3c4c on sinu arvates dry board?? wrapi- plus flushdraw on sinu jaoks dry? ainuke asi mis on veits kuivem on see et ei ole kahte wrapi võimalust.
    On sul lugemisega probleeme või ei saa lihtsalt eesti keelest aru? Kus ma kirjutasin, et Q3c4c on dry board?

  7. #987
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kui flopil on madalaid suited connected kaarte pead seda dryks ja kui on ala pildid suited maas siis pead sa seda drawiseks. naljakas sa arvad et omahas ei raiseta ala 5678 suited kätega? või ma ei leia loogikat.

  8. #988

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sa ei leia loogikat.

    Mu jutu point oli, et dry boardil võid oma top setiga callida ja rahuliku südamega turni vaadata ja siis nuppe teha. Pole üheski postis maininud, et postitud käte puhul oleks tegemist olnud dry boardiga, ma ei tea kust sa selle välja lugesid.

  9. #989
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )


    OK.

  10. #990
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Easy käsi, mida mängida kahte moodi:
    1.) Reaalsus: HERO foldib preflop !!!!!!!!!
    2.) As played, me hittisime topseti multiway väga drawisel laual. Hero potib siin ja läheb any turn bustosse.
    3.) Hero ei mõtle üle, et äkki slowplayks ja calliks, vaatame, mis turnis juhtub. No cmon...eieieiie!


    Easy...siin pole mitte midagi rasket.

    Aga miks foldida kui meil on agronoomi suhtes pos? ma saan aru et sb ja bb-lt on see easy fold ja ma teen seda isegi insta.

  11. #991
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Paneks veel kaks standard kätt mis tekitab mulle vähemalt ikka ja jälle küsimusi.


    vastasele peaks ka olema obv mis meil on aga kuidas jätkata?check?bet?kui palju?
    ( Click to show/hide )


    ja edasi?anname alla? ja säästame riismed? :)

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud udikaz poolt : 23.03.12 at 10:34 Põhjus: tglt kaks

  12. #992
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. käsi: Flop Cbet 17, blank turni puhul cbet 23 vms. Lase tal KK-ga üks street veel maksta ja näita max nõrkust. Check behind on väga tugev liin Herolt ja villain ei leadi turni. Villainil võib lisaks harva olla ka wrap, millega ta saab meie väikese cbeti callida.

    Top setiga saad 3 street valuet kui paned iga tänav piisavalt vähe dry boardil. Tihti KK vaatab, et see on nii kuradi weak, et ta peab callima. sama AK, AQ, QQ puhul. QQ kibeleb isegi otsa panema. TKJx tüüpi käsi saab ainsana kasumlikult callida ja oma broadwayd osta, aga selle riski peame võtma, sest meil on face-up nuts kui liiga suurelt betime.

    2. Never ei foldi riverit. Ükski draw kokku ei tulnud, ühtegi Q me foldima enam ei saa, seega tavaliselt check-calliks. Siin võib vastas olla igasuguseid combodrawsid, mis kõik missisid. Kui meil ühtegi paari poleks, siis leadout river on standard ja üllatavalt tihti võtame siin poti veel maha ka. Praegu on meil SD-value ja ei pea totaalset õhku välja tõstma lead-outiga. Võib riveri bettida ka $1 või $2, et induceda õhk bluffima ja Qx 2pair käed callivad siin tihti järgi lihtsalt ja pääseme vähe odavamalt.

  13. #993
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust

    2. Never ei foldi riverit. Ükski draw kokku ei tulnud, ühtegi Q me foldima enam ei saa, seega tavaliselt check-calliks. Siin võib vastas olla igasuguseid combodrawsid, mis kõik missisid. Kui meil ühtegi paari poleks, siis leadout river on standard ja üllatavalt tihti võtame siin poti veel maha ka. Praegu on meil SD-value ja ei pea totaalset õhku välja tõstma lead-outiga. Võib riveri bettida ka $1 või $2, et induceda õhk bluffima ja Qx 2pair käed callivad siin tihti järgi lihtsalt ja pääseme vähe odavamalt.
    open-ender tuli kokku ju. aga see täiesti ebaoluline ilmselt. lihtsalt tekkiski küsimus et kas fold, check call või lead mingi. lead all in oleks minu jaoks nagu raha põletamine ta ei foldi siin mitte midagi enam peale clean A high flushdraw, aga samas sellega ta ei calliks pot beti turnil. kuna ta nitipoolne. samas check call on ju ka üli light. ütleme et ta paneb meid siin set or top two miks ta peaks tagant bluffima kui meie jaoks drawd kokku ei tulnud ja pm ta teab et me check callime maha ta?
    Viimati muudetud udikaz poolt : 23.03.12 at 11:25

  14. #994
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    My bad, open-ender tuli kokku jah, seega üks draw ikkagi hittis. Aga vaadates turnil boardi, siis on villaini ranges 2x flush draw ja 78 kõige tõenäolisemad drawd. Neist tuli 1 kohale. Ma ikkagi ei foldi siin, callin kasvõi infoks kui ka kokkuvõttes peaks olema BE valik c/c ja c/f vahel.

  15. #995
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Aga lead out all in on täitsa raha põletamine? mulle vähemalt küll tundub.. arvab keegi teisiti?

  16. #996

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Paneks veel kaks standard kätt mis tekitab mulle vähemalt ikka ja jälle küsimusi.


    vastasele peaks ka olema obv mis meil on aga kuidas jätkata?check?bet?kui palju?
    ( Click to show/hide )


    ja edasi?anname alla? ja säästame riismed? :)

    ( Click to show/hide )

    1. Cbet 16-18$, aga mitte rohkem. Turnimängu me tihtipeale ei näegi, sest kas meie panusele vastatakse allinniga või foldiga.

    2. Wp ja riveril Hero shoveb! Standard

    edit: 2. käsi: flopil raisei 10-12$ peale

  17. #997

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Aga lead out all in on täitsa raha põletamine? mulle vähemalt küll tundub.. arvab keegi teisiti?
    ei ole raha põletamine. See on kindel 3nda bulleti koht

  18. #998

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1) see QQ topset käsi raise pot
    2) 7AA3 käsi ma flatiks pre, as played su käsi suht face up dry boardil ning ma paneks mingi 9.5$ vms - pmst vali ise size vahet pole mis sa teed ta foldib 99% kordadest, aga kui sa 4betid pf ntx 5678 ning missid ja tuleb selline board siis ma panen samuti mingi 9.5 vms väikse beti, pmst pane sama palju kui sa bluffiga paned aga ära ainult poti pane, siis läheb bluffimine kalliks
    3) JTTK käes lead flop... kas sa tõesti c/r flopil nii vähe ning potid turni setiga/2paariga? tough sell... aga kui otsustasid c/r peale minna siis flop pot ning turn pot...nii awkward size praegu riveril järgi ning pot 62$, ei usu et ta foldib seal enam....kuigi ega checkides raha ei võida....
    Viimati muudetud winnieTHEpooh poolt : 23.03.12 at 15:23

  19. #999
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma ise ka tihti lead-out shoven riveri teises käes, aga hiljem olen tihti mõelnud, et c-c võib parem olla, sest Q9, 96 vms käed võivad järgi checkida, aga ei foldiks riveril. Tegelikult on nii shove kui c-c kindlasti paremad kui c-f.

  20. #1000
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    hmmz top setiga boardil mina olen kogenud 3 betitud pottides küll valguskiirusel folde. Kui betime jälle liiga väikselt siis wrap mõnuga ostab välja

Lehekülg 50, kokku 90 EsimeneEsimene ... 40484950515260 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES