Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 90 EsimeneEsimene ... 242505152535462 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 1792
  1. #1021

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Vahepeal üks viktoriini küsimus:
    samas ootan ka kriitikat oma mõtete kohta!

    ( Click to show/hide )


    Motivatsiooniks.Esimesele õigesti vastanule maksuvaba 5 eurot puhtalt MB kontole. kõik pakuvad ika ühe variandi mitte ei hakka lahmima :)


    Pikas perspektiivis on seal AAxx ja me oleme fucked. Veel halvemal juhul on seal AAxx nut-fd-ga. Veel halvemal juhul on seal double-suit ässad, ehk double-flushdrawga, siis tõmbame kahte outi.

    Praegune liigutus turnis shoveda on väga spewy ja raha põletamine. Me näeme liiga tihti ässasid.
    Foldi turnis ja prindid tulevikus palju raha.

    Antud käsi võib olla juhus, kus Hero on ees, ala vastane omab QQJJ (ruutud-ristid) vms

  2. #1022

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas Tallinnlane Vaata postitust
    Polegi öelnud et shovema peaks. Ütlesin eelmisele isikule, et callimis ruumi seal pole Sa kas foldid või shoved kui enda käes kindel oled. Kui loed mu esimest vastust siis teaksid mis mõtlesin.
    Õige tegu on selles situatsioonis fold. See on ilmselge et oled beat.
    Täpselt.

  3. #1023

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kuidas sa enda 6xxx kätt mängiksid siis? callid turni ka veel? minuarust turni sizing liiga suur tal... lauas ma arvatavasti shoveks ja teeks note... mõnikord info rohkem väärt kui raha mis kaotad kui regiga madistad
    Viimati muudetud winnieTHEpooh poolt : 24.03.12 at 22:51

  4. #1024

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    depends milline 6xxx käsi mul on

  5. #1025

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    56J10, 5678, KK56?
    [] A6xx ilma fdta callid turni?
    ainuke käsi mida ma näen ennast turni callimas on A6xx + fd, kuid seda pole mul seal pmst mitte kunagi
    Viimati muudetud winnieTHEpooh poolt : 24.03.12 at 23:12

  6. #1026
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma teadsin et olen taga coca. aga niti AA vastu sobib mulle riveriks 17 kaarti, millega poti endale saan. iga ruutu va Ad betin ta pm all in. ta ei calli seal. iga risti teen value beti. iga K samamoodi. obv kui tuleb blank river siis ma annan alla. nüüd pokerstove prod võiksid välja arvutada et kui mul on 17 outi panga võitmiseks siis kas see turn on kasumlik?. turn tuli ruutu kõige ideaalsem ruutu 9 muidugi. ja bettisin 45$ ja ta check - tank foldis. kõige reaalsem käsi millega flopis üldse jätkan ta AA vastu ongi flushdraw ju. obv võib ta callida aga no kui tihti ta selles kohas siis hea enam on? alati ei pea ju showdowniga võitma kui board jookseb õigesti siis on vastasel pm võimatu callida. kui tal on AAdxdx siis no mis teha runnib hot. aga see on ikka väga kitsas range ja seda juhtub ika ülimalt harva sellistes situatsioonides.

  7. #1027

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Kui meil oleks praeguse (Q7KKs) asemel Q6KKr, siis preflop call on OK, aga ainult sellepärast, et oleme deep. Standard 100bb stackiga foldiks SB 3-beti peale.
    Sellisel juhul raiseks flopil 31$ peale. Tõenäoliselt tuleks teha raise ca 30-32$ peale, mis tunduks piisavalt bluffy.
    Raise pot oleks mõeldav juhul, kui vastas on väga-vöga suur vaal ja meil on read, et ta läheb AA;KK, mastitõmbe ja paljude teiste kätega bustosse.

    Arvestades, et meie vastane on nit-regi statsidega, siis seal pole never sellist madalat rundown kätt ala 3456ds; 345Ads vms.

    Ehk siis, kui ma omaks 6xxx, siis ma ei slowplayks ja tõenäoliselt asuks kohe raisema, sest laud on wet.

    Kui boardil poleks ruutu-mastitõmmet, siis calliks ja vaataks turnist edasi.

  8. #1028

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
    56J10, 5678, KK56?
    [] A6xx ilma fdta callid turni?
    ainuke käsi mida ma näen ennast turni callimas on A6xx + fd

    56JT käe hero foldib preflop.

    5678 ja KK56ga raisen flopil (29-31$), sest maas on flushdraw.

    NB! PLO50 on liiga straightforward mäng. Unustage meta ja slowplay.

  9. #1029

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    milleks siis see käsi üldse siia postitada? siis see ju insta muck?

  10. #1030
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ei ole ju. ruutuga saan niti AA-lt maha ja risti ja K-ga saan valuet. standard agro vastu muidugi insta muck. tahakski teada et kui arvutustesse võtta et mul on 17 outi siis kas turni call on väga disaster?

    E:Ise ei jaga pokerstovet üldse. keegi targem võiks arvutused teha :)

  11. #1031

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma ei tea... ma ei näe küll turni callil mõtet.. kas fold v shove... mis sa teeksid siis kui blank tuleb ja ta checkib? checkid järgi? bluffid? parem siis juba turnis shoveda.. seal mingigi FE olemas + oute kui ta peaks callima...

  12. #1032
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    chekcin järgi kui tuleb blank ilmselt ei ole ma seal good aga 5% ajast võin isegi olla. aga 17 kaarti ei ole blank seega sellist betti callides tahangi teada mis pokerstove ütleb.

  13. #1033
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Zoom Hand #77770074632: Omaha Pot Limit ($0.50/$1.00) - 2012/03/25 4:51:59 ET
    Table 'bltable.1229229288.1229252797' 6-max
    Seat 1: 4kZeus ($100 in chips)
    Seat 2: ActionGeorge ($343.85 in chips)
    Seat 3: privador ($131.91 in chips)
    Seat 4: p.s.newreg ($179.37 in chips)
    Seat 5: tweeprise ($202.37 in chips)
    Seat 6: daf90 ($56.94 in chips)
    ActionGeorge: posts small blind $0.50
    privador: posts big blind $1
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to privador [As 3s Ad Th]
    p.s.newreg: folds
    tweeprise: folds
    daf90: folds
    4kZeus: raises $2.50 to $3.50
    ActionGeorge: folds
    privador: raises $7.50 to $11
    4kZeus: calls $7.50
    *** FLOP *** [Kd 8s 4h]
    privador: bets $12
    4kZeus: raises $45.49 to $57.49
    privador: folds
    Uncalled bet ($45.49) returned to 4kZeus
    4kZeus collected $44.41 from pot
    4kZeus: doesn't show hand
    *** SUMMARY ***
    Total pot $46.50 | Rake $2.09
    Board [Kd 8s 4h]
    Seat 1: 4kZeus collected ($44.41)
    Seat 2: ActionGeorge (small blind) folded before Flop
    Seat 3: privador (big blind) folded on the Flop
    Seat 4: p.s.newreg folded before Flop (didn't bet)
    Seat 5: tweeprise folded before Flop (didn't bet)
    Seat 6: daf90 folded before Flop (didn't bet)
    Panen ka siia käe ülesse. Mida teha üldiselt 100bb deep olles sb v BB peal aaxx tüüpiliselt ühe mastiga?
    Liiga palju saan ma cbeti peale actionit. Kuidas käituksite nt wet boardil? Mulle tundub juba et vastased võivad shoveda juba suht lightilt Nt Kxxx-ga
    Kui mind ownitakse selliselt, kas on mõtet 3 bettida üldse?
    KUi panen ta 2 paari peale kas mul on equityt callida?

  14. #1034
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Panen ka siia käe ülesse. Mida teha üldiselt 100bb deep olles sb v BB peal aaxx tüüpiliselt ühe mastiga?
    Liiga palju saan ma cbeti peale actionit. Kuidas käituksite nt wet boardil? Mulle tundub juba et vastased võivad shoveda juba suht lightilt Nt Kxxx-ga
    Kui mind ownitakse selliselt, kas on mõtet 3 bettida üldse?
    KUi panen ta 2 paari peale kas mul on equityt callida?
    PLO100 lähevad kõik regsid seal su vastu Kxxx bustosse. ja kui sa ei ole valmis bustosse minema siis ära cbeti. mängi turnist edasi. turn võib olla sulle sobiv xs. siis juba hoopis kindlam. Kui sa paned ta 2 paari peale siis sul equityt callida ei ole. Üldiselt keerad oma kaardid face up vastase jaoks. sa võid ju teiste kätega ka vahel harva nii teha aga tema jaoks on sul AA ja ta teeb sulle Kxxx-ga check raise sest ta arvab et tal on hea fold equity ja isegi kui callid tal on oute piisavalt. ma checkiks flopi järgi ja tavaliselt turnis nad väga tihti ei pauguta. ja kui ka paugutab on sul lihtsam seda callida kui all in flopis minna. väike pot control ei ole kunagi halb kui sul on marginal holding nagu üks paar seda on. Teine võimalus on sul mängida seda nagu any 4 lehte-calida pre ja mängida boardi. suurema osa ajast oled sina ju showdownil hea ja samas võid saada kaks väikest paari hiljem foldima kui sa ei ole oma kaarte vastase arvates AA-ks keeranud. Ma teen ise ka niti vastu check raise pot sellisel boardil Kxxx-ga kui mingigi backdoor on. nii dry board et single AA-ga on ikka väga raske jätkata.

  15. #1035
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    see mu eesmärk oligi et äratakse selle nurgakese uuesti ellu. muidu ainult coca paneb oma midstakesi käsi mis meile eriti juurde ei anna sest seal vennad kuidagi lightilt panevad ja mängu dünaamika hoopis teine :)
    to priva: hea et vanameistrid ka ikka veel netis grindi teevad :)

  16. #1036
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kõik on nõus, et shove oleks kõikidest variantidest kõige kehvem siin meie käega?

    Shoveks pigem trips+-ga, et just ässad sees hoida, fold meeldiks kõige rohkem, sest endiselt guessime ja ei ole kindlad kas vastane callides näeks riveril foldimisruumi, sest juhul kui tal ongi drawd lisaks AA-le, siis river kas brickib või improveb teda ja mõlemal juhul leiab ta põhjuse callimiseks, ning kui tal pole AAxx-i oleme suure tõenäosusega juba crushed. Kõlab loogiliselt?
    never ever ei shove ma siin turni. saan 95% calli ja olen biit. aga niti vastu ma olen suht kindel et ta ei calli veel ühte buy inni kui improvib kõige loogilisem variant millega me teda flopis ja turnis callime. samuti arvan et backdoor flushi maksaks ta meile välja. ainult ei sobi Ad ja Ac kui river brickib siis ma annan alla ja next hand. kui mingi ime läbi olen hea siis olen kui ei siis mis teha. ja ikkagi keegi võiks mu equity välja arvutada kui mul on 17 outi..pliiis... :)

  17. #1037
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma võin ainult guessida et coca ütleb priva käe kohta et mine flopis bustosse :)

  18. #1038
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mismõttes sa ise jagada ei oska ? kui sa arvad et sul on 17 outi(mida sul seal fucking never ever pole) siis on su equity 38%

  19. #1039
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kuidas ei ole kui ma tean et iga ruutu annab poti mulle,iga risti ja K. tglt on isegi 18 outi. 9 ruutut 8 ristit ja poti kuningas. my mistake alguses kuidagi arvestasin midagi valesti.

  20. #1040

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Lihtsalt asi on selles, et kuidas sa seda tead, et ruutu ja risti poti sulle annavad?

Lehekülg 52, kokku 90 EsimeneEsimene ... 242505152535462 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES