Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 90 EsimeneEsimene ... 1757656667686977 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 1792
  1. #1321
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Teeme ühe asja siiski selgeks: Sa pole PLO2000 lähedasi limiite eluski mänginud. See postitatud käsi on fake. Su analüüs on tugevalt results-oriented ("flip a coin" vs "99% beat=FOLD") ja sa ei suuda teha isegi elementaarseid equity kalkulatsioone.

    Üsna näru on sorteerida postitusi ja arvamusi neilt, kes mängu oskavad ja mängivad (ja postitavad reaalselt raskeid käsi) nendest, kes väidavad end mängivat, aga ajavad mingit jama.

  2. #1322

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Ei ole fake, ei ole results-oriented..
    1700/5200=0.326*100=32.7% on meil vaja, et breakeven..
    ma eeldan, et ta 5bet/ai range on kuskil 2-3%, siis me selle range vs 68-32/67-33...
    matemaatiliselt oleks tõesti close, kuid olles mitte regular, siis ma otsiks suuremat edge kui praegu...

  3. #1323
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
    LOL
    1) see on 4max
    2) mis range tal on kui ta limpib pf, floatib A3A floppi, turni 2nd barrelit ja riveril betib sellisel boardil - su AKxx siin vb hea 1% ajast. =MUCK
    3) PLO graph plz
    .

  4. #1324
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mulle iseenesest 4bet meeldib. Aga kui tuleb 5betshove siis omahas peame iga käega tõesti ära callima.
    Samas ehk tõesti on ehk 4bettida parem ehk mingisuguse 9TJQ suguse käega, mitte AKQT käega Samas on seal vahet?

  5. #1325

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Nõustun, et pre 4bet on hea, kuid nagu ma ütlesin.. kuna ei oma piisvalt rolli selles stakes mängimiseks, siis otsustasin konservatiivsema liini kasuks.. oleks rolli siis fistpump 4bet see spot...
    aga as played; flop call? pot? fold?

  6. #1326
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    As played:

    Sick spot, aga arvestades, et oleme gramm deep, siis Hero callib flopi ja vaatame turnist edasi. Ma usun et shipil pole ka midagi viga, aga me võime olla top2ga räige draw vastu mingi 35-65. Enamjaolt flippame, sest see näitab AAxx + fd või combodrawd.
    Sarnaaseid olukordi on omahas palju. Isegi kui vastane hoiab KKxx, on meil oute (loe: cooler hand imo).
    <---niimodi

  7. #1327

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    $10/$20 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG idntrllycare ($4,284.05)
    UTG+1 Tobol 1024 ($947)
    CO natseet ($2,636.65)
    BTN FA_Morgoth ($570)
    SB mahtipeluri ($2,374)
    BB Markush13 ($2,037)

    Pre-Flop: ($30, 6 players) idntrllycare is UTG K J 10 A
    idntrllycare raises to $60, Tobol 1024 calls $60, natseet raises to $270, 3 folds, idntrllycare calls $210, Tobol 1024 calls $210

    Flop: 7 J K ($840, 3 players)
    idntrllycare checks, Tobol 1024 checks, natseet bets $460.35, idntrllycare calls $460.35, Tobol 1024 calls $460.35

    Turn: 4 ($2,221.05, 3 players)
    Hero first to act
    Final Pot: $2,221.05

  8. #1328
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kuna kolm vastast siis shove imo. utg ei foldi siin niikuinii aga saad ehk suurema stacki oma draw foldima. kui ei siis sitta ka üks kaart tulla ja blank turn peaksid ees olema(kui ei ole siis cooler ja next hand).
    kui Tobol oleks flopist foldinud siis ma oleks sellise turniga c-raise peale läinud, sest siis on tõenäoline et vastane 2 barreli paneb palju suurem. ja kui check backi saame siis on pot normaalse suurusega, et revaluation teha ja vastavalt sellele mängida.

  9. #1329
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    aga räägi mis valemiga jõuab plo50-st 20 päevaga plo2k-sse? peab vist megalt crushima.

    E: v turna hitt?

  10. #1330

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Turnil ma shoveks ette.

    Aga ootame graafikuid...lol :D

  11. #1331
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kutid, ei sureta nüüd seda topicut välja mul on endal break, sest kaotasin kaks suurt potti suht järjest because of SHITTT Italian internet ja otsustasin enne uuesti mängima hakkamist otsida kindlamat ühendust. coca suht puhkuse lainetel, priva võttis break-i, samuti m6niste. winnei kudas sul lood ? pane käsi ja graphe või poisid hirmutasid siin sind ära ? kas rohkem siin foorumis plo vendasi ei olegi või kõigi llihtsalt nii selge, et ei olegi vaja käsi läbi arutada? ooor lihtsalt peetakse siit saadud tagasisidet ebaadekvaatseks?

  12. #1332

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Mul puhkus + üritan netis geneda kui saan, aga hetkel on koblakas ees, sest tõmbasin +8k pealt kuu suht break evenisse...fking swongid. Oleks ühte tummist swingi enne WSOPi vaja lol

  13. #1333

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    saatsin tolmuahvile pmiga enda asjad ära, ehk nüüd usub:D
    aga muidu hetkel rahulik, kool ja päriselus vaja paar asja korda ajada... + väljas ilusad ilmad(hetkel +15.. is nice.. jooksma kohe)

  14. #1334

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
    saatsin tolmuahvile pmiga enda asjad ära, ehk nüüd usub:D
    aga muidu hetkel rahulik, kool ja päriselus vaja paar asja korda ajada... + väljas ilusad ilmad(hetkel +15.. is nice.. jooksma kohe)
    Jooksed hästi`? :)

  15. #1335
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas winnieTHEpooh Vaata postitust
    saatsin tolmuahvile pmiga enda asjad ära, ehk nüüd usub:D
    aga muidu hetkel rahulik, kool ja päriselus vaja paar asja korda ajada... + väljas ilusad ilmad(hetkel +15.. is nice.. jooksma kohe)
    Ära palun minule viita kontekstis, kus ma oleks justkui valideerinud su PLO graafikuid ja/või tulemusi. Ma ei ole seda teinud.

  16. #1336

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    kk, vahet pole, las see jääb..
    virtuaalmaailmas mitte nii hästi, aga värske õhu käes küll mõnus

  17. #1337
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    kuna kolm vastast siis shove imo. utg ei foldi siin niikuinii aga saad ehk suurema stacki oma draw foldima. kui ei siis sitta ka üks kaart tulla ja blank turn peaksid ees olema(kui ei ole siis cooler ja next hand).
    kui Tobol oleks flopist foldinud siis ma oleks sellise turniga c-raise peale läinud, sest siis on tõenäoline et vastane 2 barreli paneb palju suurem. ja kui check backi saame siis on pot normaalse suurusega, et revaluation teha ja vastavalt sellele mängida.
    seleta mulle ära, miks on kasulik kui meie shove peale suurem stack foldiks oma draw?

  18. #1338
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    sest kahe draw vastu sa ei ole heas seisus. shove on hea, et saada ühe vastase vastu. sa kaitsed oma kätt. kui ei foldi no las drawib siis, aga sa ei tee talle seda odavaks. kui flopis on kaks calli siis omahas oled sageli made handiga kahe draw vastu(obv on ka erandeid) aga kui sa oled oma kahe paariga üheltpoolt flushdraw vastu ja teiselt poolt stirghtdraw vastu siis usu mind sa ei taha, et mõlemad rahad koos sinuga sisse paneksid

    vb mu sõnastus oli eelmisel postil tõesti halb, aga mõte oli kaitsta oma kätt ja mitte lasta suurel stackil odavalt drawida. flopist ma seda ei teeks sest see ajab variatsiooni väga suureks, mulle meeldib safe turni näha ja siis sisse ajada rahasi kui on suht selge et sa ei ole flopil paremas seisus kui pm standard flip. samas on see muidugi maitse asi

    tunnistan, et mu mõtete seletus on ikka väga nadi. keegi oskab sellekohast coachi soovitada ?

  19. #1339
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    saan aru, mida sa mõtled, kuid selles käes ei ole me ju flopis vaid turnis ja meil on ka lisaks kõigele muule nut auku ost :)

  20. #1340
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Omaha Mängijate Nurgake

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    saan aru, mida sa mõtled, kuid selles käes ei ole me ju flopis vaid turnis ja meil on ka lisaks kõigele muule nut auku ost :)
    jep. aga kui siin checkime siis draw checkib back kahe vastase vastu. ja nii laseme me tal tasuta osta. ainuõige on open shove blank turni korral. kui oleksime hu siis võiks kaaluda check-r sest siis on tõenäoline et agressor betib uuesti drawga.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES