Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 90 EsimeneEsimene ... 444525354555664 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 1792
  1. #1061
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Flopi raise pot, et end fd vastu kaitsta, 3paari ei ole piisavalt hea käsi, mida slowplayda, lisaks on sul üks 4 blockerina ka käes, mis vähendab tema wheeli tõenäosust.

    Turn raise kindlasti. Kui ta flush drawl on, siis on see viimane koht, kus ta maksab. Kui tal A on, siis maksab anyway. Kui rida on, maksab ka. Ainult totaalne air foldib. Raise pot on palju, pigem raise to $27 vms. Sel juhul jätkab nii draw kui made hand ja riveril jääb sul alla poole poti taha, mille võib villain ka välja maksta väga suvalise käega. Kui river on totaalne blank, siis paneks veel $71 potti mitte kogu stacki, vaid umbes $20, et ta calliks ka ühe paariga või üritaks desperate bluffi, kuna meie liin on superweak. Ax-lt jääb nii osa valuet võtmata, aga selle peaks vaal turnis tihti nagunii shovema meie raise peale.

  2. #1062

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma foldiks pre, ei meeldi selliseid HILO käsi PLOhi-s mängida, vahet pole, kas meie vastaseks on vaal, be reg või winning reg. NB! Pre call pole kõige halvem!

    Flopi callime.
    Turnis raise on MUST BE !!! Selle peab tegema.
    Raise ca 33$ peale ja shoveme any river.

    Teine variant on turnist pot (just sellepärast, et vastane on räme vaal ja stackib end any set + Axxx ära).
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 27.03.12 at 13:59

  3. #1063
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    minu mõte oligi turnis safe kaardiga panna otsa aga ta bet tundus nii tugev ehk vend üritas reppida midagi aga kuna mul olid kõik asjad olemas mida tema repib siis ma arvasin et ta teeb seda õhuga ja ma lasen tal riveris ka "reppida". samuti tunduks turni raise ikka mega tugev ju ja isegi kõige hullem vaal leiaks ehk flushdrawga foldi üles. ja samas Axxx käe vastu saan ma vaala vastu riveris rahad niikuinii sisse. aga üldsuse arvamust arvestades jäi mul siis 15 naela valuet saamata..


    Turn: ($17.25) A (2 players)
    CO bets $12.93, Hero calls $12.93

    River: ($43.11) A (2 players)
    CO bets $32.33, Hero raises to $47.76, CO folds

    Final Pot: $107.77
    Hero wins $104.77
    (Rake: $3.00)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 27.03.12 at 14:56 Põhjus: 15 mitte 14

  4. #1064
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($474.35)
    SB ($387.63)
    BB ($233.98)
    UTG ($290.37)
    MP ($392.45)
    CO ($398.04)

    Preflop: Hero is Button with 6, 3, Q, 8
    3 folds, Hero bets $3, 1 fold, BB calls $2

    Flop: ($6.50) 9, 4, 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB raises to $14.50, Hero calls $10.50

    Turn: ($35.50) 5 (2 players)
    BB bets $26.50, Hero calls $26.50

    River: ($88.50) J (2 players)
    BB bets $75, Hero folds

    Total pot: $88.50 | Rake: $2.80

    Results below:
    BB didn't show
    Outcome: BB won $85.70
    Kuidas mängite selle käe. Kas keegi turnis shoveks?
    Mulle shovemine ei meeldi, sest vastab ta vaid nutsiga+võib freerollida poti võidule
    Viimati muudetud privador poolt : 29.03.12 at 17:31

  5. #1065
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($184.26)
    SB ($214.35)
    BB ($193.20)
    UTG ($93.73)
    MP ($101.50)
    CO ($13.55)

    Preflop: Hero is Button with 9, 7, 5, K
    UTG bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3.50, 2 folds

    Flop: ($8.50) 2, 10, Q (2 players)
    UTG bets $6, Hero calls $6

    Turn: ($20.50) J (2 players)
    UTG checks, Hero checks

    River: ($20.50) 5 (2 players)
    UTG bets $3, Hero raises to $18, UTG raises to $37, Hero folds

    Total pot: $56.50 | Rake: $2.54

    Results below:
    UTG didn't show
    Outcome: UTG won $53.96
    Mis näitab praktika, kui tihti on meil midagi muud vastas kui nuts?
    Kas keegi kütaks flopist juba otsa? flopist otsa kütmine annaks talle lihtsa võimaluse jammida.

  6. #1066
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    a flopis on ok just call või peaks vaala vastu juba seal nupud sisse ajama? iseendale ei ole kunagi väga lightilt nuppe panna..ala AK910kaks ärtut on meist siiski ees..ja ma ei ole eriline flippaja. aga vb peaks..?!?!
    Ma reraisiks turni. Minu arust pannakse 3 õhubarreleid haruldaselt vähe. Kui on vaal siis saad ta sita A-ga v low majaga nupud sisse. Kui tal pole sellist kätt, siis poleks sa anyway midagi saanud.

  7. #1067
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kuidas mängite selle käe. Kas keegi turnis shoveks?
    Mulle shovemine ei meeldi, sest vastab ta vaid nutsiga+võib freerollida poti võidule
    Sa ei saagi ju turni shoveda. aga raisele vastaksid setid ka ikka. PLO100-s tahavad nad ika näha riverit ka. aga as played siis hero KINDLASTI callib riveri. su käsi on nii underrep-d kui veel veel saab olla. villainil saab siin olla niipalju käsi mida hero biidib ja ainult üks käsi millele kaotab. ainult kui ta ülesse wrapiga raises floppi siis sa kaotad, aga alla wrapid,setid,kaks paari kõiki selliseid käsi sa crushid. veel turni juurde tagasi tulles. kuna olete suht deep siis variatsiooni mõttes võid ju callida. aga üldiselt kui üks kaart tulla siis nutsiga võiks ikka raiseda kui on drawsi maas. praegu tekib küsimus et mis riverit sa siis ootasid et sa calliksid? kordus?no risti?no e blank ärtu 2? ära edaspidi single beti peale küll second nutsi foldi.

    E: mulle ika ei anna rahu. kui tahad safe playd siis sama asi mis flopatud nutsiga. vaata turn ära ja kui ikka nuts siis tuleb nupud sisse saada. turn raise. seal callivad kõik setid,kaks paari plus flushdraw. samuti callib seal väiksem rida flushdrawga. lisan veel et riveriks võib ta keerata oma top two käe lihtsalt bluffiks kui saab näiteks kolm paari vms. siis nad kipuvad ka üle mängima seda. anyway kui üks kaart on tulemas ja sul nuts siis ära karda outdrawsi.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 30.03.12 at 04:21

  8. #1068
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Mis näitab praktika, kui tihti on meil midagi muud vastas kui nuts?
    Kas keegi kütaks flopist juba otsa? flopist otsa kütmine annaks talle lihtsa võimaluse jammida.
    sul on flopist nõrk draw. kui raised ja nupud peasid sisse minema oled omaha mõistes ika räigelt taga. ja raise fold on veel halvem mu meelest. call on fine. turnis ma checkiks ka järgi ja riveri raiseks vähem sest nii suurt raise ei maksa setid kinni seal. aga seal on kas nuts või KKxx or AAxx. pm tehakse nii ka blockerite pealt. kui venna kohta infi ei ole siis ma üks kord siiski maksaks for information.

    E: buttonist ma ikka ei foldiks seda kätt.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 30.03.12 at 04:08

  9. #1069
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mis teeksite?

    [converted_hand][hand_history]Prima, $0.10/$0.20 Pot Limit Omaha Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (BTN): $20.63 (103.2 bb)
    SB: $34.18 (170.9 bb)
    BB: $24.64 (123.2 bb) passiivne vaal, 75/10/1.1
    UTG: $57.15 (285.8 bb)
    MP: $34.05 (170.2 bb)
    CO: $32.05 (160.2 bb) reg, 33/26/5

    Preflop: Hero is BTN with A 8 A 8
    2 folds, CO raises to $0.70, Hero raises to $2.20, SB folds, BB calls $2, CO calls $1.50

    Flop: ($6.70) Q 2 7 (3 players)
    BB checks, CO bets $3.30, Hero ???

  10. #1070

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mina foldin.
    nii kuival laual ei donka reg imo peaaegu kunagi ühte paari multiway potis. seal on pea alati set(või 2 paari, kuigi sellel laual ebatõenoline).
    sinu käsi ei saa sisuliselt paraneda. Sind peaks saama panna suht kitsa range peale ka - AAxx, KKxx või keskm-kõrge rundown.
    Liiga weak?

    Ise donkaks siin tihti setiga välja, kuna KKxx,AAxx ei taha kunagi foldida ja pigem saab mitu tänavat value, kui callitakse. chk-raise peale suudetakse AAxx tihedamini maha panna.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 30.03.12 at 08:22

  11. #1071

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Sa ei saagi ju turni shoveda. aga raisele vastaksid setid ka ikka. PLO100-s tahavad nad ika näha riverit ka. aga as played siis hero KINDLASTI callib riveri. su käsi on nii underrep-d kui veel veel saab olla. villainil saab siin olla niipalju käsi mida hero biidib ja ainult üks käsi millele kaotab. ainult kui ta ülesse wrapiga raises floppi siis sa kaotad, aga alla wrapid,setid,kaks paari kõiki selliseid käsi sa crushid. veel turni juurde tagasi tulles. kuna olete suht deep siis variatsiooni mõttes võid ju callida. aga üldiselt kui üks kaart tulla siis nutsiga võiks ikka raiseda kui on drawsi maas. praegu tekib küsimus et mis riverit sa siis ootasid et sa calliksid? kordus?no risti?no e blank ärtu 2? ära edaspidi single beti peale küll second nutsi foldi.

    E: mulle ika ei anna rahu. kui tahad safe playd siis sama asi mis flopatud nutsiga. vaata turn ära ja kui ikka nuts siis tuleb nupud sisse saada. turn raise. seal callivad kõik setid,kaks paari plus flushdraw. samuti callib seal väiksem rida flushdrawga. lisan veel et riveriks võib ta keerata oma top two käe lihtsalt bluffiks kui saab näiteks kolm paari vms. siis nad kipuvad ka üle mängima seda. anyway kui üks kaart on tulemas ja sul nuts siis ära karda outdrawsi.
    nõus.
    tuleks callida. tal on ranges halvemaid käsi, mida valuebetib(setid, 2paari - harva, kuid siiski). lisaks mingi osa barreldamist( eriti kui omab blockereid).

  12. #1072

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. käsi on MUST call riveris. No offense, aga kui sa iga käsi kardad nutsi ja second nutse hakkad single beti peale maha panema, siis ma soovitaks muu mängu valida. Nii nitt ei saa ikka olla muidu hakkavad regsid abusima nii et vähe ei ole. Ma teeks ca 3/4 pot beti turnist, las maksab oma masti või maja tõmbe eest.

    2.käsi riveris on jah vastase liini vaadates enamik ajast nuts, vahest harva vbolla blokkerid (AA) koos mastiga. Ma oleks vist ise turnist teinud kontrollpanuse, et vastase range kitsendada ja teada kus oled. Second nuts mastiostuga ikkagi korralik käsi seal. Samas check ei ole ka teab mis paha.

  13. #1073

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    2.käsi riveris on jah vastase liini vaadates enamik ajast nuts, vahest harva vbolla blokkerid (AA) koos mastiga. Ma oleks vist ise turnist teinud kontrollpanuse, et vastase range kitsendada ja teada kus oled. Second nuts mastiostuga ikkagi korralik käsi seal. Samas check ei ole ka teab mis paha.
    Aga kui saame turnis otsa, siis callime nii turnis kui ka riveris? Ma mängin küll HUd ja ei foldi second nutsi sellises kohas kunagi, aga ikka väga-väga harva näeb seal midagi muud peale nutsi.

  14. #1074
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. Minu mõte esimesest käest. Kui tehakse chraise siis on 2 võimalust 90%-lt...
    Kas tal on set v tal on 10Q8x taoline käsi, tõenäoliselt pigem TQxx.
    Kui tal on set, siis mul on tunne, et kuskil tõmmatakse pidurit kui mitte turnis siis riveris-sest mille kuradiga ma callin-kõik read on välja imetud laual
    3barreldamine viitab just sellele, et ta sai jooksvalt pihta

    Ok 10% on võimalik, et pole üldse midagi või nt mingi aaxx weird käsi, kuid ma ei usu, et reg lambist 3 barrelit õhuga annab.

    2 käsi. Turnis ma võiksin bettida, aga kui saan chraise? siis callida ma enam ei saa midagi pm
    Kui mul mastiostu poleks siis betiks kindlalt turnis
    Sellega olen nõus, et reraisinsin riveris liiga palju. St ma ei saa prahiga calle kui hirmutan ära.
    Segadesse ajas vaid tema riveris tehtud 3 taalane donkbet

  15. #1075
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    1. Minu mõte esimesest käest. Kui tehakse chraise siis on 2 võimalust 90%-lt...
    Kas tal on set v tal on 10Q8x taoline käsi, tõenäoliselt pigem TQxx.
    Kui tal on set, siis mul on tunne, et kuskil tõmmatakse pidurit kui mitte turnis siis riveris-sest mille kuradiga ma callin-kõik read on välja imetud laual
    3barreldamine viitab just sellele, et ta sai jooksvalt pihta


    2 käsi. Turnis ma võiksin bettida, aga kui saan chraise? siis callida ma enam ei saa midagi pm
    Kui mul mastiostu poleks siis betiks kindlalt turnis
    Sellega olen nõus, et reraisinsin riveris liiga palju. St ma ei saa prahiga calle kui hirmutan ära.
    Segadesse ajas vaid tema riveris tehtud 3 taalane donkbet
    1.käsi: no kui sa ise ütled ka et tal pigem Q10xx(ehk õhk) siis kuidas sa saad riveris foldida? mulle tundub et sa loed praegu boardi valesti ise. see Q10 ei anna talle flopis mitte midagi ju. sellega ta küll ei checkraise. pideureid tõmmatakse loose vendade vastu, aga kuna ilmselt su statsid on juba sellised et sa foldid palju siis rgile on seal easy 3 barrel sest sa ei calli vähemaga kui nuts. ma panen ka nittide vastu 3 barreli väga tihti kui board seda natukenegi lubab. second nuts on must call seal eriti kui peidad käe tugevuse ära turni callides. ainult üks draw tuli kohale ta võib vabalt su panna kahele paarile pluss flushdraw or smth ja 95% teab et foldid seal 98% oma rangest :)
    Ok 10% on võimalik, et pole üldse midagi või nt mingi aaxx weird käsi, kuid ma ei usu, et reg lambist 3 barrelit õhuga annab.

    2.käsi: see 3$ on sama nagu 1$ et induceda...kas siis nutsiga või nutsi blockeritega et sind võimalikult odavalt käelt maha saada. raise 10 peale ja ta teeb sulle samasuguse klickbacki ja saad ära vaadata ta ühe korra ja note kirja. sest üldiselt nad seal pot ei julge blockeritega otsa panna, liiga palju läheb maksma see bluff ja niti vastu (nagu hero ilmselt lauas on) piisab ükskõik mis reraisest :)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 30.03.12 at 15:07

  16. #1076
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    2.käsi riveris on jah vastase liini vaadates enamik ajast nuts, vahest harva vbolla blokkerid (AA) koos mastiga. Ma oleks vist ise turnist teinud kontrollpanuse, et vastase range kitsendada ja teada kus oled. Second nuts mastiostuga ikkagi korralik käsi seal. Samas check ei ole ka teab mis paha.
    Herol on siiski 9 kõrge mastiost. flopist on nõrk draw ja ma mängiksin nõrkasi drawsi pigem passiivselt lõpuni, leiab paremaid kohti kust raha saada.

  17. #1077

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Herol on siiski 9 kõrge mastiost. flopist on nõrk draw ja ma mängiksin nõrkasi drawsi pigem passiivselt lõpuni, leiab paremaid kohti kust raha saada.
    revo mõtles, et 2nd nuts(rida) + mastiost.

    selle 3$ beti kohta mõtlesin samamoodi, et see on raise inducemiseks(tal on nuts)
    hero näeb seda kui nõrkust ja value-raiseb sitemat või proovib missed drawga bluffida.
    1. oletame et vastane teeb riveris ise normaalse v-beti 13-17$. hero callib oma 2nd nutsiga(olenevalt vastasest harva ka setiga). hero foldib blufid/missed drawd.
    2. 2-3$ bet hoiab mõlemad sees. blufid kihelevad raisema, samamoodi 2-3 nuts. vastane saab sama summa sult kätte, samas hoides missed draw/blufi sees.

    ma calliks selle 3$, kuigi tundub jube weak.
    samuti ei ole mu mõtlemine nii advanced veel, et mõelda, et vastane võib teha induceva beti selleks, et tahta mind omakorda blockerite pealt üle tõsta.........aga see on iseenesest huvitav mõte.....
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 30.03.12 at 16:02

  18. #1078
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    PokerStars Pot-Limit Omaha, $1.00 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($113.65)
    SB ($107.66)
    Hero (BB) ($121.83)
    UTG ($103.25)
    MP ($290.87)
    CO ($477.43)

    Preflop: Hero is BB with K, 2, 6, A
    4 folds, SB bets $3, Hero calls $2

    Flop: ($6) 7, A, K (2 players)
    SB checks, Hero bets $3, SB raises to $12, Hero calls $9

    Turn: ($30) 10 (2 players)
    SB bets $23, Hero folds

    Total pot: $30 | Rake: $1.35
    sb vs BB situatsioon. Kas keegi paneb ka flopist nuppe?

  19. #1079

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma foldiks jällegi preflop, aga kui sellsie prahiga juba floppi vaatad, siis väga palju paremat ei saa saada. Sõltub vastasest, kas flopist pottida või shoveda any turn. Mis statidega vastased sind näevad - übernit ?

    Edit: flopist callida ei ole ka väga hull imo, turnist re-evaluate
    Viimati muudetud mupsik poolt : 30.03.12 at 16:22

  20. #1080
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )


    My bad. :) obv et ta mõtles et herol second nuts ja masti ost. donk bet andis suurepärase võimaluse ju blockerite pealt bluffimiseks,kuigi obv enamjaolt tal seal ikka nuts. ise olen kasutanud sellist strateegiat nut flush blockeriga,kuid tuleb tunnistada et oma 75% olukordadest on ikka mingi J high flushiga kinni makstud :)seega olen feilinud ja väga ei armasta sellist asja enam. aga niti vastu aegajalt ika töötab, tuleb spote valida.

Lehekülg 54, kokku 90 EsimeneEsimene ... 444525354555664 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES