Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 90 EsimeneEsimene ... 1353616263646573 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 1792
  1. #1241
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    1. tegu oli siis vaalaga. flopi leadides panin ta flushdraw+ millegi peale. ehk siis tahtsin võtta safe turni ja siis kütma hakata. kas peaks turnis/riveris foldi leidma? olin turnis peaaegu foldimas 4beti peale aga siis vaatasin et mul veel openeder ka(kuigi ebaoluline obv). reaalsuses ei foldi ju ?
    kes tähele ei pane siis oleme mõlemad suht deep.
    ( Click to show/hide )


    2. kas ajame stacki sisse või peaks vaatama safe turni?(et ei paarduks kohe)

    ( Click to show/hide )


    3. sama vend. kas riveril bet ja kui suur? ning mis siis kui saame beti peale all in vastu? siis on snap fold?

    ( Click to show/hide )


    4.ok? või sain ownitud? kui hu jääb siis ma positsioonist ika raisen kui mingigi kaart on. vastane loll ei ole. ainult luckides ta oma stacki ei saanud. eeldan et flopi 4 beti korral tal kas a)set(aga sellega ta ei mängiks vast edaspidi nii) b)wrap plus flushdraw(mis oleks nagu loogiline siin)

    ( Click to show/hide )


    5.Sama venna vastu mõned käed hiljem. üldiselt ma foldin pre sellise käe selliselt positsioonilt, aga tegin siin emotsionaalse otsuse-võtsin vist eelmist potti liiga isiklikult.

    ( Click to show/hide )

  2. #1242
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ja kui m6niste juba uuris siis ehk huvitab kedagi teistki. olen vist leidnud enda jaoks optimaalsed statsid omaha 6-maxile. coca sul erinevad numbrid väga palju?



    E:Obv, et võitvaid stiile on erinevaid nii et absoluutset tõde ei ole omahas olemas. Lihtsalt mulle sobib selline stiil.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 14.04.12 at 17:35

  3. #1243

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Sinu stiil 27/18 on hea, mulle meeldib. Ma usun, et see on kõige optimaalsem stiil plo50-200 vahel, hoiab variatsiooni normis.

    3bet tuleks gramm kõrgemale suruda, mingi 5,5-6,5 kindlasti.


    Minu PLO400-600 3-10 players sample (praeguses läpakas PT3, kus väike history, aga üldiselt peaks ta õigeid nreid näitama. Vb 4b on reaalsuses natuke madalam, sest alles viimastel kuudel olen agromaks läinud):
    * 26/20 stiil
    * 3b pre= 8
    * 4b pre= 9

    Nagu näha, siis 4b on päris kõrgel. See tuleneb sellest, et positsioonist nusserdan suuri 3-bettoreid ja agro rege. Paljud arvavad, et nii kui on 4b pot, siis flopil oleme commitud, aga reaalsuses see nii pole. Tulemus: regud ja vaalad lähevad flopil väga lightilt-bustosse...

    Steal%= 38


    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 14.04.12 at 19:23

  4. #1244
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mu Steal% on 38,3 kui seal aega saad puhkamise kõrvalt siis anna ülevaade kätest ka(kui on üldse midagi kommenteerida). Ja millal event hakkab sul seal? ega sa siis sinna ainult puhkama ei läinud.

  5. #1245

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Käsi 1 - well played imo. Väga tihti pressib vaal siin rea ja masti komboga, vahest ka muidugi sett. Turnist open ender annab sulle siiski mõned audid juurde, kui tal sett. Kui turnist juba maksad, siis riveril (kui blank) enam foldida ei tohi, oleks lihtsalt raha põletamine.

    Käsi 2 - ma vaataks turni ära

    Käsi 3 - Vististi paneks vastase siin FD peale, kuna setiga vast lööks flopist vastu. Ma betiks veerand potti ja seda kahel põhjusel: vahest inducime missed FD bluffima või saame valuet nt 78JT või AsXs6 tüüpi kätelt.

    Käsi 4 - ma ei usu, et sind owniti, nagu ise õtlesid, siis väga tõenäaoline FD+rea kombo ning ei näe mingit põhjust riveris ta käsi kinni maksta.

    Käsi 5 - n flop, sir !


    Statsidest niipalju, et ma olen natuke nitim: 23/14/4 aga su winrate on küll ikka sicko, kadedaks teeb...:) Esitasin sarnase küssi siin teemas juba varem aga kas sa (coca ja teised ka) äkki viitsid vaevaks võtta ja kommenteerida/võrrelda SB ja BB statte (kõik 6max):


    ( Click to show/hide )

  6. #1246

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Mu Steal% on 38,3 kui seal aega saad puhkamise kõrvalt siis anna ülevaade kätest ka(kui on üldse midagi kommenteerida). Ja millal event hakkab sul seal? ega sa siis sinna ainult puhkama ei läinud.
    Festival algab 21.aprill, ME oli vist alles 23ndal.
    Hetkel ei viitsi käsi kommida hetkel, mb later. Teen plaani Las Vegase, WSOPi tripi jaoks. Hetkel kogu reis 95% completed...ainult paar asja vaja confirmida :)
    Seal mängiks WSOPi ja Venetiani DS Extravaganzat.


    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Käsi 1 - well played imo. Väga tihti pressib vaal siin rea ja masti komboga, vahest ka muidugi sett. Turnist open ender annab sulle siiski mõned audid juurde, kui tal sett. Kui turnist juba maksad, siis riveril (kui blank) enam foldida ei tohi, oleks lihtsalt raha põletamine.

    Käsi 2 - ma vaataks turni ära

    Käsi 3 - Vististi paneks vastase siin FD peale, kuna setiga vast lööks flopist vastu. Ma betiks veerand potti ja seda kahel põhjusel: vahest inducime missed FD bluffima või saame valuet nt 78JT või AsXs6 tüüpi kätelt.

    Käsi 4 - ma ei usu, et sind owniti, nagu ise õtlesid, siis väga tõenäaoline FD+rea kombo ning ei näe mingit põhjust riveris ta käsi kinni maksta.

    Käsi 5 - n flop, sir !


    Statsidest niipalju, et ma olen natuke nitim: 23/14/4 aga su winrate on küll ikka sicko, kadedaks teeb...:) Esitasin sarnase küssi siin teemas juba varem aga kas sa (coca ja teised ka) äkki viitsid vaevaks võtta ja kommenteerida/võrrelda SB ja BB statte (kõik 6max):


    ( Click to show/hide )

    Kas need statsid on sinu 3-10 handed mängu kohta?
    Ma eeldan, et need on hetkel 2-10 handed? Pane filtrid: 3-6 handed/players.

  7. #1247

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    mängingi ainult 6 maxi ning HU käsi on väga-väga minimaalselt seal, ehk statid ongi pmõtteliselt 3-6 players

  8. #1248
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ( Click to show/hide )


    3 käsi: kui panen sellise beti ja vana all in lükkab? mis siis teha?
    4 käsi: turni foldi ilmselt pot size beti peale ka väga halb ei ole, aga bluffid ta ranges ka sees. aga pm hu ja kui kordus tuleb siis ta peaks vist ika maksma, sest ta ei tohiks väga hästi välja lugeda et meil set. set usually shipib flopi ju. ja kaks paari ei calli turni jällegi. aga üldiselt turni ei foldi vist väga?
    5 käsi ongi pandud et näidata millise vennaga tegu muidu.
    minu BB ja SB statsid:

    SB:

    BB:

  9. #1249
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    juba vaatan et nendelt positsioonidelt peaks vist nitimaks tõmbama :) aga mul postflop mänguks hea imago OOs ja sp mängin blinde suht lightilt.

    E: ja thanks kommenteerimast mupsik :) ikka on hea eesti ühelt parimalt omaha grinderilt tagasisidet saada :)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 14.04.12 at 23:11

  10. #1250

    Re: Omaha Mängijate Nurgake


  11. #1251

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Esimene asi mis silma jääb on ikka agro, nt 3-bet...mupsik, sa oled vapsjee nit :D

  12. #1252
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Heh sain just AAAA ,fold pre?

  13. #1253
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    imo vaata floppi ja kui hakkab mast kuskilt tulema, siis esinda nut flushi :)

  14. #1254
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Esimene asi mis silma jääb on ikka agro, nt 3-bet...mupsik, sa oled vapsjee nit :D
    no levelid on meil erinevad, aga milleks blindilt lightimalt 3-betida kui jääd OOP ja omahas on OOP üli sitt mängida ju..

  15. #1255
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    imo vaata floppi ja kui hakkab mast kuskilt tulema, siis esinda nut flushi :)
    mõtlevate mängiate vastu saaks vast poti maha võtta jah selle handiga nuts masti reppides,aga ma ma mängin micro fishidega ,neid ültse ei huvita kas mul on nut mast või mitte....Mingi 3-4 fishiga pottis pole selle handiga midagi teha kui keegi midagi maha ei pane....

  16. #1256
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Edasi palun postitage käsi siia alafoorumisse. Siia teemasse siis OT jutt ja üldisemad käed, mis ei vaja uut teemat.

  17. #1257
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    explain please ranka? palud meil postitada siia samasse alafoorumisse? aga siia samasse ka OT jutt? saan su mõttest aru aga tavakasutajale jääb kindlasti segaseks..

  18. #1258
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    ma ka segaduses veidi, et kui käe kohta infi tahan, siis teen uue teema ja panen käe sinna? siin niisama omaha kohta jutuajamine? ei ole ka nii kursis olukorraga, veidi täpsem ülevaade oleks positiivne :)

  19. #1259
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ma mõtlen, et Omaha alafoorum on mõeldud omaha jaoks ja mõtekam on käsi postitada alafoorumisse eraldi teemana, et saada rohkem arutelu just konkreetse käe kohta. Siin teemas tihti võib mõne käe arutelu ära surra kui postitatakse samal ajal uus käsi kolmanda kasutaja poolt.

    See ei ole keelatud siia postitada. See on kasutaja enda vaba valik aga konkreetsema straateegia eesmärgil on mõtekam teha uus teema.

    EDIT:
    Näide: Turniiri alafoorumis on nii turniirikäed eraldi teemana kui ka üldises official donkament teemas.

  20. #1260
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    juba parem

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES